Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
8. pro 2008
ahoj holky,

ninus: vůbec nesmutni, není důvod. Hlavně, že je to zdravý a má se k světu. To je to nejdůležitější na světě.
ilona24
8. pro 2008
Tak tyhle reference mi pro začátek stačí 😉 díky
sayastautor
9. pro 2008
ili 🙂
dobre ranko holky 🙂
ninus81
9. pro 2008
Ahojky holky koukám Sandruš ty jsi ranní ptáče 😃 😃 no a jak pak se dneska máte???
evulebobule
9. pro 2008
Ahoj holky,

dneska jsem byla na konrole. Vše zatím OK
ninus81
9. pro 2008
Tak to je super že je vše ok a neboj i nadále bude 😉
evulebobule
9. pro 2008
ninus: děkuju, snad bude. 22.12. jdu poprvé na krev na vrozené vady. Bojím. :-|
sayastautor
10. pro 2008
dobre ranko holky,
tak jsem vcera byla na kontrole. Delal mi i utz, tak jsem prdelku aspon videla 🙂. Uz ma 870 gr. a kdyz tak poroste dal a porodim v terminu, tak by mela mit 3500-3600, coz ja asi neporodim :-N . Jinak je zdrava a krasna x-)
Taky nam posunul termin porodu na 17.3. Dalsi kontrolu mam az za mesic. A malinka je uz pekne hlavickou dolu, tak snad se nam neotoci 🙂
Jinac, Evco, ja bych se nebala. Me treba vyvojovy vady delali az v tom 16. tt. Hodne casto vychazi i falesne pozitivne. Tak se na to zkus moc neupinat 😉. Ale bude to v poradku 😉
evulebobule
10. pro 2008
sayast: děkuju za podporu. Já vím, nesmím si to tak brát. Díky moc 😉

A ta tvoje prdelka musí být nádherná. Jsem taky ráda, že kontrola proběhla v pořádku 😉
sayastautor
10. pro 2008
no,ted jsme ve fazi kdy vypadame jako strasidylko 😃
Pockame az vyleze, ale kdyz bude po tatinkovi tak bude krasna 🙂
Jen to jmeno kdyby nas tak netrapilo... 😞
mikesova25
10. pro 2008
ahoj holky... 🙂
evco vůbec na tu krev nemysly,já jsem byla na odběru plodovky a úplně zbytečně,všechno bude v pořádku neboj
sandruš já myslela že už máte jméno vybraný?
my jsme dneska cestovali,rozváželi jsem šperky a domů jsme dorazili před chvilku a máme toho dost. :-p
sayastautor
10. pro 2008
no,vybrany jsme meli,ale cim vic se blizime k porodu, tak uz nemame a na zadnym se nemuzem shodnout :-N 😃 ]-( 😞
ja si myslim ze ta krev zbytecne stresuje. vsechny bych posilala na velky utz a bylo by 🙂
evulebobule
10. pro 2008
mikesova: no uvidíme. Já to měla zkomplikovaný RTG na začátku těhotenství. Tak snad to bude OK.

sayast: máš pravdu, krev zbytešně stresuje. A neboj mimčo bude hezký po vás obou. 😉
sayastautor
10. pro 2008
tim rtg bych se nestresovala 😉
je spoustu holek co berou silny antibiotika,naprosto nevhodna pro tehotne, ale jelikoz o tehu nevi, tak je polykaj a mimca jsou zdrava 😉
mikesova25
10. pro 2008
sandruš koukala jsem do albíčka,máš nádherný bříško,já takovýhle měla v 8 měsíci,moc velký jsem celkově neměla do 20 tt jsem nemohla říct ani že jsem těhu... 🙂
evule zbytečně se z ničeho nestresuj,je to zbytečný,raduj se z toho že jsi těhu a užívej si to 😉
já už se těším na příští rok až se začnem snažit o druhý mímo,začnem v září a pak se uvidí,co nám příroda nadělí
sayastautor
10. pro 2008
ja do 20. tt taky nemela temer zadny a ted roste snad ze dne na den 😃. Uz se tesim az budu zas hubena 🙂
Tak uvidis,zdeni,treba se vam povede hned 😉
sayastautor
10. pro 2008
Holky,je to sice slovenska stranka, ale prijde mi moc pekne delana. Tak kdyztak mrknete 😉
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=7
evulebobule
10. pro 2008
Holky díky,

uvidíme, budu sii moc přát, aby to dopadlo tak dobře jako vám.
😉
sayastautor
11. pro 2008
Evco a co bys chtela,holcicku nebo chlapecka? Mate uz nejaky jmena? A nechate si rict pohlavi nebo opravdu vydrzite na prekvapko?
A vubec se neboj, jinak nez dobre to dopadnout nemuze 😉
sayastautor
11. pro 2008
ninus81
11. pro 2008
Ahojky holky jak pak se dneska máte, já se před chvíli vyhrabal z postele a vyvebčila tu naší psí bestii 😃 😃 už dva dny jsem nějaká unavená a uplně bez chuti k jídlu mě snad ten náš raubíř skáče po žaludku cokoliv z jídla vydím polijemě pot (a to jen při představě že bych to měla sníst)
sayastautor
11. pro 2008
je,Nin, to me mrzi 😞. Ja bych bez jidla nevydrzela 😃
To vam vase psi bestie 😃 😃 😃 vydrzi dlouho. me budi uz v 7, kdyz je dobry den tak vydrzi max. do 8.
to ta nase princezna se dneska tak krasne protahla, az mi z bricha koukala rucicka nebo nozicka x-)
Koukni schvalne na to video, je to moc hezky a uvidis jak zhruba malej vypada 😉. Ja z nej byla uplne dojata 🙂
mikesova25
11. pro 2008
ahoj těhulky 😉
video jsem zkoukla je krásný 🙂
ninus tak to jsi na tom jako já, já jsem nemohla vůbec jít, vždycky jsem dostala na něco chuť a když jsem si to udělala tak se mi udělala špatně sotva jsem na to koukla a přešla mě chuť 😞
to je dneska hnusně co? u nás mlha,není vidět skoro nic ]-(
sayastautor
11. pro 2008
u nas je taky osklive 😞
holky,tak co ja bych za to dala. Ja se nemusim ani na nic podivat a snedla bych vsechno. Cukrovi uz je pul pryc, taky moje prace :-N . A to jsem driv jist nemusela, nebyla jsem vubec jedlik a ted, jeste dojidam jidlo po manzovi :-N
kvikvicek
11. pro 2008
ahoj holky 🙂 U nas je mlha ze by se dala krajet, musim do obchodu, vubec se mi do te zimy nechce :-S Ale co se da delat. Ninus taky mam obcas takove dny, kdy nemam chut na jidlo, vezmu si jen kousicek, a jsem hned plna a nesmakuje mi. Ale za to nekdy, to je sila,vcera jsem mela buchticky s kremem a sezrala jsem jich peknou kopici :-N
Evulko, neboj se, mysli na to, ze to bude dobry, dopredu se nestresuj, proste jakoby pocitej s dobrym vysledkem a urcite to bude v pohode.
kvikvicek
11. pro 2008
Sandrus ten slovensky odkaz je super 🙂 je to krasne dopodrobna popsane, fakt moc pekne 🙂
kvikvicek
11. pro 2008
ted jsem koukala na to video, tak jsem si drobet pobrecela x-)
evulebobule
11. pro 2008
kvikvicek: jojo, budu se snažit, díky 😉

sayast: krásný video, teď se ještě dívám na ty díly z National Geographic. To je taky nádhera. Je to tam od oplození, přes jednotlivé týdny. Fakt super. Jdu zase čučet a díky za tip. 😉
ninus81
11. pro 2008
Ahojky Sandři super video 🙂 🙂 je to prostě zázrak
Tak jsem dneska byla nakupovat ježíšky, zajela jsem si do Tesca do Písku a na toho mýho raubíře jsem koupila krásný bodýčka 🙂 🙂 🙂 tak jsem si alespon udělala radost a celkový nákup aby byl ježuch mě stál 4000,- ( a to mám jen část 😃 😃 😃 😃 😃 😃 )
kvikvicek
11. pro 2008
Holky v tescu maji krasne veci na miminka, jsem ted byla dlouho bez auta, ale uz se tesim az tam zajedu a neco koupim, jsou to krasne hadriky, ne nejak silene drahe, a jsou fakt bavlneny, ne jak ty levny nekde s primesi nejakych umelin, to clovek na to sahne a citi to.

Začni psát odpověď...

Odešli