• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ninus, krasny fotky.......
No je mi dneska bidne, jakmile si lehnu tak kaslu a kdyz sedim, tak bych klimbala...........hruza. At uz je to za mnou....
12. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi na kontrole minulý týden v 6 týdnech 3500g / 50 cm ( z porodnice jsme šli z 2320g/46cm )

Ani děkuji za pochvalu foteček, snad tě to brzo přejde a budeš fit na ten náš srazík :wink: , ještě že venku je celkem hnusné počasí to se marodí lépe než kdyby pařilo sluníčko
12. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti roste pěkně, ste šikulky. Teda, za měsíc a kousek o 4cm.. Ty miminka fakt rostou před očima.
Aničko brzké uzdravení, taky sem zrovna chtěla napsat, že je docela fajn zavrtat se doma do deky, když venku prší a je jak je..
12. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi taky nás dětská doktorka chválí :wink: ve čtvrtek tam jdeme aby zkoukla zadeček - tak ho nechám převážit, a domluvím se na očkování jakou mě hlavně doporučí tu vakcínu.
Já bych se taky zavrtala do deky a nevylezla byh s postele celej den ( takovej sen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) ted čekám až se miláček vzbudí napapá se a vyrážíme ven i když je hnusně tak aby byl alespon na čerstvém vzduchu
12. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak na těch fotkách takovej ten hnědej proutěnej kočárek tak to je Honzíkovo koráb na balkon :grinning: :grinning: :grinning: je tak prostornej tam by jsme naskládali všechny naše poklady :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to asi jo
Já taky čekám až se Julinka vzbudí, už by měla baštit, ale nemám to srdce ji budit, to až po těch čtyřech hodinách.. A pak jdem taky ven.
Tak papa, jdu baštit (jahodové kynuté knedlíky od maminky - mňam)
12. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, miminecka vam rostou jako z vody :slight_smile: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim vam sem hodit taky nejake foto
http://picasaweb.google.cz/qendorf/20090419__NARODILA_SE_NAM_KACENKA#5332803878530937474 kliknete na sipku a ukazou se vam dalsi fotecky :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásná miminka, holky, spokojená - to je fajn.
snad nám na ten srazík vyjde počasí :frowning2:
12. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme zpet z kontroly :slight_smile:
mame 5860 g a 56,5 cm (porodni miry 3050 g a 49 cm). julinka se moc libila :dizzy_face: . a me tam celou pocurala :grinning:. potvurka. dalsi kontrola za mesic na ockovani.
cestou jsme s manzou jeste nakupovali, tak mam letni botky (maj velky slevy u bati) a manza kozenou bundu :slight_smile:
ani, tak to dobre vylez :wink:

ad srazik, muzu kdykoliv, uz me netrapi kde to prso vystrcim :grinning:

krasne fotecky :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

se srazíkem počítám,tak doufám že bude počasí

kláro, 30.5. je soutěž ve Vacovicích,tak určo chlapi taky pojedou, no a já jsem u hasičů už od 10 let, akorát jsem přešla z okresu klatovy do okresu strakonice :slight_smile:

tady je dneska pod mrakem, bohužel my zmohlo prádlo :angry: včera jsem ho chtěla večer sebrat,ale bylo ještě vlhký a tak jsem jeli přát tchýni, no a pak začalo lejt, takže tam visí

holky miminka máte všechny moc krásný :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova25: komu, cemu - me, takze mi ne my! To je jako pest na oko. Omlouvam se, ze tak reaguju, ale kdyz tohle napisou pak vase deti do sesitu, je to hruza a nedej boze na nejake zadosti..... My vsichni je s tvrdym a kde si mohu rici me je mekke.
12. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sandři teda Julinka je pořádnej kus ženský, domlouvala jsi se na to očkování????????? U bati jsem taky koukala a ty co se mě líbili neměli v mé velikosti :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to mě vždycky naštve :grinning:
Já na srazík taky můžu kdykoliv jen potřebuji vědět čas a místo kde se sejdeme
12. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam promiň ale nemusíš mi dávat přednášku o tom kdy se píše tvrdý a kdy měkký,každýmu to jednou někdy i víckrát ujede!
12. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky mám hrubku ve slově zmoklo (zmohlo) takže opravuju aby to nebylo jako pěst na oko
12. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikesova: se nerozciluj, tohle je a jen pro tebe, ne pro me! Vzpomen si, az budes psat zadost napr. o umisteni do skolky. Nikdo nejsme dokonaly... Pro me za me si pis misto jednoducheho v dvojete w........ Oni i admini tady maji preklepy.... Alespon je videt, co vychovavame.....
12. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A koukam, ze radeji na ten sraz nepujdu, abych tam jeste nedostala kvuli tomu, ze nekoho opravim z toho, co vim a znam, pres usta. Asi od toho jsem ucitelka, abych ucila a verte, ze se ucime cely zivot.....
12. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad tady nejsme jako ve škole :rolling_eyes: . Každý se občas splete, když ve spěchu píše. Nezlob se aninam, ale na tohle jsem musela reagovat.
12. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadel: ja jsem zvykla, ze me lide nadavaji misto, aby podekovali. Ja nejsem v cestine, take genialni, ale necham se poucit. Uz si tu pripadam jak ve skole. Jeste me tu zacnete nadavat sproste a nakonec se budu omlouvat ja vam, misto vy me :grinning:. Uz poznavam rodice deti, ktere ucim i tady. Ano, nejsme tu jako ve skole, ale jsme tu od toho, abychom se vzdelavali zkusenostmi a vymenili si sve za jine, stejne tak i s pribehy, ktere pise zivot.... Nektere veci jsou holt pripustne a nektere ne. Stejne jako by mohl nekdo se pustit do me, ze nepouzivam diakritiku, ale ja mam na to vysvetleni (kodovani internetovych stranek, ktere je ruzne a diakritika se muze hure zobrazovat). Uz vidim jak pujdete za par let kricet na ucitelku, nedej boze ji ublizit jinak, jen proto, ze takhle opravila pravopis v matematice u vasich deti.... Az jednou budou cist tyto stranky nase deti, tak nam to ihned vrati se slovy: "Proc bych se to ucil, mami, kdyz ty to vlastne take neumis!" Ono je jednodussi na nekoho spustit, nez se radeji neco priucit nebo uznat chybu.
Tak a ted jsem zvedava na tu spoust.........
12. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aničko:nikdo proti tobě nic nemá,kdybych reagovala já,mám to v aprobaci,ale mě to nechává chladnou,radši budu pak vychovávat ty parchanty ve škole,i mě to občas ujede a sem píšu,abych se vypovídala a ne po sobě kontrolovala,jestli jsem se náhodou někde neupsala nebo nepřepsala,vždyť jsme ženský, a když budu psát někam vejš,tak si budu dávat pozor :wink: :wink: ,tak to hoďme za hlavu a radši pojďte upřesnit ten srazík
12. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: ja tu take neresim jestli pisu spisovne, ale my a mi je rozdil..... To musis uznat sama. Vzdycky na to mzouram, co tim chtel basnik rici.... Ja to sice v aprobaci nemam (M-VT), ale kdyz nekdy neco ctu po dnesni mladezi hruza.... To je jako v anj, kdybych nekomu rekla misto Give me - Give we.... taky by anglican zustal s otevrenou pusou. Jsme cesi, tak bychom meli znat alespon zakladni pravidla....
12. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To rovnou mohu prehnane napsat nas babicka umrel a je to jedno. Uz davam pokoj a neresim to, jen me tahle ignorace, co tu v tehle dobe panuje dost dostava.
12. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2744322&vReferer=%2Fphotos%2Fvodickova.jana

Mispuli: koukni na tenhle odkaz a na vetu, ktera se zobrazi. Stoji mi vsechny vlasy v pozoru, kdyz na tohle narazim.... Vzdyt tohle je vizitka nasi spolecnosti? To mame ignorovat?
12. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a dost, prostě mi tady ujelo jedno y/i a aninam ty tady z toho děláš já nevím co,prostě jsem se upsala a hotovo
všem těm kterých se to dotklo se omlouvám a už to neřeším, já tě taky neupozorňuju na chyby co napíšeš,nebo jestli tvoje věta má všechny písmenka kde má mít!
12. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak si myslím že tato diskuze je o tom aby si tady ženský krásně popovídaly a né aby se tady upozorňovalo na to kdo kde má chybu nebo kde se píše velký anebo malý písmeno atd. ...
12. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, na pneumokoka nejak nedosla rec :sweat_smile:. ale vi ze jsme o to meli zajem, za 5 tydnu mame jit na kontrolu a ockovani,tak se domluvime asi tam. takze jsem te nepotesila.

Pravopis neresim, pisu rychle, nemam cas jen sedet na netu a kontrolovat po sobe hrubky,vzdyt nejsme ve skole abysme si museli hlidat kazdou malickost :slight_smile:

ani,album bylo smazano
12. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
say aninam chtěla upozornit na to se/ze
12. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky neupozornovala na preklepy, jen hrubice..... Tak oznac odkaz jako nevhodny, at ho admini smazou nebo at me smazou profil. Rikam, jen svuj nazor, ze me tohle (toto) vadi (hrube chyby ne nespisovne tvary). Nikomu pismenka nekontroluji....
Jdu radeji delat neco uzitecnejsiho...
12. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebudu nikomu psát aby to smazal nebo mazal profil, mě je to úplně jedno :sunglasses: každý udělá v životě nějakou chybu
12. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: ona cela ta veta uz/jiz, tahle/tato... A mozna i tohle me dovedlo k tomu, abych reagovala na prispevek tvuj. Ze srdce se omlouvam!
12. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek