Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
18. kvě 2009
tak to jo 🙂
no, ja je nevidam vubec. nancy jsem videla naposled na svatbe :-N (v zari), jeji mamku Lenku nedavno na podskali, ale jinak myslim ze zbytek rodiny uz me ani nezna, nepamatuje. Vlastne jo, Milanovo bracha, nevim jak se jmenuje :-N
ninus81
18. kvě 2009
Nejmenuje se Pavel???? já jsem na jména hrozně tupá
mikesova25
18. kvě 2009
ahoj holky kecalky 😃 😃 :-N
na srazík se moc těším,už aby byla středa a pozor má být až 30 stupňů x-) x-) 🙂

ninus myslím si že když honzulkovi peřinku na vítání sundáš,že za tu chvilku se to nezhorší 🙂

fotky máte krásný,já chci taky ňuchat malý miminko

u nás katastrofa,ale nechci vás tady zatěžovat,tak jsme radši pořád venku nebo jezdíme úplně pryč z baráku,jinak by jsme se tu asi povraždili 😞 ]-( :-|

klárko,my jsme taky trpěli horečkama,bohužel u všech zubů,teploty se nás držely 4 dny,dávala jsem nurofen čípky,ty jediný na nás platily,jednou když měl malinkej už 39,8 tak jsme udělali krátkej zábal a polevilo to,to nám lezly 2 stoličky najednou
tak ať je emičce brzy líp

káťo neboj krev bude v pořádku
ninus81
18. kvě 2009
Zdeni copak se u vás děje???? Teda nemusíš to psát pokud nechceš

Já si taky myslím že se to nezhorší, snad

Holky jste tu některá kuřačka???????????????
kvikvicek
18. kvě 2009
holky jeste potrebuju poradit, chci zadat o porodne, zadost mam doma, co potrebuju jeste za doklady a kam pak s tim jit? asi na socialku a kde je ve Strakonicich?
ninus81
18. kvě 2009
přesně na sociálku jak je nahoře nad soudem, potřebuješ rodný list malé a tvou občanku, mě porodné přišlo do 14 dnů od žádosti
sayastautor
18. kvě 2009
Nin 😃 😃 😃 😃
Pavel asi jo,asi mas pravdu 🙂

Zdeni, kdyz budes chtit, jsme tu pro tebe 😉
udelala si mi radost s pocasim x-) x-) x-)

tak jsem nevydrzela a volala do brna, babi lepsi, pri vedomi, komunikuje, nicmene stale zivot ohrozujici stav. ma hnisave lozisko na mozku, meningitidu, ted zjistuji kde k tomu prisla. min. jeste 14 dnu v nemocnici. Snad to bude ok. a pry navstevy zakazany, ale po domluve pusti 🙂. tak tam manza pojede a dostane nafasovany fotky julinky aby babi mela vetsi chut se co nejdriv uzdravit 🙂. a informovat budou jen me 😃
sayastautor
18. kvě 2009
jj kato, nin to napsala presne 🙂
klaraemma
18. kvě 2009
holky, díky za zprávičky, malá měla první 2 zuby týden před 4 měsícem, lezou jí rychle, ale vždy bez problémů. Asi to fakt bude ke stoličkám.
Nin: jestli jsi mluvila o Lence Bečvářů tak tu jsem měla ve škole na matiku.
Zdeni: bába, viď ]-(
ninus81
18. kvě 2009
Sandři copak?????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
18. kvě 2009
nin,ty vis 😃 😃 😃 😃
Klarko, tak to je tatova druha (bejvala uz) manzelka 🙂. super zenska
ninus81
18. kvě 2009
😃 😃 😃 😃 😃 jo jo vím 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
18. kvě 2009
to je sranda dneska 😃 😃 😃
ninus81
18. kvě 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 to mě povídej
mikesova25
18. kvě 2009
teda taky je dneska rozkecáno

bohužel u nás doma je problém bába,je doma 3 dny a manža už je z toho 2 dny naštvanej 😞
v sobotu jsem jela s tchýní na hobby, super den, jely jsme v 10 hod. a vrátily se v 19 hod., nakoupila jsem si tam jako blázen,musela jsem toho využít, když jsme dorazili s venouškem domů,nanosila jsem si tašky do kuchyně a šla jsem si pro další, samo že mi bába vlezla do těch tašek a začala mi to tam přehrabovat ]-( a včera byla ještě voprsklejší, s manžou jsme si chtěli udělat krásný večer, tak jsme si rozdělali oheň v krbu, malýho jsme dali spinkat a šli jsme si sednou ven, najednou koukáme a bába stojí a pozoruje nás za oknem, tak se manža zvednul a šel jí říct ať si jde k nám tedy sednout a aby nevyčuhovala za oknem a jakmile ho zbejstřila že jde, plazila se pod oknem aby jí neviděl a pak že nemůže chodit a hejbat se baba jedna ]-(
mikesova25
18. kvě 2009
u nás právě začalo pršet a hřímat a pes se opět zbláznil a lítá po dvorku
mikesova25
18. kvě 2009
jo a to mu ještě bába řekla že za oknem nebyla a pak z ní vylezlo,že zalejvala kytky /ty opravdu pod oknem má/ ale konvička na vodu byla v kuchyni 😃 😃
evulebobule
18. kvě 2009
no co je to za babu? To je děs. :-o
ninus81
18. kvě 2009
Zdeni tu babu bych vystřelila na mars 😃
sayastautor
18. kvě 2009
zdeni, ta je husta :-N 😃 😃 😃
mikesova25
18. kvě 2009
holky jenomže toho je víc a já už nevím jak dál, já mám nervy v pr.... a nejhorší je že přemýšlím o tom že bych šla bydlet k našim,tady nemáme žádný soukromí 😞 |-| 😢
mikesova25
18. kvě 2009
taky už u vás prší? tady lejeeeeéééééééééééééééééé 8-(

venoušek zasednul k telce, jezdí tam nějaký závody, čaj v ruce a mezi nohama misku s křupkama a už jede 😃
evulebobule
18. kvě 2009
to se ti nedivím, taky bych měla nervy v kýblu. Taky bych uvažovala o odchodu, takhle to přeci nejde.

u nás neleje, ale je zataženo.
sayastautor
18. kvě 2009
tady taky prsi a to jsem poslala mamku ven s juli >/N. chudak mamka...

no, zdeni, tezko rict. A manza by sel s tebou? asi ne, co? a co treba k vasim jezdit na tyden a o vikendu byt doma nebo naopak?
mikesova25
18. kvě 2009
no manža by se mnou nešel, je rád tady,protože tady je nádherně, klid, auta tady nejezdí, atd. ... navíc tu stavíme ten horejšek
řešit to tím že být v týdnu u našich a tady víkendy,tak tím nic nevyřeším, jenom to zhorším,protože budu poslouchat všechno o víkendu atd.
mikesova25
18. kvě 2009
třeba je say mamča někde u baráku a moc nezmoknou...

teď za mnou baba přišla že chce dovézt do vacova na obecní úřad, že se tam půjde zeptat jestli mají místo v tom důchoďáku
sayastautor
18. kvě 2009
Zdeni, tak to by to vyresila ne? :-N

no,mamka mi chtela pomoct, protoze doma bordel jak po vybuchu a co myslite ze delam? sedim na konikovi 8-(
mikesova25
18. kvě 2009
😃 😃 😃
mikesova25
18. kvě 2009
já mám naštěstí uklizeno,manža je hrozná hajsavka,takže když není uklizeno, slyším máme tady bordel a musí se uklízet,tak radši uklízím preventivně pořád a mám klid
sayastautor
18. kvě 2009
no, to ja taky slysim porad :-N. a ze nechape jak muzu byt takova bordelarka :-N. pak se nastve a jde uklizet 😃

Začni psát odpověď...

Odešli