• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

petulka, anny: jinak holky, budeme určitě rády, když se k nám připojíte. Mohly bychom se domluvit a vyrazit směr Strakonice spolu.
13. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,uz jsem psala na icq :wink:

anny, vitej :wink:

musim vam okouknout deticky :grinning:

my byli na tom kole, prekonala jsem lenost,dali jsme jen 10 km, ale i tak to bylo bajecne :dizzy_face:

Uplne jsem zapomnela pozdravit Jitu a pogratulovat ke stavu stale 2v1 :wink:. je to super ze se kocicka drzi. jen at je tam co nejdyl :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adamek je krasnej :dizzy_face:

a co fotecky od anny? taky jsem zvedava :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíte to Jituš taky tě zdravím a je super že jsi stále 2v1 jen tak dál držíme palečky
13. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: doufám, že sem taky hodíš fotky chlapečků. Koukám, že jsme se shodly v jednom jméně. My budeme mít taky Davídka :wink:
13. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulebobule: my se s Petulkou domluvime, a kdyztak dorazime. Ale budeme muset autem, koukala jsem, ze si psala, ze vyrazis vlakem, ale to pro me neni, mame vetsi vozidlo, kdyz jsme dvojity :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky sem urcite hodim, snad behem zitrka, musim je vsechny zmensit, a kluci mi nedovoli byt tak dlouho na netu. Jo jo, koukala jsem, ze budete mit Davidka, to je krasny :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, dorazte urcite, at je nas vic :wink:
13. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny snad se na mě nebudeš zlobit tady házím odkaz kde je anny z dvojčátkama taky byla v novinách
http://strakonicky.denik.cz/miminka/st_20090417_mimina1.html
13. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak mohli bychom, nemame zatim nic v planu, to nas bude opravdu hodne :slight_smile: Jinak, kde to planujete, to mi nejak uniklo?
13. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, nebudu se zlobit, i kdyz ta fotka je tak pekna :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: náhodou tě to tam sluší co mám říkat já já tam vypadám jako chovanka z Bohnic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jee, ty jsou krasnoucky :dizzy_face:

sraz mame na parkovisti pred pivovarem, pujde se na podskali a ted doufam ze jsem to nespletla, ale ve 14 hod :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak to jsem potom ja jako vedouci chovanka z Bohnic :grinning: ta slecna z novin prisla opravdu v nejhorsi den

Say, nevim teda presne kde to je, ale neni nahodou naproti restaurace U Papeze? Jak je tam takova terasa, posezeni venku?
13. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: no mně nic jiného nezbyde. Řidičák sice mám, ale neřídím, takže musím vlakem nebo busem ze Sedlice..
13. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus měla jí malá od kamarádky a nosila jí do 3 měsíců a teď už má kyčle dobrý
13. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: určitě se mu to brzo srovná,dávej jí poctivě, moje známá jí měla pro malou,dostali jí v 6 týdnech a musela jí dávat asi 3 měsíce ale pak to bylo v pohodě.
kočárek máme stejnej, ale my máme tmavší modrou, je to ještě korbička z kolekce 2007

evulebobule: já tě znám :wink: jo dělala jsem s tvojí mamkou v práci, tak už se nemůže miminka dočkat viď?
adámek je sice zlatíčko ale kdyby tak často neřval :slight_smile: ono ho trápí to bříško, chudáčka

já bych na sraz jela, kdy ho vlastně máte? ať to nemusím zpětně hledat
13. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jestli vyrazime s Petulkou, tak stejne musime kazda svym autem, pac dva kocary do auta nedame, takze te muzu kdyztak nabrat v Sedlici. A kde tam bydlis, ja tam mam babicku, takze to tam znam celkem hodne
13. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,jj,tam zacina podskali a nemuzete nas minout,tam bude kocarku pohromade :grinning: :grinning: :grinning:

ja mam ridicak jako druhy doklad,pouze :sweat_smile: :unamused:
13. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka: to víš, nemůže se dočkat. Těší se moc. A proto asi taky básní pořád
o tvém Adámkovi. To víš bříško to je problém, nic na to nezabírá?
13. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no andul, pojedeme určitě né? já domluvim s taťkou auto a vyrazíme
evulebobule můžem tě nabrat v Sedlici
13. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: to by bylo fajn. Přišla bych kdyžtak na autobusovou zastávku nahoře na náměstí(ne u školy)
Bydlíme směrem na Škvořetice v řadovce.
13. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, tak se asi domluvime a vyrazime, co?
ninus peřinku dávej opravdu poctivě,já vím že honzulkovi se to nebude líbit,ale bude to pro zdraví,kamarádka tenkrát chtěla malej v noci ulevovat a nedávat,ale potom došla k názoru že aby se to zlepšilo,bude to do těch 3 měsíců dodržovat a pak ze dne na den jim jí sundaly a bylo po,potom nosila ještě nějakou dobu jenom jednu látkovku přes plenku,ale to už bylo v pohodě
nám na to bříško fakt nic nezabírá, ani probiotický kapky za 630,- :angry:
musíme vydržet, pravil doktor..
petulka, anny: pojeďte určitě, aspoň se poznáme. :wink:
13. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, vyrazime :wink:
Evi, tebe nabereme na horni zastavce. Moje babi bydli v Nadrazni ulici, takze asi nekde jako vy, ne?
13. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani domluvíme se zítra přes icq ok?
petulko, já jsem ze začátku venouška nosila na rukou a zlehounka poplácávala po zadečku a pomáhalo to,potom jsem nasadila kapičky, ale každý miminko je jiný
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek