Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
13. kvě 2009
dobrou a hlavně klidnou noc
ninus81
13. kvě 2009
Zdeni mě přijde že jsem strašně labilní a jakmile se mi něco nezdá už bych mazal k doktorce

Evi: to se budu muset vyfiknout a namalovat když tam bude tolik fotoaparátu 🙂 😃 😃 😃 😃 😃

Petl: dobrou a jak píšou holky hlavně klidnou noc
ninus81
13. kvě 2009
Petul: já jsem to taky ted četla že to je vlastně ortopedická pomůcka a přesně jak jsi psala
Nám na bříško pomahají ty kapičky BABY CALM (snad se to takhle píše) před tím jsme zkoušeli SAB SIMPLEX - ale ty absolutně nepomáhali
evulebobule
13. kvě 2009
nin: to jo, musíme nahodit jednou za rok makeup 😃
ninus81
13. kvě 2009
evi: no to já taky po dlouhé době si na KSICHT namaluji OBLIČEJ 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
13. kvě 2009
hoky taky se s vámi rozloučím jdu dát malému mlíčko a pak taky zalehnu strašne mě bolí hlava a zítra v poledne na gyndu a pak k dětské to bude den papapapapappa a děkuji za podporu a přeji vám všem krásnou a KLIDNOU noc
sayastautor
13. kvě 2009
petu, dobrou 😉

holky,jak vam deticky usinaji? me Juli okolo 22-23 hod, driv ani nahodou a zasadne jen kdyz je prilepena na prsu 8-(
sayastautor
13. kvě 2009
Nin,pa pa a zitra napis jak jsi dopadla 😉
anny84
13. kvě 2009
holky, nam nejvic na boleni pomaha, kdyz s nima hopsam na mici, to pak pekne strili 🙂 Nekde jsem to slysela, moc jsem tomu neverila, ale je to tak
evulebobule
13. kvě 2009
nin: tobě taky klidnou noc a už žádné černé myšlenky 😉
anny84
13. kvě 2009
say: my cca ve 20h jdeme koupat, pak jdeme krmit, jsme na UM, takze krmime s tatkou, a nejdyl ve 21h jsou kluci v postylce, to jsou jeste vzhuru a sami si tam usnou tak do 10min 🙂 pak mame volny vecer pro sebe
sayastautor
13. kvě 2009
evy, predbehla jsi me a vzala mi 4 000 prispevek a ja na nej tak cekala 😃
sayastautor
13. kvě 2009
anny, to se mate, tise zavidim :-N. ale ja tedy nekoupu kazdy den. ale at koupu nebo ne, tak driv jak ve 22 hod nespi 😞
anny84
13. kvě 2009
nin: dobrou noc a vse bude ok
evulebobule
13. kvě 2009
sandři: to jsem tedy mrcha co? 😃
anny84
13. kvě 2009
say, my jsme to takhle zavedli hned po prichodu z porodnice, a musim rict, ze to tak je temer kazdy den, nekdy teda musime uspat v posteli u nas, ale pak je prendam, preci jenom uz se tam vsichni moc nevejdeme 🙂 Asi jak jsou tam kluci spolu, tak se neboji byt v loznici sami
evulebobule
13. kvě 2009
anny: a máte jednovaječná nebo dvouvaječná dvojčátka?
anny84
13. kvě 2009
Doktor mi cele tehu tvrdil, ze jsou kluci jednovajecni, tak jsme nakupovali vse v modre a bezove, abychom je rozeznali 🙂 ale je kazdy uplne jiny, tak pochybuji, ze jsou jednovajecni, musim sem dat fotky, abyste je videly. Nevim, jestli mi jeste ted nekdo dokaze vysvetlit, jak to teda je
anny84
13. kvě 2009
tak se taky loucim a preji vsem dobrou noc
evulebobule
13. kvě 2009
anny: tak to je tedy zajímavý. Tak to když je každý jiný,tak to by fakt měli být dvouvaječní.
Těším se na fotky. My se asi podle vidění neznáme viď?
evulebobule
13. kvě 2009
anny: dobrou 😉 já jdu taky na kutě.
anny84
13. kvě 2009
Zname, ja Tebe jo. A taky ses loni vdavala asi dva tydny prede mnou, tak te znam z beremese 😃
sayastautor
13. kvě 2009
no,nam driv neusne :-N. to bude asi tim ze jsem v tehu chodila spat dlouho :-N 😃
taky preju dobrou noc 🙂
evulebobule
13. kvě 2009
anny: fakt jo? tak uvidíme, jestli si vzpomenu, až tě uvidím. 😉
sayastautor
13. kvě 2009
hm, tak ja zustanu tady sama, jeste spat nejdu 🙂
sayastautor
13. kvě 2009
evco, dobrou 😉
evulebobule
13. kvě 2009
sandři: já jdu za chvilinku, koukám na odložené případy, ale moc to nevnímám.
mispuli
13. kvě 2009
jéje,manžel mi zabavil počítač a vy jste se takhle rozjely 😃 😃

holky,popřemejšlejte,jestli bysme to nemohly šoupnout na 14:30,to bysme z nádraží stihli,ať se nakupíme už u pivovaru,ale jestli se vám nechce,tak snad takhle velkou bandu najdeme i na Podskalí 😃 😃

Míša chodí sama po bytě čím dál víc,tak třeba se ještě rozchodí 😉 ,dneska ji honzík rozbrečel tak,že nemohla popadnout dech,jen lapala po vzduchu,a pak večer ještě jednou,když ji ve vaně kousnul ]-( ,vůbec nevím,co ho to napadlo,bude tam mít chudinka asi pěknou modřinu 😢

holky a půjčíte mi pochovat mimča? Já už jsem to zapomněla,ta naše potvora nemá zadek a chce se chovat jen občas,Honzis by se choval,ale je těžkej :-|
evulebobule
13. kvě 2009
mispuli: tak já mám zatím slíbeného Honzíčka od Nin na chování 😉
evulebobule
13. kvě 2009
jdu spát, dobrou holky.