• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ja se to snazila vyfotit, ale nejak mi to nejde aby to bylo dobre videt :unamused: . Bych musela udelat zaber jen na ucho :grinning:
24. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
San:to nevadí,že ti to nejde vyfotit,však já je zkouknu,až přijedeme na srazík :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ono je teda videt ze ma nausnicky, ale neni videt jaky :frowning2:
na srazik se moc tesim!
a kdepak mame ty maminy, takhle nas napinat :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pořád nahlížim jestli už se ukázaly maminy s pokladama a ono nic :frowning2:

já si taky neumím představit návrat do práce, dělala jsem od 6 hod. a odpolední, my máme docela problém se školkou a hlídáním,protože tady je školka od půl sedmý do čtyř a to manža odjíždí ráno v 5.30 hod. a vrací se někdy kolem 18 hod. takže to musíme ještě nějak pořešit, přeci jenom kdyby jsme nešli do druhýho tak příští říjen tradá do práce :unamused:
24. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady jsou taky skolky od 6:30, ja i manza ale delame od 6. No,pak je reseni, mamka je ucitelka ve skolce, tak ze bysme si privstali,julcu odvedli pres cele mesto k ni a odsud ji mamka brala k sobe do skolky. ale preci jen je to pres cele mesto...
Me strasne vadi ty nocni a vikendy. vikend kdy muzeme byt jako rodina pohromade a ja bych mela 2 v mesici travit v praci...
24. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,přihodila jsem do alba fotku,jak Míša spucla kus tatranky,vypadá to tedy,že mojí alergii naštěstí nepodědil ani jeden z nich :slight_smile: ,tak jestli chcete,tak se mrkněte :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda ty naše nové maminy napínají, já jsem taky načuhuju a pořád nic :frowning2:
Jo jo Sandři já byla z malým venku do dvou a mamina my ho ukořistila a jezdila do 16hod :slight_smile: já si malého venku užiju jen když má mamina noční :grinning: :grinning: ta Honzíka uplně zbožnuje

Hotel Bílá Růže je na malém náměstí, naprosti Kooperativě a já bydlím taky na malém náměstí takže do práce jsem to měla 3 minutky (bydlím ob šest baráků dál :grinning: :grinning: )
24. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša je kočka a je vidět že jí tatranka pěkně jela :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,krasna fotka :grinning:
Nin,ja jsem ji vcera videla, taky jsme zrovnas byli na malym meste :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky musim stahnout fotky z fotaku a mobilu do pc a nejak zaktualizovat albicko :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se jmenuje ten hotel,tedy pokud je to hotel tam na rohu velký křižovatky před mostem?Není to něco s vlkem? Tam jsme zdrhaly o soustředění na diskárny :slight_smile: Stejně nini máte ideální místečko k bydlení :slight_smile: ,v centru

Jo,jo,tatranka jí chutnala moc,ale jak říká děda,je něco,co byjí nechutnalo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to Hotel Bílá Růže :slight_smile:
a ten za mostem býval hotel Bilý vlk (teda jestli si dobře pamatuji) ale ten zrušili a ted jsou tam vietnamci
Bydlí se tu suprově, hlavně máme veliký byt,ale jednou bych ráda měla baráček
24. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pridala jsem do alba 1 fotecku kde je trosku videt ze mame nausnicky :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda miška je šikovná a hezká holčička :slight_smile:

san naušničky jsou krásný :dizzy_face:

venoušek už spinká venku,jsem zvědavá jak dlouho dneska vydrží
24. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, budu poslouchat a budu odpočívat.Když sedím nebo ležím, tak je to fajn.
Horší je když musím vstát. Mám hroznej tlak dole :frowning2:

sayast: nádherný fotečky, malá začíná být podobná manžovi. :slight_smile:

ani: já stejně musím ještě někdy do školy, sklidit tam ten bordel po sobě a hlavně donést zápis z ped. rady. Dneska jsem ho dopsala. Tak mi napiš, kdy máš víc volna a zajdeme posedět. Klidně i s Jančou a Peťulkou.
24. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdy bude ten srazík. Já jsem teď volná jako ptát, takže můžu kdykoliv, tedy až mi bude trošku líp
24. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,
tak to mu reknu, bude mit velkou radost :grinning:. on v malej vidi porad jen me :grinning:
koukej spis odpocivat :wink:. prace neutece
24. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Evi,žádný zbytečný pohyby,aspoň prozatím,práce ani my ti neutečeme :slight_smile: :slight_smile:
San naušničky jsou krásný a moc malej slušej :slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: na té poslední fotce je už více podobná jemu. To jsem ráda, že ho to potěší.

mispuli: to doufám, že mi neutečete :grinning:
24. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a komu je podobnej Honzík s Míšou,já tohle nějak nevidím,i když znám pár dětiček,který mamku nebo taťku nezapřou :slight_smile:

Evi:my si na tebe počkáme,dlašího chlapáka musíš hýčkat :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: to jste hodné. :wink:
24. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak je některá slaměná vdova jako já :frowning2: - je pátek a drahá polovička vyrazila na pivko
Dneska jsem potkala Sandruš a musím říct že Julinka je kočka a v těch náušničkách je prostě nádherná

Tak dneska jsou malému 4 týdny tak jsem mu koupila hračku (za 400,-) a mou mamku málem omývali jaké ceny jsou těch hraček :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ahojky,dekuju za pochvalu julinky :dizzy_face:
my domu dorazili az ted :sweat_smile: .
tak vse nej k narozkam :grinning: , hracka musi byt krasna :dizzy_face:

u markety na krizovatce se dnes vybourali 2 motorky,videla jsem to,s jednim to nevypadalo dobre :frowning2: . to je nestesti :frowning2:

maminky zuzka a katka na nas prdi :angry: :rolling_eyes: :cry:
24. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně ty naše čerstvé maminy se na nás uplně vyprdli :angry: :pensive: :pensive: :pensive:
Mě to volala mamina že se tam něco stalo, a Honza když jeli z chlapama z práce z letákama na poštu tak viděli jak tak ty motorkáři leží a přijížděla RZ jak já tohle nerada vydím vždycky mě uplně zamrazí
24. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já dneska vyjimečně vystupuju z klubu slaměných vdov,přijeli naši,mamka hlídá,tak můžu na pivko :slight_smile:

já bych na motorku nesedla,já z toho mám hrůzu

tak pa
24. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se řadím mezi slaměný vdovy,je pátek a navíc začíná ms v hokeji takže budem doma často sami :zipper_mouth: :frowning2:

já jsem byla dneska ve města a bohužel jsem jela taky okolo tý bouračky,ale to už tam ti motorkáři nebyli,jenom tam ležely ty motorky, tohle je hrozný, mě vždycky když vidím bouračku polije takový divný horko a začnu se klepat, to mám od tý doby co jsem bourala sama a tak bych snad ani nikomu nepomohla,je to smutný :pensive:
24. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem na tom uplně stejně taky díky hokeji osiříme :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Věř tomu že by jsi pomohla já jsem nikdy nemohla vidět krev - cizí to jsem se hned kácela a jednou můj bývalí přišel totálně ožralej respektive ho přivezli měštáci a jak jsem ho táhla domů tak se mě vysmekl a prolítl skleněnými dveřmi - a velikánskej střep se mu zapíchl do hlavy - krve šílěně a já v tom šoku hned jednala a ošetřovala a volala Rz a pak jsem se až rozklepala
24. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ten hokej nám byl čert dlužnej :angry: :angry: :angry:
24. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni chtěla jsem se zeptat kde jste sehnali ty užasné monterky pro malého:slight_smile: můj taťka si vždycky dělá srandu že až malej bude chodit koupí mu monterky a hrabičky a bude mu pomáhat na zahradě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no možná v ten moment že bych začala jednat,ale je to hrozný kolik je těch nehod a všeho :frowning2:

ninus máš IP
24. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek