Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
18. kvě 2009
ani snad homeopatika pomůžou držím palečky dobrou noc
ninus81
18. kvě 2009
Klaři: a nebyl nebo je její manžel učitel ve Volyni?????
klaraemma
18. kvě 2009
nin: jojo, byl. ten by super, a oni už nejsou manželé??
ninus81
18. kvě 2009
já právě nevím vím že kdysi učil na rodince ve Volyni a učil mou segru
klaraemma
18. kvě 2009
fakt? kolik jé ségře, možná, jsme se tam potkávaly.
ninus81
18. kvě 2009
Kačce je 31 😉
ninus81
18. kvě 2009
Chodila na Cetovní ruch
ninus81
18. kvě 2009
Cestovní - já už ani neumím psát
klaraemma
18. kvě 2009
tak to je o 2 roky starší, to jsme se tam určo potkávaly. Počkej, to je Kadel, ne??? 😃 jsem trdlo. =-)
ninus81
18. kvě 2009
jo jo Kadel to je moje starší sestra 😃
klaraemma
18. kvě 2009
nin: jdu koukat na Hause, mám tu kafčo a vodu s Redbulem, tak mám co dělat.
dobrou noc.
ninus81
18. kvě 2009
Dobrou noc já půjdu taky za chvilinku počkám do 22hod jestli se malej bude dožadovat mlíčka a pak zalehnu, tatku máme ještě v práci přijede až v noci ( uděl řidiču ) takže jsem sirota nebohá 😃 😃 😃 😃 😃 místo té vody asi měla být vodka 😃 😃 😃 😃
sayastautor
18. kvě 2009
Lenka je rozvedena jak s mym tatou, tak i s Hruskou. ten ted uci na gymplu 😉
sayastautor
18. kvě 2009
Klarko, tak radsi k tomu dr zajdi, nic tim nezkazis 😉

ani, tak snad homeopatika zaberou. ja s nima nemam zkusenost zadnou.

Preju dobrou noc 🙂
ninus81
18. kvě 2009
Holky přeji vám dobrou oc jdu do pelíšku papapa zítra
aninam
19. kvě 2009
Holky, tak dnesni hoc byla ta nejlepsi, nechci to zakriknout, ale na homeopatii nedam dopustit.

Say je to prirodni lecba, muzes ji kdykoliv v tehotenstvi, pri kojeni, kdykoliv.
http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cislocl... na konci techto stranek je homeopatie pri kojeni. Existuji tyto "leky" i na prdiky, zacpu, rust zoubku..... Ale lekari, kteri nejsou homeopaticky zamereni, vetsinou teto sfere neveri...
tara78
19. kvě 2009
Ahoj 🙂 ,
Nin peřinku sundat můžeš, já jí taky Terce nedala. Je to chvíle a nic se nestane 😉 .
Šestou nemoc Terka měla taky. dny vysoké teploty (39°C) a potom jako když utne a celá se osypala. To trvalo 2 dny a bylo po všem. Žádné léky se na to nedávají, jen se snižuje horečka.

Fotečky všech moc pěkné 🙂 .
tara78
19. kvě 2009
Zdneni tu paní u vás doma nezávidím. Taky bych byla na nervy 8-( .
tara78
19. kvě 2009
Píšete tady o Lence za svobodna Bečvářové. Byla to moje třídní ve škole. Taky jsem chodila do Volyně 😉 . Tak ona už je 2x rozvedená? No teda, to je rychlost.
tara78
19. kvě 2009
Jo a Hruška mě taky učil.
tara78
19. kvě 2009
Ani homeopatika jsou fajn. Ať je ti brzy dobře 🙂 .
mispuli
19. kvě 2009
ahoj při podmračeném úterku,

tak jsem nad tím holky přemýšlela a já tam zejtra mezi váma mlaďoškama budu jak zasloužilá matka pluku 😃 😃 😃 ,ale nebojte,duchem jsem mladá 😉 ,kdo všechno tedy potvrdil účast? 🙂
tara78
19. kvě 2009
Mispul myslím, že i já nebudu nejmladší 😃 .
Já účast potvrzuju, kamarádka oslavu odložila na pondělí, malá jí marodí. Tak jsem celá vaše. Už se moc těším.
U nás svítí sluníčko, konečně.
kvikvicek
19. kvě 2009
Zdravim devcata 😃
mispuli
19. kvě 2009
tady taky leze ven 😉 mozol myslím 😃
sayastautor
19. kvě 2009
ani,dik za clanek, fakt zajimave. a kde se to kupuje? je fajn ze je lip 🙂

ucast potvrzuji a nemuzu se dockat 🙂
klaraemma
19. kvě 2009
ahoj holky,
nin: jo měla to být vodka
say, tara: tak Lenka je už po 2 rozvedená! Tara, tak to jsme se možná potkávaly, já tam byla od 94 - 98.
holky, za chvíli půjdu změřit malou, jestli bude mít teplotu, achjo, zdá se mi už zase teplejší a ruce má studený, ale lítá tu po gauči jako by nic. :-o
sayastautor
19. kvě 2009
jj,ani podruhe ji to nevyslo. Holky ma dve, Nancy-moje segra-mame spolecnyho tatu a s hruskou ma Violku. ted uci na prumce a vypada spokojene. je to fajn zenska 🙂
Klarko,tak at je emmca nejlepe bez teploty 😉
klaraemma
19. kvě 2009
tak má 37, tak dobrý, pokud to tak bude celý den a přes noc se to nezhorší tak zítra přijedem.
Say: chudák ženská, 2x rozvedená. Snad už bude líp. Já s ní teda při matice válčila , ale jako ženská byla fajn, to jo.
tara78
19. kvě 2009
To jo byla super. Dalo se s ní rozumě mluvit 😉 .
Klara ja tam byla 92-95.

Začni psát odpověď...

Odešli