• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky Evči: neboj to bude v pohodě, poctivě lež a hlavně nic nedělej (netahej nic těžkýho apod. ) Pamatuješ já to měla taky zkrácený čípek a hrozil mě od 30týdne předčasný porod ale vydržli jsme a zvládli to až do toho 37tt
23. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: my jedeme v září od 5 - 12, jedeme do Bibione, do apartmánu, budeme v přízemí se zahrádkou a je to přímo na pláži :grinning: takže kdyby malá nechtěla spát na lehátku nebo v kočárku tak to máme domů kousek :sweat_smile: Jinak sebou taky bereme moje rodiče, jsem ráda, bude nás na malou víc, kdybychom jeli sami tak se spolu ani nevykoupem, jedem by hlídal druhý by se koupal, takhle to bude pohodlnější. Hrozně se těším, strašně se mi tam líbí ty večerní procházky, všude rušno, krámečky, restaurace, vínooooooooooo :sunglasses: , no snad to proběhne všechno v poho.
já jsem dneska sama, Jakub je na štandu, takže jsem dala vanu, masku, teď mám vínečko, brambůrky, Růžovka............ měla bych teda žehlit, ale to neuteče, nikdo to za mě neudělá, že. A vůbec, dost bylo dneska práce - jsem umyla ta okna, tak co.
co vy holky, jak je??
23. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky čučím na růžovku a to vínko bych si dala taky :slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé, ninus to si ještě počkáš, co??
tady u nás na vsi jsou taky holky co kojí a vždycky závidí když si něco dám, ale říkají, že v létě přestanou aby mohli nějaký míchaný nápoje.
23. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych si mohla dát hned - jelikož nekojím a malej je na nutrilonu - prsa sice mám ale v nich nic ani ťuk mlíčka
Jen mě to vínko doma chybí - máme tu ruma, danielse, zelenou ale ani jedno z toho nepiju, mám rád červené vínko
23. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já mám zelenou ráda, občas si s manželem večer dáme panáka. Jinak mám radši bílé. Ninus kde jsi pracovala??
23. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkej večer přeju

nini,tak u nás by se ti líbilo,my tu máme zásoby vína,nějak to nestačíme pít :frowning2: ,tvrdý máme taky,docela slušnej bar :slight_smile:

My Růžovku nahráváme,koukáme na Poirota :slight_smile:

Klári:my jedeme do Lignana,už to tam máme vyzkoušený,byli jsme tam 2x s Honzíkem,ale letos nás tedy pojede výprava,chceme vilku,co je asi 40m od pláže,taky se zahrádkou,takže pohoda.Taky miluju ty procházky,mám ráda ten šum města,všude lidi,asi letos prubneme i mašinku,co tam jezdí po městečku

Evi,to je mi líto,ale vem si příklad z ninky a nezoufej :slight_smile: ,držíme palečky
23. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé mispul, tak s těma zásobama by se mi u vás líbilo taky. Jinak v Lignanu jsme byly taky, a těšíme se obě na stejné věci.
23. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
On Franta docela dost lahví dostal o Vánocích od subdodavatelů,dokud byl jen Honzík,tak jsme měli víc času večer si sednout a otevřít lahvinku,takže nám zůstaly zásoby.Já osobně jsem si ale oblíbila růžové.
23. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si dám přes léto ráda i pivo ale taky si tu s mamkou a holkama ze vsi mícháme nápoje u bazénu tak na to se moc těším. a v Itálii mají výborný víno, viď
23. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pracovala jsem jako recepční v Hotelu Bílá růže ve Strakonicích a to 6 let :slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: teda ty mě děláš chutě - to máte vinný sklípek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a líbilo se ti??
23. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo měla jsem tu práci ráda ale po mateřské se tam určitě vracet nebudu - i když kdo ví ale dělají se tam 24hod šichty a ty bych už asi nezvládla, při práci jsem si dodělala i maturitu takže budu hledat něco k mému vzdělaní ale musím říct že tu práci jsem měla fakt ráda
23. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo 24 hodin - jaks to zvádala??
23. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, snad to dobře dopadne. :wink:
23. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi neboj bude to dobrý :wink: :wink: :wink: :wink:

Zvládala jsem to dobře sice ze začátku to byl záhul ale člověk si zvykne dělali jsme 24hod a pak 3 dny volna
A už jen kvůli těmhle směnám se tam nevrátím je to práce spíš pro bezdětné
23. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ber to z te lepsi stranky! Vis, jak jsi chodila unavena? Ted budes moc lezet a spat, kdy se ti zachce. Hodne davej nohy nahoru a odpocivej, budes ty sili potrebovat. Nech se od vsech jen hyckat a ja ti privezu pristi tyden nejaky dobry zakusek chces?
23. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé evi, ani má pravdu, já bych si taky dala nohy nahoru, nechala se hýčkat a o zákusku ani nemluvím :wink: Ne fakt, už to máš za pár, to vydržíš. Odpočívej a naber síly. :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi přesně jak říká Ani nohy nahoru a nechat se hýčkat
23. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz se na tu dobu taky tesim.... :slight_smile: Jen je otazka, kdy prijde :(
23. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani, dovolená už se blíží......................
23. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sily.........jsem nejaka utahana a uz nemuzu ani myslet. Dneska to doucko z matiky, to vis, ze nepocitaji a pak hazeji priklady od oka misto, aby premysleli. Vubec neposlouchaji, co jim rikam. Taky jsem je upozornila, ze jsem tam ze sve vlastni vule a zadarmo, takze to nebude jako v hodinach, kde delaji bordel.....Tak snad si neco odnesli. Pak jsem byla u zubare, delala mi cep a provizorni zub a v zari jdu na protetiku, tak jsem na to zvedava....Jdu spat, zitra jedu s tou diplomkou. Tak krasnou dobrou noc...
23. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaraemma: Me se to ted nejak vlece a pritom to utika, nevim co to? Zase mam asi nejakou svoji krizovku. Ale je pravda, ze se ta doba cim je to dele prodluzuje. Vice je tech "normalnich" dni.
23. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted jeste to pradlo, vana a postel...........zase je silene hodin! Dobrou
23. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani přijde určitě brzo :slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem,včera jsem najednou zmizla,k počítači chtěl Franta,tak jsem uvolnila místo a vytuhla u televize,ještě,že jsem si trošku zdřímla,protože v noci to bylo na pytel,Mišákovi určitě lezou ty zuby,protože se budila s pláčem po hodině a půl a to už dlouho nedělala,až k ránu zabrala na delší dobu,ale vzbudila nás před sedmou,že prej se spát nebude :slight_smile: ,jdu oblíct Honzíka a přemluvit ho na školku,zase nebude chtít,jediný,co snad pomůže je,že odpoledne přijedou naši,tak se bude mít na co těšit :wink:

Nini kde je Bílá Růže?A teď máš úplně jiný 24 hodinovky :grinning: :grinning:

Klári maji tam dobrý vínko,těším se na růžový,ale já radši pivo,mám takový období,pamatuju si,že na gymplu jsem pila jenom bechera maximálně s tonikem a dneska ho nemůžu ani cejtit,víno mám ráda,ale mám u něj problém,že když ho vypiju větší množství,tak pak lítám na velkou :unamused: ,ale míchaný nápoje...hmmm...mňam ty taky můžu a v horkým létě mojito,lahoda :slight_smile:
24. dub 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile:

evi myslíme na tebe a opradu jenom lež a nech se hýčkat, už se ti to taky krátí a pro Davídka jenom to nejlepší :wink:

ani neboj ta správná doba přijde včas :slight_smile:

my jsme tady včera měli ségru s malou,to je tak krásný když jsou ty 2 děti pohromadě, sice se chvilkama řežou,ale
jinak si vyhrajou, úplně jsem si představovala dvojčátka :wink:

dneska je u nás mlha a pod mrakem,takže nic moc,tak doufám že se to umoudří jako včera a oskar vykoukne
a kdepak máme nový maminy?

a jak se má Jituška,pořád na ní myslíme,pozdravujte jí od nás :wink:
24. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
vcera jsem jen nakukovala jestli se ukazou holky s fotkama a nic :frowning2:
Evco, ty lez a a jak rikaji holky. Uzivej si to, nech se obskakovat a bude to v pohode :wink:

Nin,nejezdila vcera s honzikem babicka :grinning: ?
Teda 24 hodinovou smenu bych asi nedala. my delali dvanactky a kolikrat to byl taky des. vzpominam na jedny Vanoce, mela jsem tenkrat 6 nocnich dvanactek behem jednoho tydne. Humus. nevim jestli se tam budu chtit vratit az to bude aktualni. ale kdyz nebude jina moznost, tak jo.

tak (pra) babca byla z julci uplne nadsena, videla ji sice minuly tyden,ale jen v kocarku. ted si ji chovala, tak byla uplne v soku jak je velika :grinning:. ja ji krasne nacancala,ted ty nausnicky, no, princezna :dizzy_face:
24. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
San: a kde jsou fotečky s náušničkama :slight_smile:

Evčo:buď ráda,že můžeš ležet doma :slight_smile: a nech se obsluhovat,taky bych si to zas jednou nechala dopřát,ale jen na chvilku,viď :slight_smile:

Jinak si taky nedokážu představit,že se mám jednou vrátit do školy :unamused: ,ale ještě 2 roky se tím nemusím zabývat,tak na to prdím :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek