• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Asi se ti fakt přepíjí, jak jsi psala, uvidíš přes víkend a kdyžtak se poradíš s doktorkou, když by se ti něco nezdálo viď?To bude jistě ok..
Tak já půjdu krmit a pak jdem na chvilku ven, nez začně pršet, je to tu nějak zatažený a potřebuju do krámu. Na májový večer u ohně to nevypadá, tak budu připravovat obložený talíře na večer doma.. Co ty, jak budeš trávit čarodky? Asi taky doma co, že se ptám.. :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je třikrát krknout? Tak to je u nás nemožný. Max dvakrát a to je fakt zázrak :astonished: :grinning:
30. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky tak do postele jsem se dostala ve 4:30 a malej se se probudil v sedm na mlíko, a naštestí usnul a spal do 11 takže si o hodinu opět šoupnul krmení mě omejou, včera jsem zkoušela veškeré fígle, dneska jsem jak přejetá bagrem a hlavně šíleně nepříjemná - takže budu startovat na první našlápnutí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to my z krkáním nemáme problém obvykle 3x i 4x jako starej chlap :grinning: :grinning: ale trvá mu to chvilku než si krkne někdy i dýl než samotné krmení
30. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my pujdeme bud na podskali nebo do letnaku (panske zahrady) i s malou :slight_smile:. Na chvili. puvodne jsme chteli jet na chalupu,ale vzhledem k pocasi a tomu ze nestiham, tak pojedeme az zitra. navrat nejspis v nedeli :slight_smile:. tak nebudu na prijmu, protoze manza nechce vzit notebook. pry jedeme vegetit a odpocivat, tak musim prekonat konikovsky abstak :frowning2: :grinning:. Vi ze bych jinak nic jinyho nedelala :grinning:
30. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nepůjdeme nikam,žádná velká akce se tady nekoná,myslela jsem,že bysme mohli jít opéct buřtíky na zahradu,ale taťka se na to moc netvářil,na druhou stranu má pravdu,že tráva bude po včerejšku mokrá,tak to necháme na víkend a naopak mě ubezpečil,že jde večer na pivko,nějak mi nedošlo,že už je zítra volno a všichni přijedou už dneska,takže se jde na pivo dneska :frowning2: ,myslela jsem si,že se ráno prospím a ono to bude zase naopak :confounded:
30. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky já vám skoro závidím ty vaše bobečky malý,polžíte je,oblečete a je to,ta moje potvora se vůbec nechce oblíkat,pereme se u toho,zdrhá mi a vylejzá z kalhot :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsme byli celý den venku, bylo hezky ale ted to vypadá že se sem něco požene. Taťka šel na pivko a na hokej takže jsem slaměná vdova :slight_smile:
Ale alespon že mám dneska ordinaci
30. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a mame tu peknou bourku......
30. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No venku to je šílený, uplně to nahání strach bouřka a ten šílenej déšt
30. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
jdu se s vama rozloucit :slight_smile:. za chvili jedem na tu chalupu a vratime se asi az v pondeli. Koupili jsme gril,maso a klobasy, tak snad nam bude pocasi prat. a snad sem nic nezapomnela, pro juli.
vcera jsem tu nebyla, i kdyz jsem taky byla slamena vdova,ale jak byla bourka, tak jsem pc vypla a pak u tv usnula i s juli na prsu :grinning:
tak nam drzte palce, at to tam dobre zvladnem a ze se sestrence naskladame i s kocarem a vsema kramama do auta :sweat_smile:. vypada to jako bysme se stehovali :sweat_smile:
1. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,škoda san,že jsem tě nestihla,připomněla bych ti pro tesinu tu přezdívku:Šupka :grinning: :slight_smile: ,tak si to tam užijte

tady pořád dokola,uklízím,vařím a dětičky my dělaj systematicky bordel,asi abych se nenudila,taťka šel odpočívat,trošku včera přetáh a přece jen už je starší ročník :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám prodlouženej víkend,tak si všechny užíváte manžílky a přítele a máte zakázanýho koníka :slight_smile: ,Míša se včera naučila slejzat z gauče,tak jsem ráda,už jsem měla strach,že to snad nepochopí :slight_smile: :wink:
2. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak se po delší odmlce hlásím - měli jsme nemocný internet :angry: chválím nová miminka jsou krásná :sweat_smile:
mispul: naše Emmča se taky naučila na gauč, naleze jednou stranou,přeleze ho na křeslo ze křesla na stůl a pak sleze a zase dokola. Taky jsme jí koupili sedačku na kolo, tak už se včera s manželem byly projet, ale zmokly, tak přijely brzo. My dneska pojedem odpoledne do Budějovic páč za 3 týdny jedem na Mama Mia a já samo nemám co na sebe :grinning:
2. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári:já jedu na Mamma mia v pátek 15.5.,taky nemám ,co na sebe,ale neřeším to,vezmu si rifle a pěkný tričko,je to v O2 aréně,tak si myslím,že tam žádnou róbu mít nemusím :slight_smile: ,ona přee tím míša taky lezla nahoru,ale neuměla slézt dolů,tak jsem ráda,že na to konečně přišla :wink: .My máme sedačku na kolo po Honzíkovi,ale zatím v ní nesděla,protože,Honzis na kole jezdit neumí a kdyby viděl,že se ona poveze,tak to by byl konec,vůbec nevím,jak to budeme řešit,my snad budeme muset koupit ještě jednu nebo co :sweat_smile: :grinning:
2. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééé mispul, tak to se tam uvidíme!!! :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári a kam to máte?My vstup sever,sektor 0006,řada 9.Jedu s kamarádkou už odpoledne,courneme se po Práglu,zajdem někam na pizzu a užijeme si to,Klidně bysme se mohly seznámit,pokud do tý doby neuskut
3. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak jem to nestačila dopsat,pokud se do tý doby neuskuteční sraz ve Strakonicích :slight_smile:
3. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vstup taky sever, sektor 005, řada 11. Já jedu s manželem - dostala jsem to k vánocům, taky se moc těším, ale nevím, jak brzy pojedem, hlídat bude mamka, ale ta má ten den ještě školení , ale prý by měla skončit brzy. No super, tak podrobnosti pak ještě doladíme :grinning:
3. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Tak jak pak se máte??? Co prodloužený víkend????
Já o víkendu poklízela, prala a žehlila a byla jsem u maminy ta tam měla o víkendu na odpoledne malého :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás pohoda, ale dneska jsme se oba s manželem trochu připekly na sluníčku, ale žádný leháro - normálně u práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lepší by bylo to leháro :wink: :wink: :wink: :wink: mě dneska z toho sluníčka rozbolela hlava, taky jsem se trochu chytla ale jen nohy mám je opalené podle bot a prsa (to jak nosím vystřihy)

Copak asi dělají novopečené maminky Zuzka a KáŤa

A copak asi Jituš - snad se má dobře a utíká jí to v těch Čb
3. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dneska je ale chcanec co? Už od rána. Je to takový ospalý.
4. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak jsme z chalupy zpet :slight_smile:. chudak manza jel v tom desti domu na kole :frowning2:. ale jinak jsme si to super uzili, i se trochu opalili. julinka tam byla uplne stastna, cely dny spinkala na dvorku a v noci taky. dnes se nam dokonce v noci ani nevzbudila :astonished: :grinning: :dizzy_face: . No a jak tam byl spokojeny endy nemusim povidat :grinning:.
my jsme tam kazdy den grilovali, tak taky pohodicka :slight_smile:
jen jsem mela konikovsky abstak :grinning:
4. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky :slight_smile: hlasim se mezi lidi, opet :grinning: jsem v jednom kole, ale je to den ode dne lepsi.Akorat jsem v patek byla na pohotovosti, mam zanet prsujako prase, 40 horecky, hnus. Dostala jsem antibiotika a je to o hodne lepsi.Dneska jedu prvne sama s malou na kycle a prevazit, tak uz mam ted nerva.Hlavne kde zaparkuju a tak, musim rychle objednat manducu nebo neco, autosedacka je tezka jako blazen. Holky na poliklinice jsou na kyclich od14? nebo 14:30? Jsem to nejak zapomnela. Mala je sikulka, akorat mama musi zjistit, cim mazat, mame weledu telove mlikoa to se do ni vsakne jako houba aza dve hodky je vysusena . Musim koupit nejaky olej, nebo se zeptam dr.a taky se nam delaji kolem nehtiku same zaderkya dva prsticky uz nam hnisaji, vubec nevim co s tim :confounded: Jsem zvedava co nam na to rekne dr. Jdu rychle jeste do sprchy a objednat tu manducu.zatim papa
4. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Káťo,my kupovali olivovej olej vyráběnej přímo v lékárně a byl naprosto úžasnej,s nehtíčkama ti neporadím,ale snad doktorka jo,a´t dopadnete dobře :wink:

tady od rána hnusně,prší,tak jsem musela počkat až míša usne a rychle doběhla na nutný nákupy,docházelo mlíko,kaše, křupky....no už jsem zpátky a celou dobu spinkala

holky já jsem úplně blbá,já sbírala obaly od kinder řezů,aby nám poslali pana chládka,nasbírala jsem pro honzise i míšu,poslala to a včera mi došlo ,že jsem nenapsala zpáteční adresu,jak je člověk zvyklej všechno elektronicky,takže pešák :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi,jak už jsi asi četla,já zítřejší sraz v Písku ruším,tak někdy jindy :wink:

Klári"jasně,to ještě doladíme

čekám,kdy potkám sousedku,včera mě tak nasr...,že jí něco povím.Včera jsme se v půl osmý vrátili ze zahrady a Honzík má ve zvyku,že doběhne ke vchodu a rozsvítí světlo na chodbách,Mišák usnul v kočáře a když mi jí franta podával mezi dveřma,tak vylezla baba od zdola s vnučkou a povídá jí:"No to snad není možný,kdo zase rozsvítil,ty lidi jsou úplně blbý,nebo co". No měla štěstí,že jsem držela tu Míšu a byl tam Franta,jinak bych jí něco řekla,hnula mi žlučí,kr...,hlavně,že ta jejich vnučka /ty zase pro změnu bydlí nad námi/ už chodí do 3. třídy,ale pozdravit mě jako dospělýho neumí a zásadně nezdraví.No nevadí,já jí to jednou vrátím,až ji budu učit :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: jasně,nic se neděje
4. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato, dnes od 14:30, ve stredu od 14, ale ted uz je to asi pozde :sweat_smile:. jinak at zanet brzy zmizi, mela jsem ho, takze vim jak je to narocne. a co se tyce tech prstiku, ja nehtiky prvne strihala az v 5 tydnech a naprosto bez problemu (tuk tuk). tak mozna jestli si ji treba omylem nestrihla, preci jen, jsou to male prstiky :frowning2:
ja od rana jen uklizim a peru, uz se mi to nevejde ani na susak :sweat_smile:. nastesti malinka celou dobu spinka :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak dneska byl den
V noci jsem totiž malému u zadečku ( hned vedle dírky) tak jsem řekla ráno zajedu k dětské, po ránu při přebalování bulka byla větší takže jssem po sedmé volala Dr a vyrazila doprovázel nás dědeček (ještě že tak) paní doktorka mě nepotěšíla že prý si stím neporadí a musíme na chirurgii kde mu bulku odstraní asi si každá z Vás dovedete představit co následovalo ( já začala bulet jako želva) tak jsme šli k paní Dr. Hadravové a ta to zkoukla a řekla že si na to netroufne že je to moc malé miminko a že nás obešle do Českých Budějovic - řekla mi že nejspíš mu to budou odstranovat pod narkozou (to už jsem bulela jak želva a tiskla malého v náručí ) děsila mě ta představa. Tak rychle domů, nakrmit a zbalit tašku mě a malému kdyby jsi nás tam nechali a vyrazili jsme na dětskou chirurgii do ČB tak už o nás vědeli tatínek tam volal tak nás vzali a malému tu bulku propíchli a vymačkali 1 ml hnisu - ten tak plakal ( se jim tam pokakal a počurál asi jak se bál ) v lékařské zprávě zní že to byl - ABSCES ŘITI tak nám předepsali sterilní čtverečky a nějaký rivanol a potírat a ošetřovat Bohužel ani Dětská ani chirurg mě nedokázali říct jak se to mohlo objevit a z čeho - prý se to stává
No a zítra v 13hod jedeme do ČB na převaz a kontrolu
Malinkej ted už spokojeně spinká jen maminka je pořád mimo a vyklepaná z toho
Holky to je taková bezmoc koukat jak mu to píchali a nemoct mu pomoci, jak já jsem si říkala že bych se radši nechala řezat já. Takže dneska jsme měli dost psych.náročnej den

Ale jinak nám dětská dr. rovnou udělala prohlídku v 6 nedělích a dostali jsme pochvalu prý je malej krásnej
takže při propuštení z porodnice - Váha - 2340g DNES - 3500g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
délka - 46cm DNES - 50 cm :wink:
obvod hlavičky - 32,5cm DNES - 37cm :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zčátku za závorkou mělo být NAHMATALA BULKU
mě se ten text někam ztratil :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek