Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
6. kvě 2009
ahoj holky,hlásím že také nic nemáme,takže s datumem souhlasíme 🙂
mispuli
6. kvě 2009
ženský,tak já si to píšu!!!! 😃 😃 😃 😃

nechcete některá dneska mišáka?už mě z ní bolí hlava,pořád ječí anebo si povídá nahlas,tak asi zuby,kéž by konečně
ninus81
6. kvě 2009
Káťo segra se vdává také 30.5 ve 12hod já taky absolutně nevím co na sebe, asi si budu muset něco půjčit a nebo koupit ale vubec nemám představu jako svědek chci aby mě to sluelo a abych ségře neudělala ostudu 🙂 🙂

Jina včeran jsme byli na kontrole v ČB - bebíčko klidné, propláchli mu to - to plakal a vzápětí pokakal doktora a zase to samé potírat tou žlutou vodičkou - rivanolem a přikládát čtverečky omývat po každém kakání a nekoupat, já mám od té žluté vodičky, žluté prsty a malinkej prdelku to jsme dvojka 🙂
Jinak dneska jsem byla u kadeřnice tak konečně vypadám jak člověk

Jinak na srazík se hlásím, jen potřebuji upřesnit čas ohledně papání a pokud budu ošetřovat pořád malému ten zadeček tak bych mohla bud po 10hod a nebo po 13hod ale budu se snažit přizpůsobit snad to půjde
mispuli
6. kvě 2009
Nini a ještě tam musíte na kontrolu nebo už by se to mělo zahojit,žlutou vodičku ti nezávidím,ale buď ráda,že to není fialová genciálka,holky ať už je večer a mišák spí nebo mi z ní opravdu praskne šiška,kdybyste slyšely ten ječák,ta z toho musí ochraptět :-N :-p
mispuli
6. kvě 2009
holky dala jsem k Honzíkovi do alba přáníčko,který mi vyrobil ve školičce,je moc krásný,tak se mrkněte jakýho mám šikulku,je jasný,že tety pomáhaly,ale nevadí 😉
ninus81
6. kvě 2009
jo jo na kontrolu musíme zítra ale v ČB řekli že mužeme jít sem do Strakonic ale to mám strach kdybych věděla že tam bude Kratochvíl - ten je dobrej tak bych tam šla ale takhle na blind kdo ví kdo tam z těch umělců bude.
mispuli
6. kvě 2009
to je na tom to nejhorší,tady v písku je taky pár umělců a člověk aby se bál tam jít =-)
evulebobule
6. kvě 2009
mispuli: krásný přáníčko. 🙂
ninus81
6. kvě 2009
mispul krásné přáníčko, malej je šikula 😉
ninus81
6. kvě 2009
Tak jsem volala na chirurgii a na rovinu jsem se zeptala kdo slouží a bohužel Kratochvíl ne - říkala že prý nějaká ženská už jsem zapoměla jsk se jmenuje takže jsme se rozhodli že pojedeme radši do těch ČB - jistota je jistota 😉 😉 😉 😉 a hlavně pro klid duše 😉

Jinak malej je kanec - už dva dny mě nechce být v postýlce v pokojíčku když ho tam dám spustí hysterický pláč chvíli ho uklidnuju a dávám dudlíka a je to zbytečný plače a rudne tak ho vyndám a v naručí během minuty usne, tak ho tam zase položím a on během pár minut zjistí že není u mě a to samé se opakuje dneska se povedlo ho uspat na 3 pokus, ted sedím v obýváku zaplou chuvičku a čekám zatím je klídek
klaraemma
6. kvě 2009
jéééé mispl, přáníčko fakt krásný, máš ale šikovnýho chlapáka :-N
mispul ty jsi z Písku?? Kdy tam jsou ty slavnosti???
evulebobule
6. kvě 2009
nin: to je kanec malej 😉
klaraemma
6. kvě 2009
nin: tohle na nás malá taky zkoušlela,nechala jsem ji 4 dny vybrečet a byl klid. Taky jsem tam chodila, já jí teda nevytahovala z postýlky, ale jen jsem přišla, tak smích, takže jí nic nebylo, jen se chtěla bavit, vydržela jsem to pár dnů za ní chodit a pak jsem jí nechala. Byly to teda nervy, ale je klid.
sayastautor
6. kvě 2009
nin,hezka nova fotecka 😉

to me potvurka vubec nechce spat. dneska jsme nekocarkovali kdyz bylo takove pocasi a tak jen chovame. jeste ze je eda doma a pomaha mi 🙂. potvurka mi usne v naruci,ale jak ji prendam do postylky, tak behem par minut slysim ze je zas vzhuru 😃. takze, nin, vim co prozivas 😃.

lucy,krasne pranicko 😉 x-)
mikesova25
7. kvě 2009
krásné ráno holky,tak doufám že se dneska to počasí umodří a už bude krásně 🙂

ninus moc ti to sluší na tý fotce x-)

luci přáníčko je nádhrný 🙂

já už mám venouška venku,v noci se krásně vyspinkal, ale bohužel jsme přestěhovaný zase v obýváku, prostě v ložnici
spát nechce a tady spí celou noc bez probuzení,takže zase oddělený ložnice s taťkou,ale nevadí nám to,dneska je hokej a tak taťka půjde na pivko a my budeme v klidu spát v obýváku

tak sraz jsem si napsala do kalendáře a čas by mi vyhovoval po obědě kolem tý jedný,to už bude malej vyspanej a bude řádit 😃
ninus81
7. kvě 2009
http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/ holky nové fotečky jsou focené mobilem takže kvalita odpovídá a jsou to takové momentky 😃 😃 😃 a na pár můj nový učes

děkuji za chválu fotky - uplně se červenám
evulebobule
7. kvě 2009
nin: sluší ti to a Honzíček je prostě kouzelnej, tak jako všechna miminka tady. Už se těším, až se s nima pošušňám, jestli mi je tedy půjčíte. 😉
ninus81
7. kvě 2009
Jinak Honzíček usnul v děvět hodin, a to jsem mu udělala kamufláž a dala pod něj svůj polštář 😃 😃 stakže spinkal do půlnoci pak papala a spinkal do 5 do rána takže super ted už jsme oba vzhůru a malej leží ve druhé postýlce v obýváku a já koníkuju a v jedenáct mu dám papat a vyrážíme do ČB na kontrolu

Zdeni tak to je u nás to samé jak je hokej tak jde tatka taky na pivko - to si nemůže nechat ujít a hlavně zítra je volno tak nemusí vstávat do práce

Sandři já včera kočárkovala sice poprchávala ale na kočár jsem hodila pláštěnku a vyrazila malej v kočárku spinká jako dudek

Já si myslím jestli ted není večer vzteklej ohledně toho zadečku jestli ho to třeba ještě nebolí a nebo toho na něj bylo moc já se ani nedivím na tak malé tělíčko to musí být hodně stresující
mispuli
7. kvě 2009
ahoj holky,díky za pochvalu,dneska jenom na skok a myslela jsem ,že ani nenapíšu,pořád se to nějak sekalo a nemohla jsem se sem vůbec dostat.Nini účes krásnej,moc ti sluší,balím a odjíždíme,takže budu asi až v pondělí, tak si užijte prodloužený víkend a úrazy a nemoci ať se vyhýbají
ninus81
7. kvě 2009
Evi děkuji 😉 😉 😉 😉 to víš že ti je půjčíme z Honzíkem se můžeš pošušnat 🙂
mispuli
7. kvě 2009
Nini,tak to máme část společný cesty,my máme být v 11:15 na rehábě v budějkách,pak tam máme ještě scůzku s potencionálním zákazníkem v mekáči a jedeme k našim a zítra Vídeň
ninus81
7. kvě 2009
Tak koukám že dneska nevýletničím sama do ČB jé do mekáče tam bych taky vyrazila ale tatku asi neukecám a myslím si že zase budu ráda až budeme doma
Bebíčko vypadá to dobře tak snad už bude všechno v pořádku 🙂
Miláček ted leží v postýlce a já slyším jak střílí do matrace 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
7. kvě 2009
nin: to je fajn, sice budu mít strach, abych ti s Honzíčkem něco neprovedla, ale snad to zmáknem
ninus81
7. kvě 2009
ale prosím tě co by jsi sním měla provést 😃 😃 on se brouček rád chová a už je to kus chlapa 3500g (na kontrole v 6 týdnech)
evulebobule
7. kvě 2009
nin: nevím, mám takovej strach,abych tomu neublížila. 😉
ninus81
7. kvě 2009
prosím tě nemužeš mu nijak ublížit 🙂
evulebobule
7. kvě 2009
já vím, ale jak to není moje, tak se bojím. 😃 Ale mi to s Honzíčkem zmáknem, určitě bude se mnou trpělivej. 😃
ninus81
7. kvě 2009
bude trpělivej neboj, tak jdeme papat a pak vyrážíme směr ČB
evulebobule
7. kvě 2009
nin: ať to dobře dopadne, pozdravuj Honzíčka 😉
ninus81
7. kvě 2009
Ahojky Holky tak hlásím že kontrola dopadla dobře už do ČB nemusíme jen kdyby byli obtíže a už ani nemusíme dávat obklady ale dneska je ještě dám a nemáme moc používat ty parfémované vlhčené ubrousky (jen když někam pojedeme a nobe venku) já je stejně moc nepoužívala vždycky otírám zadeček žinkou a prý je to to nejlepší co může být. Jinak jsme dneska drandili po podskalí a já doufala že se tam ke mě bude někdo hlásit 😃 😃 😃 😃 a bohužel ani Sandruš z Julinkou jsem nepotkala 😞 😞
Jinak přeji krásný prodloužený víkend, my budeme ve Strakonicích jelikož to naše blbý auto je v Písku v servisu ( kdo ví kdy bude )

a Všem MAMINKÁM ( jak současným tak budoucím ) přeji vše nejlepší k nedělnímu SVÁTKU MATEK - tak at nám ty naši bobánkové rostou a dělají nám jen samou radost 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli