• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

teda Nini,to jste si teda užili,ale jste kabrňáci,že jste to zvládli,je to opravdu strašná bezmoc a beznaděj,když mu nemůžeš nijak pomoc,hlavní je,že to šlo udělat ambulantně a že už je malej v pohodě.Ale asi se klepeš ještě te´d,co?Možná si dej panáčka,že jste to zvládli :wink:
4. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přihodila jsem do albumu fotky,jak Míša šplhá na umyvadlo,už před ní musím zavírat koupelnu :confused:

San a jak vy,ještě julinka zvrací?My si taky víkend užili,i když ta´tka s námi byl pořádně až v neděli,ale i tak to bylo príma
4. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: chudinka malej, no hlavně, že to ošetřili a je to pryč, určitě ho to taky bolelo
když tam byl hnis, teď se mu uleví.
Hlavně, že jste to zvládli.
4. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky tak šílenej den nekončí - jela jsem do lekarny pro tu vodičku na ošetření museli jí dělat a segra hlídala malého tak jsem chtěla zajet ještě nakoupit a auto mě na tej nejblbější silnici směřem ke kauflandu vypovědělo službu odešla spojka a nemohla jsem zařadit :frowning2: tak jsem hodila výstražný dala trojúhelník a volala tátovy ještě že ten přijel holky já si tam připadala jako šlapka na E55 a jak lidi koukali ale nikdo nezastavil asi si mysleli že to bude nějaká senzace tak musí auto do servisu a cca oprava do 10tisíc :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

přesně klepu se ještě ted já si po tom dnešku snad i toho panáka dám mít doma vínko tak si flašku snad i načnu

Jsme ráda že to šlo ambulantně i když tašku jsem sebou měla a byla připravená že si nás tam nechají

Jo jo Evi byl tam hnis ve zprávě je psáno 1 ml hnisu a to v noci ta bulka byla uplně neznatelná nahmatala jsem jí ale nebyla vidět ae ráno už jo
4. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Nin tak já bych z toho byla taky špatná. Proč musí ty mrňata tak trpět? Je to opravdu bezmoc. Hlavně, že už to má za sebou a nebylo to nic vážnějšího. Už bude dobře.

Já měla špatný den včera. U nás před barákem srazilo auto jednoho klučíka :frowning2: (8let). Byl to děsný. Volala jsem záchranku, naštěstí přijeli hned (asi 5 minutek). I tak to byla věčnost. Všude krev, Míša sténal, prostě děsný :frowning2: .
4. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Káťo - zánět jé jé no snad to bude brzi v pořádku :wink: a co u doktorky - co prstíčky????? K jaké dětské doktorce chodíš jestli se můžu zeptat???
4. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši to muselo být strašný nemám ráda nehody a vždy z toho mám husinu a co ten klučík je v pořádku??? Asi nevíš??
Doufám že se to bude hezky hojit, ted spinká a vypadá to že ho to nebolí
4. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: krásný fotečky malá je rozená atletka :grinning:
4. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak má otřes mozku, rozseklou bradu po celé délce, zlomenou nohu a tu druhou sešívanou.
4. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak akceZ se vydarila, alejsem uplne KO, venku chcanec, nikde se nedalo zaparkovat, tak jsem se tahla s autosedajdou, no sila, ruce mam az k zemi :confounded: ale zvladli jsme to. Mala byla sikovna, plakala jen chvilinku a jak ji mama nesla v sedacce tak se ji to libilo. U dr. vse v poradku, mame uz 4410g! Ted uz se nedivim, ze ta sedajda s malou byla tak tezka :grinning: Na zaniceny prsticek jsme dostali framycoin, tak ted mame palecek namazany zalepeny a mame rukavicky, abychom to nespapali. A na kyclich taky dobry, dr. rika sundejte tu plinku, sundala jsem :grinning: a Kacenka zacla kakat curat :grinning: :sweat_smile: mama zacla silet a litat s ubrouskama a likvidovat :grinning: Ninus chodime k Vanatove jako Sandra s Juli. Jinak prsa dobry, fleky uz zmizely, tak snad uz bude pokoj :confused: ja tak potrebuju zehlit,bleee .. a uz jsem objednala manducu, to bude chozeni po doktorech daleko lepsi :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se po dlouhé době hlásíme :wink:

koukám že tady je téma nic moc radostné :frowning2:
ninus doufám že už je malinkýmu líp, určo se mu uleví a bude dobře

já vám přidám taky jeden úraz,bohužel jsme ve čtvrtek šli na májku, celá rodinka, venoušek si hrál s dětičkama a já jsem zdobila s holkama máj, taťka se zapovídal s klukama, bohužel venoušek chtěl jít za taťkou,ale bohužel se nevyhnul ohni a popelu a spadnul do něj, hned mu chytly tepláčky a tak jak jsem slyšela křik, hned jsem běžela a to už kamarád tahal venouška z popelu a já jsem začala hned stahovat oblečení, samozřejmě jsme hned upalovali domů pod sprchu, bohužel máme následky, máme popálenou levou nožičku od kolena dolů, sice to prý není tak vážný ale ve mě by se v tu chvíli krve nedořezal, teď pořád malýho hlídám a mám o něj ještě větší strach :frowning2:
4. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis holky, co se to deje, samej uraz :pensive: at se vsechny deticky rychle zotavi a urazy a jine strasti se vam vyhybaji obloukem :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To snad není pravda, nějakej zakletej měsíc ne? Samá nehoda a úraz. To je tedy pech.
Doufám, že to bude brzy lepší.

kvikvicek: gratuluju k úspěšné kontrole. :wink:
4. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty voe, holky, to je děs co se děje. Mě dneska malá spadla z postele na hlavu, taky děs, jsem se lekla, taky jsem jí celý odpo sledovala, jestli se nemotá, apod. Fuj. A už dost, už je vybráno.

mispul: ježiš, tak na umyvadlo ještě nezkusila, panejo, tak ty dvě až budou spolu to asi bude blázinec.
Mě dneska vlezla do skříně a rozbila sklenici s červeným zelím :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky pěkný, jsem si mákla s úklidem.
4. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši Zdeni to je hrozný, ale neboj to bude v pohodě a zahojí se to než se ožení :wink: oproti tomu ta bulka je maličkost.
Malinkému je lépe sice trochu víc poplakává než normálně ale já se mu ani nedivím bylo toho naněj moc na jeden den od sedmi od rána spinkal zbídou 3 hodinky šmudlíček můj malej.

Káťo také moc gratuluji k uspěšné kontrole

Kláří doufám že je Emička v pořádku???

Holky tenhle měšíc začal pěkně divoce já jen doufám že jsme si všechnu smůlu vybrali
4. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Vám musím něco prásknout - Moje sestřička Káťa ( znáte jí pod přezdívkou Kadel ) se bude vdávat 30.05 2009 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mě požádala abych jí šla za svědka - stašně mě to potešilo :wink: :wink: snad se nebude zlobit že jsem vám to práskla

Jen nevím co na sebe to si musím něco koupit ale vubec nevím včem jít abych byla kočka :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo já chodím k Fialové - je fajn a moc hodná mamka se sní zná tak jsem kní na popud mamky šla ale chtěla jsem k Vanatové no to už je ted vlastně jedno :slight_smile: je taky dobrá tak jsem ráda
4. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tedy koukám, že nám ten květen moc hezky nezačíná.
Zdeni, Kláro, Nino ! Ať jsou dětičky brzo v pořádku, to jsou fakt zakletý dni...
Káťo mně dr. doporučovala na suchou kůži taky olivový olej (prostě aby nebyl nijak aromatizovanej a barvenej a tak..)
Taro chudinka ten kluk a ty taky, muselo to být fakt děsný..

Aspoň jedna krásná zpráva, Kátě ke svatbě moc gratuluji, a tobě Nin k té cti být svědkem taky!

Já se mám stále krásně, malá hezky roste - už máme 3060g a je pořád docela hodná. V noci krmíme po třech hodinkách a pak zase spinká, jako andílek. Jinak sem byla včera na kontrole kyčlí - ok, máme jednu látkovku. Jen nás mrzelo, že celý den lilo. Manža si vzal volno, že si uděláme výlet do Písku a takhle sme byli jen u dr. a na skok ve městě a zas domů.. :frowning2: :frowning2:
A o víkendu tu u nás byl brácha s dvojčátkama, tak sme lítali pořád venku a užívali si všechny ty dětičky a návštěvy :slight_smile: Dám sem nějaké fotečky, berušky se během snídaně krásně naučily řikat Julinka. Občas to tedy znělo jako "hovínko" :grinning: :grinning: Ale i tak je to krásný, byly z ní úplně celý pryč.
5. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,no jak píše zuzka,to nám to tedy začíná,tak ať už je líp :wink: ,vy mi s těma úrazama dáváte,všechny zraněný za nás pohlaďte a dejte hubana

my měly dneska noc,myslela jsem ,že míšu přikryju polštářem,vzbudila se ve 4,mlíko nechtěla,ale chtěla si povídat,no hrůza,ani vedle mě v posteli bejt nechtěla,tak jsme se musely přesunout do obýváku,naštěstí te´d permanentně máme rozloženej gauč,a dospat to tam,ráno se k nám ještě přišmrdolil honzík,no prostě bezva

zuzi,včera fakt bylo hnusně,ještě že teď je tam hezky,musím do práce,sháníme průvodce Vídní

Klári:jo Míša je dost akční,ale prej to má po mě,já byla stejná,babička mě odmýtla hlídat,protože jsem jí ve 3 letech vlezla do okna
5. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to sis užila pěkné ráno. Taky už se mi stalo, že Julinka plakala, tak sem šla krmit a ona se ne a ne chytit, jako by nechtěla. To mě tedy ve dvě ráno taky rozladilo..
Průvodce Vídní jo? jedete tam na výlet nebo dovču?
5. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda, holky, to je ale urazu :frowning2:. hlavne ze uz je vse ok a snad uz je vse vybrano.

u nas pohodicka, julince jsem omezila kojeni, tak uz neblinkame :slight_smile:

Kate moc gratuluju ke svatbe, Nin a tobe zavidim. ja zatim byla pouze na svoji svatbe :grinning:.
5. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla taky na své svatbě a pak za týden na kamarádky - taky za svědka a brečela sem tam jak želva - narozdíl od své svatby :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko, krasne fotecky :dizzy_face:
ty jsi v tehu asi moc nepribrala, vid? :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :slight_smile:
přibrala sem 12kg.. v nemocnici sem nechala 7 a teď už sem zas na své váze. Netušim jak to, protože jim pořád stejně a i mlsám pořád stejně.. Ale tak sem za to ráda :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Julinka si žádá oběd, tak se loučím, papa
5. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vubec na tobe neni videt ze bys byla nedavno tehotna :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja se ted probrala :grinning: mala porad koukala a ja na ni a usly jsme obe :dizzy_face: akorat se musim rychle probrat a uklidit tady ten bordel, dokud mala spi :angry: :grinning:
5. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zuzko neřekla bych že jsi před 2 týdny rodila :slight_smile:

káťo já mám doma taky bordel,ale nemám chuť uklízet,už 3 dny je mi nanic, mám rýmu, na oči nevidím,teče mi z nich, to je hrozný :frowning2:

san,koukala jsem do albíčka,malinká je kouzelná a jak máš tu poslední fotku,tak tam je celej taťka :dizzy_face:

kátě /kadel/ gratulujeme k svatbičce,užijte si to :slight_smile:

venoušek spinká venku,dneska v noci si povídal od 1 do půl čtvrtý, jsme nechápali, ležel,koukal do stropu a povídal pořád dokola máma,táta,tatra, auto, manža nechápal :grinning:
pak si hrál na zemi s hračkama a byl spokojenej,ještě že dneska bylo v noci krásně vidět a nemusela jsem svítit :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám nějaká divná noc dneska,co? :grinning: :grinning:

tak i my máme dneska úraz,ale naštěstí jen malinkej,Míša mi pořád leze do šuplíku,v kterým jsou brambory,ujela jí nožka a o ten ostrej roh si dala na nos,takže malý bebí,ale krve chvilku bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi:do Vídně jedeme s frantou teď na prodlouženej víkend,dětičky zůstanou na prázdninách u babičky a dědy v Táboře amy si užijeme památky,ve Vídni jsme ještě nebyli :wink:

Káťo:taky blahopřejeme k svatbě,já bych si tu naší zopákla hned,byla taková pohodová :slight_smile: a mě to slušelo,ale te´d bych teda musela do šatů zhubnout :sweat_smile: :confused:
5. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,dekuju, me se taky zda ze je cim dal vic cela po tatinkovi :dizzy_face:
taky tu mam bordel,ale vubec do niceho se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek