Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
17. kvě 2009
Anny. samozdřejmě že to beru zvlášt, horkou vodu do termosky koupila jsem si na to spešl nějaká značka miniland a mlíčko nasypu do VIA kelímku od aventu a smíchám až na místě
ninus81
17. kvě 2009
no vlastně my dvě budeme vytahovat FLAŠKY 😃 😃 😃
ninus81
17. kvě 2009
Dneska jsem měla super návštevu první album nahoře 😃 😃 😃 😃 http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/ 😉 😉 😉 některé fotečky jsem upravila
ninus81
17. kvě 2009
Holky co je vubec ta šestá nemoc?????????? Zní to DĚSIVĚ :-N :-N :-N :-N
ninus81
17. kvě 2009
jééé holky já jsem tu zase sama samotinká :-S :-S :-S :-S :-S :-S
ninus81
17. kvě 2009
to je hrozný koukám se tu jen na svou ikonu a to ještě ke všemu 6x FUJ TO JSEM SE LEKLA
mispuli
17. kvě 2009
Nin:toho se neboj,působí to drasticky,ale tak strašný to není,spíš tě vystraší ty vysoký teploty,ta vyrážka, to je jen takový osypání,jako by měli všude potníčky,ani si to většinou neškrabou a za dva tři dny je to pryč 😉
mispuli
17. kvě 2009
návštěva parádní a koukám,že se julince u vás v kočáře líbí 😉 ,to je dobře,že bude mít stejně starýho kamamráda
ninus81
17. kvě 2009
Julinka je krásnoučká pochovala jsem si jí a je pěkně těžká oproti tomu mému drobečkovy
ninus81
17. kvě 2009
Už jsem psala že jdeme na to vítání občánku - holky myslíte že nevadí když venku než tam půjdeme sundám na tu chvíli (jak dlouho to asi trvá ) tu frejkovo peřinku????? nechci aby malej měl vzpomínky na vítání s tou peřinou.

a absolutně nevím co mu mám oblíct???????????????????????
no a sebe už tuplem ne??????????????????????????????
ninus81
17. kvě 2009
já už jsem se lekla co to je slyším to poprvé proč to má tak děsivej název???
ninus81
17. kvě 2009
Tak holky koukám že dneska je návštevnost mizivá tak se jdu zavrtat do peřin Dobrou noc
mispuli
18. kvě 2009
Nini:to vítání máte kdy? Když jsme byli my,tak měl Honzík riflový lacláčky a triko s dlouhým rukávem,míša taky měla rifličky a k tomu tuničku,ale byli tam mimča oblečený různě,třeba v dupajdách nebo šatičkách 😉 a myslím si,že na tu chvíli mu to klidně sundat můžeš,na koupání to přeci taky sundaváš 🙂

jo a já měla rifle a halenku sportovního střihu a u Míši šaty
sayastautor
18. kvě 2009
ahojky,
Nin, fotecky nadherny x-) x-) x-)

ani, tak at si brzy fit 😉

nam do toho vseho lezi v nemocnici "teta"-babicky sestra,ale je to jako moje treti babicka 😞

ja uz se nemuzu dockat na nas sraz az prijdu na jine myslenky. casem se prizpusobim
sayastautor
18. kvě 2009
kato, neboj, krev bude ok 😉
petulka12
18. kvě 2009
dobré ránko
nám je to taky jedno v kolik to bude, my vyjedeme kolem 13.00 a kdyžtak se cournem po městě
ninus81
18. kvě 2009
Vítání máme 26.5 v 9:45 sejdeme se tam i ze Sandruš vid???
Já si myslím že by se na tu chvilu taky nic nestalo když to malému sundám.

mě je to taky jedno v kolik, my půjdeme po jedné ven a budeme se courat pomalým krokem 😃 😃
ninus81
18. kvě 2009
Snadři děkuji za fotečky bodeť by nebyli nádherný když jsi tam s Julinkou x-) x-) x-) x-) x-)
sayastautor
18. kvě 2009
jen jestli ty fotky nekazim 😃 😃 😃
ale teda, fakt me prekvapilo jak je honzik drobous, nase julca je vedle nej jak obryne :-N 😃 😃 😃 . ale aspon se ti jeste moc nepronese do schodu a za chvili nas dozene 🙂
Jj, na vitani se moc tesim,ale jeste vic se momentalne tesim na stredu 😃
klaraemma
18. kvě 2009
ahoj holky,
tak u nás furt teploty, te´d jsemjí naměřila 38,5. Holky, když Vašim dětičkám lezly zuby měly taky takový teploty?? Já nevím, jestli s ní mám jet k Dr?
anny84
18. kvě 2009
Klara: nam teda jeste zuby nelezly 😃 ale moje neter Nelca, je ji 21mesicu a synovec Krystof, 18mesicu trpeli strasne na teploty, pri kazdym zubu, a taky dost casto tak vysoke teploty, ale kdyz zoubek vylezl, bylo po.
anny84
18. kvě 2009
Na zoubky se opravdu netesim, jeste, kdyz to budeme mit dvakrat 😉
Ale nekomu narostou, ze o nich ani nikdo nevi
sayastautor
18. kvě 2009
anny, ty se smejes, ale ted koukam do tematu 2 mesicni miminka a tam pry jednoho chlapecka uz zuby trapi :-o

Klarko, jak myslis, ale myslim ze doktorem nic nezkazis. ale jestli to vypada na zuby, tak bych treba zkusila jeste pockat. tezko rict kdyz takovou zkusenost jeste nemam :-N
anny84
18. kvě 2009
Say, to snad ani nemuze byt mozne, to jsem jeste neslysela, tak to je neco, to dost brzy. Ja myslela, ze az tak od pul roka
mispuli
18. kvě 2009
Klári:vysoký teploty k zubům bývají docela často,ale já bych stejně pro jistotu k doktorovi zašla :-| ,určitě ti řekne to samý,pokud se Emča chová jinak úplně normálně,tak by to nemuselo nic bejt,pomáhá jí to srážet ten panadol nebo nurofen?

anny: jsou fakt dětičky,který maj zuby hodně brzo ,normální to bývá v rozmezí od 4 měsíců asi do 8 měsíců,Míše 1.zub vylez na štědrej den,takže v 8 měsících,ale bojovaly jsme s ním asi už 3 neděle před tím než se proříz 😞
kvikvicek
18. kvě 2009
Ahoj mamky 😃 jak jste domluveni na sraz? prosim napiste mi nekdo v kolik a kde presne se sejdem, pro me to bude akce Z, musim slozit kocar do kufru,malou dat do sedajdy,pak to vsechno vylozit a utikat na smluvene misto :-N tobude neco
ninus81
18. kvě 2009
Kato sraz je mezi 14:00 - 14:30 (myslím si že tohle rozmezí je OK) sejdeme se u Strakonického pivovaru respektive na parkovišti pod ním. Tam mužes v klidu zaparkovat 😉
ninus81
18. kvě 2009
Přidávám odkaz na ty slíbené fotky ze sobotních 1 narozenin Tobíska (nevlastní synovec )
http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Tobisek_1_na...
sayastautor
18. kvě 2009
Nin,fotky uz jsem zkoukla kdyz jsem koukala na nase 😃. jsou krasny x-) . ale nancy jsem tam nezahlidla, tam nebyla? Nebo jsem spatne koukala? =-)

Kato, myslim ze je vas vic kdo pojede autem a bude mit sebou kocarek 😉
ninus81
18. kvě 2009
Ne ne Nancy tam nebyla ani nikdo z jejich rodiny myslím si jestli to neměli u nich druhý den

Začni psát odpověď...

Odešli