• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

To já bych ráda, ale mám toho moc. Budu se ale snažit se polepšit :wink: .
14. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta moje pslední věta je pěkně zmatená, co? Snad se aninam nebude zlobit :grinning: :grinning: :grinning: .
14. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nějak nám nešel net, tak doufám, že zase nespadne.

petulka: tak to je fajn, že jste se vyspali, teď by to chtělo lepší počasí, aby jste mohli
vyrazit ven viď? Hlásí na jihu hodně srážek až do večera. Nějaké zlepšení myslím až od úterka.
14. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam ale jaky vliv ma pocasi na nasi juli, od rana byla vzhuru jen hodinku,jinak spokojene chrupka. obcas otevre ocka, tak ji pohladim a spi dal. beruska. mam ji zabalenou v postylce a otevrenou ventilacku. asi ji to dela dobre :slight_smile:

hlavne abysme meli pekne na srazik :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no od středy příštího týdne má být jasno a 22 stupňů, takže snad nám to vyjde a bude hezky :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky doufám,že počasí bude dobrý,zatím jim ty předpovědi vychází,tak snad se nespletou :wink:

san:já těm dětem závidím,taky bych chtěla ležet a spát a když bych se náhodou probudila,tak mě někdo pohladil po tváři :wink: ,ta naše příšeřice by do mě pořád jen šťouchala a kopala,taky jí začalo zajímat moje oko,takže mi do něj pořád dloube a píchá :wink:

když jsem šla vyhodit plínu na balkon,tak mi to podklouzlo a padala jsem na sušák s mokrým bílým prádlem a rozbila jsem ho ,tak musím to prádlo nějak dosušit doma :frowning2:
14. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda,lucy, hlavne ze se ti nic nestalo!!!

ja bych si to s juli taky klidne vymenila :grinning:. asi pak privazu endyho a vezmu si ji do velky postele a budu si s ni hrat a mazlit a cist pohadku :dizzy_face: . musim vyuzit toho ze je mala a jeste mazliva, za par let uz to tak nebude :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo,toho využij,taky si s míšou i honzíkem čteme,ale teď chce koukat na pohádky,tak ho nechávám :wink: ,líbí se malej knížky? a endymu se asi líbí drbání co? :grinning:

zdeni jak je? už to přechází?

to počasí je vážně na budku,ani nakoupit nemůžeme jít a to to máme za rohem
14. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,vzdycky posloucha :grinning:. ale mam tu nejakou knizku s pohadkama jeste po nas, teda, jako, manza z ni cetl rano a i sam rikal co to je za pohadky kdyz nekonci zas tak dobre :sweat_smile:. budu muset maminu zaukolovat at vyhrabe nejakou jinaci :grinning:
endymu se libi vse, hlavne ze je stredem pozornosti :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá že už bude líp,na záchodě jsem byla naposledy v noci a od tý doby nic a už jsem si dokonce dal kaši k obědu a taky to drží
my se půjdeme oblíkat a pojedeme pro taťku do práce,pak asi do kauflandu nakoupit,aby bylo nakoupeno,když přijde zítra ta kontrola,aby jsme hned neposlouchali že tady nic nemáme atd. ...
manža si normálně na zítra vzal volno,bude se asi psychicky připravovat na tu bouřku, jak bábě poslední týden říká :grinning:
14. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,budu na vas myslet at to zitra zvladnete. neumim si predstavit mit neco takovyho doma :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
honzík má rád krtečka,štaflíka a špagetku a akřemlajze s vochomůrkou,tomu říká jumika :slight_smile: už od mala,tak z těch čteme nejvíc,ale on je takovej,že moc dlouho,pořád chce otáčet na další stránku a některý zná nazpaměť,takže nám je předříkává,takhle umí slovo od slova kočičku a pejska jak si pekli dort :wink:
14. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je sikulka :slight_smile:. taky uz se docela tesim az s malou bude vetsi sranda :grinning:
14. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,on má hroznýho pamatováka,asi jak mu pořád tu hlavu otvírají :grinning: :grinning: ,ale určitý praktický věci zase nemůže absolutně pochopit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já myslela,že přestalo pršet a ono jen prší drobnějc,jinak tady byl od rána pořád jen ceďák

klári píšu ti moje tel.číslo do IP
14. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem napr. totalni nepraktik :-n :rolling_eyes:
a ruce mam snad obe levy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už neprší,jsme vypravený jen taťka stále nevolá :frowning2:

venouškovi se taky začal teď líbit krteček ale hlavně mu pouštím na netu ovečky u toho se směju i já a malej u toho vydrží klidně celý dopoledne,když nemůže jít ven, teď tady jezdí traktorem,to jsou u toho zvuku,to by jste se divily holky :grinning:
14. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovečka shaun se nám taky líbí,dokonce jsem měla jednu úžasnou v ruce v hračkárně a přemejšlela jsem jestli ji koupit k narozkám ,ale nakonec dostal jiný věci,ale možná na ni dojde

ty zvuky si dokážu představit,malá teď hodně dělá brm,brm,asi auto,koupili jsme jí novou autosedačku,takže už kouká dopředu a já na ni vidím a moc se nám to líbí oběma :slight_smile:
14. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
san doufám že to přežijeme :grinning:

tak my už frčíme :slight_smile:
14. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pohadkun ovecku shaun mam doma,ale jeste jsme nekoukali :grinning:
14. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul, díky za číslo, taky jsem Ti ho písla.
Zdeni, tak ať ten "nával" zvládnete.
Misul, já měla taky úraz, hrála jsem si s malou na zemi, pak jsem se s ní v náručí zvedala a bouchla jsem se o stůl, tak mám pěkné móňo. Jinak k těm úrazům - mě přijde, že prostě máme každý den něco.
holky, to počasí je děs, co děláte s dětma doma??
Zděni, vy už jste bez plínky?? Jste super šikulové :grinning: Já jí taky zkusím dám na nočník a když se vyčůrá, tak jí nechám chvíli běhat bez plínky ať jí ten zadeček větrá.
14. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klárko jsme,ale jak jsem psala když někam jedeme,do auta nebo když jdeme na dýl ven,tak mu jí ještě dávám,ale doma chodí úplně bez ní, protože jinak máme ten zadeček hroznej a to mu můžu měnit plenku po hodině a stejně to nepomáhá :frowning2:
14. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to holky nevydržela a šli jsme ven i když pršelo, takže si Adámek aspoň schrupnul na 2 hodinky, doufam že to dožene v noci :wink:

příští týden má být ve St až 25 stupňů takže bysme měli super počasí
14. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve městě je tolik lidí že to je hrozný,ani mě to tam nebavilo a že jsem dřív nakupovala ráda, teď rychle nahážu do košíku co potřebuju a mastíme domů :grinning:

holky neviděly jste někde ve strakonicích plenkový kalhotky takový ty natahovací? já jsem buď slepá nebo špatně hledám, chtěla jsem to místo klasický plenky, když jdeme ven je to nejlepší a na učení bez plenky prý naprosto suprový
14. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni mívají je v tescu jak značka tesko tak ty lepší a dražší huggies,taky rosmann má svoje a babylove ze schlekra ty maj taky svoje
14. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bohužel už od malička kupuju huggies nebo když mám cestu do sušice tak si nakoupím fixies, jinak mám útrum,venouš jinou značku nesnese :frowning2:
14. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul děkuju, až pojedu do města sama bez muže tak pro ně zaběhnu, s ním se nakupuje naprd a rychle :grinning:
14. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, co kontroly?

jeste me napadlo, jak jste resili opruzeny zadecek, my na to netrpime, ale opruzuje se mi pod bradickou a v podpazi (jak jsme tlustoucky :grinning:) a uplne zazracny je aviril zasyp. stoji 26 kc a fakt super :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka dneska byla na školení a přivezla mi odsud taky nějaký krémík, tak jsem jí ho hned napatlala. Jinak jsem jí odpo namazala i tím pytiolem jak mi radila Mispul.
nin: co Ordinačka, zase nic??? :astonished:
14. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky včera jsem vubec neměla čas sem zavítat, až ted na chvilinku malej byl celej den plačtivej, bolelo ho bříško a nekakal tak na řadu musela přijít rektální trubička (je t díky tej DEBILNÍ peřince ) přijde mi že jí blbě snáší proto mě pořád plače. Včera se i poblinkal přesně po jídle tak si krknul a zárověn prdnul že to jeho tělíčko asi neuneslo a poblinkal mě celý záda takže kromě ponožek a podprenky jsem se musela celá převlíkat.

Na kontrole u dětské jsme nebyli volala jsem tam a DR je nemocná tak jsme domluvený na příští středu
Já na gyndě v pořádku - mám KONEČNÉ antikoncepci Lindinette20 ( 430,-) tak jsem říkala drahé polovičce že musíme čaasto sexovat aby to nebyli vyhozené peníze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Malinkej mě ted konečně usnul nespali jsme od 4 ( a to nikdy nebylo)

Včera jsem najela na Nutrilon - více sytící tak jsem myslela že vydrží déle ale přijde mi že efekt je naprosto nulovej budí se stejně jako při tom normálním

Jinak jsem totálně nevyspala, snad dneska bude trochu líp aby jsme mohli ven aby se malej vyspinkal alespon v kočárku, včera přes den spinkal z bídou 2 hodiny dohromady, já už vysloveně padám na hubu

Klarí: ORDINAČKA katastrofa neměla jsem zní lautr nic ani nemám čas jí dokoukat na internetu, doufám že dnešek bude oproti včerejšku klidnější.

Dneska by mělo být konečně opravené auto, v Písku se stím pěkně serou a cena ještě není známá :angry: :angry: :angry: můj tatka když jim volal že prý měnili celou spojku,termostat, a nějakej kotouč - no myslím si že 20tisíc to nespraví a to si pak už snad koupím provaz a budu hledat vhodný strom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo: a pomohla???? No jsem na jednu stranu ráda že jí malej má od těch 6 týdnů, kdyby jí dostal déle to by asi byl sakra boj ted si asi ani neuvedomuje co se děje ale přijdeme že od středy co jí má je víc plačtivej :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek