• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Luci mně se naše setkání taky líbilo, bylo to moc fajn. Už se těším na další i se Strakoňandama :slight_smile:
29. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak jsem se zvazila a pak schvalne orientacne s julinkou a navazila jsem 5,5 kg :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo, to už je kus ženský :slight_smile: Já už to taky zkoušela a oblečená měla tři kg (u dr. pak 2.8 nahatá, tak to asi sedí)
A Luci dík za pochvalu, taky si myslím, že je Julinka krásná (ale to každá maminka o svym děťátku :sweat_smile: )
No uvidíme časem, po kom je, my tu nikdo podobu nevidíme..
29. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
jste moc hodné, že na nás myslíte, my byli v sobotu na ta kontrole, nález je od příjmu nezměněný, stále otevřená na 1prst, tak alespoň, že tak a nehorší se to.V pondělí jsme byli na UTZ, tak holčička je v pořádku, vše jak má být a vážíme 960g. Minulý týden nám píchnuli kortikoidové injekce na vývoj plic, kdyby se šmudlince zachtělo, aby měla trošku lehčí startík, no zítra začínáme 26+0, do nemocnice jsme nastupovali 23+0.
Koukala jsem na miminka tak jsou všechny moc krásné, užívejte si tu pohodu, my zatím můžeme jen tiše závidět a doufát, že vše dopadne dobře. Moc vám děkuji!!!!!
29. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeme na tebe myslet, ať vše dobře dopadne Murecka
29. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jito, tak to uz je to taky kus zenske :wink:
zuzko,krasna fotka v pasu :wink:
29. dub 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna jsem ti to zuzi chtěla napsat,moc ti to tam sluší

holky tady se teď 2x přehnala pěkná čina,jednou to bylo i s kroupama,tak nevím jestli jsme to poslali k vám nebo do Písku
29. dub 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tady byla bouřka jak blázen a leje jak z konve.

U doktora dneska lepší, ale ještě ne ideální. Mám se i nadále šetřit. Tak jsem se podívala po Strakonicích a zase hurá domů. Už se moc těším na srazík. Koukala jsem, jestli některou z vás nepotkám a nic....

zuzi: jojo zkusím ty kurzy

murecka: myslím na tebe a držím pěstičky
29. dub 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jituš, tak to je fajn že je vše v pohodě, a malá to už je kus ženské, neboj ono to uteče
Evčo: pořádně odpočívej a bude to v pohodě,at tě doma hýčkají :slight_smile:
Zuzi: přesně jak psali holky krásná fotečka, sluší ti to
já se tak těším příští týden ke kadeřnici, udělám zase nějakou změnu, ted to mám šílený, viz ta fotka z porodnice :slight_smile:
Sandři ta vaše nevěsta je pořádnej kus ženský, já jsem zvědavá příští týden kolik Honzík bude vážit
a co dneska na kyčlích vše ok - nechali plenku ??????????????

Já jsem si dneska udělala radost a konečně jsme si z drahou polovičkou koupili krásnej novej foták, jen neprošla růžová barva poudra na foták :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jojo, to hýčkají, nemůžu říct ani půl slova :slight_smile:
29. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to hýčkání užívej, jak já na to ráda vzpomínám když jsem doma jen ležela a všichni mě tak krásně hýčkali a pomáhali :slight_smile: :slight_smile: a já jen spala a nebo byla na internetu
29. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já nevím, radši bych něco dělala. Nemám ráda tenhle pocit, že nemusím dělat nic. To mě baví tak den, dva.
Radši bych byla v práci, tam se aspoň něco dělo :grinning:
29. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

u nás taky prší a odpoledne tady byla bouřka :frowning2: bohužel vašíček nemohl pochopit že nemůže ven, tak jsme ho oblíkli a šel ven,byl ale chytrej a vlezl si do svýho stanu co má pod příštřeškem u krbu a hrál si tam :grinning:

do alba už jsem konečně přidala pár nových fotek,tak můžete nakouknout
www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=262574&vReferer=

Jituš,malá už je veliká,než se nadáš půjdete domů obě dvě :slight_smile:

Evi doma je to dlouhý co a nejhorší je když nemůžeš nic dělat a musíš opravdu jenom ležet, já jsem to takhle vydržela 3 dny a pak jsem po chvilkách vždycky něco dělala a když mě začalo bolet břicho,zase jsem zalezla a dala nohy nahoru
29. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mik: tak to mám přesně já. Taky chvilku ležím a pak sedím, to prostě nejde,nedá se nic dělat.
29. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak se ani nedivím že v tuhle hodinu jsem tu sama :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
malej má nějakou špatnou noc tak od osmi vubec nespí a chvílema plače - pěkně hystericky, takže nespím ani já no můžu vám říct že jsem uplně grogy, jsem na nohou od včerejška od 8hod doufám že malej alespon na hodinku zabere abych mohla taky jinak asi za chvíli padnu na hubu.
Je přebalenej, napapanej, napitej jen 10ml čaje, prdíky to nejsou jelikož prdí jak starej chlap tak já už fakt nevím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. dub 2009 ve 02:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak spánek se stále nekoná :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: jak jsem nevyspalá tak se do mě dala pěkná zima takže tu sedém v mikině a teplákách no snad se mi dneska poštěstí si alespon na chvilinku lehnout
Holky název mateřská dovolená - to snad musel vymyslet chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 02:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

Nini,tak to jsi si v noci užila svý,co :sweat_smile: ,někdy se to prostě stává a za čas zjistíš,proč takovej pláču nás docela pomáhalo,když jsem si je položila břichem na svoje břicho,hlavu položila na prsa a takhle jsme klidně spali spolu,ale na každýho zabírá něco jinýho

my dneska noc celkem v pohodě,akorát honzík přišel zase asi ve 2,ale spal jsk zabitej,jen se probudil před půl sedmou a nemilosrdně nás vzbudil taky,to ještě od pěti spala u mě miška,protože se tam u sebe hrabala,že bude vstávat

včera v noci mě poštípal nějakej hajzl komár a byl nějakej agresivní,pupence svědí a jsem horší než děti,drbu,drbu,drbu,asi budu muset koupit fenistil gel

Zdeni:Vašík je šikulka,máte hezký pískoviště
30. dub 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
ted Nin, jak jste dopadli? spali jste aspon chvili? Na nasi taky pomaha kdyz ji mam na brise :wink:
Lucy, tak to si komar dovolil dost :sweat_smile: :grinning:. fenistil je dobrej.

my kycle vcera v pohode, pry naprosto zdrave a dokonce si pan dr myslel ze nam jsou 3 mesice :grinning:. ale latkovku preventivne stale,dalsi kontrola ve 3 mesicich :slight_smile:

Evco,jen odpocivej,pak uz si jentak neodpocines :wink:
30. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
potřebuji radu - začala jsem trošku špinit už v úterý, byla jsem na UTZ - vše ok. Stále ještě trochu špiním. Když jsem si to vypočítala, tak právě tento týden by u mně probíhal menzes, kdybych nebyla těhotná. Má někdo podobné zkušenosti?
30. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo,s tím ti nepomůžu,ale myslím,že se to občas stává,nejjistější budeš mít,když zavoláš doktorce a zeptáš se :wink:

komáři jsou mrchy a v naší rodině žerou jen mě,asi jim chutnám :grinning: ,mám mišáka,jak leze na to umyvadlo,tak to tam dám,pořád tam lezla,i když byla svlečená,tak jsem ji posadila do umyvadla a ona na sebe pustila pákovkou vodu,to byl šok,řvala tak,že ani klidná voda ve vaně ji neuklidnila a chtěla z vody ven
30. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,urcite se porad s lekarem, napise ti treba pro jistotu nejake prasky, ale jinak si osobne myslim ze je to ok, je spousta zen ktere normalne meli MS a byli tehu. ale jistota je jistota. a kazdopadne odpocivat :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je tam tak ošklivě,člověk se namlsal hezkýho počasí,mě se vůbec nic nechce,holky,doufám,že máte schovaný košťata :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me se taky nic nechce a pritom prace moc. jedeme na vikend pryc,tak nas musim sbalit. nikam se mi uz nechce :sweat_smile:
a dela mi starost juli,hodne blinka :frowning2:
30. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nin tak to byla noc co? Tak to zkus dohnat přes den, jestli Honzíček usne.

kadel: tak to nevím. S tím jsem problém neměla, ale zkus zavolat doktorovi a zeptej se
30. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tedy tolik chvály, díky. Úplně se červenám.. Fotečka byla pořízená na vycházce s malinkou a taťkou, tak zářim štěstím :grinning:

Kaťo taky nemám zkušenosti, špinila sem až teď na samém konci po vyšetření v nemocnici..
Luci chudinka malá, ta se musela leknout.
San mně Julinka taky skoro vždy po krmení blinká, ale připisuju to tomu, že si málokdy krkne, tak mi to i vysvětlili v nemocnici sestřičky.Ikdyž neni to tolik, tak sem v klidu.
30. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se doposud taky nezneklidnovala, ale blinka vic nez pred tim, i kdyz si krkne a co to vic sleduju (mozna to mam vsugerovane), tak se mi zda ze to jde trochu i obloukem. a blinka i po krmeni,ale treba i az hodinu po :frowning2:
30. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím, co to... Mně taky přišlo, že Julinka blinká dost, ale v nemocnici mě uklidnili, že to prý je normální, pokud to není opravdu ve velkém, že by se tím až dusila, to by ses pak měla obrátit radši na dětskou dr.
30. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
podle me se hlavne prepiji. protoze na prsu chce byt porad,vic nez predtim. dudlika mi odmita. toho ji delam ja. uvidim pres vikend.
30. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si připadam někdy jako dudlík - zrovna dneska v noci, pila jen pět minutek a pak tak nějak občas potáhla. Jak sem ji prs vzala, hned se probrala a chtěla ještě. Potvůrka jedna mrňavá. Dudlík taky moc nechce,ale tak ono je to dobře. Horší by to bylo naopak, kdyby chtěla jen dudlík a kojit ne :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo :slight_smile:
ted jsem nasla tema v kojencich. pry je to caste. existuje na to nejaky nutriton,naredi se a da pred kojenim, ten to zahusti. pak zvednout postylku aby hlavicku mela vys a po kojeni ji treba pry nechat i 3-4x krknout. je to velice caste. ale vydesi to, jeste nedavno jsme s tim problemy nemeli
30. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek