• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky :slight_smile:

tak se po dlouhé době hlásíme,v pátek jsme si užívali taťky že je doma a na net nebyl čas, v sobotu jsem byla u našich,když jsem jela potom domů přes vacov,tak jsem viděla že je tam soutěž,ale už jsme nezastavovali, no a včera
jsme vyrazili na výlet, byli jsme na Kubovce a šli jsme nahoru na boubínskou rozhlednu, takže jsme si včera dali 10 km a večer jsem byla vyřízená, ještě že pršelo a nám odpadly hasičky, od soboty za 14 dní nás čeká soutěž, tak už musíme nacvičovat :slight_smile:

nin jsem ráda že se vám to zahojilo :slight_smile:

teda san malá je opravdu nádherná a jak je krásně baculatá, já už chci taky holčičku :sunglasses:

malej mi doma jezdí na motorce, to je hrozný, už je uražený roh v obýváku a to není zdaleka konec, taky už máme svoje první rozbitý okno, povedlo se mu rozbít okno do sklepa :grinning:
11. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: koukám, že jste si prodloužený víkend hezky užili. Malá je nádherná.

mikesova: a co rozhledna na Boubíně, je hezká? Já ráda jezdím na rozhledny, na téhle jsme ještě nebyli.
11. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju za pochavlu Julinky :dizzy_face:
Zdeni, tak to jste taky meli krasny vikend :slight_smile:.
ja jen cekala o neco hezci pocasi,ale nevadi :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme počasí podcenili, z domova jsme vyrazili já tílko a mini, manža triko a kraťasy a malej 3/4 kalhoty a tričko krátký rukáv, pro sebe jsem naštěstí vzala rifle, manža nic nechtěl a malýmu jsem vzala oblečení na zimu,s tím jsem počítala, nahoře na rozhledně jsem drobet drkotala zubama ale šlo to

rozhledna suprová, jen ten kopec nahoru, dá se tam jet i s kočárkem, my jsme to riskli a vydržel a to máme golfáče, ale kočárky klasika s naf. koly tam jezdili normálně i když místama je terén hroznej, chvilkama jsme kočárek i nesli :unamused:

no doma jsme se s manžou domluvili že budeme jezdit častěji na výlety, poslední dobou naše manželství není zrovna ideální a tak sám manža došel k názoru že je potřeba změna, protože teď pořád chodil pryč a doma se moc nezdržoval a mě už to docela začalo vadit, tak jsem se ozvala

navíc se psychicky připravuje na pátek, přijde domů bába a my z toho radost vůbec nemáme :frowning2: takže manža už je nervózní i z toho a to je hrozný
11. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přeju hezké dopoledne!
San krásný fotky, malá je hezoučká
Nin to je dobře, je už má Honzík prdelku v pořádku
Zdeni taky bych vyrazila na výlet, už mi to chybí..

My měli taky celkem hezký víkend - opět návštěvní (přišla kamarádka a tchýně se strejdou) Jen tedy manžel na zahradě pracoval a seknul se do ruky :frowning2: Bylo by to na šití, asi 3cm, ale nechtěl, tak sem mu to odborně stahla a osetřila, snad bude ok.
A k svátku sem dostala od něj kytičku, do mamky mlásání a od ségry koláž z fotek :slight_smile:
A od Julinky probdělou noc. Na včerejšek se jí nechtělo asi spát, tak od krmení v jednu plakala skoro do tří, pak na půl hodinky usnula a v půl čtvrté sme jedli znovu. Pak už tedy spala, ale my moc ne :frowning2:
11. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne dopoledne!
Ja mela take hezky prodlouzeny vikend s grilovanim a stihla jsem vse, co v normalni pracovni den nestihnu. A myslela jsem si, ze mam jen alergii na pyl, co ho je ted vsude okolo, tak jsem si vzala prašek a on nezabral, dnesni noc jsem stravila v zachvatu kasle, tak jdu za hodinu k doktoru a nesla jsem ani do prace. Tak uvidime, co to na me skocilo :(
11. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla sem se zeptat, jak je to s porodným a rodičovským příspěvkem? Musím o to někde žádat?
11. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
O porodne zadas na socialce a na rodicovský prispevek se tam zeptej, tusim, ze taky tam. MD je na socialce....
11. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Ani, řikala sem si že to asi sami od sebe nepošlou. Měla sem se zeptat dřív, před týdnem sme byli v Písku. Teď zas kdo ví, kdy se tam dostanu, možná zas až za dva týdny na kyčle..
11. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, neni zac. Ja mam zanet prudusek, takze mam taky veselo. Jsem unavena a do toho ted delam pripravy na cely tyden a to budu chybet mozna dele........
11. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu na chvilku, mala je sikovna a korat ja mam uz podruhe zanet prsu, horecky, no doufam ze uz se z toho nekdy vyhrabu, az budu OK tak konecne udelam album s fotkama a zmenim si foto v profilu, ted jsem rada ze jsem rada :sweat_smile: :rolling_eyes: :pensive:
11. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak oblikate mimca doma a jak na venek?
11. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani, kvikvicek: holky, brzy se z toho dostaňte. :wink:
11. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Sandří koukám že si změnila fotečku - moc tě to na ní sluší :wink:
11. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: koukám, že ty taky. Jste kočky holky :wink:
11. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dekuju :dizzy_face: :grinning:
taky jsi tam fesanda :wink:
driv jsem se sem nedostala, tak napisu zitra
mejte se krasne a dobrou noc :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ó ó ó Evi děkuji, se červenám, mám pár nových foteček tak je až bude čas hodím na rajče :grinning: aby jste se mohli juknout - jinak dneska jsem posílala vyvolat 320 foteček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v porodnici v té krabici co jsem dostala byl slevový kupon do fotalabu (když se to nechá vyvolat přes net ) normálně by mě to stálo přes 900,- a díky tomu kuponu 50%slevě za to dám něco málo přes 400,- což celkem jde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak malej spinká tak čekám až se probudí na papání mám zaplou chuvičku tak uvidím

Sandři děkuji za tu fešandu nápodobně :slight_smile: jak jsi dopadla na gynekologii a zítra jdete k té dětské tak pak písni
11. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
kato, tvuj zanet me mrzi, snad to budes mit ok.
doma mam juli v body s dlouhym a dupacky, podle potreby prikryvam. na ven dle pocasi.

Braunova byla vcera moc prijemna. ptala jsem se ji na tu placentu, tak jsem ji mela prirostlou k deloze, vubec ji ze me nemeli rvat, ale meli me na to uspat. mohlo se stat ze prijdu o celou delohu a bhuzel se to z nejvetsi pravdepodobnosti v pristim tehotenstvi bude opakovat :frowning2:. rikala ze to je hrozny jak to ze me rvali a ze to je bolestivejsi nez cely porod a ze jsem si teda vytrpela. No, vzpominky na to mam doposud :sweat_smile:
Taky se me ptala na spokojenost s gregorovou, tak jsem ji rekla ze jsem ji videla az na siti a jeste ze byla ocividne vzbuzena. tak rikala ze se na ni vsichni stezujou. to ale my vime, ze. nic novyho.
Pak me vysetrila, vubec me to nebolelo, udelala vnitrni ultrazvuk, trochu jsme poresili antikoncepci a rozloucili s tim ze v zari prijdu na cytologii :slight_smile:

tak ja se jdu trochu zkulturnit a pomazem k te detske :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, Káťo přesně jak píše Sandruš, doma má Honzík bodýčko z dlouhým rukávem a tepláčky,nebo body a přes to dupačky nebo overálek (to většinou dávám po koupání) a přesně na ven dle počasí
12. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky přeji všem krásné i když upršené ráno a chválím miminka a nové profily - jste fakt kočeny :sunglasses:
my se včera svezly s manželem do Prahy on jel na služebku do Ml.Boleslavi tak nás tam vyhodil v Ikeii, tak jsme si udělali s malou a sestrou pěkný den.
zdeni: ty jsi hasička?? Manžel taky. A co je za závody za těch 14 dní???
12. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Sandro a Nino hezké profily - to maminkování vám svědčí :wink:

Sandro toje teda něco, že doktoři ani neví, co by měli a neměli dělat :unamused: Možná je to věc názoru, ale snad by se měli řídit tím, aby to bylo vždy ku prospěchu pacienta a ne k jejich pohodlí! :angry:
Nino s těma fotkama se máš, taky už sem udělala takový výběr, asi sto fotek, sleva by se hodila :slight_smile:
12. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o Gregorove bych ja mohla psat romany, ale to uz tu bylo..... Priste chci lekare s atestaci na gynekologii a porodnictvi. Holt jsem uz chytrejsi, bohuzel za jakou cenu....
12. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ty jsi nedostala v porodnici ten box co dávají tam to bylo v obálce ???
12. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jak pak ti je?? Zánět průdušek je pěknej prevít :frowning2:

Káťo to mě je líto že máš zase zánět, musí to být hrozný :frowning2:

Jinak jsem pořád myslím na Jituš (nemáte někdo od ní zprávy) jak pak jí asi je?? Co miminko??
12. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to jste měli pěkný víkend, my se taky chystáme nějaký víkend na výlet já už dlouho se chci jet podívat na hrad Kratochvíle tak doufám že to vyjde a taťka nás vyveze :grinning: :grinning: :grinning:
Ona je fakt někdy potřeba změna :wink: :wink:
12. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak doufám že sem to nevyhodila. Bylo tam dost letáků na pojištění a reklamy.. Ano taky prý ne v každém jsou stejné věci.. No kouknu tam, dík
12. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jukni bylo to v podlouhlé čistě bílé obálce já to taky málem vyhodila, byli tam slevový kupony ( na fotky( 50%),na darkové předměty s fotkama (25%) a na GEWE fotoknihu ( 50% )
12. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co ten SRAZÍK toho 20.5 2009 bude se konat?????????????????????????????????????????

a v jakém ČASE?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
12. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/

tak jsem přidala další album je to to od 30.4 do 11.5 tak jestli chcete jukněte je to takový mix foteček :grinning:
12. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten je pěknej :slight_smile: kolik už vážíte?
12. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek