• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Holky co varite na vikend? nejaka inspirace..... :grinning: prej ma prset o vikendu,to je hnus, jsem myslela zebychom jeli na vylet, to pojedem akorat tak nekam jinam :grinning: Sandrus, taky ses tak v sestinedeli potila? hlavne v noci? to je des, ja se musim v noci prevlikat, jinak bych se zblaznila a pres den nepomaha zadny deodorant, antiperspirant nic :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: ahoj, my budeme mít boloňský špagety a pak nevím. Příští týden mám
naplánovanou rajskou a ovocný knedlíky.
Viděla jsem tě na diskuzích o látkových plenkách, tak se chci zeptat, jestli opravdu látkuješ.
Já se chystám taky, tam jsem na sebe zvědavá. :grinning:
15. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: tak sem koukala do albíčka, chudinka Honzík doufam že se mu to rychle spraví

kvikvi: my bydlíme ve 4.patře taky bez výtahu, když malej spí tak si hodim nejdřív nákup nahoru a pak se pro něj vrátim, ale když pláče tak vleču jeho i nákup, taky si nedokážu představit až bude větší jak to budu dělat
15. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, latkuju, hrozne jsem se na to tesila, nakoupila vybavu, ale jen takovou jednoduchou, hlavne ctvercovky svrchnaky, vlnaky a mam i nejake zavazovacky, ale jak jsem prijela z porodnice, tak jsem byla KO,tak jsem asi tyden pouzivala ekojednorazovky- moltexky, pak jsem dostala zanet prsu, pak retenci mleka, ale pustila jsem se do toho. rekla bych ze je to v pohode, akorat me nejvic se*e to zehleni ctvercovek, ale chci vydrzet cele sestinedeli, pak uz zehlit nebudu. Kacence davam dve plenky jednu na osminy a na to jednu slozenou na novosklad a svrchnacky IV fox nebo IV organic - oboji jsou uplne super, koupila jsem i nejake babylucy, ale ty prodam, ty jsou blbe, nevyhovujou, radsi jsem mela zainvestovat do tech IV. Jinak mam doma takovy box, kde ty plinky skladuju na sucho, kdyz je plina pokakana, premachnu v teple vode, potru zluc. mydlem a prdnu do toho boxu, peru tak jednou za dva az tridny. Plinky zehlim ja i manzel. Mala je spokojena, zadecek ma uplne v pohode, akorat pozor na obleceni- kdyz budes pouzivat cc, tak to chce vetsi bodycka a tak, zadecek je vetsi, tak abys miminko s plinkama oblikla treba do velikosti newborn. Ataky mam odzkouseno,ze kdyz dam jen jednu plinku na osminy, mala rve za hodku, protoze je hned mokra, chce to vic vrstev. mam i vicevrstvene plinky,ale vic mi vyhovujou cc, uvazuju ze poridim jeste asi tak dva az tri kusy plen AIO, na ven , k doktorce a tak. vlnacky odzkousene nemam, ale uz jsem vic v pohode, tak se vrhnu na testovani. A separacky me nenadchly, mala vice v suchu neni, a plinku to neochrani.
15. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulka: jaz toho mela prave hruzu, z toho prenaseni, hlavne na zacatku, kdyz jsme meli jet prvne kocarkovat, mam strach ze treba zakopnu a spadnemi Kacenka a tak, ale clovek se nesmi bat, jinak by z domu nevylezl, ted spis premyslim jak to udelat, abych vsechno pobrala. clovek uz si nasel nejaky system, trosku ted lituju ze nemam vloznou tasku v kocarku, ale stejne jakmala povyroste, bude tezka tak jako tak.
15. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky male se udelaly potnicky, a muzu za to ja, loupalo se ji celicko, tak jsemji mazla modrou indulonou, jenze jak je to moc mastny tak ji to asi ucpalo pory a ted ma pupinky, ale nezhorsuje se to nastesti, nicim to nemazu, omyvam cistou vodoupri koupani. A jak psala Sandra, ty opruzeninky, jak je teplo, tak to ame taky,podpazi a pod krckem, aviril zasyp mam, tak to musim vyzkouset.
15. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat, budete chodit s mimiskamana plavani? ja bych moc chtela, ale nevim jestli neco takovehove strakonicich je, ale mame auto, tak bych jela i jinam :slight_smile:
15. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak na vítání občánku se potkáme :grinning: :grinning: těším se bohužel tatkovi asi nedají volno aby tam byl s námi :frowning2: :frowning2: stím dopisem to bylo jak jsem říkala dal ho nevlastní sestře a to byl prosím doporučeně a já byla doma a nezvonil :frowning2: takže si půjdu stěžovat na poštu už se to stalo po několikáté

Káťo baby plavání je tady ve Strakonicích já z Honzíkem chci chodit 100% tak se můžete z malou přidat a co ty Sandři přidáš se nebo ještě někdo:slight_smile: prý je to plavání super já sice v plavkách (které si budu muset koupit) budu vypadat jako hroch ale co bych pro malého neudělala :slight_smile:
15. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul: já taky doufám že to bude na další kontrole OK
15. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvi my potničky máme taky, dostali jsme od Dr. Holtův krém sice hrozně smrdí ale fakt pomáhá,myslím že se dá koupit i bez předpisu nebo nám říkal potírat lihem co jsme měli na pupík, ale to mě přijde dost agresivní protože vysušuje

jinak já bych chtěla taky s malým jezdit na plavání, našla jsem na netu jen kurz v Horažďovicích, stojí 10 lekcí 1800,-

nin nemáš nějakej odkaz na to baby plavání nebo info?
15. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ninus tak az pujdete se domluvime zebychom sly spolecne a stema plavkama to neres, ja mam tak osklivy bricho, no hnus fialovej, chystam se koupit si jednodilne plavky, u litexu maji nadherne a nejsou vubec drahe. Ninus mas nejake info o tom plavani? Je nekde neco na netu?
15. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin: davala si Honzikovi tu latkovou plenku od zacatku co vam to rekli na kyclich, kdyz jste tam byli poprve?
Nam teda rekli, ze to maji kluci ok, ale at preventivne davame, ale ja jsem docela lajdak, ale ted se bojim, tak zacnu davat, abychom to meli dobre az tam pujdeme ve 3 mesicich

Plavco bych taky brala, ale nevim nevim, jak s klukama, to abych mela vzdycky nejakyho partaka sebou :slight_smile:
15. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
segra ma holcicku, 18 mesicu a od pul roka jezdila na plavco do Horazdovic, byla moc spokojena. Hodne se tam naucila, a vodu miluje. Ve Strakonicich je pry pro mimi dost studena voda.
15. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: jo jo dávala a poctivě,měl jí vždycky,na to jsem si dávala pozor

Káťo: to není špatný nápad mohli by jsem se společně domluvit,bohužel na netu jsem nic nenašla ale chodí tam nevlastní sestra a nemůže si to vynachválit, tak jsem se pro to taky rozhodla, o břiše ani nemluvím to ani není hnus fialovej to je přímo katastrofa - mám ho pěkně popraskaný takže si budu kupovat taky jednodílné plavky to ostatní neschovám ale co každý jsme nějaký - jen až jim tam vlezu do bazénu tak jim tam moc vody nezbude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak my bydlíme ve 2 patře, schody jsou blbé tak jsem se naučila malého dolu ke kočárku nosit v autosedačce taky jsem měla strach aby se mi tam vešel. ted co ma tu peřinku tak musím v naručí nevejde se mě do autosedačky a i když jen na chvilku nechci jí sundavat , sundavám jí jen při přebalovaní a koupání - ale to je logický :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus ja nanetu taky nic nenasla, vim ze je neco vylepenyho primo na dverich pri vstupu na bazen, az budu mit cestu, tak tam kouknu, nebo jestli se tam nejak dostanes s kocarkem :slight_smile: Jinak my plinku navicnedavame, mame latkovky a mala ma dycky dve a ma dost nozkyod sebe, tak snad to staci, az pujdem na kontrolu, tak jim to ukazu jak ji balim a at mi reknou jestli to staci, kdybych dala dalsi plinku, Kacenka by uz byla jak ferdamravenec,by mela sileny zadecek :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekoukate nekdo na novu na Foresta? je to moc hezky film
15. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si myslím že uplně stačí, dáváš látkový a to je prý nejlepší že já to taky nezačala dávat - no jo byla jsem pohodlná :frowning2:
Zítra bych tam mohla mít cestu nebo v neděli a taky se zeptám nevlastní segry co a jak a pak dám echo, já jelikož jsem ještě v obýváku a malej mi tu usnul v druhé postýlce tak nemám TV puštěnou aby ho to nerušilo a i po tichu tukám do klávesnice
15. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=H_nQGNuVOdE

Holky tohle je video našeho Honzíka a tetičky Káti (nacvičovala na svoje :slight_smile: ) zpívala malému tak jsem to natočila a hodila na youtube :slight_smile: bohužel jsem nevěděla jak to video otočit tak kdo bude chtít si poslechnou sestřičky pěvecké nadání musi trochu naklonit hlavičku :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://picasaweb.google.cz/qendorf/20090419__NARODILA_SE_NAM_KACENKA#5336104623204354818 jsme dneska Kacenku koupali v kybliku, ale lepsi je vanicka, kyblik je tak na vyblbnuti a cvachtani se, ale male se to libilo :grinning: nevim jak v tom koupou ostatni, ale asi bych musela nejdriv malounamydlit na podlozce a vymachat v kyblu :grinning: v tom fakt nejde to miminko vykoupat, clovek ani nevi, jak ma to dite chytit :confounded:
15. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus ja koukam na tva ted jsem tady amanza zehli plinky :grinning: :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechce manža skočit k nám já tu mám koš prádla - jen aby nevyšel ze cviku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na Foresta koukame, je to fakt pekny, uz jsem to videla tolikrat. Kluci uz hodinku chrupkaji v loznici, tak mam volno
15. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ten kdyby vedel ze jsem to tu napsala tak se mi na to vyprdne. :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé malinká je tak krásná, v tom kyblíku je užasná :grinning: no prostě kočka, já ho chtěla pořídit ale vubec jsem nevěděla jak bych malého držela nakonec mě můj tatínek koupil anatomickou vaničku stím stojanem - stojan po tom co se pod vaničkou složi nepoužívám a ani tu anatomickou vaničku prostě se mi vní špatně koupalo, tak jsem chtěla koupit klasickou dětskou a do ní lehátko ale oni dělají tak uzké dno, nakonec jsem sehnala vaničku z normálním dnem kde supr sedí lehátko a je prostorná za 250,. u nás v domácích pořebáchl
15. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem osiřela tatka nám prch na pivko (dovolil se tak jsem mu dala propustku ) jak já bych taky někam vyrazila :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak se nam ke vsem problemum nabalil dalsi, edovo babicku dnes odvezla rychla s podezrenim na mozkovou prihodu nebo nador na mozku. "nastesti" se potvrdila jen meningitida,ted lezi na infekcnim v Brne, nic nevime :pensive: . jsme z toho hodne spatny :cry:

na koupani bysme chteli chodit, je tu urcite,na plavecaku jsem videla ceduli ale podrobnosti nevim
15. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek, tak my kyblik mame taky, kupovali jsme ho jako prvni, ale po prichodu z porodnice jsem se bala je do kybliku dat, vubec nevim, jak je tam drzet, tak dodnes koupeme porad ve vanicce a kyblik je pekne schovany :slight_smile: ale chtela bych to vyzkouset, preci jenom uz jsou kluci vetsi
15. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři: je mi to líto, jak jsem psala na ICQ ale nebojte bude určitě v pořádku - držím pěsti štestí :wink: :wink: :wink: :wink:
15. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona je fakt ta vanicka nejlepsi, ja poridila i kyblik, aby se mala mohla rochnit, navic me vanicka stala asi 120 korun v ikei, tak mi nebylo lito penez za kybl, a vanicka z ikei je supr, ma protiskluzove dno zevnitr i z venku,lehatko mame penove ale jeste jsem ho nepouzila, to asi pouziju az do vany :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek