• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Nin:já jsem taky tenkrát u míši najela na ten více sytící nutrilon,a taky mi přišlo,že žádná změna není,ale chutnal jí,tak jsem u něj zůstala :wink:

mojí kolegyně z práce měla holčička dečku snad půl roku a dneska běhá jak čamrda :slight_smile:

klári:zatím jsem žádnej bar nezjistila,ono okolo tý haly je hlavně parkoviště,ale ještě se pokusím něco zjistit
15. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul: Jinak my jsme do včerejška spinkali celkem krásně naposledy malej vždycky papal v 22hod ale od 19hod po koupání už ho dávám do pokojíčku do postýlky. a většinou spinkal do 2 nebo 3 hod ( v uterý zázrakem od 22hod - 4 hod). takže většinou vstávám 2x za noc většinou cca ve 3 a pak v 6 (bohužel dnešní noc nebyla taková :frowning2: :frowning2: )
15. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě taky přijde že ten sytící je jen drahý, uvidím počkám pár dní jestli mu bude chutnat a bud ho nechám nbo se vrátíme k tomu normálnímu.
Ted jsem dávala malému papat a nechal skoro 60ml tak nevím jestli mu nechutná nebo už byl tak unavený že nechtěl při jídle usínal jsme nevyspalí oba :frowning2:
15. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jdu si na chvíli lehnout využiju toho že Honzíček zatím spinká,snad dneska bude klidnějc a budu moct sem ještě zavítat zatím papapa
15. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
nin:to se občas stává,že si to ty dětičky vybírají v noci,ještě je pořád maličkej,ale neboj,bude líp,schrupněte si společně :wink: a na ten nutrilon si zvykne

já budu mít dneska prímovej den,Honzík jde za chvíli do školky,se školičkou se jdou podívat v Písku na Cipískování,pak ho vyzvedne děda a rovnou si ho nechaj,já jim tam odpoledne nějak dopravím Mišku a ve dvě razíme směr Praha,nákupy v Ikee,nějakej dlabanec a večer muzikál,v noci návrat domů :slight_smile: a dětičky si jednou užijou tatínka dosytosti :wink:
15. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

nin mrzí mě že je honzulka tak mrzutej,ta peřinka je hrozná,pořádně se v tom nemůže hejbat,kopat nožičkama :frowning2:
já jsem malýmu dávala taky ten nutrilon hajaja na spaní ale žádná sláva a malej po něm měl ještě hlad,takže jsem pak dávala klasiku,nakonec v roce dostal na nutrilon alergii,takže jsme najeli na hami ha a je spokojenej

my máme dneska taťku doma,ale bohužel za chvíli dorazí ta bába,normálně mě bolí žaludek jak se na ní netěšíme :frowning2: :pensive:

zítra se chystám do čb na hobby tak doufám že bude lepší počásko,taky je dneska ošklivě,mlha a mží :confounded:

mispul tak ať si ten dnešek hezky užijete a snad se potkáte s klárkou :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

nin: brouček malej, snad si brzy zvykne. :wink:
15. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli vcera na kontrole v 6ti nedeli, sice jsme byli v sedmem tydnu, doktor to spatne spocital, ale co :wink:
tak Adik ma uz 4500g a Davi 4300g, oba 55cm, takze za 3 tydny pribrali oba cca 1kg :slight_smile: a vyrostli o 5cm, coz me dost prekvapilo.

Nin: byla tam vcera jedna maminka, mela taky holcicku v ty dece, tak rikala, ze prvni dny to bylo strasne pro obe, ale pak uz si na to jeji mala zvykla. Urcite i Honzicek si na to brzy zvykne, a bude to dobry. Jinak jak pises, lepsi ted, nez kdyby uz byl vetsi.
15. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak mi dneska prislo pozvani na vitani obcanku, 26.5. Nejde taky nekdo? Nin?

ninusko, moc me mrzi ze jste meli spatnou noc, ale holt ty mimca nejsou jen hodny. Snad si Jena na perinku brzy zvykne a pak uz budete mit oba klid :wink:. Fakt je lepsi ze ji dostal tak brzo, aspon se to rychleji spravi :wink:

Zdeni, tak pevne nervy :sweat_smile:

anny, to jsou uz velci kluci :wink:. my treba kontrolu v 6. tydnech nemeli,az v 8. :wink:
15. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: tak to kluci vyrostli co? To je dobře, že se jim daří.
15. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No Ani teda vy krásně přibíráte, to nás za chvíli doženete :wink:

My dneska vstávali opět s bolením bříška a pláčem ale kupodivu až v pul 8, v noci spinkal krásně, to on doháněl včerejší probdělej den, teď jsem ho dala do lehátka, tak si něco brouká a já mezitim rychle převlíkla povlečení než ho to přestane bavit
15. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
anny,krasne fotecky :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem konecne vytvorila klukum album :slight_smile:

jo, pribirame krasne, i kdyz nekojime, ale na jednu stranu je to pro nas mnohem rychlejsi

say: diky :wink:
15. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
mispul: prosim tě, nedělej si s tím hlavu, určo tam nějaký bar bude, číslo na sebe máme, to nějak dopadne.
naše dáma se naučila novou věc: stoupne si na odrážedlo a snaží se vylézl třeba na židly nebo stůl, odrážedlo samo odjíždí, mě raní úplně mě brní prsty u nohou když jí vidím.
15. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: no jsou oba kouzelní. A fakt je každej úplně jinej. :wink:
15. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Klarko,to je emmicka sikovna holka :grinning:
15. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
say: to jo :angry:
15. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jsem tak stastna ze nase julca zatim jen lezi :sweat_smile: :grinning:
15. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to věřím, ale ono to přijde, neboj :sunglasses:
Ale mám kamarádku a tý chlapeček nic nedělal, nehnul se od ní, nezajímali ho věci jako naší E a Mišpul Míšu.
15. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Sandři, nevím jestli nám pozvánka taky přišla až přijde mamina zaběhnu do schránky
15. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
evi: diky, no je kazdy jiny, prave proto by me zajimalo, jestli jsou opravdu jednovajecni, jak mi tvrdil cele tehu doktor :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,na nas postacka zvonila a museli jsme ji to podepsat, tak vam to asi jeste neprislo :frowning2:
15. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Na mě pošták zásadně nezvoní, a to jsem doma už jsem mu za to vynadal on je línej zazvonit a proto vše co pro mě má at je to doporučené nebo balík všeš necháva u mé NEVLASTNÏ SESTRY v kanceláři
15. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny krásný fotečci kluci jsou nádherní, ta fotka ve velké posteli to je jako u nás tatínek nám odejde do práce a my se z Honzíkem stěhujeme do jeho postele v ložnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: to by se asi dalo zjistit podle nějakých genetických testů ne? Nebo nevím, jak se to v dnešní době dělá,.
15. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
holky udělala jsem nové album tak jukněte jak má ten náš smudlík tu frejkovo peřinku
15. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

pochvala všem miminkám,jsou krásný,všechny!!!! :slight_smile: :slight_smile:

klári něco jsem vyzjistila,písnu ti na mobil :wink:

nini:ona ale byla dneska asi nějaká divná noc,nějaký erupce na měsíci,čico,Honzík k nám přišel spát už v půl dvanáctý a to v půl desátý usnul a Míša se tam půlku noci převalovala a brumlala ze spaní :unamused:
15. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: na fotky jsem už koukala. Moc se mu to nelíbí viď? :frowning2:
15. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky,balím a vyrážím směr zábava :slight_smile: ,doufám,že mi v Ikey nepadne nic do oka,abysme ten výlet neměli tak drahej :wink:

Zdeni doufám,že přežíváte v pohodě,dokážu se celkem dobře vcítit a chápu,že je to krajně nepříjemný

tak pa,hezký odpoledne a my zítra s Klárou poreferujeme :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim nove prichozi :slight_smile: mispuli ja bych taky jela, nejak potrebuju mezi lidi :pensive: my jsme meli peknou noc, Kacenka nechtela usnout ale v deset to zalomila a vzbudila se na kojo ve tri a pak v sest, akorat ma asi nejaky ten rustovy spurt nebo co, hlasi se o papani co dve az tri hodky a sosa jak blazen, aspon nemusim odsavat a nedelaji se mi boule v prsach. Dneska jsem vyrazila s malou na nakup v kocarku, nejhorsi je vytahnout malou a nakup do tretiho patra bez vytahu, vzala jsem si batoh, tak to slo, ale nevim co budu delat az bude mit mala sest a vice kilo, me asi klepne :sweat_smile: Ninus ta perinka, to je hrozny, ale hlavne ze to pomuze, nejhorsi je, ze nemuze kopkat nozkama a nemuze se vyprdet bozatko :pensive: snad se to brzo spravi, drzim palce
15. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek