• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak já jsem měla ten párek a nic mi zatím není
20. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se týče tech chat a víkendu pryč tak jsem to oznámila drahé polovičce :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to vypadá taky dobře to bude těžké rozhodování mě se teda moc líbí ta jak jsem dávala jako posledn ten ODKAZ
20. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla to fuška ale povedl se http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Srazik_STRAKONICE_20.5_2009/ u některých foteček jsou komentáře zbylé dopíšu
20. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, na net jsem se dostala až teď. Měla jsem ještě jednu slezinu. Nějak se to dnes sešlo :grinning: . Byla jsem na véče s holkama od nás. Chodíme každý měsíc.
Srazík super, ale trochu mě mrzí, že jsem nemohla zůstat dýl :frowning2: ¨. Jinak všechny jste moc fajn :slight_smile: .
20. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky super :grinning: .
Brzy také dotám těch pár co jsem nafotila.
20. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do hajan. Jsem nějaká unavená :grinning: , dala jsem si v hospodě 2x houbu. Holt nejsem zvyklá :grinning: .
DOBROU NOC VŠEM.
20. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem se tě zeptat co tu peřinku mohla by jsi nám půjčit aby jsme měli na střídání????
20. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nini:ten kýlní pás jsem našla,pokud napíšeš adresu,tak ho pošlu,ale jestli chcete cestovat,tak nás klidně můžete přijet navštívit,i tady můžeme posedět,ve dvoře pod slunečníkama :wink: ,my rádi návštěvu přivítáme a to koholkoilv,zdeni kdybyste se třeba chtěli s Venouškem přijet podívat na krokodýlí zoo,prostě pokud byste se některá chtěla přijet podívat k nám do prdelákova,jste vítány

Tedy klári: Emča je dobrá destrukční četa :grinning: :grinning: :grinning: ,tohle jsem neuměla ani já,já prej vždycky celou postýlku vysvlíkla,a pak začala řvát,že nemám pod čím spát :wink:

já byla z výletu tak zmožená,že jsem skoukla Comeback a zbytek večera prospala u telky :wink:

víkendový pobyt,super nápad,moc se mi líbí ta poslední chalupa od ninky a ta od zdeňky
21. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že jsme všichni spali jak mimina.

nin: krásný fotky, už jsem je prohlídla. :wink:
21. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my jsme měli noc :frowning2: :frowning2: malej nechtěl spát ale neplakal jen chvíli pobrekával a usnul až ve 2 ráno, a to jsem mu musel aještě o pul hodky dřív dávat mlíčko a tahal tak jako kdyby jedl naposled v porodnici jemu snad ta 150 za chvíli nebude stačit. N o další budíček v 5 hod a pak v osm, takže nějaké pokusy o spaní jsem už vzdala.

Jinak včera jsme mamine říkala o tom kylním pásu, a před chvílí chudák přiběhla po noční a koupila nám ho - teda musím říct takovej malej kus látky a 220,- ( ty na těch dětech chtějí snad vydělávat) ale to je jedno pkud pomuže i kdyby stál 1000,- dala bych to.
Děkuji že jsi ho hledala, ale asi na střídání ho nepotřebujeme vid??????
Určitě až bude čas tak ráda zajedu

mě se taky líbí ta poslední otázka je co na to řeknou holky
21. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin.myslím,že to na střídání nepotřebujete,jo je to fakt pálka za takový nicA\;;;;;;;;;vzkaz od honzise :wink:

to víš malej se prospal na čerstvým vzduchu a vynechal včera jedno krmení,tak to musel nějak dohnat :wink: ,ale vím,že ty musíš bejt jak přejetá parním válcem

dneska má bejt největší pařák,zatím se ukrýváme s dětičkama doma,čekáme chlápka na saťák,bude nám to nějak předělávat,že budeme moc za saťáku nahrávat,možná dětem nafouknu malej bazének na balkon a nechám je tam ošplouchnout
21. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsem zkopírovala podrobný ceník
Chalupa na Javorné
Šumava

Cena:
za objekt (jednu část) a noc v mimosezoně 1.600 Kč
za objekt (jednu část) a noc v sezóně 2.070 Kč
Sezona - jarní prázdniny, červenec a srpen

Na místě se hradí poplatek za psa (50 Kč/noc), rekreační poplatek, kauce 1000 Kč a spotřebovaná elektrická energie.
21. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my meli noc krasnou, od 8h do 4h , pak do 7h, ted mam teda stereo plac :grinning:

Taky souhlasim, ta posledni vypada moc pekne, i pekne misto. Rikala jsem si, ze to ani nemusi byt prodlouzeny vikend, ale treba par dni v tydnu, co vy na to? Jen napad :wink: Myslim, ze bude vsude klidneji.
Tak kdybychom se dohodly, chtelo by to uz neco domluvit, aby bylo volno.
21. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych pro ní hlasovala a cena není nejhorší, přesně nemusí to být o víkendu ale klidně v týdnu to nevadí já budu naopak radši jelikož drahá polovička přes týden dost jezdí takže jsme skoro sama :frowning2:
Ježiši stereo pláč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak pístě vaše nápady a připomínky at teda něco podnikneme :slight_smile: a at se vyhoví všem
21. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
i nám by to víc vyhovovalo v týdnu,ale záleží na vás,jo a od 13.6 jedeme na tu dovku,tak to určitě nemůžeme :wink:
21. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak pokud to bude ostatnim mamkam vyhovat, domluvime to na par dnu v tydnu. A kdy myslite? Cerven, cervenec, srpen? :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
termín vubec netuším jaký by vám vyhovoval co nějak koncem června?????
21. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už asi budu chtít mít července v klídku, přeci jen pár dní do porodu.
Takže u mě to vyhrává asi červen, ale samozřejmě se přizpůsobím ostatním.
21. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim holky malej spal od 20.30 do 3h! a pak až v 6,30 to jsem se dnes krásně vyspala :slight_smile:

já bych taky byla pro nějakou akcičku v týdnu, páč ten muj pracuje od pondělí do pátku pryč a domů jezdí na víkendy
21. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
a kdyby se jelo v týdnu tak na jak dlouho??
21. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to jedno kdy, v plánu nic nemáme v červnu ani v červenci
21. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: my jsme se zase ze ségrou v postýlce svlíkly úplně i plínu a když na to naši nepřišli včas.............. :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzem klido koncem cervna

Petul, tak to jste spinkali krasne, my taky, tak se to vcera klukum tak libilo, ze z toho byli unaveni :grinning:
21. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nám je to taky celkem jedno kdy se pojede, taťka je teď pořád pryč od rána do večera a zřejmě kolem 20.června odjíždí pracovně na slovensko,takže budem minimálně 3 týdny doma sami pouze s bábou :frowning2:

jinak jsem okopírovala ceník na tu chaloupku do krušce,mě je celkem jedno kam pojedem :slight_smile:

Kompletní ceník služeb
VÝHODA: Platíte pouze za obsazená lůžka, tzn. například, pokud má pokoj 4 lůžka ale vy obsadíte pouze 2, platíte cenu pouze za Vámi obsazená lůžka, ale ne za lůžka volná.

Položka Cena/noc

1 noc 250,- Kč

2 a více nocí 220,- Kč

děti do 2 let
(bez nároku na lůžko) ZDARMA

děti do 5-ti let 170,- Kč

domácí mazlíčci
(dle velikosti) 50-100,- Kč
21. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě by to víc vyhovovalo koncem toho června to bude mít po kontrole kyčlí a té kýli v červenci asi pojedu ze segrou do Anglie na nákupy nebo možná i v čevnu ale to není ještě 100%

Holky kdyby jsme jeli vadilo by vám kdybych vzala sebou našeho psa???? je sice velkej ale dětičky miluje ně když ho krmí granulemi a hází mu míčky ( to pro ty větší ) :grinning: a pakud ne nic se neděje
21. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě se líbí ten Krušec od Zdenči, ceny super. Já bych to viděla tak max na 2 noci, jinak pejsek mi nevadí, já našeho brát ale nebudu - jsme si ho nevychovali - není zlý, ale fakt neposlechne, trouba, no.
21. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě pejsek nevadí,venoušek je má rád, takže já jsem pro :slight_smile:

já našeho teda brát nebudu,taky ho nemáme vychovanýho a navíc hrozně chrání vašíčka,takže když se někdo cizí k malýmu přiblíží tak je zle a i by kousnul :pensive:
21. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: včera jsem objednala malý boty do vody, moc hezký za 159. Nevím, jak u moře v písku, ale my jedem ještě na Vranovskou, tak tam určitě. Kdybys chtěla odkaz tak se ozvi.
21. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš poslouchá jako hodinky, a kdybych ho nechala doma, Honza je pořád v práci a neměl by sním kdo chodit pupokud si ho nevemou honzovo rodiče na chalu
21. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek