• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři fotky jsou nádherný prohlídla jsem je všechny :wink: :wink: :wink: :wink:
27. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ninus tak pod Javorníkem ve Strašíně jsem dřív bydlela,taky se na rozhlednu chystáme,tak snad nám to vyjde :slight_smile:

já na sraz můžu kdykoliv

téda holky ty vaše poklady jsou tak nádherný :dizzy_face:

chtěla jsem se zeptat,jaký program máte na upravování fotek? já jsem zapomněla co jsem měla než mi pc kleknul,mám spoustu fotek ale nemám program :frowning2:
27. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, zdeni, tak to ti spis poradi, Nin. ja jsem na to antitalent :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem holka šikovná a našla jsem si ten program co jsem měla :sunglasses: :grinning:
27. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky není zač. Už se taky těším na mýho prďolku, jsem hrozně zvědavá, jak bude vypadat.
27. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: taky krásný fotky :slight_smile: Honzíček je sladký miminko a ta poslední fotka nemá chybu. :grinning:
27. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se hlásím zpátky. Sem ostuda, že tak dlouho, ale nějak sem se na PC dosud nedostala..
Jen v rychlosti sem vás dočetla, ste pěkně ukecaný :grinning:
Moc se omlouvám za mylný informace, Jůlinka vážila jen 2.6kg, sem se nějak přepsala..
Dnes sme byly na první prohlídce a dr. nám udělala radost, že hezky přibíráme.
Musim moc moc moc pochválit Písecké sestřičky, jsou všechny moc hodné a strašně mi pomáhaly.
27. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu sem nastoupila do nemocnice na pozorování kvůli vyššímu tlaku a bílkovině v moči.
JInak tady je můj porod.....
V pátek sem šla opět na kontrolní monitor, po té co mi dali vyvolávací tabletu - ta se mnou nic nedělala. Ale miminku třikrát během tří hodin, co sem tam ležela,klesl tlak (mimochodem ležela sem hned u porodního sálu, protože měli plné ruce práce, takže sem si poslechla dva porody :cry: )se doktoři rozhodnli, že není nač čekat a půjdu na císaře. Než sem se rozkoukala, byla sem připravená na sále a pak za chvilinku už byla Jůlinka na světě. Byla krásná, maličká.. Bohužel mi nesedl epidural a měla sem pak nejen bolesti hlavy,ale i zablokovaný krk - což sem se pak dozvěděla, že je velmi vzácné, takže sem pořád ležela a Jůlinku u sebe neměla - nosily mi ji sestřičky jen na krmení.. Dávali mi brufen na zmírnění bolesti, ale ta se vždy vrátila, tak mi poslali anesteziologa a s tím sem se konečně domluvila, že mi pomůže. Znovu mi píchl do páteře - tzv. krevní zátku a během půl hodinky mi bylo zas dobře. Jako mávnutím kouzelným proutkem. Pak začala bolet jizva po císaři, ale to už nebylo nic oproti tomu před tím.. Tak to jsou mé zkušenosti z porodu
:unamused: No :confounded: ale už je to za mnou, sme hezky v klídku doma a je nám fajn. Měla sem hroznej strach z kojení, protože jak sem u sebe Jůlinku neměla, moc nám to spolu nešlo, ale teď už to umíme.
Jinak manže je úžasnej, krásně se o nás stará, je z Jůlinky úplně celej pryč. a já z nich obou
27. dub 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:já vlastně taky můžu kdykoliv,jen to potřebuju vědět chvilku dopředu,abych si to mohla nějak rozplánovat.Je to síla,jak ten čas letí,vůbec se to nezdá,že je to 6 neděl,co se narodila Julinka a měsíc,co Honzík :slight_smile: Jsou to krásný kulíšci,každej den je na nich znát

San:co kyčle?

Zuzi:ten omyl s váhou vznikl u nás obou,napsala jsi mi 6200g,to mi přišlo přehnaný,tak jsem ubrala a koukám ty jsi prohodila číslice :slight_smile: ,jak jste se zaběhly,co malá pořád tak hezky papá a spí?

Káťo:vy to taky zvládáte pěkně

holky takovej jste měly strach jaký budete mamči a zvládáte to na 1s* :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo gratuluji!

Luci jo, docela už sme se zaběhly. Hezky papá, jen v noci by nemusela tak často (po třech hodinách jako přes den) :confounded: Ne, ale sem ráda, že má chuť baštit, ať nám hezky roste..
27. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zas letím, musím ještě na úřad a koupit tomu mému taťkovi něco k svátku.. Konečně přijela babi, tak bude hlídat :slight_smile:
Mějte se tu krásně, zatím papa
27. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: tak vidíš, jak jsi to zmákla. A co Písek? Sestřičky dobrý, to jsi psala a co doktoři?
27. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktoři taky dobrý, hodný a v pohodě.. Jen nevím, jestli se to opravdu stává, že někdo snáší ten epi tak špatně nebo jestli ho primářka špatně píchla. Docela sem si užila.. Ale jistě se to nedá srovnat s porodem samotným.. to nevím no.
27. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: tak to je fajn, tak jsi mě uklidnila.Chodila jsi do Písku na předporodní kurzy?
27. dub 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,tak super, jeste fotecky :wink: :dizzy_face:
na kycle jsme se vyprdli,bylo tam strasne lidi, tak jdeme ve stredu :grinning:
uprimne se moc tesim na srazik, protoze jsem dnes potkala alcu, ma pochvalu, krasne se hlasila :grinning: a je moc sympaticka a terezka krasna :dizzy_face: . takze nas srazik bude urcite fajn setkani nas vsech :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jdeme na kultůru,jdeme na S pydlou v zádech od Dvořákovi herecké společnosti,tak se těším,zatím nikdy nezklamal ,takže zítra nashle :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zuzi ješte jednou gratulace :wink: :wink: :wink: tak malá vážila jako náš Honzíček
A jak psala Sandři ještě fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucy, co kultura?
my ted akorat prisli z venceni a jdu se na rychlo pripravit. musim do nemocnice pro vypis karty a pak do optiky na mereni oci. Tchyne bude hlidat, prvne, tak snad to bude v poradku. A odpo si jdu vybrat nove brejlicky :dizzy_face:
28. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kultura byla super,moc jsem se nasmála,v jednu chvíli mi dokonce tekly až slzy,Dvořák je fakt výbornej a když odbourá ostatní,tak se smíchy svíjí celý kino :slight_smile:

Byli jsme s honzíkem na kontrole u neutoložky,byli jsme vevnitř asi 5 minut,zacvičila sním pár cviků a zase se moh oblíkat,tak zas máme na půl roku pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pak jsme se stavili v Tescu,držela jsem v ruce plavečky vcelku,nádherný ,růžový s jahůdkou,no jen se zakousnout,nakonec jsem odolala,ono k tomu moři budou lepší jen kalhotky,ty tam měli taky,ale ještě počkám

san tak to už se těšíš na nový brejličky
28. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ty holčičí plavečky jsem v Tescu taky viděla jsou naprosto dokonalý :wink:
Já tam o víkendu koupila letní komplet oranžové tričko z opičkou a kratásky - měli je s 30% slevou za 112,-
28. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy, gratuluju k dobre kontrole :wink:
tak me se oci zhorsili, ne o moc, ale znat to je. dr byla moc prijemna a opravdu si se mnou dala zalezet. a je fajn ze v te optice si clovek bryle kupovat nemusi, protoze se mi tam zadne nelibili :grinning:. Odpo vyrazime s edou nejaky vybrat, on ma na to vkus :slight_smile:
cestou jsem se zastavila v sekaci a mam 2 kalhoty, krasnou bundicku a vesticku :grinning:. nechala jsem tam 3 stovky. a to jen proto ze vic jsem u sebe nemela :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak vidíš, jak jsi hezky nakoupila. Jo moje oči to je jeden velkej karambol. A po porodu bude ještě asi hůř co? No co se dá dělat :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted měli v tom tescu taky slevy,ale já neměla čas,naštěstí :wink: ,právě mi odjela mamina,tak jsem na ty 2 drakouše zase sasma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,venku tak fučí,že tam snad ani nepůjdeme,ale zase co doma :unamused:
mišák se mi pustil do mobilu,tak doufám,že budeještě fungovat

já naštěstí s očima zatím problémy nemám,ale honzis asi mít bude,jenže nespolupracuje s oční,takže zatím je to nezměřitelný :frowning2:

jinak máme zamluvenou dovolenou a na příští víkend jedeme do Vídně :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mam vybrane brejlicky, krasne a ani nebyli drahe :dizzy_face:
Jinak, evco, opravdu se to tehotenstvim zhorsuje :frowning2:
a jakpak odpocivas?

Lucy, dovcu zavidim :grinning:

My si taky chalupy uzijem asi dost, protoze edovi neprodlouzili ve fezku smlouvu, tak je od kvetna doma se mnou :sweat_smile:. ale jeste se venuje tomu financnimu poradenstvi, tak uvidime jak to bude :sunglasses:
28. dub 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to jsou hezké vyhlídky, ale co bychom pro ty naše drahoušky neudělali co?
28. dub 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
gratuluji všem novopečeným maminkám k jejich miminkům, at jsou hodné a hlavně zdravé :slight_smile: tak jsem dnes dostala výsledky první krve, vše ok ale RH faktor negativní takže budoucí otec bude muset naběhnout na krev. Tak snad bude vše v pohodě. Dneska jsem dostala těhotenskou průkazku :grinning: tak se s ní těd budu všude chlubit :grinning:
28. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadel: tak to tady gratuluju k dobrým výsledkům i k průkazce :wink:
28. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Tak jsem Káťi těhu průkazku vidělá a viděla jsem i neteř/synovce na fotce z UTZ no už je mimísek obr 6 cm :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek