• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Nin:to je nepříjemný,radši tam zajdi,snad to nic nebude :frowning2:

holky já nakonec přijedu jen s Mišákem,bylo by to pro mě dost složitý jet s oběma vlakem a běhat tam okolo nich,tak se babi s dědou sami nabídli,že si ho po školce nechaj a pohlídaj,a pak si pro nás s taťkou přijedou :wink:
19. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a san:bonaquou jsi nic nepokazila,ono vlastně každá lepší balená voda je v pohodě,ono by stačilo převařit i kohoutkovou,třeba 2 x,když si nejseš jistá
19. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: já tam radši zaběhnu hned po ránu. já ani nevím jak bych to popsala abych se nevyjádřila blbě
19. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný,bude lepší,když ho uvidí :wink:
19. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak radši tam půjdu zbytečně než něco zanedbat, ale bojím se
Uvidím až budu Honzíka přebalovat,třeba se to udělalo jen pro to že se mu chtělo čurat nebo tím že plakal
19. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my asi nepřijdeme, malá má furt 39, dneska jsem odvezla moč na vyšetření a zítra jedem k dr pro výsledy. No, kdyby se stal zázrak, tak vím, kde vás najdu a na Lucku mám kdyžtak číslo. Tak ať se zítra zadaří a budu se těšít na fotečky a na zážitky a snad nám to vyjde příště, pa
19. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaři to je škoda, držím palečky aby malá byla v pořádku a teplota klesla, určitě to nebude poslední srazík
19. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

klara: tak ať teplota brzy klesne :wink:

nin: vám ať to taky dopadne dobře.

Holky, dneska budeme mít parádní pařáček, to se pomějeme :grinning:
20. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Say já kupuju v Bille a mají ji i jinde Toma Natura. Je na ní napsáno vhodná pro přípravu kojenecké stravy. A taky Dobrá voda je dobrá :grinning: .

Nin k doktorovi určo zajdi, jistita je jistota. Lepší to podchytit hned.

Klara ať je moč bez nálezu a teploty klesnou :slight_smile: .

Ano dnes to vypadá na pěkný den, hurááá :grinning: .
20. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
San:Andrea je ve Strakonicích nebo někde úplně mimo? Když jedu jen s Míšou a Klára s Emou asi nejedou,tak možná pojedu nějakým dřívějším vlakem a cournu se po Strakáčích
20. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucy,je ve str. chces pres IP poslat cislo?

Ninusko, uz jsem psala i sms, moc na vas myslim! Snad nebude operace nutna

Klarko, tak hlavne aby mala mela vse v poradku a srazik urcite neni posledni :wink:

pocasi nam krasne vyslo :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, zeptam se mozna trosku hloupe, jelikoz ma byt teplo, chci male pripravit piti do lahvicky. doporucujete spis prevarenou koj vodu nebo fenyklovy cajik? a taky, musi to mit nejakou urcitou teplotu nebo u piti je jedno kdyz to bude mit venkovni teplotu (pokojovou)? treba napr. ze to nebude teply,ale vlazny. snad mi rozumite jak to myslim :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
san: vlažný je úplně ideální,když si kápnešna ruku na zápěstí,tak se nesmíš spálit,číslo mi pošli i s tím,kde pracuje,díky

co se děje,ninka už má nějaký výsledky?
20. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

klárko tak snad bude mít malá moč v pořádku a nic vážnýho to nebude

ninus co je malinkýmu doufám že to není nic vážnýho?

já už jsem ze skříně vytáhla mini,dneska je u nás pařák,takže ve městě to bude ještě horší :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
san já jsem malýmu dávala jenom převařenou vodu,i teď v horku pije jenom čistou vodu,nechci pro něj nic sladkýho nebo mu taky dávám rozmixovaný zavařený jahody a zředim mu to vodou a to pije
20. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :cry: :cry: :cry: :cry: jak se říká když se to sere tak se to sere pořádně - malý má pupečníkovou kýlu a vypadá to že i tříselní kýlu dětská nás poslala k Hadravové do polikliniky prý je dobrý diagnostik a ta pupečníkovou kýlu potvrdila a u té tříselní říkala že se jí to nezdá že by to bylo něco povídala o nějaké vodní ( to netuším??????????? )tak máme počkat měsíc a uvidí se pokud se to nezlepší čeká nás operace na dětské chirurgii v Českých Budějovicích
20. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři děkuji že jsi na nás myslela :slight_smile:
Já malému sebou taky beru pití - udělám mu fenyklový čajík
co budeš malé oblekat já zase nemám tušení???????????????
Co body s krátkým rukávem a slabší tepláčky a čepičku sebou samozdřejmě slabší deku a malej bude poleženej na zavinovačce?????????????
20. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ninus, vy mate teda smulu, bozatka, drzim palce, abyste to vsechno zvladli :pensive:
20. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus ja taky nevim jak malou oblict, nevim jestli muzu dat body s kratkym rukavem :confounded:
20. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že jo je tam hroznej pařák a sebou vemu slabší mikinku a kdykoliv ho mužu obléct
20. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,má bejt fakt hic,myslím si,že body s krátkým a slabý tepláčky nebo i tříčtvrtáky stačí,slabou deku můžete vzít s sebou,ale myslím,že bude stačit přikrejt je plínkou,jště s sebou pro jistotu mikču,kdyby se to mělo zkazit,já tedy jedu už v půl jedný,přijedu tam v jednu,nebudete už někdo na městě?
20. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus teda to je smůly :pensive: ale zvládnete to uvidíš a pak už bude dobře

já bych malinkým dětičkám dala body s krátkým,slabší kalhoty a čepičku bych do kočárku nedávala teda dneska,ale vzala bych jí sebou a taky tu slabší deku,jak psala nin ale záleží na každé mamině :slight_smile:

my jedeme v letním, já tílko a mini a venouškovi dám tričko s krátkým a 3/4 kalhoty :sunglasses:

venďa je dneska nějakej mrzutej,takže už teď spí venku v kočárku,ani neprotestoval, sám si tam vlezl a usnul,ani
jsem nemusela vozit :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul, já jedu okolo jedný taky do města, tak se můžem sejít dřív
20. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojedu akorát k barborkové vyzvednout filtr do auta a pak už v plánu nic nemám :grinning: vlastně jo chci se zajít podívat do takka na nějaký supr kraťáky pro malýho :sunglasses: :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a dr malého převažovala a víte kolik máme 4334g :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a to na kontrole v 6 týdnech měl 3500g dostali jsme pochvalu že krásně prospívá
20. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspoň nějaký dobrý zprávičky :slight_smile: :slight_smile: a tý kýly se neboj,malá má pupečnikovou od narození a taky nás časem čeká zákrok,však si o tom popovídáme,mě zase prozměnu malá neusla,takže počítám,že to zalomí cestou na vlak,protože je to rychlík,tak musíme přes celej protivín,ale mě to neva,aspoň se prospí :slight_smile:

Zdeni,to můžeme,já bych se taky šla kouknout do nějakýho obchůdku a třeba i sekáče,nic nepotřebujeme,takže to zase bude drahej výlet :wink: ,pošlu ti tel.číslo,až budeš vyřízená,tak dej vědět a já ti řeknu,kde jsem :wink:
20. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je fakt pech, ale doufám, že se to ještě spraví. Budu moc držet pěstičky.
20. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: dneska si musím Honzíčka porochňat, už se těším. :wink:
20. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evul: určitě klidně on se kanec rád chová
20. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej je nějakej neklidnej trápího prdíky co jsme přijeli od dr nespinkal tak doufám že bude spinkat v kočárku ted jse seděla na balkoně tam je pařák jak blázen
20. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: chudák malej, tak doufám, že bude mít náladu na pochování. Když ne,tak ho aspoň povozím, kulíška :wink:
20. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek