• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Taky jsem zkoukla fotečky v albech. Moc pěkné :slight_smile: .
20. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
To doufám, že je to jen období, hlavně ať netrvá moc dlouho :grinning: .
20. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za pochvalu foteček - mě přijde že se strašně mění - a že to strašne rychle utíká vždyt tenhle týden mu bude měsíc :slight_smile:

Snad jo protože to by jsi pak nervy musela míz z ocele
20. dub 2009 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem hodila pár aktuálních fotek do alba :slight_smile:

Utíká to rychle, nedavno porod a teď už běhá... Užívej si každýho dne :grinning: .
20. dub 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jukla jsem :wink: malá je kouzelná strašně se mi líbí ta fotečka se sekačkou - pomocnice :slight_smile:

No právě mě to co mám Honzíka strašně uteklo ani nevím jak a skoro měsíc je za námi, když jsem byla těhu strašně se mě to vleklo hlavně na konci a ted je to uplně jiné
20. dub 2009 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
A počkej ještě tak měsíc dva. To bude dělat pokroky každý den, potom to teprve poletí.

Už mě nějak zmáhá únava, tak jdu do hajan. Přeju DOBROU NOC :dizzy_face: .
20. dub 2009 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky přeji dobrou noc my už taky jdeme do pokojíčku Honzík už spinká tak ho jen přenesu a padnu taky než budu zase vstávat
20. dub 2009 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky alco,
my vcera na podskali nebyli, ale jedem tam na 11 s kamaradkou a mozna odpo :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no teda, venku krasne a tady mrtvo :confused:
21. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vy tu zas vsichni budete az ja ne :frowning2:
21. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jen si nemyslete, vidět to je už moc dobře, fotka asi zkresluje
21. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak už máme konečně svůj pc a jsme na příjmu

gratulujeme mamince a tatínkovi ke kačence a už se moc těšíme na fotečku :dizzy_face:

evi opravdu nevypadáš na 27 tt máš malinký bříško :slight_smile:

u nás je pořád nádherně,takže jsme neustále venku, v sobotu jsme byli na tý rallye,to byla podívaná i malinkej koukal a pak z toho usnul a 2 hodiny spal jako zařezanej,žádný auta ho neprobudily :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak katku zitra pusti. a co zuzka? tu taky zitra? uz se tesim na fotky novych miminek :slight_smile:
My jdeme dneska na pichnuti nausnicek :dizzy_face:
22. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzka vás moc pozdravuje,měli by ji puštět dneska,taky se těším na fotečky :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak ze ji taky moc pozdravuju !!!
a uz se tesim na ten nas srazik :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

mikesova: ale není fakt tak malé, jak to vypadá. :grinning:

sandři: tak ať to dobře dopadne.
22. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak mame nausnicky :dizzy_face:
Vypada v nich hrozne nezvykle :sweat_smile: :grinning:
ani nevim ze ji je pichali,rekli nam at pockame ze si pro ni prijdou a jak to budeme osetrovat. tak ja sla do lekarny o 2 patra niz koupit masticku a kdyz jsem se vratila tak uz juli lezela zpet v kocarku uz s nausnickama :slight_smile:. pry vubec neplakala,jen se zavrtela a plakala az kdyz ji pokladali do kocarku. Jsem tak rada ze uz to mame za sebou :slight_smile:
22. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Holky
Sandři tak co náušničky?? Malá musí být kočky :slight_smile:
Tak Káťa i Zuzka zítra jdou domů tak to je super, taky se těším na fotečky nových miminek :wink: tak doufám že až se holky zaběhnou vyrazíme na ten srazík :slight_smile:

Copak asi Jituš?? Jak se asi má?? Snad jsou na ní v ČB hodný - moc na ní myslím

A co Ani : tak už se tu taky dlouho neukázala??

Evčí: nějak nás nemůžeš přesvedčit viď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
San: náušničky musej malej moc slušet :slight_smile: Julinka je šikovná,že to tak hezky zvládla,taky jsem si nemohla zvyknout,když je měla míša poprvý,doufám,že je to u vás pohodě a nebude to hnisat,co vám na to doporučili,framykoin?

Evi:já bříško taky moc neměla,i když mě přišlo veliký,ale byla zima,nosila jsem ho pod bundou,pak se Mišák narodil,pobyla si přes měsíc ve špitále a když jsme si ji přivezli domů a začli jezdit s kočárem,tak se spousta lidí ptala,komu vozíme :slight_smile: :slight_smile: , a když jsme řekli,že je naše,tak byli strašně překvapený

Koukám ninuš,že Honzík si krásně upravil spinkání,jo holt jsou to šikulky ty naše dětičky :slight_smile: :slight_smile:

Klári díky za referát z výletu,taky to chci prubnout,tak uvidím,jestli se mi podaří překecat frantu
22. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Venku prší,je bouřka a krásně tam voní čerstvej vzduch :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: no uvidíte na srazíku, že nekecám

mispuli: v zimě je fakt, že to člověk schová víc. Teď už to v těch tričkách vidět je, děti se ptají, co to bude. :grinning:
23. dub 2009 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi:Taky je pravda,že loni ta zima byla delší a touhle dobou už jsme i měli malou doma a jezdili :slight_smile: .Hele a říkáš jim,že to bude chlapák nebo si to pro ně necháváš jako překvapení?

Já dneska dala Mišákovi bodýčko a tepláky,co nosil honzis a je mu strašně podobná,takže nemít ty náušničky,tak nám tady leze chlapeček :slight_smile:

V dnešním Sportu je fotka Emmonsových,mattew je sympaťák,uměla si Kůrková vybrat :slight_smile:

Nini zpátky k těm plínám,mě přišly nejlepší ty Hugies premium,ty kupuju nejradši,maj pružnej pas,takže to neodstává a i okolo nožičekje to v pohodě,obyčejný hugísky byly příšerný,igelit a nešly mi pořádně nandat,lepítka se trhaly,nechápu,jak se do nich mohlo vejít větší dítě,Míša v nich byla vždycky nahňoucaná,ale třeba budete mít lepší zkušenost,špatný taky nejsou ty z tesca
23. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky,
taky moc myslim na jitu, dlouho se tu neukazala, tak snad je vse v pohode.
Za chvili cekame na navstevu moji babi (takze prababcu :grinning:), tak jsem juliska naparadila a s tema nausnickama vypada rozkosne :slight_smile:. Snazim se to vyfotit, ale nejak to nejde :unamused:
Na ouska jsme meli koupit septonex mast a omyvat odvarem z repiku. kdyz by se nam to za tyden nelibilo, tak prijit.
Tak jsem zvedava kdy zabrousi holky a pochlubi se nam kocickama :dizzy_face:
23. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
pěkné poledne, tak já dneska měla pracovní odpočinek (odpočinek ´= když malá po o spí) umyla jsem okna na terasu a vytřela celý barák, teď odpočívám a čekám, až se malá vzbudí.
Mispul, četla jsem, že taky pojedete do Itálie?? Kdy jedete a kam??
jinak taky gratuluji novým maminkám a dětičkám přeju hodně zdravíčka :grinning:
23. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Klári: chceme jet do Lignana od 13.6. do 20.6.,v pátek to začínáme vyjednávat,chceme jet do konkrétní vilky,kde už jsme byli s honzíkem a chceme jet přes italskou agenturu,co to tady zařizovala pro český.Vy se taky chystáte a kam a kdy vy?

Zuzku už pustili,tak jsem taky zvědavka zvědavá,Julinku jsem neviděla :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kdepak máme nové maminky s miminky :wink: :wink: :wink: :wink:
Tak jsem moc zvědavá na ty vaše princezny :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,tak jsme poměrně dlouho měli krásnou princeznu,za to dneska je z ní "zjizvenej Bill",nejdřív mi dopoledne vyklouzla,když se mě chytala za ruce a padala na nos,nějak tam instinktivně strčila ruce a škrábla se pod oko a teď odpoledne jí Honzík majznul vidličkou po hlavě,takže další strup :unamused: ,zase začala příšerně slintat,tak doufám ,že snad už konečně začnou lézt zuby,vypadá to na 4 najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak co San,jak se prababička potěšila? :slight_smile:
2202
0
My dneska tvrdneme celej den doma
23. dub 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
mispuli: teda koukám jaké máš z dětičkama veselo, teda zoubky a 4 najednou tak to bude asi mazec :slight_smile:
23. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem dopadla dneska taky špatně, ve škole se mi udělalo špatně a jela jsem k doktoru. Ode dneška jsem na rizikovým. Zkracuje se mi čípek a hrozí předčasný porod. Musím odpočívat,mělo by se to prý srovnat, ale musím opravdu poctivě ležet.
23. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek