Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
24. dub 2009
ja se to snazila vyfotit, ale nejak mi to nejde aby to bylo dobre videt :-| . Bych musela udelat zaber jen na ucho 😃
mispuli
24. dub 2009
San:to nevadí,že ti to nejde vyfotit,však já je zkouknu,až přijedeme na srazík 😃 😃
sayastautor
24. dub 2009
ono je teda videt ze ma nausnicky, ale neni videt jaky 😞
na srazik se moc tesim!
a kdepak mame ty maminy, takhle nas napinat 8-( 😃 😃
mikesova25
24. dub 2009
taky pořád nahlížim jestli už se ukázaly maminy s pokladama a ono nic 😞

já si taky neumím představit návrat do práce, dělala jsem od 6 hod. a odpolední, my máme docela problém se školkou a hlídáním,protože tady je školka od půl sedmý do čtyř a to manža odjíždí ráno v 5.30 hod. a vrací se někdy kolem 18 hod. takže to musíme ještě nějak pořešit, přeci jenom kdyby jsme nešli do druhýho tak příští říjen tradá do práce :-|
sayastautor
24. dub 2009
tady jsou taky skolky od 6:30, ja i manza ale delame od 6. No,pak je reseni, mamka je ucitelka ve skolce, tak ze bysme si privstali,julcu odvedli pres cele mesto k ni a odsud ji mamka brala k sobe do skolky. ale preci jen je to pres cele mesto...
Me strasne vadi ty nocni a vikendy. vikend kdy muzeme byt jako rodina pohromade a ja bych mela 2 v mesici travit v praci...
mispuli
24. dub 2009
holky,přihodila jsem do alba fotku,jak Míša spucla kus tatranky,vypadá to tedy,že mojí alergii naštěstí nepodědil ani jeden z nich 🙂 ,tak jestli chcete,tak se mrkněte 🙂
ninus81
24. dub 2009
Ahojky holky, teda ty naše nové maminy napínají, já jsem taky načuhuju a pořád nic 😞
Jo jo Sandři já byla z malým venku do dvou a mamina my ho ukořistila a jezdila do 16hod 🙂 já si malého venku užiju jen když má mamina noční 😃 😃 ta Honzíka uplně zbožnuje

Hotel Bílá Růže je na malém náměstí, naprosti Kooperativě a já bydlím taky na malém náměstí takže do práce jsem to měla 3 minutky (bydlím ob šest baráků dál 😃 😃 )
ninus81
24. dub 2009
Míša je kočka a je vidět že jí tatranka pěkně jela 😃 😃
sayastautor
24. dub 2009
lucy,krasna fotka 😃
Nin,ja jsem ji vcera videla, taky jsme zrovnas byli na malym meste 🙂
sayastautor
24. dub 2009
ja taky musim stahnout fotky z fotaku a mobilu do pc a nejak zaktualizovat albicko 🙂
mispuli
24. dub 2009
a jak se jmenuje ten hotel,tedy pokud je to hotel tam na rohu velký křižovatky před mostem?Není to něco s vlkem? Tam jsme zdrhaly o soustředění na diskárny 🙂 Stejně nini máte ideální místečko k bydlení 🙂 ,v centru

Jo,jo,tatranka jí chutnala moc,ale jak říká děda,je něco,co byjí nechutnalo? 😃 😃 😃 😃
ninus81
24. dub 2009
je to Hotel Bílá Růže 🙂
a ten za mostem býval hotel Bilý vlk (teda jestli si dobře pamatuji) ale ten zrušili a ted jsou tam vietnamci
Bydlí se tu suprově, hlavně máme veliký byt,ale jednou bych ráda měla baráček
sayastautor
24. dub 2009
pridala jsem do alba 1 fotecku kde je trosku videt ze mame nausnicky 🙂
mikesova25
24. dub 2009
teda miška je šikovná a hezká holčička 🙂

san naušničky jsou krásný x-)

venoušek už spinká venku,jsem zvědavá jak dlouho dneska vydrží
evulebobule
24. dub 2009
ahoj holky, budu poslouchat a budu odpočívat.Když sedím nebo ležím, tak je to fajn.
Horší je když musím vstát. Mám hroznej tlak dole 😞

sayast: nádherný fotečky, malá začíná být podobná manžovi. 🙂

ani: já stejně musím ještě někdy do školy, sklidit tam ten bordel po sobě a hlavně donést zápis z ped. rady. Dneska jsem ho dopsala. Tak mi napiš, kdy máš víc volna a zajdeme posedět. Klidně i s Jančou a Peťulkou.
evulebobule
24. dub 2009
jo a kdy bude ten srazík. Já jsem teď volná jako ptát, takže můžu kdykoliv, tedy až mi bude trošku líp
sayastautor
24. dub 2009
evco,
tak to mu reknu, bude mit velkou radost 😃. on v malej vidi porad jen me 😃
koukej spis odpocivat 😉. prace neutece
mispuli
24. dub 2009
Jasně Evi,žádný zbytečný pohyby,aspoň prozatím,práce ani my ti neutečeme 🙂 🙂
San naušničky jsou krásný a moc malej slušej 🙂
evulebobule
24. dub 2009
sandři: na té poslední fotce je už více podobná jemu. To jsem ráda, že ho to potěší.

mispuli: to doufám, že mi neutečete 😃
mispuli
24. dub 2009
Jé a komu je podobnej Honzík s Míšou,já tohle nějak nevidím,i když znám pár dětiček,který mamku nebo taťku nezapřou 🙂

Evi:my si na tebe počkáme,dlašího chlapáka musíš hýčkat 🙂
evulebobule
24. dub 2009
mispuli: to jste hodné. 😉
ninus81
24. dub 2009
Ahojky holky tak je některá slaměná vdova jako já 😞 - je pátek a drahá polovička vyrazila na pivko
Dneska jsem potkala Sandruš a musím říct že Julinka je kočka a v těch náušničkách je prostě nádherná

Tak dneska jsou malému 4 týdny tak jsem mu koupila hračku (za 400,-) a mou mamku málem omývali jaké ceny jsou těch hraček 😃 😃 😃
sayastautor
24. dub 2009
nin,ahojky,dekuju za pochvalu julinky x-)
my domu dorazili az ted :-N .
tak vse nej k narozkam 😃 , hracka musi byt krasna x-)

u markety na krizovatce se dnes vybourali 2 motorky,videla jsem to,s jednim to nevypadalo dobre 😞 . to je nestesti 😞

maminky zuzka a katka na nas prdi ]-( 8-( 😢
ninus81
24. dub 2009
Přesně ty naše čerstvé maminy se na nás uplně vyprdli ]-( |-| |-| |-|
Mě to volala mamina že se tam něco stalo, a Honza když jeli z chlapama z práce z letákama na poštu tak viděli jak tak ty motorkáři leží a přijížděla RZ jak já tohle nerada vydím vždycky mě uplně zamrazí
mispuli
24. dub 2009
Ahoj holky,já dneska vyjimečně vystupuju z klubu slaměných vdov,přijeli naši,mamka hlídá,tak můžu na pivko 🙂

já bych na motorku nesedla,já z toho mám hrůzu

tak pa
mikesova25
24. dub 2009
holky já se řadím mezi slaměný vdovy,je pátek a navíc začíná ms v hokeji takže budem doma často sami :-x 😞

já jsem byla dneska ve města a bohužel jsem jela taky okolo tý bouračky,ale to už tam ti motorkáři nebyli,jenom tam ležely ty motorky, tohle je hrozný, mě vždycky když vidím bouračku polije takový divný horko a začnu se klepat, to mám od tý doby co jsem bourala sama a tak bych snad ani nikomu nepomohla,je to smutný |-|
ninus81
24. dub 2009
Tak to jsem na tom uplně stejně taky díky hokeji osiříme 😞 😞 😞

Věř tomu že by jsi pomohla já jsem nikdy nemohla vidět krev - cizí to jsem se hned kácela a jednou můj bývalí přišel totálně ožralej respektive ho přivezli měštáci a jak jsem ho táhla domů tak se mě vysmekl a prolítl skleněnými dveřmi - a velikánskej střep se mu zapíchl do hlavy - krve šílěně a já v tom šoku hned jednala a ošetřovala a volala Rz a pak jsem se až rozklepala
ninus81
24. dub 2009
Zdeni ten hokej nám byl čert dlužnej ]-( ]-( ]-(
ninus81
24. dub 2009
Zdeni chtěla jsem se zeptat kde jste sehnali ty užasné monterky pro malého:-) můj taťka si vždycky dělá srandu že až malej bude chodit koupí mu monterky a hrabičky a bude mu pomáhat na zahradě 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mikesova25
24. dub 2009
no možná v ten moment že bych začala jednat,ale je to hrozný kolik je těch nehod a všeho 😞

ninus máš IP