• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
u me neni problem, snadno nakojim i na podskali, nebylo by to poprve :grinning:

Lucy, klidne Juli pujcim :wink:. ale je to potvurka, jakmile otevre kukadla, tak uz hleda jen prso. I u me mamky a manzi, je to vtipne :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ju, vy mate soukomy srazik jo?
Dobrou evco :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,uz jsem to precetla poradne :grinning:
misto zatim ctu zitra :grinning:. a to mam bryle :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:na Podskalí jsou občerstvení,že jo? Taky nějaký hranolky a tak? Já kvůli Honzíkovi,ten se může po hranolkách utlouct

třeba by mě Julinka ještě rozkojila,nedávno se mi trochu mlíka vrátilo,asi to fakt bylo tím čajem,to jsem ho měla objevit před rokem :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, obcerstveni tam je a hranolky tam maj :wink:. to se Honzulka pomeje :grinning:

no, me juli tak vysava, zvlast vecer, ze uz tam snad nemam ani kapku. Pak se divim ze je tlustoucka. dr a sestricka vubec nemohli uverit jak pribira (za mesic 1,5 kg :sweat_smile:) a na kyclich v 6 tydnech pan dr myslel ze nam jsou 3 mesice :sweat_smile: :grinning:. Snad tak nebude pokracovat, mela jsem naplanovano ji mit jeste pres zimu v hluboke korbe, takhle by se mi tam uz na podzim nevesla :sweat_smile:
koj caje piju porad,ale nevnimam ze by se mi nejak vic tvorilo mlicko. a to piju tak 1-2 denne + 0,5 litru melty (nebo cara)
13. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jeste tak 1,5 litru v obyc cajich a kdyz je hezky tak jeste pivo (miluju ho :sweat_smile:)
13. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pivkem se nic nezkazí,když ho není moc :grinning: :grinning:

já kojit přestala,za prvý jsem pak už neměla mlíko a čaje mi tenkrát nepomáhaly a za druhý mě mišák jen tak popotahoval,takže je pro nás flaška ideální,ale je dobře,že jí chutná :slight_smile: myslím juli ale vlastně i míšu,ta už si pochutnává na všem a bude po mamince,má ráda šunku a maso vůbec :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vis co je zajimavy, ze na juli pivo absolutne nepusobi usinace :grinning:. rekla bych ze naopak. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

a jak dlouho si Lucy kojila? Ja kdyz vidim jak me vysava (bohuzel odmita dudlika), tak mam kolikrat pocit ze ji asi nestacim,ale kdyz vidim jak pribira, tak asi staci :sweat_smile:. to jen ja jsem vysata. ale vaha stejne stoji :angry: . potvora :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kojila chvilku,Míša byla přes měsíc v nemocnici,takže tam jsem nosila odstříkaný mlíko,s ní jsem tam byla 4 dny,to jsem kojila + dokrmovala,doma jsme to pak zkoušely,ale moc nám to nešlo,takže dohromady tak měsíc,ale naštěstí byla navyklá na lahvičku a umělý jí nevadilo a nevadí a přibývá přiměřeně :wink:

a já přibývám nepřiměřeně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes: :confused: :grinning:

jinak u nás miluje pivo celá rodina :wink:
13. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem zasekla na plus 6 kg a dolu to nejde. ale ja teda proto nic nedelam a cekam jen zazraky :sweat_smile:

ono neni nejdulezitejsi jen kojit, kolikrat je to spis trapeni
13. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si budeme rozumět :grinning: :grinning: ,ale oni ty zázraky nějak nejdou a nejdou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chrnět,pa dobrou :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou, tak ja teda taky jdu :grinning:
13. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko noc byla klidná, my naštěstí v noci spinkáme dobře, malej usíná mezi 20.-21.h, vzbudí se kolem 1h, pak mezi 4-5h ale potom už tomu moc nedá a vstáváme mezi 6-7 s bolením bříška. Na mě to je dost brzo, v těhu jsem spala 12h denně...

k tomu usínání: někdy musím chovat, ale většinou usíná s dudlíkem, kterej mu asi tak 20x vypadne než usne, takže musim naběhnout a strčit mu ho zpátky do pusy

já mam taky nahoře 6kg a už se to nehne a nemůžu se dokopat k nějakýmu cvičení
14. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile:
tak Venoušek si usmyslel že bude vychrupovat,včera usnul v ve 20 hod. a spí bez přestávky ještě teď,kolem 5 tedy kňoural ale ještě zabral a není k probuzení :grinning:

já mám bohužel už od včerejška střevní chřipku a to jsme dneska chtěli jet na hobby do budějovic,tak nic a pojedeme
asi v sobotu

srazík můžem klidně posunout,nám to nevadí,podřídím se těm co přijedem busem,vlakem :slight_smile: :wink:
14. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, tak my jsme dneska meli rekordni noc, kluci usnuli ve 20:30, a pak spinkali az do pul 4h, to jsme nakrmili a pokracovali ted do pul 9h, takze parada :slight_smile:

Nez sem dam nejake fotky, tak tady jsou kluci. Prvni je tam Adamek, pak i Davidek

www.youtube.com/watch?v=6JatVp59izc
14. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to jste se teda vychrněli krásně, to mě se nestane :unamused:
jdu na icq
14. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
my teda usiname mezi 22-23 hod,bohuzel v naruci nebo u prsa (dudlik mi odmita), ale pak se vzbudi mezi 5-6 rano a po kojeni jeste usne do 8-9. coz me vyhovuje :grinning:. jen jestli ji to nejak neskodi kdyz usina tak dlouho :sweat_smile:
Anny, kluci jsou uzasny :slight_smile:. ale davidek byl nejaky vzteklejsi :grinning:
14. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, tak at je ti brzo lip :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny teda klucí jsou úžasný ale taky hlavně každý jiný :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem,
vítám nové "kolegyně".
holky, my jsme zase po úrazu,malá spadla z terasy na takovou hračku z Ikey, takový tahací válec na něm jsou ještě taky malý válečky, tekla jí krev, no hrůza jsem se zase bála jestli nemá otřes mozku.........fuj, zkusím to vyfotit. A včera se mi podařila taky super věc. Malá se venku pokakala a hodně počůrala a jak jsme byly venku tak jsem to necítila, plenku měla necelý 2 hodiny a když jsem jí šla koupat, tak měla hrozně červený až odřený zadeček a vůbec prostě všechno v plínce, že se nemohla ani posadit ve vaně a pořád plakala. Tak mažu úplný vrstvy krému, snad se to zlepší. Jsem hrozná, z toho mám úplný výčitky i když měla plínku necelý 2 hodiny. Ach jo, děs.
Jinak jak psala Mispul, kdyby byl srazík o půl hodiny dýl, taky bych se nezlobila.
Mispul: nevíš jestli je v té O2 Aréně nějaký bar před vstupem, že bychom se sešly tam na kořalku :grinning: :grinning: co??? Abysme se tam nemusely někde nahánět.
14. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

počasí pěknej hnus,zase budeme tvrdnout doma :frowning2:

anny kluci jsou boží :grinning: :grinning:

san neboj se julince pozdní usínání neublíží,taky jsme měli takový období,míša ze začátku usínala úplně v pohodě sama,párkrát knourla a spala,pak ale když se klubal 1. zub,tak musela bejt u nás a chovat se,ted bud je utahaná a usne už u kaše,nebo tady tak po různu popolejzá a když se začne šmudlit,tak jí šoupnem do postýlky,chvíli řve,a pak usne

honzise jsme si rozmazlili a ten usíná u nás v obýváku a jeden,podle toho koho si zrova vybere,leží vedle něj a až když usne,tak ho přenášíme :unamused:

zdeni at je ti líp.tyhle chřipajzny jsou pěkný svinstvo,ale většinou netrvají dlouho

klári,nejsi špatná a výčitky neměj,to sevstává,nám na to pomáhá pityol,je bezkonkurenční a bar zjistím,poblíž bydlí známá,tak by mohla něco vědět,já se těším a ty asi si to ještě pustím na dvd,když je venku tak hnusně

add pády M9ša snad u našich zapomněla lézt z gauče,už mi 2x spadla :frowning2:
14. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,z padu si nic nedelejte, tomu se proste u deti nezabrani!! jedine ze byste byli supermani :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pocasi hnus, taky budeme muset byt doma :rolling_eyes: :frowning2:
14. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: díky za typ - pityol tu zrovinka mám, kdysy jsem si s ním na radu sestry léčila beďary :grinning: tak to máznu malý na zadeček. díky moc. A máš tedy bojový oukol - zjistit bary v O2 Aréně :sweat_smile:
počasí děs, taky budeme muset být doma - no co já tu s ní budu dělat??? A to jako na potvoru je Jakub na služebce a přijede až zítra, takže jsem na ní celý den sama. Nevadí mi to, jen nevím , jak jí zabavit.
14. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky tvrdneme doma,čekam jestli přestane pršet a vyrazíme na chvíli ven
malej mi přes den v postýlce nechce spinkat, vždycky usne tak na 10 minut a řve, nemůže zabrat,tak je teď pěkně mrzutej a já už mam vytahaný ruce
14. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: ,
no holky pěkně jste se rozkecaly :wink: , já nestíhém číst. Reagovat ani nebudu, protože je toho moc a mě už se plete co kdo psal :sweat_smile: .
Vítám nově příchozí :grinning: .
Sraz - tak 20.5. jsme pozvané na narozrninky ke kamarádce, malá má rok, tak uvidím jak to budu stíhat. Moc by mě mrzelo, kdybych se nemohla připojit :cry: . Ještě přesně nevím čas té oslavy, ale jak jí potkám tak se poptám.
Nin Terka měla taky peřinku. dostala jí ve 3 měsících. Byl to boj jí to nandavat, ale po týdnu si zvykla. Nosila jí 3 měsíce.
14. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko,tohle mi malej dělal taky a tak jsem nad ním vyzrála, oblíkla jsem ho jako když jde ven, otevřela v ložnici okno dokořán a byl klid a spal jako kdyby byl venku :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco,musis k nam zavitat casteji :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko,z pádu si nic nedělej, malej mi kolikrát spadnul a určo nebyl první ani poslední :slight_smile: jinak mi to s tím zadečkem máme taky,akorát že venoušek nemusí být ani pokakaný a tak už ho nechávám přes den bez plenky a dávám jenom na noc, bylo mi líto jak pořád plakal a ani si nemohl sednout do vody a to jsme nemohli jet ani na plavání ve středu,takže bez plíny a je spokojenej,akorát mamka musí pořád hlídat čůrání,ale zatím se nám to daří i když se za den tak 2x počůrá
14. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek