• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

vrátila jsem se z pivka,všechny zdravím,poplakala jsem si dala pár panáků/nuceně na různá výročí/ a je mi fajn,jen si nějak nedokážu představit,že budu v noci vstávat k malej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahoj ráno
25. dub 2009 v 01:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné sluneční ráno :slight_smile:
tak to vypadá že bude opravdu jak v létě,to je dobře, už se balíme a razíme k našim :wink:

ninus máte krásnou fotku v novinách, honzíček je nádhernej :dizzy_face:
25. dub 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pisu pisu, co mi silystaci, jsem jednom kole :slight_smile: hodim aspon odkaz na fotky :dizzy_face:
http://picasaweb.google.com/qendorf/20090419__NARODILA_SE_NAM_KACENKA#5328261467840870258 tak aspon neco malo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: az bude vice casu, tak se rozepisu, tatka jde dneska zapijet malou, tak tu mozna vecer budu, zatim papa :slight_smile:
25. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo,malá kačenka je nádherná :grinning: :grinning:
25. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Káťo malinká je nádherná a kolik má vlásků a jak je veliká ještě jednou velikánské gratulace

To moje zlatíčko si dneska šouplo dobu papání o hodinku zpátky, papal v 22hod pak ve 2 a pak v 5 a 9 a od devíti nezamhouřil očička a je trochu neklidnej tak jsem mu udělala čajík a jak bumbal jak kdyby jsme mu nedávali papat, no snad vydrží do jedné jinak vše budeme muset o hodinku šoupnout

Ráno jsem si šla koupit strakonický deník - máme tam fotečku - malej je tam krásnej jen maminka vypadá jak totální debil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni moc děkuji za kontakt :slight_smile: objednám je jak malému tak i synovcovi tomu bude ted v květnu rok :grinning: :grinning:
děkuji za pochvalu fotečky malej je tam krásnej jen já tam vypadám jako debil a ještě z dvojitou bradou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska to vypadá že bude opravdu krásně takže vyrážíme odpoledne z malým k mamině na barák tam bude spinkat jako dudek venku v kočárku
25. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
kato,mala je peknoucka, tak jeste julcu od zuzky a jsou moje choutky naplnene :grinning:
manza je dnes pracovne v brne, tak jsme u mamky a odpo pojedeme s babi na chalulupu na vacov :slight_smile:
normalne jsem se dnes nemohla dostat do bytu,sekl se zamek, tak jsem dekovala za to ze jsem juli mela sebou v manduce a mobil sebou. volala jsem mamce, tak prisla s nahradnima klicema.

taky dnes mame narozeniny, konci nam sestinedeli :slight_smile:
25. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala Kacenka je nadherna. At Vam dela jen a jen radost.
25. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme vcera byli na te chalupe na Vacovsku a bylo to uplne super. mala si spokojene chrupkala v autosedacce a v manduce. byli jsme se i projit, tak se mamka s babickou strasne smali jak si julca spokojene broukala do rytmu pri chuzi :grinning:. mam odsud i fotky, tak az je dam do pc, tak ukazu :slight_smile:

kato, co mala? Jak zvladate?

A co Zuzka? A Jitka?
26. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala je hodnoucka, place jen kdyz ma hlad, nebo se obcas vzteka, kdyz nemuze zabrat (spinkat). Vcera jsme koupali prvne bez revu :dizzy_face: Nekdy nechce spinkat a dve hodky na me kouka :slight_smile: Zvladame ted vsecho docela dobre, rekla bych ze den o de dne lip,ze zacatku jem stresovala, nestihala, brecela, no blazinec. ted je clovek takovy jistejsi, umi ji lip chytit, nedesi se,kdyz zacne mala jecet jak na lesy. Vcera jsme strihali nehtiky, protoze uz jsem nemohla koukat na to, jak se porad skrabe. A dneska rano me pocurala a pokakala :dizzy_face: prebalovala jsem a kdyz jsem dala cistou plinku, tak mi pocurala ruku, a nez jsem stacila dat dalsi plinku, tak prrrrrt a odnesla to zavinovacka :grinning: Vcera vecer prijeli nasi, nakoupili mi zasoby jidla a z male byli uneseni, tatka ten byl uplne paf. A korat me stvou Jirkovi rodice, Ti ,kdyby mohli, tak se tu nastehujou. Nemam na ne nervy. Navic mam poporodni blues, takzee hned brecim, kvuli kazde hovadine. S kojenim jsmena tom dobre,mam mlika az az, kojime pres kloboucky,mala saje jako tygr, akorat uz mam znicene bradavky,tak mazu bepanthenem, a rekla bych, zeto trochu pomaha, akorat, to clovek musi smejvat,nez jde kojit, tak si to dokazete predstavit tu praci, nez jsme nachystana na kojeni. Uz jsme byli i u doktorky ,mala se jim moc libila, mame4130g, a jsme moc sikovni, malou kdyz dala dr. na brisko, tak uz krasne zveda hlavicku, jsem koukala jak blazen. Mame silnou a zdravou holcicku :dizzy_face: S kocarkem jsme uz taky byli, ale ja mela dost, jsem myslela, ze nedolezu domu a druhy den me bolelo bricho, byla jsem uplne hotova.Jinak v noci celkem spim, mam nakazano od Dr. ze nemam v noci budit, jinak si na to mala zvykne a nevyspim se vubec, v porodce jsme museli budit, jak jsme nemeli na papirku sedm carek, jako, ze jsme sedmkrat kojili, tak se jim to nelibilo, tak jsem kolikrat spala jen dve hodiny. Dneska v noci mala mela hlad akorat o pulnoci a ve ctyri, akorat ja byla cela od mlika.Nastesti mam odsavacku, tak odsaju do ulevy a mam klid, mam tu od aventu a je suprova a vlozky do podprdy mam od chicca a jsou taky moc dobry, neprotikaj, akorat ta spotreba a jejich cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:.Tatka byl zapijet tak je uplne KO :sweat_smile: Uz se tesim, odpoledne pojedu s malou ven, asi sama, tatka neni schopen :grinning:
26. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://hafnet.cz/ holky jeste tady mame takove kratke video, staci kliknout na VIDEO pod fotkama, melo by se to spustit pres KM player program :slight_smile:
26. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: gratuluju moc, je to krásná princezna. Ať jste holky obě zdravé. :wink:
26. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:

u nás nádherně svítí sluníčko akorát pořád fouká ten vítr :slight_smile:

Káťo malinká je nádherná,ještě jednou gratuluju :dizzy_face:

koukám že jak je venku teplo,tak tady to stojí, my jsme pořád někde, teď o víkednu jsme byli v sobotu na kytky ve Stříteži a včera nás vzal taťka na motokros do Žáru

San kde máte na Vacově tu chaloupku, jezdím tamtudy dost často,ale tebe jsem tam neviděla, jeden čas jsem tam i prodávala.
27. dub 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
tak kato je fajn ze zvladate dobre :slight_smile:. Ja nemit psa tak si piskam :grinning:. takhle kdyz me necha zehlit juli, tak nenecha endy :sweat_smile:. Kdyz juli usne, tak endy zasteka a vzbudi :rolling_eyes: . ale jinak to jde. bych se jinak moc nudila :grinning:. jen to venceni me stve, protoze mi endy nechce chodit. takze 1 venceni je zalezitost na hodinu,pak uz doma moc nestiham :frowning2:

Tady je taky nadherne :dizzy_face: . uz se tesim az vyrazime s kocarkem :slight_smile:

Dnes jdeme na kontrolu na kycle :slight_smile:

Zdeni, chaloupka je na ptaci Lhote (smer Miretice a za kaplickou zahnout do lesa k vysilaci :slight_smile:). je tam asi 8 chaloupek. v sobotu jsme tam byli uplne sami, tak paradicka :dizzy_face: . ja uz tam ted moc nejezdim, co jsem zacala pracovat, tak nebyl pres leto moc cas, taky uz by se tam nase pocetna familie cela nevesla :grinning:. babi to ma napul se svou sestrou, takze kdyz se tam vsichni sejdem, tak je nas tam dost. taky je to tam jeste trosku zastaraly. takze voda jen ve studni (netekouci), kamna, kadibudka. takze s hygienou to neni na to tam byt dlouho. i kdyz nasi uz si tam nasli system, tak tam jezdi vzdy na dlouho. na to ja jsem lina :sweat_smile:. ale je tam krasne :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je, zdeni, Zar, to mame z chalupy pres kopec :grinning: (trosku vetsi ale :grinning:)
27. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to znám :sunglasses:

my už jsme venku,sotva se stačíme nasnídat a už otevíráme dveře a jednou nohou jsme na pískovišti a domů budu ráda když ho dostanu na oběd :grinning:
27. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nase beruska uz od pul 7 kouka a maminka zase nic neudela :grinning:
27. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,uz mas fotku i na netu a s Honzikem vam to tam slusi :wink:
27. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
na fotku taky juknu. :slight_smile: A co ten srazík. Nějak se pořád nemůžeme domluvit.
27. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak ja rikam, ja muzu kdykoli :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky :wink:
27. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Zdeni my taky máme chalupu za Vacovem - a to na Javorníku :slight_smile:

Sandři děkuji ale já tam vypadám jak víš co???
27. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,me neprijde ze bys tam vypadala blbe :wink:
mamka mi rikala ze si muzem zitra udelat vylet na javornik, tak jsem si na tebe hnedka vzpomnela :grinning:

Holky, kdybyste chteli,mam zaktualizovane album : www.sandy86.rajce.net
jsou tam i fotky ze soboty z chalupy :wink:
27. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři ježiši a ješte nás dali jako první,no v novinách ta fotka je ještě sílenější

Já taky mužu skoro kdykoliv tak už něco vymyslíme
27. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska nám je měsíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No my by jsem tam chtěli jet tenhle víkend snad to vyjde, a o těch prázdninách tam kdyštak vyrazíme z dětičkama :wink: :wink:
27. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to přeju Honzíčkovi všechno nejlepší. Hodně zdravíčka i štěstíčka, to samé i mamince
27. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: krásný fotky.
27. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju :dizzy_face:
27. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek