• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
do toho vseho jsem se dnes dozvedela ze moje skvela sestrenice kterou miluju lezi v budejovicich na detskym :pensive:
15. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
San to je hrozny :astonished: :pensive:
15. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mate nejakou smulu nebo co :pensive:
15. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus zasbude dobre, ted se vam to jen nakupilo, urcite se vsichni uzdravi :pensive:
15. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu za manzou, psychicky ho podporit aby mi tech plin nazehlil co nejvic :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.blesk.cz/zlaticka

tak jsem Honzíka přihlásila do soutěže Blesku / Zlatíčko hazím odkaz kdyby jste chtěli přihlásit i své miláčky hlasování začíná od 25.5
15. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři koukám že se vám nějak ta smůla lepí na paty ale neboj otočí se to a bude dobře, babička i sestřenka budou v pořádku a uzdraví se
15. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo to se musí podpořit jinak by se na to taky příště mohl vyprdnout :grinning: :grinning: :grinning:
vyfoť manžu u žehlícího prkna já chlapa s žehličkou nikdy neviděla :wink: :wink: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin ja taky nevidela chlapa zehlit,ale manza se do toho nejak zabral, ani neduta a maka. bych ho cvakla ale dosly baterky do fotaku, sakrys :angry:
15. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak jsem si dneska pořídila pěkné šaty na segry svatbu dostala jsem je za velkoobchodní cenu za 1700,- na krám by je dávali za větší dardu :slight_smile: no nejdřív jsem si v nich připadala jako dělová koule a po segry ujištění a dlouhém zkoumání a pozorování sebe v zrcadle jsem došla k závěru že to není nejhorší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Botky knim jsem doma měla - černé lodičky na 8cm podpatku ale snad si vnich nerozbiju usměv jelikož celé těhu jsem nosila boty na nízkém podpatku a i ted u kočáru vysoké mít nemužu ( dřív jsem milovala podpatky čím větší tím lepší )
15. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiši to je škoda, já mám baterku nabytou tak že bych zaběhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá že se mi miláček budí tak pomažu udělat mlíčko a pak ho šoupnu do pokojíčku, snad bude dnešní noc klidnější :wink:
15. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je a kdes kupovala satky ja musim taky neco schrastit na svatbu
15. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, uprimne povim ze s odpustenim kdyz se sere, tak se sere
zacina toho na me byt moc a uz nem moc sil :pensive:
drzi me jen Juli
15. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemam
15. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak miláček se nebudí planý poplach no vědět že bude takhle od sedmi spinkat tak už jsem v posteli taky:slight_smile:

Šatky jsem kupovala od známé co má salon Afrodite u parkoviště u Bati u nás ve dvoře mají sklad tak jsem se tam byla prohrabošit, můžu se zeptat a můžeš zajít ty jsi hubenoučká tak toho mají spoustu hodně spíš večerní a plesové ale najde se tam určitě i něco idealního

Sandři neboj bude to v pořádku já jsem taky byla špatná když se u Honzíka začali objevovat zdrav.problémy měla jsem sto chutí do všeho praštit ale pořád doufám že už bude jen lépe a vše bude ok, člověk nesmí přestat doufat jakmile rezignuje je to naprd
15. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, presne, vetsinou to byva vsechno najednou, to je nejhorsi. my jsme taky meli po prichodu z porodnice tezsi obdobi, ale vzdycky si rikam, jeste ze mam ty kluky, staci kdyz vyloudi maly usmev a hned je vsechno veselejsi
15. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze shanite obleceni na svatbu, nas taky ceka, v cervnu se vdava sestrenice, a taky nemam nic na sebe, ja bych i mela, ale ted me bohuzel nic neni :slight_smile: a asi jeste dlouho nebude, jestli nekdy jo, nejak to nejde dolu :frowning2:
15. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: mě všechno je a některé věci i volnější :grinning: :grinning: ale nikdy jsem doma neměla nic co by se hodilo na svatbu jsem spíš džinová a mám ráda trička s výstřihem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mít ve skříni šaty to jsem fakt nikdy neměla
15. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se mas, ze mas i veci volnejsi :grinning: to bych taky brala :wink: Tak ted mas aspon jedny saty, cas od casu se hodi mit je doma. Ja jsem pred otehotnenim shodila 20kg, tak jsem vsechny ty velke veci rozdala, nebo vyhazela, protoze jsem si rekla, ze uz tak velke nikdy nechci nosit, ale ted bych je brala :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě sice je něco volnější ale pořád jsem macatá holt nemám být po kom štíhlá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Naštestí mám o 10kg méně něž v těhu, dřív než jsem potkala drahou polovičku jsem byla o dost štíhlejší (3roky jsem byla sama) a ted co jsem sním mě přišlo že ta váha šla pořád nahoru a to moc nejím
15. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nevěřím vlastním očím miláček spinká od sedmi :wink: :wink: :wink: :wink: a to se většinou budí v 22hod napapá se a pak pokračuje ve spaní no já nestačím koukat aby kanec zase nebyl vzhuru od 4 ale jelikož má zítra tatka volno tak ho po ránu šoupnu k němu do postele a musím do města nevlastní segry syn Tobias má zítra narozeniny 1 rok tak jsem pozvani na oslavu, jen nevím co mu koupit
15. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela s vahou vzdycky problem, a kdyz uz jsem se rozhodla, ze neco shodim a i se to tak pekne povedlo, tak jsem otehotnela, a kluci mi teda dali :grinning: :grinning: ale to je fuk, hlavne, ze je mam, jsou to milacci. Ja taky tolik nejim, ale jim tak blbe, pres den tolik casu neni, a dohanim to vecer :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je Honzik sikula, aspon se pekne vyspinka
my mame v rodine taky maly prcky, tak taky porad vymyslim co koupit k narozkam, vetsinou to jsou ale hracky, ted posledni dobou nejake hraci, to se jim libi, bylo to taky k 1 roku, to ma vzdy uspech. Obleceni ma kazdy spoustu a co jineho :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: přesně jako já já měla vždy problémy z vahou nikdy jsem nebyla štíhlá a ani nebudu ale smířila jsem se s tím jaká jsem a to bylo to nejlepší ze svých nedostatků jsem si dokázala udělat legraci když mě v práci jeden opilec řekl že mám velkou prdel - asi si myslel že mu vynadám nebo se urazím ale já mu z usměvem na rtech řekla že velkou mám a jsem za ní ráda protože se mi na ní měkounce sedí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Přesnbě je to fuk hlavně že máme drobečky u sebe a jsou zdraví a jak píšeš jsou to prostě miláčci, já taky nejím kolikrát večer zjistím že jsem se ani nenajedla a tak už to nedoháním protže jak bych se najedla na noc bylo by mě zle, a kolikrát mě překvapí když nejím že dostanu průjem a že to je v poslední době časté myslela jsem že nechut k jídlu se srovná po 6nedělí ale vubec změna žádná
15. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se loucim, jdu spat, preju dobrou noc a hezky vikend
zitra jedeme do Pisku, ma se tam stavit neco z pisku :slight_smile: ale ma prset, tak uvidime
15. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
6ti nedeli vubec nemusi byt 6 nedel, nekdo to ma mnohem dele, rikal mi to i doktor. Ja mam porad navaly horka, a pak je mi zase zima, taky jsem se tesila, ze to prejde, ale je to porad stejne
jinak s tvou odpovedi tomu opilci v praci si mi dostala, to me pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: ale je to tak mnohem lepsi nez se stresovat, to je o nicem
15. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak a to já mám takovýhle hlášky pořád, kamarádi vždycky říkali že se mnou je radost někam chodit a to jsem ani nemusela pít :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Anny ty máš kluky na umělém mlíčku??? nebo kojíš???
Jestli je máš na um kolik jim dáváš??????????????????

Přeji ti dobrou noc a také hezký víkend
15. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši to mě ani neříkej těch 6 neděl mě stačilo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz ono je vseho vic :frowning2:
nin asi tusi co jeste mam na mysli :pensive:
za posledni 2 roky jsem zazila tolik, ze bych mohla mit do konce zivota vybrano.
mam chut se opit :sweat_smile:

honzulka je sikulka. me mala zabrala az ted
15. kvě 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek