• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
kato,ted mi napadlo, vy jste byli k vanatove objednany tak brzo? my u ni byli teprve 2x. hned po narozeni,pak ve 4. tydnech a dalsi kontrolu v 8. tydnech (to je za tyden). to jsme nejak sizeny :angry:
5. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky gratuluju k svatbě. Nin, to je hezký, že tě sestra chce za svědka. Já měla bráchu a bylo to taky
fajn.
5. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla za svědka svojí nejlepší kamarádku,chodily jsme spolu od 1.třídy na základce až do 4.na gymplu do jedný třídy a od osmičku spolu začaly kamarádit,já pak byla na oplátku jí.Naposledy jsem byla na svatbě za svědka švagrový,protože se brali oba podruhý tak to byla jen malinká svatba a švagrovka chtěla mě,protože tu první jí odsvědčil brácha/Franta/ a nevyšlo to :slight_smile: :slight_smile:

Evi:jak bylo sešly jste se s Mončou a co přednáška?
5. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mispul, zdeni, přidávám se k probděné noci, taky od 12 asi do 2, to jsem jí v 1 dala mlíko, přebalila a stejně to nepomohlo, ale byla hodná, nebrečela jen si povídala. Mě už to teď tolika nebudí co je malá vedle v pokojíku, ale mám u hlavy chůvičku kdyby něco.
Taky gratuluji kadel k svatbě, já byla loni ségře za svědka :sunglasses:
5. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem nové fotky.
5. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: jojo sešly a přednášku jsem čekala lepší. Neříkalo se nic, co bych nevěděla.
5. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona Míša taky byla hodná,akorát jak si chtěla povídat,tak strkala do honzíka,kterej se mezitím nastěhoval k nám do postele,tak jsme se musely stěhovat,aby se chlapi vyspali :slight_smile: ,v obýváku pak usnula za chvíli a spaly jsme do sedmi :slight_smile: Klári emička je kouzelná,taky dobrá kaskadérka,myslím,že my si toho na srazu s holkama moc říct nestihneme :grinning: :grinning: ,ale nejvíc mě dostala ta poslední fotka,taková krásná matla patla :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mispul, taky jsem moc zvědavá na ten srazík, to budou hoňky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul a ostatní holky s dítky kolem roku, jak jsem na tom s mluvením?? Ta naše můra vůbec nechce, když si jí nevšímám (nebo v noci) tak si brouká, řekne máma, táta, bába, teta, apod, ale jinak vůbec nechce. Co vy??
5. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebojte holky, zatím bezdětné vám s tím na srazu pomůžou :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, my tam byli hned kdyz nas pustili z porodky,to mela mala 5 dni a ted jsme byli podruhe, ale jen na prevazeni, jestli pribirame.a dale pujdem za mesic a to male bude 6 tydnu.a to nam akorat i vyjdou kycle :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišule taky srozumitelný moc nechce mami umí,jen když se jí chce nebo jde do tuhýho,bába jen občas,hodně mele táta a děda jinak si brebentí sama akdyž jí,tak říká ňam,ňam,ale že by říkala ňam,když vidí jídlo,tak to ne.Zrovna te´d si tady žvaní pod fousy a děsně u toho slintá,pořád ještě nevylezly ty 4 zuby :confounded:

Evi,to aby byl ten srazík co nejdřív,abyještě mohly a byly bezdětný :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my jdem nasvatbu ted 30.5. ale jen na obrad, nevim jak bychom to s malou zvladli, zustat na hostinu a tak. a v cervenci jdu za svedka segre :slight_smile: akorat je prdel ze nemam co na sebe, nosim tehu gatata kdyz jdu mezi lidi, rifle zatim nedopnu a to uz mam 16 kg dole, boty nemam,prsa mam jak blazen, a vlasy? bych potrebovala zkulturnit,ale nevim teda jak to zrealizovat :confused:
5. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: tak koukejte nějaký termín domluvit, dokud jsem bezdětná :grinning:
5. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mě to nestojí :grinning: :grinning: :grinning: ,kromě pátků můžu kdykoliv,musí holky strakonický poručit termín :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,normálně už mi hrabe a musela jsem si udělat test,jestli nejsem v tom,3/4 roku nekojím,možná dýl a normálně se mi včera spustilo mlíko,ne moc,ale normálně mokrej flek na triku, a nedávno v noci taky,je to možný?Těhotná nejsem,jinak by mě to naštvalo,kdyby to za ty prachy nemělo fungovat,ale nějak tomu nerozumím :sweat_smile: :confused:
5. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: já myslím, že holkám ze St je to taky jedno, teď jen nadhodit nějaký termín a rychle do toho :wink:
5. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: my byly na svatbě s malou taky , bylo jí teda 7 měsíců, aled byla zlatá, fakt je, že byl oběd v hospodě a pak hostina venku, tak to bylo v poho, malá byla v kočárku, šla spát tak jak byla zvyklá a já měla chůvičku venku, ale být celá oslava v hospodě to by taky nešlo.
tak kdo se ujme toho data srazu když se ty bezdětné tak nabízejí na to hlídání, honem, honem.... :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja muzu kdykoliv :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to taky vcelku jedno, když to budu vědět třeba týden dopředu, jen bych asi radši odpoledne, kolem 3, ale to je asi blbé pro holky co dojíždějí, co??
5. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaraemma: to jo, chtělo by to dřív, abych pak stíhala nějaký odvoz domů
6. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám je to vcelku jedno,tam se nějak dopravíme vlakem a domů nás odveze taťka,holt si kvůli nám udělá výlet do Strakonic,stejně na ně pořád vzpomíná,protože tam chodil na střední školu :slight_smile:
6. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak sem konečně měla čas kouknout na všechny fotečky, ty dětičky jsou tak krásný !!! Všechny máte krásný fotky.
Luci s tím mlíkem je to asi fakt překvapení co? To je divný :confused:
Jinak díky za komplimenty :sweat_smile:
Srazík vám budu jen tiše závidět, my se jen tak někam nedostanem :frowning2: Ale až bude Julinka držet hlavičku, koupíme klokanku a budem jezdit i na výlety ! :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:jo fakt mě to docela dostalo,opravdu jsem přemejšlela,jestli nejsem těhotná,Frantu jsem tím vystrašila taky,ale nee,možná spíš zabral čaj,kterej teď občas piju na hubnutí,on je to nějakej čínskej čaj,kterej má mít účinky na spoustu věcí,mimo jiné na tlak,cholesterol,imunitu a i tvorbu mlíka,takže možná ten,nebo nevím

hele a ta zelená ti fakt moc sluší :wink: a manželovi za kočárkem taky,oni jsou tak pyšní a kouzelní,když tlačí ty svý poklady, a jak ty dětičky vedle nich umí spinkat,no k sežrání :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď sem na zelenou asi nakazila i ségru (ona je taky zrzka, takjí taky jde). Jen tedy naše mamka zelenou vyloženě nesnáší :frowning2: Ale kočárek se jí líbí a nezprotivil se jí, takže vozí taky ráda :slight_smile: :slight_smile:
A když vidim manžela, jak si s malou povídá a včera už ji i svlíkal na koupání a chtěl přebalovat (jenže byla pokakaná až na zádech, takže mi ji radši předal :grinning: ), tak bych se dojetím rozplakala. Je to fakt krásnej pohled.
6. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
to je počasí co?? Kosa jak blázen.
tak já nahodím datum na sraz a ostatní buď souhlaste nebo nahoďte jiný.
Třebaaaaaaaaaaaaaaaa 20.5??? na podskalí?? Čas nevím, záleží podle těch co dojíždí a jsou závislí na spojích.
6. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem pro :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
středa 20.5. pro nás zatím ok,nic tam ještě nemáme,tak potvrzujte,ať to můžu písnout do kalendáře :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky zatím nic nemám. Tak předběžně zatím jo. :wink:
6. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my muzem taky, ukradnem tatovi auto a pojedem, ale bude to neco, budu muset narvat kocar do auta, ale nejak to zvladnem :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek