• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: jé to je hezký, kde jsou ty časy co? :slight_smile:
28. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kabel: Gratuluji k prukazce.
Evi: dneska jsem suplovala ve 4.A, ty byli uzasni, jeste nezkazeni :slight_smile: A jak jinak je? Zajela bych ve ctvrtek po doucku, co ty na to?
28. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: přesně tak přijde mě že je to tak strašně dávno :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to jo, taky mi to tak přijde.

ani: klidně zajeď. Jo 4.A. To byly fajn děti. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak přeju dobrou noc a sladké sny.
28. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme dobré ranko,my dneska měli blbou noc a brzké ráno,Míša se budila co 2 hodiny a vstávala v šest :confounded: ,ty blbý zuby pořád ne a ne vylézt,má tam boule,dokonce to vypadá,že jsou i prořízlý,ale pořád nic :frowning2: .Zato Honzík si vybral zase jednu ze svých dvou nocí do měsíce a spal u sebe až do půl šestý :wink:

San:dovku si užijete příští rok,my vloni taky nikde nebyli,pokud nebudu počítát pár dní u našich,protože miška byla ještě moc malá
je fajn,že máš nový brejličky,vybírala jsi ty nebo eda?

Kátě přejeme vše nej k průkajdě a doufám,že krev bude ok

Evi:ty jsi učila na národce? Tam jsou ty dětičky ještě fajn,to já mám druhej stupeň,to je pak čoromoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné i když zamrečné ráno :frowning2:
venku je ošklivě a zima brrrrrr

tak my už 3 noci nespíme, pořád se kroutíme, kňouráme a tak se nevyspím ani já ani malej, taťka spí pro jistotu jinde,protože to by bylo aby ještě i on tady koukal jako bubák :angry:
venoušek si pustil školku a tak je teď hodnej,dávám mu půl hodiny a je tuhej

kátě blahopřejeme k průkazce a držíme pěstičky na krev,neboj dobře to dopadne :wink:
29. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda zuzko,julinka je nádherná a máš moc krásný kočárek :dizzy_face:

já půjdu taky aktualizovat album,tak pak písnu a můžete nakouknout :slight_smile:
29. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, děkuji za gratulace..
Doplnila sem fotečky.
Evi chodila sem na kurzy a byly mi na prd, když sem šla na císaře :slight_smile: Ale doporučuji.
29. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,az ted jsem si vsimla fotecek u Zuzky :sweat_smile:. Zuzko, fakt nadherne :dizzy_face: . a kocarek mate skvelej!!! A jakpak malinka? nezlobi, neplace?
my mame za sebou krasnou noc, nakojila jsem v pul 11 a juli vstavala az s edou v pul 6, zas jsem nakrmila a spi jeste ted. tak nevim jestli ji mam budit, musime jit vencit. kdyz ona spinka jak andilek :dizzy_face:
Bryle jsme vybirali spolecne, ale ja to na sobe nepoznam, takze hlavni slovo mel eda :grinning:. nejdriv i s tou optickou vybrali jedny, nebyli spatny, ale me prisli malo zajimavy :grinning:. tak jsme hledali dal a ty mi padli do oka hned :grinning:. jsou to tmave zelene ramecky a zevnitr svetle zelene.
Kato, gratuluju k prukajde i fotce drobecka :dizzy_face:
me to prijde tak davno :sweat_smile:. ja si ji od kresni vynutila v 8. tt a i s fotkou jsme to tak oznamovali rodine :slight_smile:. ale nechtel mi ji dat tak brzo, dalo mi to praci :sweat_smile:. a uz tenkrat jsem kricela ze chci ale ruzovou :grinning:

no,ja nevim co budu delat az mi taky juli nebude v noci spat :sweat_smile:. preci jen jsem si zvykla na to ze je zlata :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jdeme konecne na ty kycle :sweat_smile: :grinning:. snad tam bude min lidi, protoze dnes uz opravdu musime :slight_smile:
a jeste jsem chtela k tem brejlim, ze me prekvapilo ze nevysli ani draze. na jednom oku mam uhel, cylindr, takze specialni sklicko, ale se vsim vsudy mam bryle za 2800 ,-. coz si myslim ze je krasna cena :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malinká je zlatíčko, krásně spinká. Stíhám přes den v pohodě vařit a uklízet a i si odpočinout..
V noci se teď ale budí častěji. Dřív sme vydržely i od půlnoci do pěti a teď už dvě noci baštila po třech hodinách. NO aspoň nám hezky poroste :slight_smile:
A dík za kočárek, taky se mi líbí :grinning:
29. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zelené brejličky by se mi taky líbily... Manža si dělá srandu, že sem jak vodnice. Zelenej kočár a já taky nejradši nosim zelenou :grinning:
29. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Zuzi malá je krásná, a kočárek má užasnou barvičku - chválím :wink: :wink: :wink: :wink:
Jinak my jsem spali dneska na etapy, malého trápila rymíčka tak jsme odsávali jinak je to prostě zlatíčko je znát že už chce okolo sebe víc koukat a hlavně pozorovat

Sandři nás kyčle čekají příští týden to bude narvaná středa - to jdu ráno po nakrmení ke kadeřnici a mamina bude hlídat pak pojedemem na kyčle a k dětské na kontrolu no bude to hukot ale chchi to zvládnout vše příští středu a to ješte gyndu
29. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juli uz taky vetsinu casu kouka. vlastne spi jen v kocarku a kdy uz usne i doma, tak je to co rict :slight_smile:
na gyndu taky musim,ale nepospicham,braunova rikala ze nemusim prijit presne v sesti tydnech. ze klidne az o mesic dyl. stejne porad nejsem rozhodnuta co za antikoncepci :sweat_smile:
29. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam chci jít právě hned :sweat_smile: :sweat_smile: a chci aby mě napsala tu antikoncepci co jsem brala před tím než jsme plánovali miminko - sice o ní tenkrát řekla že je zastaralá ale když jsem jí říkala že mě vyhovuje tak prý že jo. No snad jí budu moct začít brát co nejdřív :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak asi Jituš?? Myslím na ní už se tu dlouho neukázala snad jsou na ní v ČB hodnýa je ona i miminko v pohodě
29. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja antikoncepci nebrala uz rok a ctvrt pred tehu, ale to mi bylo jedno kdyby jina metoda selhala. ted bych byla na masli :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: . ja prave nechci brat hormony :confounded: . zatim mame kondomy, ale to bych naporad nechtela :sweat_smile: :grinning: :grinning: . driv jsem mela pharmatex cipky,ale nevim jaka je presne ucinost. zeptam se braunovy a kdyztak zustanu u nich :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo,nin,ctes mi myslenky. taky na ni zrovna myslim
29. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě proto že kondomy nesnáším :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jí chci hned :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: já jsem rok před těhu brala Trinovum - u mě je to vlastně jedno jelikož nekojím ty by jsi asi musela mít nějakou tu pro kojící???

Jo mám to CD - písničky pro nejmenší dětičky tak koupím CD a vypálím ti ho
jen tam nejsou ukolébavky ale klasické písničky - pec nám spadla atd..... na ty ukolébavky nějak nemůžu nikde narazit
29. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to budes moc hodna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja s antiko prave nebyla spokojena,proto jsem ji prestala brat. a kondomy jsem chtela jen do konce sestinedeli, preci jen, je to nejcistsi :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky sem myslela na antikoncepci,Prý není moc na výběr při kojení..
tedy ještě že ste mi to připomněly! Už sem manžu dnes nalákala na večer na společné sprchování a tak.. :wink: Ale otěhotnět už teď bych ještě nechtěla. To sem si nějak neuvědomila.
29. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: my to řešíme kondomy,také do konce šestinedělí
29. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, ty mi neradi :frowning2: Vlastně sem to s ním nikdy nezkoušela a moc mě to neláká..
29. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
do konce sestinedeli by se ale pouzivat meli jako prevence infekce :wink:
29. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my je taky neradi :confounded: :confounded: :confounded: ale holt v tom šestinedělí musíme vydržet, já je také poprvé zkusila až ted v šestinedělí :grinning: :grinning: :grinning: jak píše Sandra měli by se používat už jen jako prevence infekce
29. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm.. no všechno je jednou poprvé :grinning: tak uvidíme.
Tak se tu mějtě hezky, jdu baštit, pak bude baštit Jůlinka. Jestli se mi vzbudí, spí jak šípková růženka :slight_smile:
29. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to s tou infekcí se mě týká i když sem rodila císařem?
29. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cholky,vy tedy řešíte věci :slight_smile: :grinning: :grinning: ,mě to náhodou s kondomama ba,ale jen občas,ale teď co mám to tělísko,tak je nepotřebujeme :slight_smile: :slight_smile: ,te´d možná spíš tak vibrátor,aby to nebylo jednotvárný :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi malá je opravdu krásná,jak vy to holky děláte,že máte tak krásný dětičky,nebo že by snad ti chlapi? :grinning: :grinning:
nojo zuzi,fakt,že jsi měla zelenej svetr,když jsme se potkaly,to jsem vám asi zapomněla říct,ale zuzka je moc sympatická a báječně jsme si popovídaly,viď :slight_smile:

přišly jsme z venku,stavovala jsem se v práci,po zvonění chtěla míša chodit po chodbách za ruku a radostně si u toho vejskala,tak že někteří kolegové vylejzali ze tříd a koukali,co že se to děje :slight_smile:

cestou domů jsem se stavila v sekáči a mám zase úlovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pro míšu žluté tričko s krátkým,bílé tričko s králíčkem od nextu s dlouhým rukávem,krásnou růžovou sukni na kšandách a pro honzíka triko s dlouhým aby mu to nebylo líto.Tak teď si zase budu muset dát zákaz

jinak vám závidím,já nestíhám téměř nic,když jsem jenom s míšou,tak musím zavírat dveře do všech místností,když zapomenu,tak jí občas lovím buď pověšenou na umyvadle/až se mi to podaří vyfotit,tak zařadím/, nebo ve sprcháči,včera se málem napila sprcháče,protože špatně těsnil,anebo visí na postýlce a snaží se dostat do ní :slight_smile:
29. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko, rozhodne tim nic nezkazis :grinning:. a tech par dnu to jde vydrzet :wink:. Nejsem si jista, ale i u cisare by opatrnost byt mela :slight_smile:
lucy, tak to mas doma VESELO :grinning:
29. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek