• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

murecka: nebuď smutná.
ty jo takoví drobečci se narodili. Tak to mají co dělat aby to dohnali.
19. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme zpátky z výletu a bylo to super, nahodím pak nějaké fotky. Mispul, neměla bych strach, malá byla ve svým živlu (už jak psala zdenča), fakt je to tam pro prcky vymakaný, máš tam přebalováky, společný šatny ale jsou tam ty převlíkací kabiny, takže jsme tam zalezly z manžou dohromady a malou zpacifikovaly, jen ve sprchách jsem na ní sama, ale já sebou měla sestru. Voda teploučká, vzduch taky, krásný brouzdaliště s hračkama, ale naše ďáblice hodila na malou vodu bobek a vyrazila s tatínkem na tobogány a klouzačky , ale vedl bazén s umělýma vlnama - takže to máme k moři vyzkoušené,normálně tam chodila sama, vlny jí plácaly přes obličej a vůbec jí to nevadilo. Jo, a dělali jsme spadla lžička.......... a fakt jsem jí úplně ponořila, napila se, ale byla úplně v poho, chechtala se. Takže určo se nebojte a vyražte. Jen ten vstup je trochu dražší, ale zase jako rodinný výlet jednou za čas proč ne.
19. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dneska byl krásnej den ani jsem nečekala že bude takové teplíčko.
Malého hlídala mamina a my z drahouškem jsme vyrazili do Tesca do Písku - koupili jsme plenky,vlhčené ubrousky, podložky a bodýčka s krátkým rukávem, a i jako tílka a také nutrilon a 1900,- no musela jsem se krotit ted tam amjí tak krásné věcičky no jet tam sama tak koupím toho víc :slight_smile: :slight_smile:
Pak jsme jeli k tátkovy slavil narozeniny tak jsme grilovali :grinning: :grinning: pochutnala jsem si na masíčku
Takže krásnej den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jituš to mě mrzí, neboj třeba bude vše dobré a půjdeš domů dřív. to je mazec dvojčátka a takhle malý malej měl 2600g a byl snad nejmenší v porodnici no menší miminko si ani nedokážu představit
19. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
nez vas doctu, tak hodim jen info :slight_smile:
Mame dalsi maminku :dizzy_face:
Kacenka se narodila vcera (ale me bohuzel zprava dosla az dneska :angry: ) v 15:52, mela 4250 g a 53 cm. Porod trval 6 h. Tatka byl celou dobu s nima, rodila je Braunova.Pise, ze mala je nadherna, porad by ji mackala, zkousi kojit, ale musi pres kloboucky.

Takze kam se hrabou nasi drobeckove na malou Katu :slight_smile:
20. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jito a kolik ma zhruba ta vase princezna?

Ted uz se zazitku na kolech smejeme, fakt to bylo vtipny a jinak to bylo hezke odpoledne. Ja jen trnula hruzou kvuli Julce. Ale uz je vsechno fajn.
Musim si vam postezovat, volala jsem si ted na ocni ze se mi zhorsili v tehotenstvi oci a ze se chci objednat. Vite na kdy me objednali? 23.10. !!! Ja myslela ze me omejou. to je za pul roku. No mazec. a moc se se mnou neparali, kdyz jsem rekla jestli by to neslo driv, tak mi rekli at si jdu k nekomu jinymu :sweat_smile:. Jenze to bych si nepomohla a oni to vi. Tak si zkusim nechat zmerit oci v optice. Chci totiz novy brejle a prisli mi dane :dizzy_face: . To bych do rijna utratila :sweat_smile:
20. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jste všechny moc hodné.
Moc gratuluji ke Kačence!!!!!
San, naše beruška měla minulou sobotu asi 700g, takže doufám, že za ten týden něco přibrala a už se blíží ke kilču, i když je to nepředstavitelná váha.
Dnes mi pan primář připomněl, že je to na dlouho a na ležení, vždycky to tak nerada slyším, protože doufám, že se stane zázrak a pustí nás domů, ale asi je to marné.
20. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito, nadeje umira posledni :wink:
No, je to drobous, ale by to dobre dopadlo, to je dulezity. a ses pod dohledem, bud strasne rada! Ta princezna za to stoji! I kdyz, neumim si to predstavit :pensive:
20. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluji ke Kačence :wink: :wink: a přeji aby mamince a tatínkovy dělala jen a jen samou radost

Teda to je kus ženský, ten náš chlap je tu nejmenší - ale on ty Vaše princezny dožene :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Koukám Káťa taky má v porodnici klouboučky já přes ně kojila celou dobu v porodnici tak doufám že to Káťa zvládne i bez kloboučku protože mě je malej pak odmítal a museli ho i v porodnici dokrmovat

Jituš neboj ono to dopadne dobře a vše bude v pořádku, a uteče to, určitě malá něcio přibrala a v ČB umějí zachránit i hodně malinký miminka, musí to být asi těžký (já si to také nedokážu představit ) ale z malou to zvládnete hlavně se nestresuj protože i malá to cítí.
20. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to si snad dělali srandu na tom očním :angry: :angry: :angry: :angry: to jako kdyby jsi měla závažný problémy musíš si počkat ?? No tak to je hustý
20. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no uplne me nastvali. Ja jeste musim mit vse komplikovane, takze vidim blbe do dalky a k tomu mam astigmatismus (laicky silham a tudiz musim mit ve sklickach nejaky uhly), takze pochybuju jestli me premeri jen v optice. No, zkusim to. ale nastvana jsem dost. Bych tej sestre prala blbe videt pres brejle na tv, pc a lidi venku :angry:
Beruska uz se mi probouzi, tak nakojim, oblecu a jdeme se podivat na Kacenku :dizzy_face:
20. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak KAčenku pozdravujte :slight_smile:
Honzík bude papat v jednu a taky pak vyrazíme ven an nevím kam bud d města a nebo se courat po podskalý :slight_smile: . Ségra se chystá na návštěvu taky do porodnice za svou kamarádkou
20. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem vydeli malou kacenku. No, malou, je velka jako na Julca :grinning:. ale je moc hezounka. Ma velkyho cernyho kohouta :slight_smile:. katka je taky v pohode, normalne sedela a pry chce druhy, takze pohoda :grinning:. Braunovou si nemohla u porodu vynachvalit :slight_smile:

Ja dneska zasla do optiky na namesti kde jsou doktori a jsem objednana na pristi utery :dizzy_face:
20. dub 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak to je super že tě objednali alespon se to brzo vyřeší, já dneska trajdala po městě byla kouknout v sekáčích ale koupila jsem ale koupila jsem jen malému tričko next - krásný pruhovaný za 30kč :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to jsem tam prostě nemohla nechat. Pak si malého vzala v pět babička a ted jsou ještě venku tak čekám každou chvilinku by měli být doma na koupání a papání.

Takže Káťa měla porod v pohodě - tak to je moc dobře, já teda ještě dneska říkám že druhý zatím ne :grinning: :grinning: :grinning: ale časem na to zapomenu :wink: :wink: :wink: takže za pár let asi změním názor.

Holky jaké používáte plenky?? My používáme pampers ale už se stalo že je malej pročurál ale slyšela jsem chválu na huggies tak nevím jestli je mám vyzkušet prýmají pružný i ten zadek prý jsou lepší
20. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky v albíčku pár nových foteček - dnes pořízených :grinning:
20. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdepak jste všichni :frowning2:
20. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ninus, par fotecek? :grinning:. Jsou to krasne fotky :slight_smile:
Ja od 18:30 doted kojila, ale uz spinkame :slight_smile:
Nin,my ted mame pampers, ale taky mi nevyhovuji. Nejvic se mi libili plenky Happy, pak Fixies a babylove taky nejsou spatne :slight_smile:. huggies mam koupene, byli v akci,ale jeste jsem nezkousela. mam ty classic,ale premium jsou pry lepsi :wink:
20. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé gratuluju mamince ke Kačence. To je super, další princezna nám přibyla. Určitě bude moc krásná
20. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, kde Davidka schovavas :confused: ?
20. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jenom pár - víc se mi jich tam nevešlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: děkuji za pochvalu
ty bláho takhle dlouho jsi kojila - no to si na jednu stranu říkám zlatá flaška :wink:
Tak na Fixies jsme slyšela taky hodně chváli tak zkusím ty a nebo ty huggies jo jo a známá říkala že ty prémium jsou lepší tak zkusím oboje a uvidím ty pampersky jsou na h.... :angry:
20. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me taky uz docela casto protekli. jak curani, tak kakani. a fakt nejvic pro me byli Happy a Fixies. ale kazdymu asi vyhovuje neco jinyho. :slight_smile:. Ja nakoupim vzdy ty, co najdu v akci kdyz je zrovna potrebujem :slight_smile:
manza je od 16 na pivku. uz me to stve :rolling_eyes: :frowning2:
20. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julina musi byt vzdycky vecer takhle dlouho prisata. Jako by tim delala zasoby na noc kdy zase vubec nekojim (jen 1x, okolo 5 rano)
20. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky docela koukám po akcích :wink:
Ty máš manžu na pivku a já ještě v práci dneska je ve skladu a to od sedmi od rána a ted mě volal že kdo ví v kolik přijede že mají ještě půlku kamionu, pak jede k rodičum čeká tam na nás večeře, tak jede pro kastrůlky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to závidím my v noci ve 3 ráno a pak v 7 - ale celkem to jde
20. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
gratulace mamince Kátě k dcerušce. Malá byla velká jako ta naše. Hlavně, že to bylo bez komplikací.
Trochu opožděně Zuzce k Julince.
Jíťo tobě posílám moc pozdravů a síly. Vydrž holka :slight_smile: .

Dnes jsem jezdila na podskalí a nikoho z vás jsem tam nepotkala, snad budu mít štěstí jindy :slight_smile: .
20. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na podskalí ani dneska nedostala, měla jsem to v plánu ale po cestě jsem potkala bráchovo přítelkyni tak jsme seděli za kostelem u markéty a chlístaly :grinning: :grinning: a pak jsem obrazila pár sekáčů :slight_smile:
20. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych ráda někdy navštívila sekáč, ale bohužel já nemám dítě do obchodů :grinning: . Vzteká se tam a když já pustím, tak tahá věci dolů z ramínek a já to nestíhám nandavat. Jsou to nervy. Můžu tam jedině když spí a ona potvora moc spát nechce.
20. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já jsem se zase dneska rozčilovala na městě oni nekteří ty lidi jsou docela bezohledný k maminkám z kočárkama neumí se vyhnout a radši čekají až se jim uhnu já z kočárkem, a obzvlášt ty mladý - některý bych nakopala kamsi :grinning: :grinning:

Tak to se ti nedivím to bych asi radši ty sekáče taky nenavštevovala, musí to být sakra nervy ale určitě nás čeká i tohle - časem
20. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evčo ted jsem jukla do albíčka kdepak toho Davídka schováváš :confused: :confused: jak psala Sandra - ty máš bříško jak kdyby si se jen dobře najedla takový maličký :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad ne, je to potom něco chytat vzteklouna, kterej sebou mlátí kolem sebe a vříská. Raději to nepokouším. A to je jí jen rok, jsem zvědavá co bude vyvádět až bude starší, stále doufám, že z toho vyroste.
20. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To má moje příbuzná syna a většího vzteklouna jsem nezažila, ty 100% poznám když jedou po městě je slyšet jen řev a když mě občas zavolá on jí z velkou oblibou dělá to že spustí takovej řev že jí nemám šanci ani slyšet - to snad z našeho Honzíka nebude to by mě asi omyli

Neboj určitě z toho vyroste třeba je to jen takové vzdorovité období
20. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek