• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahoj holky, jo to jsem ráda, že jsem se k vám mohla přidat, a že nemusíme měnit název :slight_smile: v práci se na net nedostanu, tedy dostanu, ale jen pracovně, takže já jen po večerech doma, to si pěkně pročtu ty vaše zážitky z nemocnice. Snad budete mít štěstí a setkáte se jen s dobrou péčí. Moje tchýně dělá v nemocnici na rentgenu, tak občas má taky nějaký info.
2. pro 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilona: je to těžký, ono je opravdu všude něco. Je to asi tím, že ty Strakonice mám nejblíže a taky se k těm informacím dostaneme snáze.Nemůžu si pomoct, po všech těch věcech, co o té nemocnici slyším, se mi tam vůbec nechce.

mikesova: kdyby jsi se měla rozhodnout, do jaké porodnice by jsi šla, když si psala, že do Strakonice nikdy.
2. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evul já bych jela do budějovic,sice je to dál ale vím že i při druhém budu na rizikovém,takže mě čeká opět ležet nějakou dobu v nemocnici takže asi tak ale pokud se to v st zlepší tak půjdu ráda tam
2. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: taky mi jedna kolegyně řekla, že by šla do Budějovic. No mám dost času o všem přemýšlet.
Ale díky za názor :slight_smile:
2. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko holky,
ja se zkusim domluvit s nejakym lekarem jestli by me odrodil a kdyz ne, tak budu asi spolehat na stesti :sweat_smile: . Ja hrozne moc chci manzu u porodu, a Budejovice i kdyz jsou za humny, tak je to bez auta dalka. Ani nevim jak bych se tam dostala kdyby na me prisli bolesti. No, jeste se domluvim s Kresnou, tam jdu pristi tyden a uvidim :slight_smile:. V C.B. se staci zaregistrovat mesic pred porodem :wink:
3. pro 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
sandruš tak se domluv s klárou braunů,myslím že by tě odrodila :slight_smile:
mě léčila když jsem přišla před vašíčkem o mimčo a jsem jí vděčná protože jsem hned po šestinedělí přišla do jinýho stavu :slight_smile:
já se chystám dneska k holičce,takže ještě musím vymyslet co vlastně na tý hlavě chci a večer se chystám změnit a doplnit fotky do alba,tak pak písnu a juknete
3. pro 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni,mam to v planu se s ni domluvit :wink:
Juu,k holici, ja bych taky sla,ale mam takovy vlasy ze s nima stejne nic vymyslet nejde :angry:
na novy albicko se tesim :dizzy_face:
3. pro 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
tak jak se máte? Já jsem včera album nestihla,bohužel jsme večer nechtěli spát,takže jsem byla s malým tak snad to do víkendu stihnu, jinak jsem ostříhaná a mám melír,takže pak dám i jednu fotečku svojí... :wink:
taky jsem chtěla písnout že budu prodávat kojící podprsenky tak pak vám dám vědět a můžete kouknout kdyby se vám nějaká líbila, jsou nový,já jsem kojila bohužel pouze 3 týdny :frowning2: , jedna je obyčejná a druhá lepší s kosticema a krajkou,tu jsem nepoužila vůbec.
za chvilku jedeme k našim,takže tady budu až večer,jedeme prodat objednané šperky a zase máme spoustu objednávek,teď před vánocema to jde krásně... :slight_smile:
4. pro 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky zdeni,
na nove album se moc tesim. To pak pisni az bude hotove a jasne ze i se svoji foteckou :wink:.
Ta kojici podprsenka me zaujala, ale nevim jestli by byla pro me, mam mala prsa :unamused: :angry: :grinning:
A jinak se mam krasne :slight_smile:
4. pro 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky mám o čem přemýšlet. Uvidím, pro jakoiu porodnici se rozhodnu. Kdybych měla aspoň známého doktora, který by mě slíbil odrodit. :frowning2:
4. pro 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evy a ty chodis ke komu?
Nevideli jste vcera navlastni oci? Ono se to totiz deje asi vsude, jen se o tom tolik nemluvi :frowning2:
tedka jsem koukala na netu na diagnozu predcasne narozenych miminek a musim rict, ze se jim to povedlo. Moc hezky,optimisticky to zpracovali a uz mam trosku i predstavu jak ted nase rozinka asi vypada :slight_smile:
4. pro 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak koukám že diskuze na téma kde rodit se rozjela :slight_smile: no já jsem pro svého gyn. Šťětku a Strakonice no zatím mám slíbeno že si mě odrodí on doufám že se to nezmění jinak bych taky vsázela na tu Braunovou (naštěstí se zní zná moje sestra). Do ČB mě to přijde celkem dost kilometrů to bych se bála a hlavně už vydím vystresovaného budoucího tatínka jak mě veze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zdeni ty kojící podprsenky mě taky zaujali ale já mám zase obrácený problém příroda mě totiž na hrudník nadělila nějak moc :grinning: :grinning: tak nevím jestli by mě byli.
A co jinak jak se připravujete na vánoce já mám hotové dva druhy cukrový (u nás to stejně nikdo nejí ) :grinning: jen přítel a zítra ješte něco upeču a taky se zítra chystám ke kadeřnici potřebuji nějaký inteligentní vzhled :wink: :wink: :wink:
4. pro 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja zatim delala jen pernicky. Udelala jsem jich 75 a uz je vsechny snedla :sweat_smile: . No a znovu se mi nechce je delat. tak zkusim zas nejaky novy cukrovi a jestli ho zas snim, tak uz na to asi kaslu :sweat_smile: :angry: . Jinac, manza to taky neji.
Zdeni,tak asi budes muset napsat velikost :grinning:
4. pro 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady, velikosti těch podprsenek jsou 85 C a až budu mít dneska chvilku tak je vyfotím a dám do alba,aby jste je viděly
my jsme dneska taky pekly perníčky ale myslím že jich do vánoc na ten stromeček moc nezbyde :grinning:
4. pro 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni,
tak pro me podprsenky nepripadaj v uvahu :frowning2: :angry: :grinning:
Nin a co mas za cukrovi?
4. pro 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš neboj počkej za chvilku,já jsem před těhu měla 75-80 C a kde jsem skončila :grinning:
no a teď jsem ráda za 75 B
já na vánoce péct nic nebudu,dovezu si to od mamči,bohužel nejsme doma jedlíci na cukroví takže
mi stačí malinko
4. pro 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: chodím k Topinkovi. Ten už nerodí v porodnici ne? :frowning2:
4. pro 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: pro mě to je malá velikost já ted potřebuji 85D a kdo ví jak to bude za pár měsíců :frowning2:
Jinak zatím mám upečeno cca 100 perníčků, nějak mě ujela ruka při dávkování, zatím jich mám nazdobeno jen pár takže se příští týden alespon nebudu nudit :slight_smile: no a dneska jsem pekla kokosové věnečky a část z nich jsem máčela do čokolády, zítra se chystám na linecký,pracny a vanilkové rohlíčky. No já z těch druhů nejím ani jedny jí to akorát drahá polovička a já si pár dní před štědrým dnem udělám vosí hnízda to je ze sladkého jediné co jím (snad mě budou ješte chutnat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: ty jsi tedy šikovná. Já bych měla teď chuť na ty rohlíčky a vosí hnízda :grinning:
4. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,Topinka uz asi opravdu nechodi :frowning2:
zdeni,tak to mam jeste nadeji :grinning:. ja mam 75B :grinning:. Ale zas tolik mi to nevadi :grinning:
Nin,ty si sikovna :dizzy_face: . Nechces nam taky prijit neco upect? Vypada to ze letos bude papani cukrovi hlavne moje zalezitost :grinning:
A jakpak jste na tom s dareckama?
5. pro 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: to je právě škoda. Já vůbec nevím, co budu dělat. Je to tedy ještě dost daleko,
ale už o tom přemýšlím
5. pro 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja zkusim tu Braunovou. Ale taky evco,nesmutni. Slouzi vzdy 2 doktori a ty mas pravo rict ze toho jednoho treba nechces :wink:. Takze sance mit tam gregorovou neni az zas tak velika :wink:
5. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata :slight_smile: koukam ze pecete, ja mam pernicky, uz je mam nazdobene a naparadene na stromecek, pak mam linecke a rohlicky, o vikendu se pustim do srbskych rohlicku a slepovanych orechu. Ja cukratka rada a manzel taky, ten je hroznej mlsoun. Vcera jsem si nachystala linecke, ze ho slepim a nez jsem stacila zasahnout, manzilek mel plnou pusu :grinning: Jsem myslela, ze budu vrazdit, mela jsem to rozpocitany na kusy,tak jsem z nej pak vymlatila, kolik toho mel :slight_smile: Holky co okna? Ja myslela, ze se na to vyprdnu, myla jsem je v cervenci, ale jsou jako prase. Asi naucim svou drahou polovicku, jak se mejou okna :grinning: to bude radosti :sweat_smile:
5. pro 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
já jsem doma dneska dělala perníčky,včera mi tak zachutnaly že jsem se do nich taky pustila :slight_smile:
sandruš jestli slouží 2 doktoři to nevím,já jsem měla jenom bočánkovou /gregorovou/ a už vím že
podruhý k ní nepůjdu :angry: přes den mě měla na starosti pokorná a štětka a na noc byla pouze bočanka,
jinak se mnou byla jenom PA a sestra a kdyby se paní doktorka zdržela ještě 2 minuty někde na chodbě
tak tam chodit ani nemusela...
já mám všechny okna umytý a nazdobený
5. pro 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem dneska chtěla péct další várku cukroví ale jsem tak líná až to není hezký tak uvidím jak se mi bude chtít ješte večer :slight_smile: :slight_smile: jinak okna mám už měsíc umyté díky mé skvělé mamince a jinak bych se na ně vyprdla :grinning:
5. pro 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám hlásím že lenost jsem překonala a vrhla se na pečení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ninus já tě obdivuju,takhle večer padám po celým dnu únavou a zmůžu se leda tak na ležení u televize nebo u pc :frowning2:
už 3 dny tady koukám na kopici prádla ale nejsem schopná ho udělat
5. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, no já vás obdivuju všechny, že takhle pečete, já po práci nestíhám a o víkendu jsem ráda, že uklidím a uvařím. Naštěstí znám šikovnou paní, která nám pekla na svatbu, tak ochotně peče i na Vánoce, udělám jen něco málo. Už jste se byly podívat na hradě? Je to tam pěkný. Pak jsme zašly ještě s kámoškou na punč a jsem zralá do postele. Kámoška taky těhulka, v práci další, no je to všude kolem mě... Tak se mějte krásně a přeji pěkný víkend
5. pro 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky moje zlatý v albumu mám mé výtvory (musím vás upozornit že jsem letos pekla ván.cukrový poprvé v životě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ) a moje drahá polovička mě tvrdí že mám talent (no nevím jestli jsem si na sebe mou nečekanou šikovností neušila bič :wink: :wink: :wink: )
Já co jsem těhu jsem nějaká moc aktivní no i když prádlo na mě čeká taky to je činnost které jsem na chut nikdy nepřišla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se úplně sbíhají sliny, když koukám na to Ninušky cukroví, fakt vypadá dobře! :wink:
6. pro 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek