• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Sandři vím co máš přesně ma mysli a neboj bude dobře, všechno se srovná a bude ok
Co babička a sestřenka nějaké povzbuzující zprávičky?????

Tu chut já mám taky, mamina mě udělala radost 23.5 je tu divokej bill tak to vypadá že pokud seženu lísky vyrazím - NECHCE SE NĚKDO PŘIDAT - mamina slíbila že bude u malého tak uvidím

Tak holky dnešní noc naprosto ukázková musím honzíka pochválit takže papal v 19hod pak 23:30 pak 2:45 a pak v 7:00 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: t :astonished: k jsem mu za to jak je šikovnej slíbila koupit hračku viděla jsem v hračkárně v POMPU krásného pejska od Lamaze tak mu ho koupím
16. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Nin, my jsme na umelem mlicku, kojila jsem jen prvni 3 tydny, ale bylo toho malo, takze jsem to mela stejne na stridacku, jednou moje, jednou umele, ale pak jim to nestacilo, a hodne plakali, tak jsem si musela koupit odsavacku a vyzkouset, kolik vlastne mam, a vetsinou jsem mela cca 20-30ml, coz nebylo nic. Tak jsme presli na umelou. Davala jsem jim 110ml, a ted posledni tyden davame 135ml 5x denne. A co vy?

Jinak my dneska noc opet krasa, od 20:30 do pul 4h, a pak do 8h :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme se včera seznámily s Mispul - bylo to krátké, ale fajn :sunglasses: představení taky super, pak jsme si zašly ještě s manželem ve Strako posedět, přespaly jsme tam ráno alou domů za malou.
Tý jsem po odpo spaní naměřila 39, 4, přitom byla úplně v poho, jen byla rozpálená, tak pro jistotu jsem jí dala teploměr, ale tohle jsem nečekala. Teď šla spát a už má 38, tak to snad bude v poho.
a co vy??
16. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: mě v porodnici trápili z kojením musela jsem mít klouboučky ale mlíčka moc nebylo malej schazoval a plakal tak už ho v porodce dokrmovali, a když jsem doma pak odsávala tak jsem třeba za celej den odsála 10 ml a někdy 20ml a to už byl výkon.
Já jsem začinala na 90ml / 7x a ted dáváme 120ml / 6x denně jsme na nutrilonu Extra (více sytící ) jelikož ten normální mu nestačil a je vidět že chutná, používám Avent flaštičky

Klari: tak snad Emičce telota klesne a bude ok
16. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Nin, me kluky v porodnici dokrmovali uz 3 den po porodu, a druhy den uz jim davali caj, coz nechapu. Ja rodila cisarem, takze jsem kluky mela u sebe az sesty den, bylo mi spatne po epiduralu, takze mi nosili kluky jen na kojeni a uz od zacatku mlicka bylo malo. Dokrmovali je tam Hippem, takze kdyz jsme odchazeli domu, tak mi rikali, ze by bylo nejlepsi na Hippu pokracovat, tak jsem se pak ptala i v lekarne, a taky mi to bylo doporuceno. Ten jim chutna a nedela potize, pres den vydrzi bez problemu ty 4h a v noci vetsinou 6h :slight_smile:
Myslim teda, ze je krmime priblizne stejne. A je videt, ze nam kluci pribiraji, a to je dulezite, ja se strasne bala, aby pribirali
Avent flasticky mame taky, na tech jsme zacinali, ale pak mi z nich nechteli papat, tak jsme koupili Nuk flasky, z tech docela jo, ale nakonec, jak jsem kupovala tu odsavacku, tak to byla MAM, a k tomu byly dve flasticky a z tech papaji nejlip, tak jsme jeste prikoupili a kluci jsou spokojeni. Mame dudliky jednicky, a ted k tem vetsim flaskam jsou dvojky, ale to nevim, kdy na ne prejit
16. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak e. babi lezi v brne na infekcni JIP,rano jsem tam volala, byla bez teploty, pri vedomi a pry komunikovala,ale odpo nam volal tchan, ze je zas v bezvedomi a nekomunikuje. snazili jsme se tam dovolat, ale personal je tam tak neprijemny ze jsem nestacila zirat :sweat_smile:. sjel me tam dr hned dop co jsem tam volala :rolling_eyes: . Snad bude babi dobra, je jeste relativne mlada, 68 let

Nin,ani nevis jak ti billa zavidim :sweat_smile:. Cekala jsem strasne dlouho na jejich koncert az tu bude, minule mi to nevyslo a ted bohuzel taky nemuzu :frowning2:. mamka by mi sice pohlidala,i mi to nabizela, ale to si nemuzu dovolit, nejde mi odstrikat ani jedna lahvicka a bez toho si to netroufnu :frowning2:. ale mrzi mi to moc

Klarko, tak snad bude emmicce zitra uz lip,ale je to divny ze z niceho nic

my dneska budem slavit, juli nam usnula uz v pul 10 :slight_smile:. a ja se rezala u ucastniku zajezdu :grinning:

Nin, co oslava Tobika?

Jinak jsem skoukla fotky a videa a je to super :slight_smile:

Jo a moje sestrenka nevim, nejak si netroufam ji napsat,ale lecba u ni je na dlouho a hlavne musi sama chtit. ted ji v patek budou poustet na reverz, protoze dela skolu ve gmundu a kvuli marozeni by prisla o cely rok, protoze ji chybi jen par testu a to nechtej a nastoupi zpet az to bude mit dodelany a pak se uvidi.

preju dobrou noc :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,přeju krásně slunečné dopoledne,snad už nám to počasí vydrží,

jak psala Klára,podařilo se nám seznámit :sunglasses: a manžel fakt sympaťák,nebyl ze mě zděšenej,že jsem byla taková voprsklá? a muzikál úplně super,potěšilo mě,že to bylo trošku jiný než ten film a bylo tam víc písniček,Dancing queen jsem si pozpěvovala ještě v noci v posteli :grinning:

San:máš pravdu,jak se něco po...,tak pořádně,ale neboj vyjde sluníčko a zase bude líp,někdy je to strašně náročný,ale stejně nakonec nezbyde nic jinýho,než to vydržet a pak to stojí za toa ostatní

Klári:doufám,že Emička už nemá teplotu,jestli jo,napadlo mě,už jste měli 6 nemoc,u nás taky propukla takhle najednou,3 noci vysoký teploty,pak se osypala a byl konec,ještě k tej středě,přemejšlela jsem nad tím,počkala bys kdyžtak na mě tedy na nádraží? Ale ještě si písnem na mobil a upřesníme

jinak dvojčátka i všechna ostatní dítka jsou krásný
17. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny: mě tam stále nutili kojit já skoro brečela malej plakal hlady a prý to se rozkojíte, ani se moc nesnažili nějak pomoct asi razí heslo si mámá snaž se - snažila ale myslím si že to byl i ten stres a mlíko jsem měla bud slaby a přišla o něj.
Mě řekli že mu můžu dávat co já uznám za vhodné tak jsem se rozhodla pro Nutrilon

Malej je zatím s Avent flaškama spokojenej, pije z nich krásně taky jsem tápala u těch saviček (dudlíků) kdy vyměnit měla jsem strach na Aventu ta jednička - je vlastně novorozenec a 2 - je slaby průtok ta dvojka jak na ní píšou je od 1 měsíce ale my jsemměli do včera novorozeneckou jedničku a včera jsem mu poprvé zkusila 2 a super pije krásně, někde na na netu jsem četla že savička se má vyměnit až se dítě bude u papání vztekat (což mě přijde jako kravina to by malej musel ít stále tu jedničku )
To mě povídej já sse taky bála nevěděla jsem jestli se mám řídit tím co je na krabici tak jsem volala dr a ta mě řekla že mám udělat kolik uznám za vhodné a on si sám vypije kolik chce a ono to tak je je šikula a pěkně žravej tu 120ml má v sobě hned tak přemyšlím že zkusím přejít na 150ml

Sandři ahoj jak pak to že ti nejde odstříkat???? To je škoda mohli jsme třeba vyrazit spolu já bohužel nemám zatí ským jít :frowning2: tak to vypadá že asi nepůjdu vubec uvidím, ty doktoři to jsou pěkný hulváti já už to zdravotnictví přestávám chápat - dřív ta práce byla posláním a ted to sna berou jako nutné zlo.
Neboj Babička bude v pořádku uvidíš jestli je to bojovnice tak je za chvíli zase s vámi
Jinak oslava v pohodě dala jsem si 2 dcl červeného vínka (po tak dlouhé době) ježiši a to bylo tak dobroučký :grinning: :grinning: až stahnu fotky do PC hodím odkaz.

Klari: co Emička už je v pořádku

Tak to je super že se Vám Mama Mia líbila já na ní chtěla poslat maminu ale nakonec jsem jí koupila lístky na SMOKIE TOUR 2009 do ČB (musela by jet do prahy sama a to by asi neklaplo ty ČB jsou schudnější ) koupila jsme jí dva lístky at se rozhodne koho chce sebou a tak bere Honzovo Mamku (skorotchýni :slight_smile: ) Koupila jsem jí to protože mě strašně pomohla a pomáhá tak jsem nevědela co by jí udělalo radost a tohle jí radost udělalo. Takže Bábi vyráží za kulturou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky opět musím malého pochválit já tomu sama nevěřím papal v 19:00 hod po koupání - pak v 0:00 - pak 5:00 a teda v 8:00 spinkal krásně, tak jsem si ho za odměnu vzala v osm do postele k sobě, spinká tam ještě ted je obložený peřinama a chrupká jako andílek
17. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky,
Nin, asi uz se mi mliko upravilo jen na juli potrebu,mam doma rucni odsavacku,s tou nemam sanci, s tou mi to neslo od zacatku, rucne neco odstrikam, ale to by nebylo ani na jednu flasticku. mamka vi ze Billa miluju,tak mi to nabizela od zacatku ze juli ohlida,ale juli je na vecer nevrla a chce byt jen u prsu nebo chovat, vim, ze kdyby usnula tak bez problemu muzu jit. i bez flasticky.ted jde jen o to kdy usne. je to potvurka,vyciti to a usne az bude po noncerte :sweat_smile:. Takze si musim pockat na dalsi :frowning2:
To jsi musela mamce udelat strasnou radost :dizzy_face:

Muzikal vam tise zavidim, jela bych hned, ale nikdy se mnou nechtel nikdo jet, tak jsem mela smulu :slight_smile:

nase potvurka v noci poprve spala hur nez jsem zvykla. usnula teda brzo, ve 21:30,ale buzeni 2:30,to se nakojila a spala behem chvilicky dal,ale pak vzhuru od 5:15 do 7:30 a pak uz v v 9 vzhuru. na to nejsem zvykla, rozmazlila si me na max. 1 vstavani :grinning:

doufam ze emmy je bez teplutky

Copak jita?????????

Zdeni, co doma??

a pamatujete na Ilonu? taky sem jeden cas chodila, jestlipak uz je tehule.

Ja se tak tesim na nas srazik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Sandři zrovna tulě jsem si na na Ilonu vzpoměla nějak přestala chodit mezi nás ani jsem jí nikde nepotkala tak doufám že už se jim zadařilo a je těhule???

Na Jituš taky moc myslím

Malej spinká na balkoně v tom obrovském korábu přes něj mám sítku a je nadmíru spokojenej, my z Honzou máme uklízecí den Tatka ted vytírá hořejší patro já luxovala a utírala prach do toho peru už druhou pračku a budu smažit naložené masíčko

To je škoda kdyby byla na UM tak není co řešit viď tak já počkám na příště a půjdeme spolu
17. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my se za chvili budem chystat na prochajdu,asi podskali to jisti :grinning:

hale, nechcete zabehnout? my jsme teda doma oba,ale tady je to snad neuklizitelny :sweat_smile:

priste vyrazim moc rada :dizzy_face: . ale stejne mi to mrzi :frowning2:. v tomhle ma UM obrovskou vyhodu
17. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak me zabava, hospoda, nechybi, to vubec. ale Divokyho Billa miluju a tak bych sla. tak priste
17. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři mě taky diskotéky nechybí ale Billa mám ráda a příšte vyrazíme společně
17. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři zaběhnout nechceme jsem zplavená jak jetel než jsme ten náš hangár uklidili :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
17. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak my pořád 39, ale nic jí není, kdybych nevěděla, že má teplotu tak nic nepoznám
mispul: 6 nemoc jsme neměli, jen 5 tak to je něco podobnýho?? Jestli bude mít teploty i zítra , tak jedu k Dr. a díky za pochvalu manžela, to se zas bude naparovat, mu to asi ani říkat nebudu :grinning:
Teda, konečně tak krásný počasí a my musíme být doma. Jinak v tu středu, jestli teda pojedem, na Vás určo počkám, domluvíme se.
17. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak ja se na srazu neobjevim. Antibiotika nezabraly tak, jak mely, takze zitra asi dostanu dalsi.... Asi si reknu o homeopatika a radeji nasadim prirodni lecbu... Jinak na vas budu moc myslet.....
17. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jakpak se máte? Já jsem dnes celý den prospala :grinning: Zítra jdu na velkou krev, tak mi držtě pěsti, at vše dobře dopadne. Jinak, mám rýmu jako blázen a pěkně odřenej nos, jak si ho pořád šmrdlám, zácpu, zaražený větry atd, atd :grinning: a to se 13 dní vdávám, no jsem na to zvědavá.
17. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky já dneska měla pěkný den,odpoledne vozil taťka a já vyrazila s kámoškama na bruslích, byl to po dlouhý době zase nějakej pohyb, takže jsem se krásně protáhla. :slight_smile:

Včera jsme byli v Písku v té středověké krčmě na večeři,bylo to super,mamka hlídala Adama, mně to tak chybělo jít mezi lidi posedět :slight_smile:

Ninus kde je ten Bill? A v kolik začíná?

Jinak středa se nám blíží, už se těšíme :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Klári:uvidíš,ale u nás měla ta 6.nemoc takovejhle průběh,Míša byla přes den téměř bez teplot a normálně řádila,večer to na ni padlo a měla přes 39,dávala jsem po 3 hodinách panadol/nebo brufen/ a střídala to s nurofenem,po 3 dnech horečky úplně pominuly a osypala se.za dva dny to zmizelo,je to stejný jako 5.,ale u tý prej nejsou teploty

na středu se taky těšíme,jen musím ještě několikrát ta´tku upozornit,aby si tam podvečer vyhradil na to,že pro nás přijede :wink: ,snad počasí vydrží,dneska bylo krásně
17. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

taky se těším na sraz, už aby to bylo. Já tedy jedu v úterý na kontrolu a na monitor,tak budu u vás ve Strakonicích jako doma. :wink:
17. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoh holky,
mispul: tak to my asi měli tu 6 - měla tenkrát teploty, ale teď při koupání jsem si všimla, že má nateklý dásně, tak to bude mít snad k zubům. Mě to vůbec nenapadlo, všechny zuby jí lezly bez teplot. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak zítra má prý zase pršet, ale pak už snad bude dobře.
17. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul: Bill je 23.5 ve Strakonicích v Kulturáku
17. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani škoda že antibiotika nezabrali, tak snad na příští srazík dorazíš
17. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Nin, me taky doktor rekl, at jim davam podle potreby, ale clovek preci jen hned nevi, tak nam to chvili trvalo, nez jsme se zajeli. Zacinali jsme na 80, ted jsme davali do 6. tydne 110, a ted teda tech 135ml, a to jim pekne staci. Mam porad u flasticek dudliky jednicky, ale u Aventu mi prave z jednicek nechteli pit, ani z dvojek, byli asi liny tahat :slight_smile: v porodnici byl dudlik jak na kasi :grinning: :grinning:
Muzes zkusit mu dat tu 150ml treba jen 2x denne a takhle prejit. Tak jsem to delala ted, jak jsme zvysovali, myslim, ze to pro ne bylo lepsi, nez hned najednou.

Na sraz se tesime, pocasi snad vyjde a sejde se nas hodne

Evi, Tebe teda naberu v Sedlici na horni zastavce, jo? Pocitam tak ve 13:15, ale to jeste upresnime v utery :wink:
17. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: tak to budeš moc hodná.

A ten sraz je od 2 nebo od půl třetí?
17. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
to se ještě nedořešilo,nám by vyhovovalo v půl,ale záleží na místních :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych to taky potřebovala vedět od kolika????
17. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Klári:může to bejt,mišákovi te´d taky lezou další a tentokrát bez teplot,u toho prvního měla teplotu,zvracela a měla i srajdu,ten druhej byl jen se srajdou,tak doufám ,že už jsme si to vybrali
17. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jelikož jsem místní tak mě to nevadí (hlavně aby to nebylo o půlnoci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) papání beru sebou takže flašku můžu vytáhnout kdekoliv ( ty kojící budou vytahovat prsa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
17. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Me je to take jedno, myslim, ze kdyz to bude mezi 2h az pul 3h, tak se tim nic nezkazi :slight_smile:

Nin, ty si pripravis papani pro Honzika rovnou do flasky? Nebo si sebou beres jen vodu a namichas to az bude potreba? Rika se, ze se to ma vzdy davat cerstve. Ja jsem si koupila malou termosku, prevarim vodu a smicham na miste
17. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek