• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky,hlásím že také nic nemáme,takže s datumem souhlasíme :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský,tak já si to píšu!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nechcete některá dneska mišáka?už mě z ní bolí hlava,pořád ječí anebo si povídá nahlas,tak asi zuby,kéž by konečně
6. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo segra se vdává také 30.5 ve 12hod já taky absolutně nevím co na sebe, asi si budu muset něco půjčit a nebo koupit ale vubec nemám představu jako svědek chci aby mě to sluelo a abych ségře neudělala ostudu :slight_smile: :slight_smile:

Jina včeran jsme byli na kontrole v ČB - bebíčko klidné, propláchli mu to - to plakal a vzápětí pokakal doktora a zase to samé potírat tou žlutou vodičkou - rivanolem a přikládát čtverečky omývat po každém kakání a nekoupat, já mám od té žluté vodičky, žluté prsty a malinkej prdelku to jsme dvojka :slight_smile:
Jinak dneska jsem byla u kadeřnice tak konečně vypadám jak člověk

Jinak na srazík se hlásím, jen potřebuji upřesnit čas ohledně papání a pokud budu ošetřovat pořád malému ten zadeček tak bych mohla bud po 10hod a nebo po 13hod ale budu se snažit přizpůsobit snad to půjde
6. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nini a ještě tam musíte na kontrolu nebo už by se to mělo zahojit,žlutou vodičku ti nezávidím,ale buď ráda,že to není fialová genciálka,holky ať už je večer a mišák spí nebo mi z ní opravdu praskne šiška,kdybyste slyšely ten ječák,ta z toho musí ochraptět :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dala jsem k Honzíkovi do alba přáníčko,který mi vyrobil ve školičce,je moc krásný,tak se mrkněte jakýho mám šikulku,je jasný,že tety pomáhaly,ale nevadí :wink:
6. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo na kontrolu musíme zítra ale v ČB řekli že mužeme jít sem do Strakonic ale to mám strach kdybych věděla že tam bude Kratochvíl - ten je dobrej tak bych tam šla ale takhle na blind kdo ví kdo tam z těch umělců bude.
6. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je na tom to nejhorší,tady v písku je taky pár umělců a člověk aby se bál tam jít :confused:
6. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: krásný přáníčko. :slight_smile:
6. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul krásné přáníčko, malej je šikula :wink:
6. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala na chirurgii a na rovinu jsem se zeptala kdo slouží a bohužel Kratochvíl ne - říkala že prý nějaká ženská už jsem zapoměla jsk se jmenuje takže jsme se rozhodli že pojedeme radši do těch ČB - jistota je jistota :wink: :wink: :wink: :wink: a hlavně pro klid duše :wink:

Jinak malej je kanec - už dva dny mě nechce být v postýlce v pokojíčku když ho tam dám spustí hysterický pláč chvíli ho uklidnuju a dávám dudlíka a je to zbytečný plače a rudne tak ho vyndám a v naručí během minuty usne, tak ho tam zase položím a on během pár minut zjistí že není u mě a to samé se opakuje dneska se povedlo ho uspat na 3 pokus, ted sedím v obýváku zaplou chuvičku a čekám zatím je klídek
6. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé mispl, přáníčko fakt krásný, máš ale šikovnýho chlapáka :sweat_smile:
mispul ty jsi z Písku?? Kdy tam jsou ty slavnosti???
6. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je kanec malej :wink:
6. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tohle na nás malá taky zkoušlela,nechala jsem ji 4 dny vybrečet a byl klid. Taky jsem tam chodila, já jí teda nevytahovala z postýlky, ale jen jsem přišla, tak smích, takže jí nic nebylo, jen se chtěla bavit, vydržela jsem to pár dnů za ní chodit a pak jsem jí nechala. Byly to teda nervy, ale je klid.
6. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,hezka nova fotecka :wink:

to me potvurka vubec nechce spat. dneska jsme nekocarkovali kdyz bylo takove pocasi a tak jen chovame. jeste ze je eda doma a pomaha mi :slight_smile:. potvurka mi usne v naruci,ale jak ji prendam do postylky, tak behem par minut slysim ze je zas vzhuru :grinning:. takze, nin, vim co prozivas :grinning:.

lucy,krasne pranicko :wink: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holky,tak doufám že se dneska to počasí umodří a už bude krásně :slight_smile:

ninus moc ti to sluší na tý fotce :dizzy_face:

luci přáníčko je nádhrný :slight_smile:

já už mám venouška venku,v noci se krásně vyspinkal, ale bohužel jsme přestěhovaný zase v obýváku, prostě v ložnici
spát nechce a tady spí celou noc bez probuzení,takže zase oddělený ložnice s taťkou,ale nevadí nám to,dneska je hokej a tak taťka půjde na pivko a my budeme v klidu spát v obýváku

tak sraz jsem si napsala do kalendáře a čas by mi vyhovoval po obědě kolem tý jedný,to už bude malej vyspanej a bude řádit :grinning:
7. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/ holky nové fotečky jsou focené mobilem takže kvalita odpovídá a jsou to takové momentky :grinning: :grinning: :grinning: a na pár můj nový učes

děkuji za chválu fotky - uplně se červenám
7. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: sluší ti to a Honzíček je prostě kouzelnej, tak jako všechna miminka tady. Už se těším, až se s nima pošušňám, jestli mi je tedy půjčíte. :wink:
7. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Honzíček usnul v děvět hodin, a to jsem mu udělala kamufláž a dala pod něj svůj polštář :grinning: :grinning: stakže spinkal do půlnoci pak papala a spinkal do 5 do rána takže super ted už jsme oba vzhůru a malej leží ve druhé postýlce v obýváku a já koníkuju a v jedenáct mu dám papat a vyrážíme do ČB na kontrolu

Zdeni tak to je u nás to samé jak je hokej tak jde tatka taky na pivko - to si nemůže nechat ujít a hlavně zítra je volno tak nemusí vstávat do práce

Sandři já včera kočárkovala sice poprchávala ale na kočár jsem hodila pláštěnku a vyrazila malej v kočárku spinká jako dudek

Já si myslím jestli ted není večer vzteklej ohledně toho zadečku jestli ho to třeba ještě nebolí a nebo toho na něj bylo moc já se ani nedivím na tak malé tělíčko to musí být hodně stresující
7. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,díky za pochvalu,dneska jenom na skok a myslela jsem ,že ani nenapíšu,pořád se to nějak sekalo a nemohla jsem se sem vůbec dostat.Nini účes krásnej,moc ti sluší,balím a odjíždíme,takže budu asi až v pondělí, tak si užijte prodloužený víkend a úrazy a nemoci ať se vyhýbají
7. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkuji :wink: :wink: :wink: :wink: to víš že ti je půjčíme z Honzíkem se můžeš pošušnat :slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nini,tak to máme část společný cesty,my máme být v 11:15 na rehábě v budějkách,pak tam máme ještě scůzku s potencionálním zákazníkem v mekáči a jedeme k našim a zítra Vídeň
7. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že dneska nevýletničím sama do ČB jé do mekáče tam bych taky vyrazila ale tatku asi neukecám a myslím si že zase budu ráda až budeme doma
Bebíčko vypadá to dobře tak snad už bude všechno v pořádku :slight_smile:
Miláček ted leží v postýlce a já slyším jak střílí do matrace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je fajn, sice budu mít strach, abych ti s Honzíčkem něco neprovedla, ale snad to zmáknem
7. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prosím tě co by jsi sním měla provést :grinning: :grinning: on se brouček rád chová a už je to kus chlapa 3500g (na kontrole v 6 týdnech)
7. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: nevím, mám takovej strach,abych tomu neublížila. :wink:
7. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím tě nemužeš mu nijak ublížit :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, ale jak to není moje, tak se bojím. :grinning: Ale mi to s Honzíčkem zmáknem, určitě bude se mnou trpělivej. :grinning:
7. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude trpělivej neboj, tak jdeme papat a pak vyrážíme směr ČB
7. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: ať to dobře dopadne, pozdravuj Honzíčka :wink:
7. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky tak hlásím že kontrola dopadla dobře už do ČB nemusíme jen kdyby byli obtíže a už ani nemusíme dávat obklady ale dneska je ještě dám a nemáme moc používat ty parfémované vlhčené ubrousky (jen když někam pojedeme a nobe venku) já je stejně moc nepoužívala vždycky otírám zadeček žinkou a prý je to to nejlepší co může být. Jinak jsme dneska drandili po podskalí a já doufala že se tam ke mě bude někdo hlásit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a bohužel ani Sandruš z Julinkou jsem nepotkala :frowning2: :frowning2:
Jinak přeji krásný prodloužený víkend, my budeme ve Strakonicích jelikož to naše blbý auto je v Písku v servisu ( kdo ví kdy bude )

a Všem MAMINKÁM ( jak současným tak budoucím ) přeji vše nejlepší k nedělnímu SVÁTKU MATEK - tak at nám ty naši bobánkové rostou a dělají nám jen samou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek