• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: paráda :sunglasses: , tak máš aspoň na víkend klid
taky přeji všem maminkám krásný svátek. A věšichni užívejte víkend a sluníčko. :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky přeju všem maminkám krásný svátek.

nin: to je fajn, že jste dopadli dobře, mám radost. :wink:
7. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji a zároveň také přeji všem maminkám to nej..... (mě bobánek sice už radost nedělá, ale když mohl, tak dělal). Přeji dobrou noc....
7. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
Nin,my byli na podskali temer cely odpo a dokonce tam potkali i Alcu (taru) :slight_smile:. Musis chodit na ostrov, my tam jinde nejsme :grinning:
je fajn ze kontrola vysla tak skvele :wink:
taky preju krasny svatek :sunglasses:
ja ted dokoukala ordinaci a mela bych jit zehlit nebo uklizet nebo balit,ale tak moc se mi nechce :sweat_smile:. manza na pivu, tak jsem tu sama a juli i endy spinkaj :slight_smile:
zitra odjizdime do nedele na chalupu, tak zas budu bez netu :frowning2:
7. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam ze venku je krasne a tady zas nikdo :grinning:
8. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja se loucim
preju krasny vikend :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři, tobě taky. Užijte si to.
8. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju, snad bude v pohode povasi, nejak se to kazi :frowning2:

copak Jita????
8. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři: jojo kazí se to, my jsme chtěli večer grilovat, tak to tedy nevím. :frowning2:
8. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my porad cekame na odvoz a jeste nic :sweat_smile: :grinning:
taky jsme chteli grilovat,ale jedem na druhou chalupu a nevime jestli tam gril je. ale maso mame nalozene :grinning:
Co dela Davidek?
8. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chtelo by to novou fotecku jeho bytecku :wink: :grinning:
8. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davídek je hodnej, občas kopne, jinak je v klidu. Hlavně večer divočí, přes den o něm nevím.

Jojo fotku by to chtělo :wink:
8. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přeju všem maminkám vše nej nej nejlepší k zítřejšímu svátku.
Je moc krásný, že už ho můžeme slavit i my novopečené maminky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky tak jak užíváte prodloužený víkend a co pěkného jste dostali k SVÁTKU MATEK :wink: :wink: :wink: :wink:

Jinak hurá hurá máme za sebou 6 nedělí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to je fajn, že máte za sebou šestinedělí. :wink:
10. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dostala krasnou kytku v kvetinaci a poradnou alergii :(. Mam jak rymu, tak me to dusi a nuti ke kasli. A zitra zas prace......

Evi: Tak mame za tebe do konce roku zaskok, ale ta holcina to nema jednoduche. V 5. tride se proti ni postavili, ze ji nechteji a to hned prvni hodinu :( Dobytek jeden!!!
10. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: co se dá dělat, musíte to za mě vyžrat no.... A ta holka tam nebude či co?
10. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, asi to vydrzi do konce roku a pak pujde svoji cestou.....
10. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, já jsem právě myslela, že má za mě všechny třídy. Tak jsem to asi blbě pochopila
10. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pochopila jsi to dobre. Ma tvuj rozvrh, ale jen do konce skolniho roku....
10. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak aspoň tak, já myslela, že ještě i vy musíte za mě chodit. A to je nějaká mladá? Studentka nebo co?
10. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, studuje cestovni ruch, jinak byla chvili u BL fotografa.... Moc nemluvi....
10. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak to jo, tak to je jasný, že půjde jinou cestou.A jak zvládá druhý stupeň?
10. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, zapni si ICQ a pisni :slight_smile:
10. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: teď přišla návštěva, tak dýl jestli tu budeš.Zatím pa
10. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, urcite. Na ICQ jsem stale :slight_smile:
10. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko a krásné pondělí :wink: :wink: ( i když venku to zatím vypadá hnusně ), malej ted dopapal radikálně se mi při krkání pokakal tak jsem ho přebalila a aby to nebylo málo tak se ješte poblinkal takže jsme převlékali bodýčko, ted si knourá v postýlce a bojuje z dudlíkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak prdelku už má uplně nádhernou, snad se to nevrátí ale bylo mě doporučeno od jednoho pražského pediatra vyžádat si vyšetřeni buněčné imunity včetně fagocytózy ( což prý znamená vyšetření imunoglobinu - látek který reagují při styku z cizorodou látkou v organismu ) je prý možné že to mohlo ten absces způsobit očkováni TBC - i když se zhojilo krásně jeho malé tělíčko proti těm látkám prý mohlo vyslat negativní reakci v podobě utvoření toho abscesu. Prý se odepírá jen trocha krve tak se zkusím domluvit z dětskou doktorkou co mě řekne ona.

Jinak holky jakou vakcínou budete očkovat PREVENAREM nebo SYNFLORIX ( ta je na trhu odd dubna )

Tady jsem našla jaký je rozdíl (také je rozdíl v ceně )
Prevenar poskytuje ochranu proti sedmi sérotypům pneumokoka, Synflorix proti deseti (známých je 90 sérotypů, ale jen některé dělají nebezpečné invazivní oenmocnění). Tj. Synflorix chrání proti více typům pneumokoka
11. kvě 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak jsme se vcera vratili z chalupy :slight_smile:. bylo fajn, jen na juli toho bylo asi moc, tak byla vcera protivna. na chalupe uz nemohla usnout, porad musela koukat co se deje kolem a pak byla nevrla. tedka spinka a to je pokakana a z na bodycku (trosku), ale nemam srdce ji kvuli tomu budit, tak cekam az se mi beruska probudi sama.
byli jsme se podivat ve Vacove na hasicskou soutez, tak jsem tam vyhlizela Zdencu, ale nic. byla by nahoda kdybych ji tam videla :grinning:
ke dni matek jsem nedostala nic, ale u nas se to nedrzi :wink:

dneska jdu na gyndu, tak jsem zvedava co se dozvim.
zitra k detske, tak se nemuzu dockat. mame kontrolu v 8 tyxdnech a ocekavam 6 kg :sweat_smile: :grinning:

Nin, me dr doporucila Synflorix, ale budu se s ni domlouvat zitra na konkretni latce a o tom kdy oockujem
11. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdybyste se nudili a chteli se podivat na fotky z vikendu:
www.sandy86.rajce.net
11. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se sice nenudím :grinning: :grinning: :grinning: ale podívala jsem se na fotečky ráda jsou krásný z Julinky je už kus ženský, moc vám to tam všem sluší, a jukla jsem i na ty pod tím, koukám tam na známout tvář - vedle té blondýnky není to Kája ( pokud jo tak ho ode mě pozdravuj ) :grinning: :grinning: :grinning: chvíli jsme spolu makali v infernu :wink:
11. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek