• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
zdeni,vidis, ctu ve spechu a uplne jsem to prekoukla :grinning:
12. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
say to máš jedno, já tohle neřeším, píšu rychle a nekoukám kde mi co ujede, chci si prostě pokecat a hotovo
12. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejne tak jsem tento nazor poslala jedne z adminu....
12. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aničko,já nevím jak to napsat,aby ses neurazila,všechno strašně moc vztahuješ na sebe,hrubka nebo písmenko,myslím,že v téhle naší diskuzi je to jedno,to víš,že mi to vadí u dětí i dospělých,ale přece kvůli tomu nebudu dělat zlou krev,právě proto,že jsme češi,tak se nakonec pochopíme,on by to i ten angličan pochopil,mám s tím zkušenosti,ale o tom to opravdu není.

Káťo,co přípravy na svatbu a co mimísek?

a co bylo na tý fotce jsem nestihla,takže nevím,kdyžtak mi to někdo písněte,třeba i do IP
12. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zivot neni o nicem, kdyz to tak posloucham ze vsech stran..... Uz kdysi mi nekdo rekl, abych se vzdy zamyslela nad tim, jestli je to zivotne dulezite.... Je fakt, ze neni. Jak cituji ja jednu znamou knihu: "Vsechno, co opravdu potrebuji k zivotu jsem se naucil v materske skolce." To ostatni mi jen "ulehcuje" zivot, ikdyz nekdy si rikam, ze cim mene bych vedela, tim by mozna byl zivot jednodussi....
12. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sandři,

nebyla jsi dnes náhodou s manželem a malou na Míru? Já jsem tam vběhla pro recept a až pak jsem si uvědomila, že jsi to asi byla ty :slight_smile: ale to už jsem byla venku.
12. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo a kde vlastně máte tu svatbu? Už se těšíš co? Teda tobě ty týdny naskakujou,to je něco :slight_smile:
12. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je kato, byla :grinning:. cekali jsme s malou u vanatovy :slight_smile:. ja te vubec nevidela, to me mrzi.
mame ted nejake starosti, tak jsem trosku mimo :pensive: . uz z toho duvodu me nejaka pitoma hrubka nechava chladnou.
a co tvoje svatba? a co mimisek? nechate si rict pohlavi? mate uz jmena?

lucy,jakou myslis fotku?
12. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišpuli - promin nevím jméno :slight_smile: svatba už je zařízená, stihla jsem to za dva dny :grinning: tak doufám, že to bude ok. Jsem akorát strašné nervozní, ze dne na den mi vyskočilo břicho a mám strach, aby mně ještě ty svatební šaty padly. Mimísek už má dle UTZ 10 cm, akorát mě pěkně bolí břicho :slight_smile: Jinak se na svatbu strašně těším, přijedou mi kamarádky z Anglie, kde jsem 11 let žila, tak doufám, že se jim tady bude líbit.
12. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to byl fofr v zařizování :grinning:
12. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svatb máme na úřadě, chtěla jsem ji na hradě, ale oddací sín je v rekonstrukci :frowning2: pak máme hostinu na Lovecké Baště. Pohlaví si určitě necháme říct, už včera když byl Jirka na krvi tak se ptal sestřičky, ale ta mu řekla, že je ještě brzo - prý až ve 20 týdnu. Když jsem se ho ptala co by si přál, tak mi řekl "je mi jedno co to bude, hlavně že to bude a bude to zdravý :slight_smile: tak jsem byla ráda. Jmen se mi líbila spousta, ale na každý měl odpověd :sunglasses: Já chtěla třeba Stellu (to ne, prý je to jako to pivo), co třeba Barbora (nechce bramboru) a :sunglasses: atd. atd. :grinning: tak to asi bude Kateřina nebo Viktorie, kluk Jirka.
12. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam u tech chlapu je to vsude stejny... U nas taky byly pripominky :D
12. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to mi připomíná manžu, na každý jméno co se mi líbilo,měl nějakou výmluvu :grinning: takže tak jsme se domluvili na Nikole a já jsem kluka chtěla Vašíka po něm ale to jsem neříkala a pořád jsem ho nechala při tom že bude Honzík :slight_smile:

až budeme čekat druhý tak kluk je jasnej Martínek a na holce už se zase nemůžeme domluvit, manža chce Kristýnku a já bych chtěla Nelu :grinning:
12. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jsou fakt stejny :grinning:. Viktorku jsem taky chtela leta :dizzy_face: . kluk by se jmenoval po manzovi, to jsem na vyber nemela,jeste ze to je Juli :grinning:
12. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky segra to vzala hopem to zařizování a kdyby jste viděli to super oznámení co má žádné ty klasické z holubičkama ale no prostě mě se líbí, zkusím najít odkaz kde to objednávala aby jste měli představu snad se nebude zlobit

http://www.svatbajinak.cz/svatebni+oznameni/83

tak je to tohle a to pod ním je pozvánka na hostinu,je to jen pro ukázku ty jména ani datum neplatí já chtěla nafotit originál ale nešlo mě to nebyl moc znát text.
12. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a co se týče těch jmen já chtěla Matyáše / Vanessu - a mám Honzíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Matyáš neprošel protože má drahá polovička má příjmení od Š :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen nevím kde seženu něco pěkného na tu Káti svatbu, když jí to jdu odsvěčit tak at vypadám k světu :frowning2: ale kam pro něco zajít tady ve Strakonicích
12. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus male namesti, tam se da vybrat....
12. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin pokud ti nevadí nakupovat u vietnamců,tak mají nádherný šatičky u coopu, jsou pod prsa, okolo je malinká mašlička a pak jsou spuštěný dolů,ale jsou to krátký, mají různé barvičky a nejsou drahý, já už jsem na ně koukala,ale na mě nemají velikost bohužel :frowning2: mají 38 až 46, já potřebuju 34
12. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
koukám, tu bylo horko.
holky co s tím srazem, v kolik teda aby se vyhovělo dětičkám (myslím spaní a jídlo)
12. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ak ám musím říct že můj drahý syn nemá ád Ordinaci v růžové zahradě (ale maminka jí ráda má ) nekecám každé uterý a čtvrtek padne 20:00 a malej spustí jekot a najednou jakmile Ordinačka skončí je klid to mě je záhadou a to i když ho dá do okojíčku nenechá se očúrat

Ani kde tady na malém náměstí,bydlíme tady ale nevím kde tu něco takového mají

Zdeni u vietnamců mě to nevadí, tak tam zkusím zajít chtěla bych právě nějaké šaty které bych pak i využila a nebo si někde v půjčovně něco půjčím

jé píšeš že jsou krátky no z moje nožky nejsou zrovna vystavní - mám je jak dráty do betonu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mě by to vyhovovalo po 13hod ( v jednu krmím a pak v 16hod) na tu čtvrtou bych to vzala sebou
12. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám je to celkem jedno,buď se mi podaří domluvit na ten den schůzku ve speciálním pedagogickým centru, a pak už tam budeme,nebo přijedeme odpoledne,až se honzík vrátí ze školky,jezdí kolem poledne,tak zjistím nějakej vlak,na nádraží to máte všechny daleko,co,že by na nás některá z vás počkala :wink: ,spaní neřeším,míša spí dopoledne a klidně si schrupne i v golfáčích a honzík nespí

Klári,tak co,seznámíme se před Mamma Mia?

Zdeni 34 jsem snad nikdy neměla :slight_smile:

PS:holky,kde je Plánkova ulice?
12. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to ti tiše závidím tu 34 :frowning2: :frowning2: tu já také snad nikdy neměla
12. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: víš kde je Plánkova ulice je to nahoře jak je soud nad tím je další budova uřadu tak za ní je pak sídlo policie ČR a pojištovny ministerstva vnitra tak to je plánkova ulice

tady je odkaz na mapu : http://www.mapy.cz/?query=#x=131845856@y=133050688@z=15@mm=ZP@sa=s@st=sr@ssq=Pl%C3%A1nkova%20ulice%20Strakonice@sss=1@ssp=131693056_132961664_131965440_133179904@srq=route(fast,toll):obec%20P%C3%ADsek,%20okres%20P%C3%ADsek%3Eulice%20Pl%C3%A1nkova,%20Strakonice,%20okres%20Strakonice
12. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíš to označit celé hodit do vyhledavače snad ti to alespon trochu pomuže
12. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
mě já dávám malou po o spát, takže bych jí dala dřív a pak bych přijela, budete tam kolem 3 že jo???
mispul: já na tebe klído počkám, když mi napíšeš v kolik a seznámím se ráda, hodím sem nějakou fotku abysme se poznaly. :astonished:
12. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: já taky pojedu vlakem, tak se tam můžeme scuknout.
12. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych dala sraz na tu 14:00 a samozdřejmě že i v 15:00 tam kde se sejdeme budeme, malý papá v 16hod tak to vemu sebou a napapá se venku a přebalím ho v kočárku - to není problém

Asi by jsme mohli jít na to podskalí, sejít by jsem se mohli pod pivovarem co vy na to???? tak popřemýšlejte tohle je jen návrh pokud máte někdo lepší sem sním :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky víte co jsem měla z Ordinace v růžové zahradě - VELKÝ HOV :grinning: O
12. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi přišel mail že zítra si mohu vyzvednou ve fotolabu těch mých 320 foteček tak jsem zvědavá
12. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek