Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
13. kvě 2009
petulka, anny: jinak holky, budeme určitě rády, když se k nám připojíte. Mohly bychom se domluvit a vyrazit směr Strakonice spolu.
sayastautor
13. kvě 2009
nin,uz jsem psala na icq 😉

anny, vitej 😉

musim vam okouknout deticky 😃

my byli na tom kole, prekonala jsem lenost,dali jsme jen 10 km, ale i tak to bylo bajecne x-)

Uplne jsem zapomnela pozdravit Jitu a pogratulovat ke stavu stale 2v1 😉. je to super ze se kocicka drzi. jen at je tam co nejdyl 🙂
sayastautor
13. kvě 2009
adamek je krasnej x-)

a co fotecky od anny? taky jsem zvedava 😃
ninus81
13. kvě 2009
no vidíte to Jituš taky tě zdravím a je super že jsi stále 2v1 jen tak dál držíme palečky
evulebobule
13. kvě 2009
anny: doufám, že sem taky hodíš fotky chlapečků. Koukám, že jsme se shodly v jednom jméně. My budeme mít taky Davídka 😉
anny84
13. kvě 2009
evulebobule: my se s Petulkou domluvime, a kdyztak dorazime. Ale budeme muset autem, koukala jsem, ze si psala, ze vyrazis vlakem, ale to pro me neni, mame vetsi vozidlo, kdyz jsme dvojity 😃
anny84
13. kvě 2009
fotky sem urcite hodim, snad behem zitrka, musim je vsechny zmensit, a kluci mi nedovoli byt tak dlouho na netu. Jo jo, koukala jsem, ze budete mit Davidka, to je krasny 🙂
sayastautor
13. kvě 2009
anny, dorazte urcite, at je nas vic 😉
ninus81
13. kvě 2009
Anny snad se na mě nebudeš zlobit tady házím odkaz kde je anny z dvojčátkama taky byla v novinách
http://strakonicky.denik.cz/miminka/st_20090417...
anny84
13. kvě 2009
sayast: tak mohli bychom, nemame zatim nic v planu, to nas bude opravdu hodne 🙂 Jinak, kde to planujete, to mi nejak uniklo?
anny84
13. kvě 2009
Nin, nebudu se zlobit, i kdyz ta fotka je tak pekna 😃
ninus81
13. kvě 2009
anny: náhodou tě to tam sluší co mám říkat já já tam vypadám jako chovanka z Bohnic 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
13. kvě 2009
jee, ty jsou krasnoucky x-)

sraz mame na parkovisti pred pivovarem, pujde se na podskali a ted doufam ze jsem to nespletla, ale ve 14 hod 🙂
anny84
13. kvě 2009
Nin, tak to jsem potom ja jako vedouci chovanka z Bohnic 😃 ta slecna z novin prisla opravdu v nejhorsi den

Say, nevim teda presne kde to je, ale neni nahodou naproti restaurace U Papeze? Jak je tam takova terasa, posezeni venku?
evulebobule
13. kvě 2009
anny: no mně nic jiného nezbyde. Řidičák sice mám, ale neřídím, takže musím vlakem nebo busem ze Sedlice..
mikesova25
13. kvě 2009
ninus měla jí malá od kamarádky a nosila jí do 3 měsíců a teď už má kyčle dobrý
petulka12
13. kvě 2009
nin: určitě se mu to brzo srovná,dávej jí poctivě, moje známá jí měla pro malou,dostali jí v 6 týdnech a musela jí dávat asi 3 měsíce ale pak to bylo v pohodě.
kočárek máme stejnej, ale my máme tmavší modrou, je to ještě korbička z kolekce 2007

evulebobule: já tě znám 😉 jo dělala jsem s tvojí mamkou v práci, tak už se nemůže miminka dočkat viď?
adámek je sice zlatíčko ale kdyby tak často neřval 🙂 ono ho trápí to bříško, chudáčka

já bych na sraz jela, kdy ho vlastně máte? ať to nemusím zpětně hledat
anny84
13. kvě 2009
Evi, jestli vyrazime s Petulkou, tak stejne musime kazda svym autem, pac dva kocary do auta nedame, takze te muzu kdyztak nabrat v Sedlici. A kde tam bydlis, ja tam mam babicku, takze to tam znam celkem hodne
sayastautor
13. kvě 2009
anny,jj,tam zacina podskali a nemuzete nas minout,tam bude kocarku pohromade 😃 😃 😃

ja mam ridicak jako druhy doklad,pouze :-N :-|
evulebobule
13. kvě 2009
petulka: to víš, nemůže se dočkat. Těší se moc. A proto asi taky básní pořád
o tvém Adámkovi. To víš bříško to je problém, nic na to nezabírá?
petulka12
13. kvě 2009
no andul, pojedeme určitě né? já domluvim s taťkou auto a vyrazíme
evulebobule můžem tě nabrat v Sedlici
evulebobule
13. kvě 2009
anny: to by bylo fajn. Přišla bych kdyžtak na autobusovou zastávku nahoře na náměstí(ne u školy)
Bydlíme směrem na Škvořetice v řadovce.
anny84
13. kvě 2009
Petul, tak se asi domluvime a vyrazime, co?
mikesova25
13. kvě 2009
ninus peřinku dávej opravdu poctivě,já vím že honzulkovi se to nebude líbit,ale bude to pro zdraví,kamarádka tenkrát chtěla malej v noci ulevovat a nedávat,ale potom došla k názoru že aby se to zlepšilo,bude to do těch 3 měsíců dodržovat a pak ze dne na den jim jí sundaly a bylo po,potom nosila ještě nějakou dobu jenom jednu látkovku přes plenku,ale to už bylo v pohodě
petulka12
13. kvě 2009
nám na to bříško fakt nic nezabírá, ani probiotický kapky za 630,- ]-(
musíme vydržet, pravil doktor..
evulebobule
13. kvě 2009
petulka, anny: pojeďte určitě, aspoň se poznáme. 😉
anny84
13. kvě 2009
Tak jo, vyrazime 😉
Evi, tebe nabereme na horni zastavce. Moje babi bydli v Nadrazni ulici, takze asi nekde jako vy, ne?
petulka12
13. kvě 2009
ani domluvíme se zítra přes icq ok?
mikesova25
13. kvě 2009
petulko, já jsem ze začátku venouška nosila na rukou a zlehounka poplácávala po zadečku a pomáhalo to,potom jsem nasadila kapičky, ale každý miminko je jiný