• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ninus: téééda,ty jsi šikulka, hned bych ochutnala.

sayast: škoda, že nemám možnost poprosit nějakého dobrého doktora, aby mě odrodil.
Co bych dala za Štětku
6. pro 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :wink:
jak je v tomhle ošklivém počasí?
ninus ty jsi strašlivě šikovnáááá,hned bych se do toho pustila... :slight_smile:
jinak jsme se včera k večeru vypravili na trhy k hradu a to byl děs,tolik lidí :frowning2:
7. pro 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: no zrovna jsem ráno říkala, že už bych chtěla hezké počasí a světlo i večer. Prostě jaro léto to je nejlepší období.
7. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem se šla podívat na trhy a těch lidí...no hrůza, ani mi to nepřišlo moc vánoční, jak není sníh a ani žádná zima. No, už aby to jaro bylo, to už se taky pomalu začnu připravovat na to snažení a už se nemůžu dočkat. Bojim se, že na to budu pořád myslet a ono to pak nepůjde. Teď jdu s kámoškou na kafčo do tý nový kavárny Maxim, tam je to příjemný. Tak pěknou neděli všem...
7. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moc děkuji za pochvali moc mě potešili zítra na mě od 13 hod myslete jdu na velký UTZ tak snad nám pan DR poví co nosím pod srdíčkem (tajně doufám že to bude holčička :grinning: :grinning: :grinning: ) pak až dorazím domů dám vědět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
Nin,jsi teda fakt sikovna. To moje dila, krome rohlicku jsou spis katastrofa :grinning: :grinning: :grinning:
Az budes vedet, napis. Moc tu holcicku taky preju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my na trzich byli v patek a docela me zklamali. Cekali jsme od toho vic :confounded:
Ja jdu na kontrolu zitra,tak jsem zvedava co mi povi :slight_smile:
8. pro 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ninus,tak jak jsi dopadla???
8. pro 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: jsem taky zvědavá. Jak to dopadlo? :wink:
8. pro 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budeme mít KLUKA :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. pro 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
ninus tak jak dopadl utz? celý den jsem na tebe myslela :slight_smile:
my se máme dobře, teď mám chvilku tak se pustím do toho albíčka :wink:
co je jinak novýho u těhutel???? u nás celkem nic,jen to že jsem konečně vyžehlila tu hromadu prádla :dizzy_face:
8. pro 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin,hlavne ze je zdravej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. pro 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkně toho pindíka ukázal na utz :confounded: :confounded:
V nemocnici mají ode dneška nový UTZ ( 3D ) tak mě pan Štetka chtěl udělat fotečku ale chlapeček je stydlivý a ukázal nám pak jen prdel :grinning: :grinning: tak jsem šla bez fotečky ale všechno je v pohodě am v pořádku jen jsem trochu zklamaná
8. pro 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravý je hlavní a já do poslední chvíle doufala že to bude holka :slight_smile: ale v podvědomí jsem tušila toho chlapečka no budoucí tatínek je štastnej a všichni okolo taky nakonec i já.
Sranda byla když jsem se ptala doktora co to bude a on jestli to chvi vědět a já mu říkám pane doktore doma mám krásné šaty pro holčičku musí to být holka a on s usměvem mi říka tak je musíš prodat :wink: :wink: a ze mě vylítlo to mě nemužete udělat doktor se začal smát a říkal mi já za to nemůžu já u toho nebyl na mě to nehodíš a tak jsme se tam tlemili oba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já ho chudáka uplně rozhodila
8. pro 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
novej utz? A myslis ze na nej muze jit i nekdo kdo tam nechodi k dr? Nevis kolik by to stalo?
Ja te chapu,Nin, taky jsem vic chtela holcicku. ale ve finale je to jedno :wink:. To ma tatinek asi radost vid?
8. pro 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo novej dneska ho zkoušeli první den a ukazoval mě zkušební fotku je to bomba (bohužel ne moje ) já si myslím že by to asi šlo, zkusit tam zavolat a nebo se domluvit z doktorem. Na cenu jsem se neptala já byla tak rozhozená že to bude kluk :slight_smile: to víš tatínek má ohromnou radost :grinning:
8. pro 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se na to kdyztak preptam, jeste uvidim. nevim jestli to ma jeste cenu kdyz za 12. tydnu budeme mit prdelku doma :dizzy_face:
To manzovi bylo jedno co to bude, ale ja jsem touzila po holcicce a dokonce se bala kvuli tomu si to nechat rict :sweat_smile:
Ale u me to bylo i tim, ze manza dalsi dite nechce, tak ja bych se s holcickou musela asi rozloucit :frowning2:
8. pro 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus gratuluju k chlapečkovi a nebuď smutná, holčička bude příště... :slight_smile:
já jsem taky chtěla holčičku,protože s těma je míň práce a jsou hodnější ale byla jsem ráda za Venouška a snad mi ta Nikča vyjde příště... :wink:
holkyyyy máme udělaný albíčko tak šup šup....
ninus kdybys chtěla cokoliv na kluka,písni mám toho spoustu
8. pro 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak pak to on chce jen jedináčka??? Já tě tu holčičku tak závidím :slight_smile:
8. pro 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš teď to čtu,vy opravdu budete mít jenom jedno? jedináčka?
8. pro 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni,uz jsem koukala :slight_smile:. Malej je krasnej :dizzy_face:
Jj,chce jen 1 dite. Takze jsem se opravdu modlila. Taky trosku doufam, ze si to rozmysli, protoze ja vzdy chtela hodne deti :dizzy_face:
Nin, tak bude priste :wink:. Ver tomu. Kluci jsou taky hezounci.
Jak jste na tom s vahou? ja do 20. tt nepribrala skoro nic a ted uz mam 10 kg nahore, jsem z toho nestastna :frowning2: :rolling_eyes: . Jde mi to co tyden/to 1 kg :frowning2:. Kdyz pujdu tak dal, tak rodim s 22 kg nahore. jenze to si nemuzu dovolit protoze jsem malinka.
8. pro 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdenco,ta prvni fotka je nejnovejsi? jak si rikala ze si byla u holice? Moc ti to na ni slusi :wink:
8. pro 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ta první fotka je ze včerejška :slight_smile:
je to změna,byla jsem na tmavo a měla jsem to delší,ale vůbec mi to nesedělo a takhle jak to mám mi naprosto vyhovuje... :wink:
8. pro 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím už jsem si na aukru zabukovala pár hadříčku na malého frajírka :slight_smile: :slight_smile:
To můj Honza chce ještě minimálně jedno prý nechce jedináčka ale kdo ví co bude za pár let.
No co se u mě týče váhy tak mám 6 kg dole :grinning:
8. pro 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam po focení, než jsem se stačilo otočit, Venďál mi sebral ze stolu digi foťák a hodil ho na zem, samo že už nejde ... :frowning2:
8. pro 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni :frowning2:
Ale ono prcky neuhlidas :frowning2:. ale moc ti to slusi :wink:
Ja prave ted bojuju na aukru o 2 novy dudliky a fusak. Tak jsem zvedava. Konci to zhruba za 2 hodinky.
8. pro 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni albíčko krásné malek je naprosto uchvátnej v těch monterkách :slight_smile: :slight_smile:
Určitě bych něco na chlapečka chtěla to se domluvíme děkuji :slight_smile:
8. pro 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, moc gratuluju k chlapečkovi, uvidíš, že Ti to bude ve finále jedno, to už Ti možná je teď...holčička přijde pak. Já bych osobně taky radši holčičku, ale zase kluci se tolik nerozmazlujou, ono má všechno svý a je to jedno, co to je. Ten 3D ultrazvuk musí být supr, kolegyně z práce chodí taky ke Štětkovi a nemůže si ho vynachválit. Já chodím k Járový, tak uvidíme, jaká bude, až budu něco řešit. Do týhle doby jsem naštěstí žádný problém neměla, takže nemůžu posoudit. Nevíte na ní nějaký "drby"?
8. pro 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilco,nevim :sweat_smile: . Jen ze pry je sikovna a chodi k porodum :wink:
8. pro 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilco taky o ní nic nevím,jen to že je hrozně milá. Rodila loni v září ségru a ta si jí nemůže vynachválit,byla s ní naprosto spokojená... :wink:
tak musím pochválit manžu, normálně se kouknul na ten foťák a opravil ho, je šikovnej :slight_smile:
8. pro 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak super Zdeni :wink:
8. pro 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek