• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

dobrou a hlavně klidnou noc
13. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mě přijde že jsem strašně labilní a jakmile se mi něco nezdá už bych mazal k doktorce

Evi: to se budu muset vyfiknout a namalovat když tam bude tolik fotoaparátu :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petl: dobrou a jak píšou holky hlavně klidnou noc
13. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: já jsem to taky ted četla že to je vlastně ortopedická pomůcka a přesně jak jsi psala
Nám na bříško pomahají ty kapičky BABY CALM (snad se to takhle píše) před tím jsme zkoušeli SAB SIMPLEX - ale ty absolutně nepomáhali
13. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to jo, musíme nahodit jednou za rok makeup :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: no to já taky po dlouhé době si na KSICHT namaluji OBLIČEJ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky taky se s vámi rozloučím jdu dát malému mlíčko a pak taky zalehnu strašne mě bolí hlava a zítra v poledne na gyndu a pak k dětské to bude den papapapapappa a děkuji za podporu a přeji vám všem krásnou a KLIDNOU noc
13. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petu, dobrou :wink:

holky,jak vam deticky usinaji? me Juli okolo 22-23 hod, driv ani nahodou a zasadne jen kdyz je prilepena na prsu :rolling_eyes:
13. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin,pa pa a zitra napis jak jsi dopadla :wink:
13. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nam nejvic na boleni pomaha, kdyz s nima hopsam na mici, to pak pekne strili :slight_smile: Nekde jsem to slysela, moc jsem tomu neverila, ale je to tak
13. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tobě taky klidnou noc a už žádné černé myšlenky :wink:
13. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
say: my cca ve 20h jdeme koupat, pak jdeme krmit, jsme na UM, takze krmime s tatkou, a nejdyl ve 21h jsou kluci v postylce, to jsou jeste vzhuru a sami si tam usnou tak do 10min :slight_smile: pak mame volny vecer pro sebe
13. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evy, predbehla jsi me a vzala mi 4 000 prispevek a ja na nej tak cekala :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, to se mate, tise zavidim :sweat_smile:. ale ja tedy nekoupu kazdy den. ale at koupu nebo ne, tak driv jak ve 22 hod nespi :frowning2:
13. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: dobrou noc a vse bude ok
13. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to jsem tedy mrcha co? :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, my jsme to takhle zavedli hned po prichodu z porodnice, a musim rict, ze to tak je temer kazdy den, nekdy teda musime uspat v posteli u nas, ale pak je prendam, preci jenom uz se tam vsichni moc nevejdeme :slight_smile: Asi jak jsou tam kluci spolu, tak se neboji byt v loznici sami
13. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: a máte jednovaječná nebo dvouvaječná dvojčátka?
13. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktor mi cele tehu tvrdil, ze jsou kluci jednovajecni, tak jsme nakupovali vse v modre a bezove, abychom je rozeznali :slight_smile: ale je kazdy uplne jiny, tak pochybuji, ze jsou jednovajecni, musim sem dat fotky, abyste je videly. Nevim, jestli mi jeste ted nekdo dokaze vysvetlit, jak to teda je
13. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se taky loucim a preji vsem dobrou noc
13. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: tak to je tedy zajímavý. Tak to když je každý jiný,tak to by fakt měli být dvouvaječní.
Těším se na fotky. My se asi podle vidění neznáme viď?
anny: dobrou :wink: já jdu taky na kutě.
Zname, ja Tebe jo. A taky ses loni vdavala asi dva tydny prede mnou, tak te znam z beremese :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,nam driv neusne :sweat_smile:. to bude asi tim ze jsem v tehu chodila spat dlouho :sweat_smile: :grinning:
taky preju dobrou noc :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: fakt jo? tak uvidíme, jestli si vzpomenu, až tě uvidím. :wink:
13. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, tak ja zustanu tady sama, jeste spat nejdu :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, dobrou :wink:
13. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: já jdu za chvilinku, koukám na odložené případy, ale moc to nevnímám.
13. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje,manžel mi zabavil počítač a vy jste se takhle rozjely :grinning: :grinning:

holky,popřemejšlejte,jestli bysme to nemohly šoupnout na 14:30,to bysme z nádraží stihli,ať se nakupíme už u pivovaru,ale jestli se vám nechce,tak snad takhle velkou bandu najdeme i na Podskalí :grinning: :grinning:

Míša chodí sama po bytě čím dál víc,tak třeba se ještě rozchodí :wink: ,dneska ji honzík rozbrečel tak,že nemohla popadnout dech,jen lapala po vzduchu,a pak večer ještě jednou,když ji ve vaně kousnul :angry: ,vůbec nevím,co ho to napadlo,bude tam mít chudinka asi pěknou modřinu :cry:

holky a půjčíte mi pochovat mimča? Já už jsem to zapomněla,ta naše potvora nemá zadek a chce se chovat jen občas,Honzis by se choval,ale je těžkej :unamused:
13. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: tak já mám zatím slíbeného Honzíčka od Nin na chování :wink:
13. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spát, dobrou holky.
13. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek