• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin ty jsi šikulka :sunglasses: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sraz 20.5. ve 14 hod, parkoviste u pivovaru

petul, nam moc pomaha kdyz ji polozim na brisko, vyprdi se a i mi tak krasne usne :wink:
prosim te, kolik vazite? Me Juli prijde jako hrozny cvalda :sweat_smile:
petulka: ani masáže a ten nahřátý polštářek? Já ho chtěla dneska koupit, jsou uvnitř ty třešňový pecičky, ale zatím jsem to nechala být, třeba se stane zázrak a malý na bříško trpět nebude.
Petul, ok, rano jsem tam jako na koni

Evi, myslim, ze pojedeme urcite, takovou akci si nenechame ujit :slight_smile: tak pocitej s odvozem
13. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo to bude ono. Je to kousek od zastávky. :wink:
Jojo to bude ono. Je to kousek od vlakové zastávky. :wink:
autor
nin,krasne :dizzy_face: . Sikulka :slight_smile:

napadlo me, ze bysme pak mohli zalozit nick Strakonice a hodit tam pak taky nejake fotecky ze srazu :wink:
13. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: to jsi celá ze zlata, budu vám moc vděčná.
13. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: přesně přišla v blbej den já jsem se moc fotit nechtěla ale prý miminka samotný nefotí jen z maminkama ještě že jsem měla z rána alespon umytou hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky neminete nás až uvidíte světle modrej kočárek a velkou tlustou kouli za ním tak to bude JÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni já mu jí poctivě dávat budu chci aby byl v pořádku máme povoleno při přebalování chvíli nechat větrat kvůli tomu bebí co měl u zadečku - to už je naštestí v pořádku a zadeček krásnej
Moc děkuji trochu jste mě uklidnili
13. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je moc hezké, jsi šikulka
13. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já fakt vyzkoušela všechno ale je to bez valnýho efektu...
say: my měli před 14dny 4700g tak si myslím že teď má něco málo přes 5kg
13. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my mame 5860 g :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy píšete nějak moc rychle já ani nestačím reagovat :slight_smile:

Děkuji za pochvalu - jsem se snažila :slight_smile:

Sandři to je dobrý nápad, beru foták tam se mi vejde 550 foteček to by mohlo stačit
13. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka: tak to je pech, chudáček malej. :frowning2:
Nin, ja mela taky nastesti aspon umytou hlavu, jinak by to bylo jeste lepsi :grinning:

Ja si taky myslim, ze vas najdeme, podle toho co tu ctu, tak ucast bude hojna
nin: to máš pravdu, to by mohlo stačit. :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
say: to máte pěknej náskok :grinning:
já vezmu taky foťák
13. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, zkus ten polstarek na to brisko, to pry opravdu pomaha
pro honzulku bude nejhorší mít pořád zabalenej zadeček,nevím jak ostatní klucí,ale venoušek trpěl dost na to že i když měl plenku jenom 1 hod. tak měl zadek za chvilku celej červenej,jakoby velkej puchýř a strašně ho to bálelo a v noci kvůli tomu ani nespal, takže jsem mu nechávala zadeček třeba jenom v látkovkách na volno
já taky vezmu foťák, máme ten novej,tak ho musím zajet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se tak těším na ten srazík, jak si tu s vámi píšu hned mě je lépe, nejen že jste mě ost uklidnili že ta peřinka není tragedie ( vím některá miminka jsou na tom hur) - jsem holt asi trochu labilní maminka

Teda holky my náhodou před týdnem měli 3500g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to bude tedy fotek, to si budu připadat jako hvězda ze žurnálu, samej blesk :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to víš, že jo,nejlepší je pokecat a hned to vidíš z jiného pohledu. Neboj, srovná se to. Určitě.
13. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já jsem stejná máma,jakmile u malýho něco najdu tak jsem nervózní nebo když byl malinkej a pořád zvracel nebo pak trpěl na průjmy, já byla šílená, u druhýho už budu mnohem klidnější
Zdeni snad to nějak přežijeme budu ho po přebalování nechávat chvíli větrat tak snad to bude ok
My jsme taky pořídili před 14 dny nový fotáček už je teda zajetej na Honzíkovy cca 200fotek ale ty už mám v PC :slight_smile:
já mu nahřívam bříško vždycky po kojení a když ho chovam dlouho v klubíčku tak to střelí do kalhot a strašně se mu uleví, ale to ho chovam třeba hodinu
13. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin to víš že to bude dobrý, já četla že ta frejkova peřinka je nenahraditelná pomůcka u kojenců při takových problémech
13. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jee, to bude fotek, taky vezmu fotak, vejde se mi jich tam pres 2000 :grinning:.

nin,neboj :wink:
13. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jdu spát, malej už konečně zabral tak toho musim využít, dneska jsme vstávali brzo
tak dobrou, zítra se zas přihlásim
13. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka: dobrou a klidnou noc. :wink:
13. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek