• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jezis, to je uzasny :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a malej roste do krasy :wink:
18. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás když uklízí táta,tak to stojí za to, to se potom utíká prach v lince atd. ... takže radši uklidím a nemusím ho poslouchat :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale do čí to nevím :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo říká že je celý já a zase mamka mi říká že je celej manža, takže si vyber :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevim, takhle tezko rict, pockej az vas uvidim nazivo :wink:

jejda, tak jeste ze to nedela ten muj :sweat_smile:. ten ma rad jen zdravej poradek a ja zas neporadek :grinning:
18. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja bezim za tou svoji laskou milovanou (julinkou :grinning:)
18. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snadři tak co poklidili jsi, já se k žehlení nedostala ale upěch byl že jsem sundala to prádlo ze sušáku jinak by mě zmoklo, dneska mám nějakou lenoru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ( kdyby jenom dneska ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Byla tu za mnou Káťa koupila malému Oslíka ( z medvídka Pů ) ten drzí v ručičce hračku a když se mu mačkně na bříško začne hrát krásnou melodii a ta hračka krásně svítí :wink: a taky Honzíkovy koupila suprový tepláčky

Zdeni já tam tu bábu do toho Vacova klidně odnesu na zádech :grinning: :grinning: jen aby jsi měla klid
18. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mirne poklidila, ale taky jsem leniva, uz cely zivot :grinning:
jdu se psem
18. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jí tam taky klidně odnesu :grinning:

tak koukněte na fotky, máme tam i chaloupku, postupně budu přidávat...

http://mikesaci.rajce.idnes.cz/
18. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný fotky, malej je kouzelnej. Nejhezčí je trůnění na záchodě a špagety :grinning:
18. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni:soužití více lidí je vždycky složitý a vůbec ti to nezávidím,jestli to je ve Vacově s důchoďákem jako tady u nás,tak je to pěkně na dlouho,než dostane umístění

tady odpoledne taky sprchlo,tak jsme šli ven až po kouzelnej školce,taťka sedí v tipsportu a kouká na fotbal,myslím,že se tam pozdrží,asi hned oslavěj slávistickej titul :wink:

teda evi,tobě to přiskakuje :grinning:

Káťo,kdy budeš vědět výsledky krve?
18. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
tak jsem dneska byla na krvi, výsledky budou v pátek. Prý se to potom hodí do "Jáchyma" a vyleze jestli musím na plodovku či ne. Dělal mi UTZ, tak už máme 12 cm i s nožičkama. Akorát musí přítel ještě jednou na krev, nebot mu ji prý v laborce zdrcli nebo co :grinning: Tak už jsme kompletně připravený na svatbu, Nina si koupila krásný šaty :slight_smile: a já doufám, že se do těch svých vejdu :grinning: Nevíte, jestli se v těhu můžu namazat samoopalovacím krémem? Jsem bílá jako stěna a nerada bych na svatbě vypadala jako duch.
18. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: viď, je to hrůza, za chvilku je Davídek mezi námi. :wink:
18. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadel: tak ať ty testy dobře dopadnou, budu držet pěstičky.
18. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, potřebuju radu. Jedu zítra do ST na kontrolu a chceme tam někde koupit postřik
na broskve. Máme na nich mšice. Nevíte, kde se dají takové přípravky ve ST koupit?
18. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi asi v nějaké květinovce nééé teda alespon myslím
18. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťa má pravdu ty šaty jsou krásný ale mě by se víc líbili na někom jiném :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem jak tučnák
18. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to je suprová fotečka :wink: malej je težkej pohodář
18. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: a nemáte tam nějaké zahradnictví. Já právě o ničem nevím, ale vy to znáte určitě líp
18. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna kvtinovka je hned vedle nás ale nevím jestli by to tam měli, jinak o zahradnictví nevím
18. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebylo by lepší třeba do Písku do OBI?????????? tam si myslím že to budou mít 100%
18. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, zkus to zahradnictvi u coopu, nebo je pak mestske zahradnictvi u plavecaku (jako u utulku pro zvirata, za fezkem). Kdyby si ho nesehnala, tak se ozvi, zavolam znamemu zahradnikovi a on mi ho sezene ;) Jinak marodim do konce mesice minimalne, nechala jsem si nasadit homeopatika pro jistotu.....
18. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: kdyby jsme nesehnali ve ST, tak dojedem do OBI.

ani: jojo děkuju, Vašík to zkusí najít na mapě. Kde se ten coop nachází?
18. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak to tě schvátila pěkná nemoc co? To je pech takhle v květnu, to ti povím.
Ale snad ty homeopatika zaberou a bude zase dobře. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, coop je na volynske a kdyz z neho vyjizdis (zadem k cezete), tak zahradnictvi nemines. No rekla bych, ze se mi ty prudusky rozjeli tim pylem, na to jsem byla vzdy citliva. Homeopatii verim, tak doufam, ze to bude dobry.....
18. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
say: Lenka byla nejdřív Bečvářová, pak se vdala a je (nebo byla) Hrušková. To pořád trvá, nebo je něco jinak??
Zdeni: jsou to trable, co?? nezávidím, to řešení, že by ses odstěhovala k vašim asi nic moc, co na to manžel?? Je to těžký, vždycky bude něco blbě. Aspoň se budeš pořádně těšít do vlastního, viď.
Jinak malá má pořád horečky, zítra zavolám Dr. jestli máme přijet ať se tam nežeme zbytečně. Tak snad se to do středy srovná :angry:
18. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: díky, zkusíme tam sjet.
Homeopatie je určitě dobrá věc :wink:

klaraemma: chuděrka malá, snad to brzy přejde.
18. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ja mizim do sprchy a do perin, tak dobrou noc....
18. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: dobrou a ať je ti líp.
18. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek