• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tak to jo :slight_smile:
no, ja je nevidam vubec. nancy jsem videla naposled na svatbe :sweat_smile: (v zari), jeji mamku Lenku nedavno na podskali, ale jinak myslim ze zbytek rodiny uz me ani nezna, nepamatuje. Vlastne jo, Milanovo bracha, nevim jak se jmenuje :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejmenuje se Pavel???? já jsem na jména hrozně tupá
18. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kecalky :grinning: :grinning: :sweat_smile:
na srazík se moc těším,už aby byla středa a pozor má být až 30 stupňů :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

ninus myslím si že když honzulkovi peřinku na vítání sundáš,že za tu chvilku se to nezhorší :slight_smile:

fotky máte krásný,já chci taky ňuchat malý miminko

u nás katastrofa,ale nechci vás tady zatěžovat,tak jsme radši pořád venku nebo jezdíme úplně pryč z baráku,jinak by jsme se tu asi povraždili :frowning2: :angry: :unamused:

klárko,my jsme taky trpěli horečkama,bohužel u všech zubů,teploty se nás držely 4 dny,dávala jsem nurofen čípky,ty jediný na nás platily,jednou když měl malinkej už 39,8 tak jsme udělali krátkej zábal a polevilo to,to nám lezly 2 stoličky najednou
tak ať je emičce brzy líp

káťo neboj krev bude v pořádku
18. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni copak se u vás děje???? Teda nemusíš to psát pokud nechceš

Já si taky myslím že se to nezhorší, snad

Holky jste tu některá kuřačka???????????????
18. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jeste potrebuju poradit, chci zadat o porodne, zadost mam doma, co potrebuju jeste za doklady a kam pak s tim jit? asi na socialku a kde je ve Strakonicich?
18. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně na sociálku jak je nahoře nad soudem, potřebuješ rodný list malé a tvou občanku, mě porodné přišlo do 14 dnů od žádosti
18. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pavel asi jo,asi mas pravdu :slight_smile:

Zdeni, kdyz budes chtit, jsme tu pro tebe :wink:
udelala si mi radost s pocasim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak jsem nevydrzela a volala do brna, babi lepsi, pri vedomi, komunikuje, nicmene stale zivot ohrozujici stav. ma hnisave lozisko na mozku, meningitidu, ted zjistuji kde k tomu prisla. min. jeste 14 dnu v nemocnici. Snad to bude ok. a pry navstevy zakazany, ale po domluve pusti :slight_smile:. tak tam manza pojede a dostane nafasovany fotky julinky aby babi mela vetsi chut se co nejdriv uzdravit :slight_smile:. a informovat budou jen me :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj kato, nin to napsala presne :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za zprávičky, malá měla první 2 zuby týden před 4 měsícem, lezou jí rychle, ale vždy bez problémů. Asi to fakt bude ke stoličkám.
Nin: jestli jsi mluvila o Lence Bečvářů tak tu jsem měla ve škole na matiku.
Zdeni: bába, viď :angry:
18. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři copak?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ty vis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Klarko, tak to je tatova druha (bejvala uz) manzelka :slight_smile:. super zenska
18. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo jo vím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je sranda dneska :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mě povídej
18. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda taky je dneska rozkecáno

bohužel u nás doma je problém bába,je doma 3 dny a manža už je z toho 2 dny naštvanej :frowning2:
v sobotu jsem jela s tchýní na hobby, super den, jely jsme v 10 hod. a vrátily se v 19 hod., nakoupila jsem si tam jako blázen,musela jsem toho využít, když jsme dorazili s venouškem domů,nanosila jsem si tašky do kuchyně a šla jsem si pro další, samo že mi bába vlezla do těch tašek a začala mi to tam přehrabovat :angry: a včera byla ještě voprsklejší, s manžou jsme si chtěli udělat krásný večer, tak jsme si rozdělali oheň v krbu, malýho jsme dali spinkat a šli jsme si sednou ven, najednou koukáme a bába stojí a pozoruje nás za oknem, tak se manža zvednul a šel jí říct ať si jde k nám tedy sednout a aby nevyčuhovala za oknem a jakmile ho zbejstřila že jde, plazila se pod oknem aby jí neviděl a pak že nemůže chodit a hejbat se baba jedna :angry:
18. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás právě začalo pršet a hřímat a pes se opět zbláznil a lítá po dvorku
18. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a to mu ještě bába řekla že za oknem nebyla a pak z ní vylezlo,že zalejvala kytky /ty opravdu pod oknem má/ ale konvička na vodu byla v kuchyni :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co je to za babu? To je děs. :astonished:
18. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tu babu bych vystřelila na mars :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, ta je husta :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jenomže toho je víc a já už nevím jak dál, já mám nervy v pr.... a nejhorší je že přemýšlím o tom že bych šla bydlet k našim,tady nemáme žádný soukromí :frowning2: :pensive: :cry:
18. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už u vás prší? tady lejeeeeéééééééééééééééééé :rolling_eyes:

venoušek zasednul k telce, jezdí tam nějaký závody, čaj v ruce a mezi nohama misku s křupkama a už jede :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se ti nedivím, taky bych měla nervy v kýblu. Taky bych uvažovala o odchodu, takhle to přeci nejde.

u nás neleje, ale je zataženo.
18. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady taky prsi a to jsem poslala mamku ven s juli >/N. chudak mamka...

no, zdeni, tezko rict. A manza by sel s tebou? asi ne, co? a co treba k vasim jezdit na tyden a o vikendu byt doma nebo naopak?
18. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manža by se mnou nešel, je rád tady,protože tady je nádherně, klid, auta tady nejezdí, atd. ... navíc tu stavíme ten horejšek
řešit to tím že být v týdnu u našich a tady víkendy,tak tím nic nevyřeším, jenom to zhorším,protože budu poslouchat všechno o víkendu atd.
18. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba je say mamča někde u baráku a moc nezmoknou...

teď za mnou baba přišla že chce dovézt do vacova na obecní úřad, že se tam půjde zeptat jestli mají místo v tom důchoďáku
18. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, tak to by to vyresila ne? :sweat_smile:

no,mamka mi chtela pomoct, protoze doma bordel jak po vybuchu a co myslite ze delam? sedim na konikovi :rolling_eyes:
18. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám naštěstí uklizeno,manža je hrozná hajsavka,takže když není uklizeno, slyším máme tady bordel a musí se uklízet,tak radši uklízím preventivně pořád a mám klid
18. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, to ja taky slysim porad :sweat_smile:. a ze nechape jak muzu byt takova bordelarka :sweat_smile:. pak se nastve a jde uklizet :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek