• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Holky kde jste :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak klidně ve dvě. Je to ještě i na holkách. :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu chrnět, dobrou noc. :wink:
12. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi DOBROU a krásné sny :wink:
Uvidíme co holky??????
12. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holky :wink:

SRAZ - 20.5.2009 ve 14.00 hod. na parkovišti pod pivovarem

myslím si že to je ideální čas pro všechny nebo ne? mě se malej vzbudí kolem 13 hod. a pak se nadlábne a pojedem :sunglasses:

ninus mají tam i šatičky dlouhý,krásný ale ty stály kolem 2.500,- kč

jinak si myslím že mi není co závidět, jsem kost a kůže až se mi to samotný protiví,manža povídá že má doma kostlivce :grinning: ale snažím se jíst míň a častěji tak snad přiberu

dneska jedeme k našim,takže tady nebudeme

jo a kdo by chtěl na ten sraz svézt,tak napište,pojedu autem sama a můžu kohokoliv přibrat,třeba z nádraží atd. ...
13. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde je pivovar jsem si našla na mapě, tak snad dorazím. Mám už tucha, kde to je.
Dojdu asi pěšky, přijede mi to dřív, tak se projdu. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evčo:z jakýho přijedeš směru?

já musím mrknout na vlak,v kolik nám to pojede

Klári:my jedeme už odpoledne,prej se půjdeme mrknout do Ikey a pak asi někam na pizzu,ale určitě Tě ráda poznám,takl bysme se přeed tím mohly potkat,pošlu ti do IP telefon

taky je u vás taková zima?Mišák včera začal pšíkat,takže se jí asi spustí rýma,taky kvůli tomu ta potvora vstávala v 5:45 a rozhodla se,že už nikdo z nás spát nebude,což taťkovi,tomu to bylo jedno,šel do práce aspoň dřív,ale já byla nevrlá a protivná,teď usnula tady,tak ji přenesu a půjdu si zašlapat na kole a zaposilovat,za měsíc jedeme na dovču,a když jsem se na sebe podívala do zrcadla,tak mi bylo na bl....,stejně to asi nevylepším,ale aspoň nějaká snaha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Káťo:to teda byl fofr :wink: a oznámení máte suprový,my měli takový obyčejný,ale nám se moc líbilo,přivezu vám ukázat svatební album,my totiž máme všechny fotky nalepený tam,taky nemám ráda ty s těma holubičkama,kočárama....
13. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
od Blatné.
13. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jedeš jak,tam je přímý spojení do Strak. nebo musíš přestupovat?
13. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to přímé spojení. Jsem tam za 25 min. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo,to máš super,my jsme taky na přímý trati České Budějovice- Plzeň :slight_smile: ,ježíši mě to šlapání na rotopedu nebaví :frowning2: :confounded: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: tak to je ještě lepší. Já pojedu lokálkou, to budu zase vytřesená. :grinning:
13. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem na to koukala a nám to jede ve 13:52 a jsme tam ve 14:16,ten před tím totiž zřejmě nestíháme :frowning2: ,kdyžtak vás najdeme na podskalí
13. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás po delší době pozdravit. Moc vám děkuji za podporu a za palečky a že na nás myslíte. Jsme ještě v 2v1, včera na UTZ bylo vše ok, vážíme 1178g takže docela už pěkná váha, zítra začínáme 28+0, nález se malinko zhoršil, ale nějak to paní doktorka něřešila.
Všechny dětičky máte moc hezké. Užijte si srazík a doufáme, že až budete loučení s prázdninami tak, že se ukážu i s naším zlatíčkem. :grinning: Mějte se krásně, myslím na vás a čtu. :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka: tak to je dobře, že jste 2 v 1. Jen tak ještě vydržte. :wink:
13. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky bydlím taky v okr.Strakonice ,už vás nějakou dobu čtu a ráda bych se k vám přidala
mám chlapečka Adama, zítra mu budou 2 měsíce
ještě mám kámošku s dvojčatama, řeknu jí ať se taky připojí..
13. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj peťul :slight_smile: ,blahopřejeme k Adámkovi a aspoň nás bude víc :slight_smile: a odkud jste?

musíme na chvíli ven,jinak mi z mišáka hrábne,spadla z gauče,snad jí nic není,zatím se tak netváří,jen je strašně protivná,ale to jsou ty zuby,už aby je měla venku :confounded:
13. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: díky,jsme z Blatné
jo zubů toho se bojim až mu začnou růst, to bude určitě řevu,dost často ho bolí bříško takže si taky užíváme :unamused:
13. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul to se neboj,to vůbec nemusí bejt,honzík taky na bříško trpěl a o zubech jsme skoro nevěděli,jen byl občas trochu protivnej,kdežto s Míšou si je pěkně užíváme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Blatná je od nás na druhou stranu,kdysi jsme tam byli s dětičkama na výletě,ale to už je pár let
13. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
petulka vitej :wink:. doufam ze se pridas k nasemu srazu :slight_smile:. a nase mala ma zitra taky 2 mesice, tak jsme se museli urcite v porodnici potkat :slight_smile:
my dneska byli s endym na ockovani a pak na podskalku, za chvili ma prijit mamka, bude hlidat a my jedeme na kolo. popravde uz se mi nechce a jsem lina :sweat_smile:

holky, chtela jsem se zeptat, mate nektera zkusenost s kastrovanim psu?

Nin, co kycle :slight_smile:? a chlubila se ti mamka ze nas v pondeli potkala? Mela pozdravovat :wink:
13. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, patrim k Petulce 12, mam ty dvojcatka, kluky, Adam a David, zitra je nam 7 tydnu a byla jsem v porodnici s Nin :slight_smile:
Bydlim take v Blatne.
13. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad se taky muzeme pripojit
13. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast:určitě jsme se potkali, já si tě pamatuju podle fotky :slight_smile:
omlouvam se 2 měsíce nám budou pozítří ne zítra, jsem se přepsala..
13. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky omlouvám se že píšu až ted byli jsem na kyčlích a jelikož to nevyšlo dobře nějak jsem se z toho musela vzpamatovat, ten muj malý miláček dostal tzv: FREJKOVU PEŘINKU :frowning2: :frowning2: :frowning2: a diagnoza zní (podle toho co mám na papíře) Q 659 což jsem si našla na netu neřekl ani co to znaména tak jsem musela hledat - znamená to vrozená deformita kyčle. Štve mě že to tam bere ty detičky jak housky na krámu nikomu nic nevysvětlí a když jsem se ptala řekl že vše mám na papíře

Petulka12 a Anny84 - moc vás tady vítám, Anny84 taky si ti pamatuju z porodnice a klucí jsou krásný také doufám že se připojíte na srazík
13. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: koukala jsem na fotečky Adámek je krásnej, koukám máme stejný kočárek X-lander a asi i barvu pokud jsem dobře viděla my máme modrej :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři jo jo maminka hned hlásila že vás potkala a pozdravovala - děkuji :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem zralá se fakt ožrat jak to prasátko, ještě že z toho nemá rozum já tu bulím protože mě ho je líto,a nejradši bych vše absolvovala za něj nejdřív zadeček, ted kyčle uplně se třesu co přijde dál. Miláček ani nemuže kopat nožičkama jak to má fixovaný ( musíme vydržet a ve 3měsících na kontrolu) takže ho bolelo odpoledne bříško.

Zítra jdu na gyndu, a pak jdeme k dětské tak snad už se nic neobjeví
13. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka12 a anny84 vítejte :slight_smile:

se tady krásně rozrůstáme,to je dobře a doufám že se holky k nám připojí na srazík :dizzy_face:

dneska jsme si krásně užili den u našich,venoušek je tam tak spokojenej :slight_smile:

ninus moc mě mrzí že honzulka dostal peřinku,ale musíš věřit že se to zlepší
13. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni znáš někoho kdo jí měl???? Pomůže to???
13. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: nebuď smutná. Já vím, je to hrůza, ale ještě není všem dnům konec.
Budu moc doufat, že se to zlepší. A držet pěstičky

Tak to jsem ráda, že tu nejsem samotná blateňačka.

petulka: my bychom se taky měly znát. Pracovala jsi s mojí mamkou v důchoďáku, tak o tobě slyším docela často, mamka vypráví o Adámkovi, jaké je to zlatíčko.

anny84: taky tě vítám.
13. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek