• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Moje sestra je Zdravotní sestra a já jí teda obdivuju, že se jí ta práce líbí.
17. dub 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobě taky DOBROU NOC :dizzy_face: .
17. dub 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem taky zdravotni sestra a ze syndromu vyhoreni jsem se vzpamatovavala skoro cely tehu :sweat_smile:. ale nedovedu si predstavit delat neco jinyho :slight_smile:
17. dub 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju :slight_smile:. ja na manzu jeste cekam. pak vzbudime princeznu na kojeni a budem doufat ze jeste usne :grinning:. spi uz od 8, coz je u ni podezrele :sweat_smile: :grinning:
17. dub 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tedy vy jste toho ještě napovídaly :wink:

San doufám,že malá pak ještě spala dobře,Naše Míša taky kupodivu vydržela až do 0:45,pak do 5 ráno,to by se mi líbilo,horší bylo,že chtěla vstávat už v 6:30,a to je na mě v sobotu fakt brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sandři,manža je ještě mlaďoučkej a pokud to má v hlavě srovnaný,tak ho za chvilku ten truc přejde,taky by mě naštvala bába blbá

Já se sekla u jedný hry,takže jsem se dočkala Franty,koukli jsme na první třetinu hokeje a ještě se pošmajchlovali :slight_smile: ,pak se přišel přišmrdolit Honzík a spali jsme až do rána

Tak jsem se těšila,že bysme mohli na ten bowling,jsem ale zapomněla,že místní umělci hrajou fotbal a v televizi je hokej,takže asi nic.to je jediný,co mě štve,že ti chlapi nedokážou pochopit,že potřebujeme občas vypnout :unamused:
18. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak zprava od katky:
Ahojky, tabletku mi nedali, rozbiha se to samo, kazdou chvili mi muze prdnout voda, bricho boli, ale nepravidelne, horsi je, ze mam porad tlak 150/100. v noci jsem nespala,jsem unavena a opuchla.musim vydrzet. pozdravuj holky. se ozvu kdyby neco, kez by uz :wink:

Jj,juli spala krasne. Kojeni ve 20 h, 2 h, 6:30 a 8:30 :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahjky holky tak koukám že když setady rozjede diskuze tak já spím ale naštěstí mě prášky a spánek zabral ahlava už mě neboli.
Tak koukám že včera všechny drahé polovičky byli na pivku, jéé já bych taky vyrazila na vínko :wink: :wink:

Tara: jo jo mám modrého X - landera - takže až uvidíš jak s za kočárm valí koule tak jem to já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a doufm že se budeš hlásit
Sandruš tu jsem taky poznala z dálky a hned jsem se naní culila viď????

Jinak co se týče drahých poloviček já jsem tak štastná za toho mého, jsem spolu skoro 3 roky a bydlíme spolu téměř od prvního dne, a já bych neměnila. Taky jsem před tím měla 7 letý vztah on chtěl miminko ale já tenkrát ne a věděla jsem proč byl o parchant a já to zjistila až o tolika letech.

Ani tak ty jsi včera vínkovala - jé já bych si taky dala

Holky co kdy uděláme tea ten srazík???? Já už bych Vás ráda poznala
18. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no já teda zírám jak jste včera krásně poklábosily :astonished: super!!
zdeni, manžel chtěl jet taky na relly (nebo jak se to píše) , ale nakonec jel na motokros do Nihošovic.
Já si teď užívám, že vypadl, uklidila jsem, malá spí, pes vyvenčenej a nalilla jsem si víno (i když teda brzo začínám).
Večer jedem se sestrou nejdřív na večeři a pak na tu Argemu a zítra brzo ráno do Prahy, mám slíbený od manžela nějaký hadřík prý :sunglasses: tak jsem zvědavá.
jinak na srazík se taky těším.
18. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nedalo mi to a mám taky album :sunglasses:
18. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, jak jste to včera rozjely - nestíhám číst :grinning: já jsem pořád na nemocenský, doktor mě slíbil, že do práce možná půjdu od května. Příští týden začínám 11 týden, to to uteklo. Jdu na krev atd, doufám, že bude vše v pořádku. Já jsem takovej plašan, že pořád myslím na to nejhorší, až už jsem od přítele dostala vynadáno. Dneska rodí ve strakonicích moje kamarádka, tak tam možná s Kátou právě ted bojujou :grinning:
18. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to na Káťu moc myslím, snad se brzy dočkáme dalšího miminka
18. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:17 • jirik.k
Ahoj holky,přepisuju vzkaz od Zuzky:

po včerejším 3 hodinovým monitoru dr. usoudil,že nebudeme nic oddalovat a šla jsem na císaře.MámeJulinku 48 cm 3700g.Obě jsme v pořádku.

Přišlo mi to už dopoledne,ale nedostala jsem se sem,takže máme v partě další ženskou,to jsou ti naši kluci ve velkým oslabení :slight_smile:

Klári malá je nádherná,taky jí ti čertíci koukaj z očí,trošku mi připomíná naší Míšu :slight_smile: ,Argemu si užij,my jseme na fotbal

Ahoj Káťo,dlouho jsi se neukázala,strašně to utíká už 11,to je rychlost :slight_smile:
18. dub 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mispuli: no to je SUPER další mimísek prosím tě vyřid Zuzce že jí k julince moc gratuluji a přeji zdrávíčko - teda to je kus ženský :slight_smile: 3700g hlavně jim přeji aby jim malinká dělala jen a jen samou radost :wink:

mispuli: jak pak to že šla císařem????????????
18. dub 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to taky gratuluju k Jůlince. :slight_smile:
18. dub 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš: to mě mrzí snad bude vše dobré a pujdeš domů drív než 2.7 vím jaké to je a to jsem v nemocnici byla jen 14dní ale taky jsem ze začátku bulela ale miminko za to stojí. A dobře je že tam můžeš mít počítač sním to hned rychleji utíká.
18. dub 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda to je novinka :slight_smile:

Zuzko gratulujeme k Julince a přejeme vám všem aby vám malinká dělala jenom samou radost :dizzy_face:
Julča je teda pěkný macík :slight_smile:
18. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak koukám že je tady dneska nějak mrtvo - kdepak se touláte???? :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my byli venku,na fotbale,udělalo se tam docela hezky,tak jsme šli s taťkou,já už ale na to pomalu nemám nervy,je tam i dětský hřiště s prolejzkama a klouzačkama,spusta dětí,honzík hned začne jančit a dělá kraviny,zase propad a klepnul se do hlavy,ach jo :sweat_smile: ,pak se málem oběsil,jel po klouzačce dolů a zůstal tam provaz,co se používá když se tam leze z druhý strany,nějak ho zapomněl pustit a mám pod krkem šlic a odřeninu,no prostě hrůza.Míša mechtěla bejt v kočáře,tak chodila za ruce,nějak ji to začalo bavit :dizzy_face: ,když jsme šli domů,tak vytuhla,takže počítám,že usne nejdřív v půl jedenáctý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Proč Zůza rodila císařem nevím,možná měla moc tý bílkoviny a to v Písku většinou řeší císařem nebo jestli ho měla plánovanej nevím,nějak jsem se na to zapomněla zeptat
18. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tak to jste měli veselo no hlavně že to odnesl jen šlincem, koukám že Honzík je jak z divokejch vajec :slight_smile:. To je šikulka na co přece sedět v kočárku když muže cupitat :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak asi Káťa ta už by měla mít taky malou u sebe???? Myslím na ní no snad brzy podá zprávičku

No holky a copak stím srazíkem kdypak ho uděláme??? Nebo počkáme na nové maminky až se pak zaběhnou a nebo až bude moc i Jituš ????
18. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaraemma: jukla jsem do albíčka Emmička je krásná princezna :wink: krásná je ta fotečka u toho půllitru :grinning: :grinning: a jak morduje tu kočku :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ségra je hroznej lemplík moc s tu neukazuje :grinning: :grinning: :grinning: ale utíká to strašně - u nás se tipuje že bude mít Káťa holčičku - tak jsem zvědavá (aby to nebyl další chlapeček do rodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

Tak koukám že to holky dneska flákáte a já tu trpím samomluvou :slight_smile: :slight_smile:

Malej zatím spinká a v deset ho vzbudím na papání jinak spinká taky pěkně - většinou papá ve 22hod,pak se vzbudí na tu 3 hod a pak spinká dál do 7hod a přes den to jedem klasicky po třech hodinách
18. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moje samomluva končí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jdu udělat malému mlíčko a jdeme spát :slight_smile:
Papapa holky a dobrou noc :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre rano,
Katka jeste nenapsala, tak asi nic.

Zuzce strasne moc gratuluju k Julince :dizzy_face: . Je to teda kus zensky :grinning:. Ta by se ji normalne rodila tezko, je dobre ze mela cisare :slight_smile:

Kato, je fajn ze se taky ukazes :wink:. a leti to jak blazen.

Ja jsem pro srazik kdykoliv :slight_smile:

My vcera byli na kolech, no, na takove sportovani se muzu priste vykaslat. Svagr manzu a brachu opil, tak jsem je odsud nemohla dostat a cestou mi padali po prikopech jak svestky. Ja brecela zoufalstvim. Doma na me cekala hladova Juli a ted oni na hlavni tak zpity :angry: . No, dojeli jsme. Eda se z toho dostal, ale bracha se pry ze spani zeblil :sweat_smile: . to uz ho se mnou mamka nikam nepusti :pensive:
19. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klaro,emmca je uzasna :dizzy_face:
19. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám pozdravovat od Zuzky,domů by je mohli pustit ve čtvrtek,císařem rodila,protože měla vysokej tlak a Julinka naopak nízkej

Teda San,koukám,že se nenudíš,šváru bych zahlušila

já jdu dneska na basket,museli jsme to trošku pozměnit,protože Frantovi se naskytla možnost jezdit na badbinton a ten je ve středu,tak já budu chodit na basket v neděli :slight_smile:

vařím obídek
19. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři: ty chlapi jsou fakt někdy na zabití :angry: :angry:

Děkujeme za pozdrav od Zuzky, to je fajn že by mohla být ve čtvrtek doma, ona vlastně po císaři pouští až dýl že jo????

Ty jo tak já i Zuzka jsme Káťu předběhli :slight_smile:

Copak asi Jituš jak jí je v ČB snad je vše ok a brzo se nám ozve
19. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak na to koukám tak to s Honzíkama,Venouškem,Lukášem a Davídkem zachraňujeme,jinak samý ženský :slight_smile: :slight_smile: ,venku je zase tak hezky,jsem zvědavá,co bude Franta s dětma odpoledne dělat,ale tipla bych si,že půjde k rodičům na zahradě,Míša to nějak střídá,je ochrněná,ale spát nechce,tak jí dám polívku a zkusím uspat v kočáře na balkoně,oak by mohla na zahradě chodit,na Nova cinema dávali naše oblíbené ošklivé káčátko,hodinu a půl,tak to bylo něco pro Honzise

Já včera vytahala všechny možný věci,co jsem skladovala po Honzíkovi,přebralato,vyndala věcičky,co už mišákovi budou teď nebo v létě a zazimovala velký,malý a zimní věci,ještě teď to přeskládávám Míše do šuplíků,abych mohla zlikvidovat i přebalovák/měla jsem v něm naskládaný její věcičky/ a konečně by bylo v pokojíčku zase trošku místa

Tak zatím ahoj :slight_smile:

Jsem zvědavá,až klára poreferuje o Aquaparku,jeli jste do Čestlic?Já tam chtěla taky,ale fr. si myslí,že je na to Mišák ještě malá :confounded: ,tak uvidíme

Jinak v tejdnu si začínáme vyjednávat dovolenou,pojedeme velkým autem do Itálie,takže s sebou bereme obě babičky a ještě švagrovou s neteří.V druhým autě pojedou známí co maj dvě holčičky,jedna je o půl roku mladší nežHonzík a druhá o 4 měsíce starší než Míša,takže se moc těším,bude to super :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jsem moc ráda, že na mě myslíte. Dnes mi doktorka zase nepotěšila, zase mi totiž připomněla, že mám počítat, že to tady mám na dlouho. :cry: :cry: :cry:
Já jsem tak doufala, že ve čtvrtek bude na kontrole vše ok a že bych se mohla pomalu chystat domů, ale bohužel asi to tady mám do toho července.

Moc gratuluji Zuzce k Julince, je to opravdu kus ženský, hlavně že už to má za sebou a jsou obě v pořádku.

Nám se tady včera narodili dvojčátka ve 26tt, 600g a 800g.

Užívejte si to krásné počasí, já se na to tak těšila a teď jsem tady zavřená. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jé, Lucka plánuje dovolenou, ta se tak má. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek