Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
tara78
17. dub 2009
Moje sestra je Zdravotní sestra a já jí teda obdivuju, že se jí ta práce líbí.
tara78
17. dub 2009
Tobě taky DOBROU NOC x-) .
sayastautor
17. dub 2009
ja jsem taky zdravotni sestra a ze syndromu vyhoreni jsem se vzpamatovavala skoro cely tehu :-N. ale nedovedu si predstavit delat neco jinyho 🙂
sayastautor
17. dub 2009
dekuju 🙂. ja na manzu jeste cekam. pak vzbudime princeznu na kojeni a budem doufat ze jeste usne 😃. spi uz od 8, coz je u ni podezrele :-N 😃
mispuli
18. dub 2009
ahoj holky,tedy vy jste toho ještě napovídaly 😉

San doufám,že malá pak ještě spala dobře,Naše Míša taky kupodivu vydržela až do 0:45,pak do 5 ráno,to by se mi líbilo,horší bylo,že chtěla vstávat už v 6:30,a to je na mě v sobotu fakt brzo :-p
Sandři,manža je ještě mlaďoučkej a pokud to má v hlavě srovnaný,tak ho za chvilku ten truc přejde,taky by mě naštvala bába blbá

Já se sekla u jedný hry,takže jsem se dočkala Franty,koukli jsme na první třetinu hokeje a ještě se pošmajchlovali 🙂 ,pak se přišel přišmrdolit Honzík a spali jsme až do rána

Tak jsem se těšila,že bysme mohli na ten bowling,jsem ale zapomněla,že místní umělci hrajou fotbal a v televizi je hokej,takže asi nic.to je jediný,co mě štve,že ti chlapi nedokážou pochopit,že potřebujeme občas vypnout :-|
sayastautor
18. dub 2009
ahojky holky,
tak zprava od katky:
Ahojky, tabletku mi nedali, rozbiha se to samo, kazdou chvili mi muze prdnout voda, bricho boli, ale nepravidelne, horsi je, ze mam porad tlak 150/100. v noci jsem nespala,jsem unavena a opuchla.musim vydrzet. pozdravuj holky. se ozvu kdyby neco, kez by uz 😉

Jj,juli spala krasne. Kojeni ve 20 h, 2 h, 6:30 a 8:30 x-)
ninus81
18. dub 2009
Ahjky holky tak koukám že když setady rozjede diskuze tak já spím ale naštěstí mě prášky a spánek zabral ahlava už mě neboli.
Tak koukám že včera všechny drahé polovičky byli na pivku, jéé já bych taky vyrazila na vínko 😉 😉

Tara: jo jo mám modrého X - landera - takže až uvidíš jak s za kočárm valí koule tak jem to já 😃 😃 😃 😃 😃 a doufm že se budeš hlásit
Sandruš tu jsem taky poznala z dálky a hned jsem se naní culila viď????

Jinak co se týče drahých poloviček já jsem tak štastná za toho mého, jsem spolu skoro 3 roky a bydlíme spolu téměř od prvního dne, a já bych neměnila. Taky jsem před tím měla 7 letý vztah on chtěl miminko ale já tenkrát ne a věděla jsem proč byl o parchant a já to zjistila až o tolika letech.

Ani tak ty jsi včera vínkovala - jé já bych si taky dala

Holky co kdy uděláme tea ten srazík???? Já už bych Vás ráda poznala
klaraemma
18. dub 2009
ahoj holky,
no já teda zírám jak jste včera krásně poklábosily :-o super!!
zdeni, manžel chtěl jet taky na relly (nebo jak se to píše) , ale nakonec jel na motokros do Nihošovic.
Já si teď užívám, že vypadl, uklidila jsem, malá spí, pes vyvenčenej a nalilla jsem si víno (i když teda brzo začínám).
Večer jedem se sestrou nejdřív na večeři a pak na tu Argemu a zítra brzo ráno do Prahy, mám slíbený od manžela nějaký hadřík prý 😎 tak jsem zvědavá.
jinak na srazík se taky těším.
klaraemma
18. dub 2009
jo a nedalo mi to a mám taky album 😎
kadel
18. dub 2009
Ahoj holky,
tak koukám, jak jste to včera rozjely - nestíhám číst 😃 já jsem pořád na nemocenský, doktor mě slíbil, že do práce možná půjdu od května. Příští týden začínám 11 týden, to to uteklo. Jdu na krev atd, doufám, že bude vše v pořádku. Já jsem takovej plašan, že pořád myslím na to nejhorší, až už jsem od přítele dostala vynadáno. Dneska rodí ve strakonicích moje kamarádka, tak tam možná s Kátou právě ted bojujou 😃
evulebobule
18. dub 2009
tak to na Káťu moc myslím, snad se brzy dočkáme dalšího miminka
jirik.k
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mispuli
18. dub 2009
Ahoj holky,přepisuju vzkaz od Zuzky:

po včerejším 3 hodinovým monitoru dr. usoudil,že nebudeme nic oddalovat a šla jsem na císaře.MámeJulinku 48 cm 3700g.Obě jsme v pořádku.

Přišlo mi to už dopoledne,ale nedostala jsem se sem,takže máme v partě další ženskou,to jsou ti naši kluci ve velkým oslabení 🙂

Klári malá je nádherná,taky jí ti čertíci koukaj z očí,trošku mi připomíná naší Míšu 🙂 ,Argemu si užij,my jseme na fotbal

Ahoj Káťo,dlouho jsi se neukázala,strašně to utíká už 11,to je rychlost 🙂
ninus81
18. dub 2009
Ahojky mispuli: no to je SUPER další mimísek prosím tě vyřid Zuzce že jí k julince moc gratuluji a přeji zdrávíčko - teda to je kus ženský 🙂 3700g hlavně jim přeji aby jim malinká dělala jen a jen samou radost 😉

mispuli: jak pak to že šla císařem????????????
evulebobule
18. dub 2009
Jé tak to taky gratuluju k Jůlince. 🙂
ninus81
18. dub 2009
Jituš: to mě mrzí snad bude vše dobré a pujdeš domů drív než 2.7 vím jaké to je a to jsem v nemocnici byla jen 14dní ale taky jsem ze začátku bulela ale miminko za to stojí. A dobře je že tam můžeš mít počítač sním to hned rychleji utíká.
mikesova25
18. dub 2009
téda to je novinka 🙂

Zuzko gratulujeme k Julince a přejeme vám všem aby vám malinká dělala jenom samou radost x-)
Julča je teda pěkný macík 🙂
ninus81
18. dub 2009
Ahoj holky tak koukám že je tady dneska nějak mrtvo - kdepak se touláte???? 😃 😃 😃
mispuli
18. dub 2009
Ahoj my byli venku,na fotbale,udělalo se tam docela hezky,tak jsme šli s taťkou,já už ale na to pomalu nemám nervy,je tam i dětský hřiště s prolejzkama a klouzačkama,spusta dětí,honzík hned začne jančit a dělá kraviny,zase propad a klepnul se do hlavy,ach jo :-N ,pak se málem oběsil,jel po klouzačce dolů a zůstal tam provaz,co se používá když se tam leze z druhý strany,nějak ho zapomněl pustit a mám pod krkem šlic a odřeninu,no prostě hrůza.Míša mechtěla bejt v kočáře,tak chodila za ruce,nějak ji to začalo bavit x-) ,když jsme šli domů,tak vytuhla,takže počítám,že usne nejdřív v půl jedenáctý :-p

Proč Zůza rodila císařem nevím,možná měla moc tý bílkoviny a to v Písku většinou řeší císařem nebo jestli ho měla plánovanej nevím,nějak jsem se na to zapomněla zeptat
ninus81
18. dub 2009
Teda tak to jste měli veselo no hlavně že to odnesl jen šlincem, koukám že Honzík je jak z divokejch vajec 🙂. To je šikulka na co přece sedět v kočárku když muže cupitat 😃 😃 😃
ninus81
18. dub 2009
Copak asi Káťa ta už by měla mít taky malou u sebe???? Myslím na ní no snad brzy podá zprávičku

No holky a copak stím srazíkem kdypak ho uděláme??? Nebo počkáme na nové maminky až se pak zaběhnou a nebo až bude moc i Jituš ????
ninus81
18. dub 2009
klaraemma: jukla jsem do albíčka Emmička je krásná princezna 😉 krásná je ta fotečka u toho půllitru 😃 😃 a jak morduje tu kočku 😃 😃
ninus81
18. dub 2009
no ségra je hroznej lemplík moc s tu neukazuje 😃 😃 😃 ale utíká to strašně - u nás se tipuje že bude mít Káťa holčičku - tak jsem zvědavá (aby to nebyl další chlapeček do rodiny 😃 😃 😃 😃 )

Tak koukám že to holky dneska flákáte a já tu trpím samomluvou 🙂 🙂

Malej zatím spinká a v deset ho vzbudím na papání jinak spinká taky pěkně - většinou papá ve 22hod,pak se vzbudí na tu 3 hod a pak spinká dál do 7hod a přes den to jedem klasicky po třech hodinách
ninus81
18. dub 2009
Tak moje samomluva končí 🙂 🙂 🙂 🙂 jdu udělat malému mlíčko a jdeme spát 🙂
Papapa holky a dobrou noc x-)
sayastautor
19. dub 2009
dobre rano,
Katka jeste nenapsala, tak asi nic.

Zuzce strasne moc gratuluju k Julince x-) . Je to teda kus zensky 😃. Ta by se ji normalne rodila tezko, je dobre ze mela cisare 🙂

Kato, je fajn ze se taky ukazes 😉. a leti to jak blazen.

Ja jsem pro srazik kdykoliv 🙂

My vcera byli na kolech, no, na takove sportovani se muzu priste vykaslat. Svagr manzu a brachu opil, tak jsem je odsud nemohla dostat a cestou mi padali po prikopech jak svestky. Ja brecela zoufalstvim. Doma na me cekala hladova Juli a ted oni na hlavni tak zpity ]-( . No, dojeli jsme. Eda se z toho dostal, ale bracha se pry ze spani zeblil :-N . to uz ho se mnou mamka nikam nepusti |-|
sayastautor
19. dub 2009
klaro,emmca je uzasna x-)
mispuli
19. dub 2009
Ahoj holky,mám pozdravovat od Zuzky,domů by je mohli pustit ve čtvrtek,císařem rodila,protože měla vysokej tlak a Julinka naopak nízkej

Teda San,koukám,že se nenudíš,šváru bych zahlušila

já jdu dneska na basket,museli jsme to trošku pozměnit,protože Frantovi se naskytla možnost jezdit na badbinton a ten je ve středu,tak já budu chodit na basket v neděli 🙂

vařím obídek
ninus81
19. dub 2009
Sandři: ty chlapi jsou fakt někdy na zabití ]-( ]-(

Děkujeme za pozdrav od Zuzky, to je fajn že by mohla být ve čtvrtek doma, ona vlastně po císaři pouští až dýl že jo????

Ty jo tak já i Zuzka jsme Káťu předběhli 🙂

Copak asi Jituš jak jí je v ČB snad je vše ok a brzo se nám ozve
mispuli
19. dub 2009
Jak tak na to koukám tak to s Honzíkama,Venouškem,Lukášem a Davídkem zachraňujeme,jinak samý ženský 🙂 🙂 ,venku je zase tak hezky,jsem zvědavá,co bude Franta s dětma odpoledne dělat,ale tipla bych si,že půjde k rodičům na zahradě,Míša to nějak střídá,je ochrněná,ale spát nechce,tak jí dám polívku a zkusím uspat v kočáře na balkoně,oak by mohla na zahradě chodit,na Nova cinema dávali naše oblíbené ošklivé káčátko,hodinu a půl,tak to bylo něco pro Honzise

Já včera vytahala všechny možný věci,co jsem skladovala po Honzíkovi,přebralato,vyndala věcičky,co už mišákovi budou teď nebo v létě a zazimovala velký,malý a zimní věci,ještě teď to přeskládávám Míše do šuplíků,abych mohla zlikvidovat i přebalovák/měla jsem v něm naskládaný její věcičky/ a konečně by bylo v pokojíčku zase trošku místa

Tak zatím ahoj 🙂

Jsem zvědavá,až klára poreferuje o Aquaparku,jeli jste do Čestlic?Já tam chtěla taky,ale fr. si myslí,že je na to Mišák ještě malá :-S ,tak uvidíme

Jinak v tejdnu si začínáme vyjednávat dovolenou,pojedeme velkým autem do Itálie,takže s sebou bereme obě babičky a ještě švagrovou s neteří.V druhým autě pojedou známí co maj dvě holčičky,jedna je o půl roku mladší nežHonzík a druhá o 4 měsíce starší než Míša,takže se moc těším,bude to super 🙂
murecka76
19. dub 2009
Ahojky,
jsem moc ráda, že na mě myslíte. Dnes mi doktorka zase nepotěšila, zase mi totiž připomněla, že mám počítat, že to tady mám na dlouho. 😢 😢 😢
Já jsem tak doufala, že ve čtvrtek bude na kontrole vše ok a že bych se mohla pomalu chystat domů, ale bohužel asi to tady mám do toho července.

Moc gratuluji Zuzce k Julince, je to opravdu kus ženský, hlavně že už to má za sebou a jsou obě v pořádku.

Nám se tady včera narodili dvojčátka ve 26tt, 600g a 800g.

Užívejte si to krásné počasí, já se na to tak těšila a teď jsem tady zavřená. 😞 😞 😞

Jé, Lucka plánuje dovolenou, ta se tak má. 🙂 🙂 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli