• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky,

ninus: vůbec nesmutni, není důvod. Hlavně, že je to zdravý a má se k světu. To je to nejdůležitější na světě.
8. pro 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tyhle reference mi pro začátek stačí :wink: díky
8. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ili :slight_smile:
dobre ranko holky :slight_smile:
9. pro 2008 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky koukám Sandruš ty jsi ranní ptáče :grinning: :grinning: no a jak pak se dneska máte???
9. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska jsem byla na konrole. Vše zatím OK
9. pro 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super že je vše ok a neboj i nadále bude :wink:
9. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: děkuju, snad bude. 22.12. jdu poprvé na krev na vrozené vady. Bojím. :unamused:
9. pro 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko holky,
tak jsem vcera byla na kontrole. Delal mi i utz, tak jsem prdelku aspon videla :slight_smile:. Uz ma 870 gr. a kdyz tak poroste dal a porodim v terminu, tak by mela mit 3500-3600, coz ja asi neporodim :sweat_smile: . Jinak je zdrava a krasna :dizzy_face:
Taky nam posunul termin porodu na 17.3. Dalsi kontrolu mam az za mesic. A malinka je uz pekne hlavickou dolu, tak snad se nam neotoci :slight_smile:
Jinac, Evco, ja bych se nebala. Me treba vyvojovy vady delali az v tom 16. tt. Hodne casto vychazi i falesne pozitivne. Tak se na to zkus moc neupinat :wink:. Ale bude to v poradku :wink:
10. pro 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: děkuju za podporu. Já vím, nesmím si to tak brát. Díky moc :wink:

A ta tvoje prdelka musí být nádherná. Jsem taky ráda, že kontrola proběhla v pořádku :wink:
10. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ted jsme ve fazi kdy vypadame jako strasidylko :grinning:
Pockame az vyleze, ale kdyz bude po tatinkovi tak bude krasna :slight_smile:
Jen to jmeno kdyby nas tak netrapilo... :frowning2:
10. pro 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... :slight_smile:
evco vůbec na tu krev nemysly,já jsem byla na odběru plodovky a úplně zbytečně,všechno bude v pořádku neboj
sandruš já myslela že už máte jméno vybraný?
my jsme dneska cestovali,rozváželi jsem šperky a domů jsme dorazili před chvilku a máme toho dost. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,vybrany jsme meli,ale cim vic se blizime k porodu, tak uz nemame a na zadnym se nemuzem shodnout :sweat_smile: :grinning: :angry: :frowning2:
ja si myslim ze ta krev zbytecne stresuje. vsechny bych posilala na velky utz a bylo by :slight_smile:
10. pro 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: no uvidíme. Já to měla zkomplikovaný RTG na začátku těhotenství. Tak snad to bude OK.

sayast: máš pravdu, krev zbytešně stresuje. A neboj mimčo bude hezký po vás obou. :wink:
10. pro 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tim rtg bych se nestresovala :wink:
je spoustu holek co berou silny antibiotika,naprosto nevhodna pro tehotne, ale jelikoz o tehu nevi, tak je polykaj a mimca jsou zdrava :wink:
10. pro 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš koukala jsem do albíčka,máš nádherný bříško,já takovýhle měla v 8 měsíci,moc velký jsem celkově neměla do 20 tt jsem nemohla říct ani že jsem těhu... :slight_smile:
evule zbytečně se z ničeho nestresuj,je to zbytečný,raduj se z toho že jsi těhu a užívej si to :wink:
já už se těším na příští rok až se začnem snažit o druhý mímo,začnem v září a pak se uvidí,co nám příroda nadělí
10. pro 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja do 20. tt taky nemela temer zadny a ted roste snad ze dne na den :grinning:. Uz se tesim az budu zas hubena :slight_smile:
Tak uvidis,zdeni,treba se vam povede hned :wink:
10. pro 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,je to sice slovenska stranka, ale prijde mi moc pekne delana. Tak kdyztak mrknete :wink:
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=7
10. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky,

uvidíme, budu sii moc přát, aby to dopadlo tak dobře jako vám.
:wink:
10. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evco a co bys chtela,holcicku nebo chlapecka? Mate uz nejaky jmena? A nechate si rict pohlavi nebo opravdu vydrzite na prekvapko?
A vubec se neboj, jinak nez dobre to dopadnout nemuze :wink:
11. pro 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak pak se dneska máte, já se před chvíli vyhrabal z postele a vyvebčila tu naší psí bestii :grinning: :grinning: už dva dny jsem nějaká unavená a uplně bez chuti k jídlu mě snad ten náš raubíř skáče po žaludku cokoliv z jídla vydím polijemě pot (a to jen při představě že bych to měla sníst)
11. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,Nin, to me mrzi :frowning2:. Ja bych bez jidla nevydrzela :grinning:
To vam vase psi bestie :grinning: :grinning: :grinning: vydrzi dlouho. me budi uz v 7, kdyz je dobry den tak vydrzi max. do 8.
to ta nase princezna se dneska tak krasne protahla, az mi z bricha koukala rucicka nebo nozicka :dizzy_face:
Koukni schvalne na to video, je to moc hezky a uvidis jak zhruba malej vypada :wink:. Ja z nej byla uplne dojata :slight_smile:
11. pro 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky :wink:
video jsem zkoukla je krásný :slight_smile:
ninus tak to jsi na tom jako já, já jsem nemohla vůbec jít, vždycky jsem dostala na něco chuť a když jsem si to udělala tak se mi udělala špatně sotva jsem na to koukla a přešla mě chuť :frowning2:
to je dneska hnusně co? u nás mlha,není vidět skoro nic :angry:
11. pro 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas je taky osklive :frowning2:
holky,tak co ja bych za to dala. Ja se nemusim ani na nic podivat a snedla bych vsechno. Cukrovi uz je pul pryc, taky moje prace :sweat_smile: . A to jsem driv jist nemusela, nebyla jsem vubec jedlik a ted, jeste dojidam jidlo po manzovi :sweat_smile:
11. pro 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: U nas je mlha ze by se dala krajet, musim do obchodu, vubec se mi do te zimy nechce :confounded: Ale co se da delat. Ninus taky mam obcas takove dny, kdy nemam chut na jidlo, vezmu si jen kousicek, a jsem hned plna a nesmakuje mi. Ale za to nekdy, to je sila,vcera jsem mela buchticky s kremem a sezrala jsem jich peknou kopici :sweat_smile:
Evulko, neboj se, mysli na to, ze to bude dobry, dopredu se nestresuj, proste jakoby pocitej s dobrym vysledkem a urcite to bude v pohode.
11. pro 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus ten slovensky odkaz je super :slight_smile: je to krasne dopodrobna popsane, fakt moc pekne :slight_smile:
11. pro 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem koukala na to video, tak jsem si drobet pobrecela :dizzy_face:
11. pro 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: jojo, budu se snažit, díky :wink:

sayast: krásný video, teď se ještě dívám na ty díly z National Geographic. To je taky nádhera. Je to tam od oplození, přes jednotlivé týdny. Fakt super. Jdu zase čučet a díky za tip. :wink:
11. pro 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sandři super video :slight_smile: :slight_smile: je to prostě zázrak
Tak jsem dneska byla nakupovat ježíšky, zajela jsem si do Tesca do Písku a na toho mýho raubíře jsem koupila krásný bodýčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak jsem si alespon udělala radost a celkový nákup aby byl ježuch mě stál 4000,- ( a to mám jen část :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
11. pro 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v tescu maji krasne veci na miminka, jsem ted byla dlouho bez auta, ale uz se tesim az tam zajedu a neco koupim, jsou to krasne hadriky, ne nejak silene drahe, a jsou fakt bavlneny, ne jak ty levny nekde s primesi nejakych umelin, to clovek na to sahne a citi to.
11. pro 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek