• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Anny. samozdřejmě že to beru zvlášt, horkou vodu do termosky koupila jsem si na to spešl nějaká značka miniland a mlíčko nasypu do VIA kelímku od aventu a smíchám až na místě
17. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vlastně my dvě budeme vytahovat FLAŠKY :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem měla super návštevu první album nahoře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/ :wink: :wink: :wink: některé fotečky jsem upravila
17. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co je vubec ta šestá nemoc?????????? Zní to DĚSIVĚ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky já jsem tu zase sama samotinká :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
17. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný koukám se tu jen na svou ikonu a to ještě ke všemu 6x FUJ TO JSEM SE LEKLA
17. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin:toho se neboj,působí to drasticky,ale tak strašný to není,spíš tě vystraší ty vysoký teploty,ta vyrážka, to je jen takový osypání,jako by měli všude potníčky,ani si to většinou neškrabou a za dva tři dny je to pryč :wink:
17. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
návštěva parádní a koukám,že se julince u vás v kočáře líbí :wink: ,to je dobře,že bude mít stejně starýho kamamráda
17. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julinka je krásnoučká pochovala jsem si jí a je pěkně těžká oproti tomu mému drobečkovy
17. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem psala že jdeme na to vítání občánku - holky myslíte že nevadí když venku než tam půjdeme sundám na tu chvíli (jak dlouho to asi trvá ) tu frejkovo peřinku????? nechci aby malej měl vzpomínky na vítání s tou peřinou.

a absolutně nevím co mu mám oblíct???????????????????????
no a sebe už tuplem ne??????????????????????????????
17. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem se lekla co to je slyším to poprvé proč to má tak děsivej název???
17. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky koukám že dneska je návštevnost mizivá tak se jdu zavrtat do peřin Dobrou noc
17. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nini:to vítání máte kdy? Když jsme byli my,tak měl Honzík riflový lacláčky a triko s dlouhým rukávem,míša taky měla rifličky a k tomu tuničku,ale byli tam mimča oblečený různě,třeba v dupajdách nebo šatičkách :wink: a myslím si,že na tu chvíli mu to klidně sundat můžeš,na koupání to přeci taky sundaváš :slight_smile:

jo a já měla rifle a halenku sportovního střihu a u Míši šaty
18. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
Nin, fotecky nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ani, tak at si brzy fit :wink:

nam do toho vseho lezi v nemocnici "teta"-babicky sestra,ale je to jako moje treti babicka :frowning2:

ja uz se nemuzu dockat na nas sraz az prijdu na jine myslenky. casem se prizpusobim
18. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, neboj, krev bude ok :wink:
18. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
nám je to taky jedno v kolik to bude, my vyjedeme kolem 13.00 a kdyžtak se cournem po městě
18. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítání máme 26.5 v 9:45 sejdeme se tam i ze Sandruš vid???
Já si myslím že by se na tu chvilu taky nic nestalo když to malému sundám.

mě je to taky jedno v kolik, my půjdeme po jedné ven a budeme se courat pomalým krokem :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snadři děkuji za fotečky bodeť by nebyli nádherný když jsi tam s Julinkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen jestli ty fotky nekazim :grinning: :grinning: :grinning:
ale teda, fakt me prekvapilo jak je honzik drobous, nase julca je vedle nej jak obryne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: . ale aspon se ti jeste moc nepronese do schodu a za chvili nas dozene :slight_smile:
Jj, na vitani se moc tesim,ale jeste vic se momentalne tesim na stredu :grinning:
18. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak u nás furt teploty, te´d jsemjí naměřila 38,5. Holky, když Vašim dětičkám lezly zuby měly taky takový teploty?? Já nevím, jestli s ní mám jet k Dr?
18. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klara: nam teda jeste zuby nelezly :grinning: ale moje neter Nelca, je ji 21mesicu a synovec Krystof, 18mesicu trpeli strasne na teploty, pri kazdym zubu, a taky dost casto tak vysoke teploty, ale kdyz zoubek vylezl, bylo po.
18. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zoubky se opravdu netesim, jeste, kdyz to budeme mit dvakrat :wink:
Ale nekomu narostou, ze o nich ani nikdo nevi
18. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, ty se smejes, ale ted koukam do tematu 2 mesicni miminka a tam pry jednoho chlapecka uz zuby trapi :astonished:

Klarko, jak myslis, ale myslim ze doktorem nic nezkazis. ale jestli to vypada na zuby, tak bych treba zkusila jeste pockat. tezko rict kdyz takovou zkusenost jeste nemam :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, to snad ani nemuze byt mozne, to jsem jeste neslysela, tak to je neco, to dost brzy. Ja myslela, ze az tak od pul roka
18. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári:vysoký teploty k zubům bývají docela často,ale já bych stejně pro jistotu k doktorovi zašla :unamused: ,určitě ti řekne to samý,pokud se Emča chová jinak úplně normálně,tak by to nemuselo nic bejt,pomáhá jí to srážet ten panadol nebo nurofen?

anny: jsou fakt dětičky,který maj zuby hodně brzo ,normální to bývá v rozmezí od 4 měsíců asi do 8 měsíců,Míše 1.zub vylez na štědrej den,takže v 8 měsících,ale bojovaly jsme s ním asi už 3 neděle před tím než se proříz :frowning2:
18. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky :grinning: jak jste domluveni na sraz? prosim napiste mi nekdo v kolik a kde presne se sejdem, pro me to bude akce Z, musim slozit kocar do kufru,malou dat do sedajdy,pak to vsechno vylozit a utikat na smluvene misto :sweat_smile: tobude neco
18. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato sraz je mezi 14:00 - 14:30 (myslím si že tohle rozmezí je OK) sejdeme se u Strakonického pivovaru respektive na parkovišti pod ním. Tam mužes v klidu zaparkovat :wink:
18. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám odkaz na ty slíbené fotky ze sobotních 1 narozenin Tobíska (nevlastní synovec )
http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Tobisek_1_narozeniny/
18. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin,fotky uz jsem zkoukla kdyz jsem koukala na nase :grinning:. jsou krasny :dizzy_face: . ale nancy jsem tam nezahlidla, tam nebyla? Nebo jsem spatne koukala? :confused:

Kato, myslim ze je vas vic kdo pojede autem a bude mit sebou kocarek :wink:
18. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne Nancy tam nebyla ani nikdo z jejich rodiny myslím si jestli to neměli u nich druhý den
18. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek