Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
19. kvě 2009
Ahoj holky,
tak my taky urcite dorazime a cestou jeste naberu evulibobuli 🙂
klaraemma
19. kvě 2009
holky a od kolika teda?? A fakt se dá parkovat přímo u pivovaru???
evulebobule
19. kvě 2009
anny: jojo budu čekat na zastávce. Už se těším. 😉
evulebobule
19. kvě 2009
anny: jo a v kolik tedy? Platí 13:15?
anny84
19. kvě 2009
Evi, stoupni si pod zastavku, jak je ten plac, tam pribrzdim, pod tim zrcadlem, jo?
aninam
19. kvě 2009
Say koupis je normalne v lekarne, kdyz nemaji tak objednaji. Lekarna u labute bude ochotna, vedouci tam holduje homeopatii 🙂 Jinak se na homeopatika nesmi mentol a kava. Pak je beres tak, ze pulhodiny pred a po nesmis jist a pit. A davkovat do davkovace, leky nesmis vzit do ruky. Pokud jsou to kapky tak na umelou lzicku ne na kovovou, odstranil by se ucinek. Tot vse k pravidlum. Jo jeste, musise ty "prasky" cucat pod jazykem dokud se nerozpusti. Ale jsou fajn, citim se po nich lepe nez po antibioticich, ktere nezabraly tak jak meli.....
evulebobule
19. kvě 2009
anny: jojo budu stát tam.
ninus81
19. kvě 2009
Klari: jo jo pod pivovarem je takové parkoviště tam se dá bez problému zaparkovat a myslím si že by tam mělo byt i místo.

Jo jo já také potvrzuji účast a to i za Kadel dorazíme spolu 🙂 🙂 🙂

Takže ten čas 14 - 14: 30 PLATÍ ????????????????????????????????
ninus81
19. kvě 2009
Ty jo 2x rozvedená to je teda fofr 😃

Tara: moc děkuji já si taky myslím že se nic nestane ale radši jsem se zeptala, Honzík si na ní už zvykl a já taky takže noce už jsou v pohodě a i prdíky ok, hodně pomahají kapičky a fenykl.čajík
ninus81
19. kvě 2009
Jinak se musím pochlubit už nám krásně jsou plenky č. 2 od 3 - 6 kg 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mikesova25
19. kvě 2009
ahoj kecalky 😃 😃 :-N :-N

já účast také potvrzuji,už se nemůžeme dočkat a možná s námi přijede i kamarádka,ale sem nechodí,tak uvidíme 🙂

ninus to už jste teda pašáci 🙂

já jezdím od rána s bábou po doktorech,ale stačila jsem si skočit k holičce,takže zítra budu aspoň drobet líp vypadat,už jsem to totiž měla hrozný...
sayastautor
19. kvě 2009
ani,diky 😉
mispuli
19. kvě 2009
Petul a anny.kolik vám teď vážej kluci?

Zdeni:všechno zlý je k něčemu dobrý
sayastautor
19. kvě 2009
ja jdu k holici zitra v poledne 😃. dneska jsem se objednavala a ma cas hnedka zitra 🙂. jdu po vic jak roce a pul :-N. ale jen konecky 🙂
ninus81
19. kvě 2009
Teda holkya všichni jdete k holiči, to abych si vzala ty nové šaty když vy budete takový kočky z novýma vláskama tak abych byla tak šik 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
19. kvě 2009
Ahoj Nninus 🙂 jdu taky k holici ale az pristi utery
kvikvicek
19. kvě 2009
jsem zvedava co si zitra vezmu na sebe,jsem jak hroch :-|
kvikvicek
19. kvě 2009
Ninus davas malymu cepicku i kdyz je venku velky teplo? tak 25 i vicestupnu?
sayastautor
19. kvě 2009
kato,kazdy den davam bud cepicku,min. satecek 😉

Nin,ja jdu k holici ale po roce a pul 😃

holky,prosim, kde kupujete kojeneckou vodu???? V bille jsem ji neobjevila. dekuju
evulebobule
19. kvě 2009
ahoj holky,

tak jsem dneska obhlídla místo srazu, projížděli jsme kolem, když jsem jela na kontrolu k Topinkovi.
Davídek dneska skotačil, že i ten monitor měl co dělat. 😃
anny84
19. kvě 2009
mispuli: minuly tyden jsme byli na kontrole v 7.tydnech, tak Adamek mel 4500g a Davidek 4300g, oba 55cm

say: my kupujeme kojeneckou vodu v Penny, maji tam 2l za 10Kc, ze zacatku jsem kupovala v lekarne Fromin vodu, ta stala 13Kc a byl ji 1,5l

Evi: zitra vyrazime cca v 1h, takze okolo ctvrt na 2h budeme v Sedlici, jo?
mispuli
19. kvě 2009
san: úplně nejlepší je toma natura,asi před měsícem byly testy v mladý frontě a vyšla nejlíp,naopak ty co jsou přímo kojenecký dopadly skoro nejhůř,já třeba převařovala dobrou vodu
sayastautor
19. kvě 2009
tak jsem koupila bonaque nesycenou,tak snad to bude ok
moc dekuju za zkusenosti 🙂
evulebobule
19. kvě 2009
anny: tak fajn, po jedné tam budu čekat. 😉
petulka12
19. kvě 2009
my taky dorazíme... 🙂
už se těšíme až vás všechny poznáme

mispul Adam měl v 7 týdnech 4700g tak teď bude mít tak přes 5kg, protože přibírá přibližně 200g týdně
ninus81
19. kvě 2009
Ahojky holky ten náš malej kanec jako by zase tušil že je uterý a maminka se chce koukat na ordinaci 😞 😞 😞 😞
ninus81
19. kvě 2009
Sandři mi kupujeme FROMIN v Bille tam jí mají nejlevnější za 10,5,-
jinak všude jí mají okolo 13kč a někde i za 16 (uplně tu samou )

Kato dávám pokaždé slabou čepičku a když se mi zdá že je moc horko sundám jí
ninus81
19. kvě 2009
jinak ráno jdeme k DR opět se mi něco nezdá, holky snad to bude ok jinak by mě ranilo
sayastautor
19. kvě 2009
nin,co se ti nezda?
ninus81
19. kvě 2009
Snadři když jsem malého přebalovala kousek pod pindourkem má takový tvrdý místo a na druhé straně to nema nevím jak bych to měla popsat

Začni psát odpověď...

Odešli