• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Přesně tak ty bodýčka jsou úžasnýkoupila jsem si po třech ks v balení (bílé) - 120kč a takový úžasný se slonama tak 3 ks - 170kč a kvalita je úžasná hned jsem to doma vybalila a ošahala, tak už vím kam budu jezdit pro hadříky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: v Tescu už jsem nakupovala věcičky pro kamarádky, co už mají mimča. Hnes jsem se do těch věcí zamilovala, jsou prostě nádherný. Takže určitě taky vím, kam na nákupy :wink:
11. pro 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko holky,
jsem rada ze se video libilo :slight_smile:. Ja z nej byla dojata a mrzelo by me kdybyste ho nevideli kdyz krome Zdenci je to aktualni pro vsechny :wink:
Tak to mi do Tesca taky nekdy mrknem kdyz davate takovy rady :slight_smile:. Ja mam par kousku novych, neco podedenych (ale to je jen spis pro doma nebo na spani), neco od te kamaradky a par vecicek i ze sekace. Zatim mam temer vse. Chybi mi to uz jen doladit :slight_smile:
Jeziska uz mame taky skoro celyho z krku, uz nam chybi jen malinko a to dokoupime po vyplate.
Jinak vcera jsem se nudila a ze srandy se narvala do satu a z fotky jsem docela sokovana jak vypadam :grinning:. mam ji v albu, tak muzete kouknout :wink:. To by me zajimalo jak ja budu vypadat pred porodem :sweat_smile:
12. pro 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky u nas snezi, je bilo :dizzy_face: Sandrus, ses proste tehule jak bic :grinning:
12. pro 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,
takhle mi to ale naskocilo az posledni dny :sweat_smile:
Nas hafan se asi zamiloval do snehu :grinning:. Blbne mi kazdy venceni :grinning:. je to sranda :slight_smile:
12. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky mi dneska dorazil ten fusak a je bozi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . uz v nem malou princeznu vidim :slight_smile:
12. pro 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si ted zrovna mazala bricho a zjistila jsem ze mi ze spodu popraskalo, kolem jizvy po slepaku, takze prsa mam rozpraskany a bricho uz pomalu taky, ja se na to vyprdnu :frowning2: ale preziju to, za miminko to stoji :dizzy_face:
12. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me ted taky narostlo bricho, musim jist male porce, nekdy mam pocit ze prasknu :sweat_smile: Sandrus nevis jak dopadla ta holka s tim chlapeckem ze Strakonic, jak ji rodila Gregorka?
12. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mas urcite od ty jizvy :frowning2:
ja zatim nikde nic a to ani moc nemazu :sweat_smile: . Tak obden 1x a indulonou. Ale mimco za to stoji, to mas pravdu :dizzy_face:
ted Kato koukam, ze jak mi posunul termin tak jsme presne o mesic :slight_smile:
12. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fajn, ze se hafikovi libi ve snehu, segra ma kocoura, ktereho ma venku, na noc si zaleze do baraku, a ten snih vubec nemusi, a kdyz po nem jde, tak si otrepava tlapky,vypada to srandovne :grinning:
12. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam termin 14, ja to tu nezmenila, ale vyjde to nastejno. :slight_smile:
12. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,tak to jo :slight_smile:
No nas malej uplne hotovej, je sranda na nej koukat. A jeste jak je bilej, tak je to vtipny :grinning:
Kato,uz vis co budes nakonec kupovat? jestli vanicku nebo kyblik?
12. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, ja jeste nebyla u zubare, hned po novem roce se chystam, ale kdybych nepotrebovala razitko, tak se na to vyprdnu, mam kaz , ale neboli me, a muj dr. je blazen, posledni navstevy mi vrtal zuby tak, ze pak cistil rovnou i kanalky, to je bolest, jako prase.Me se nezda, ze bych mela takove kazy, aby musel az tak radikalne zasahovat, to by me snad ty zuby bolely ne? :confounded:
12. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupim vanicku, a kyblik zkusim treba pres mimibazar, nejaky levny, za par kacek, jinak na to prdim, me by se to miminko v tom spatne mylo, ale jestli bude ta nase kikinka rvat ve vanicce, tak koupime kyblik dodatecne :slight_smile:
12. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jdu k zubakovi 19.12. Jsem objednana uz od zacatku zari :angry: . Vubec se mi tam nechce. Taky se mi objevil malinkej kazik, ale neboli, tak by nemusela delat nic :sweat_smile: . Moje je na to hodna a kdyz neboli, tak moc nezasahuje. Ale co ja nesnasim tak je zubni kamen :frowning2: . Mam obnazeny krcky a docela mi to boli. A jeho odstranovanim ona nesetri :rolling_eyes:
12. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja na to dneska koukala, tak se prave rozmyslim.
Jo k zubari chodim poctive, takze by me zimni navsteva stejne neminula :angry:
12. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mam kamen asi na ctyrech zubech zevnitr, taky se na to ten muj zubak chysta.
12. pro 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fuj zubař, to je téma. Zubaře nesnáším.
sayast: hezký bříško. Já mám lavor už teď a to jsem na začátku. Kdo ví, jak budu vypadat na konci :grinning:
12. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja asi na trech zevnitr,ale uplne to nenavidim :confounded:
No,jdu se natahnout, posledni dobou me dost boli zada. I kdyz to neni divu vzhledem k memu brichu :grinning:
Taky uz dobrovolne nosim stahovaci puncochy na krecovy zily, to je u me co rict :grinning:
12. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evco,u me porad nic nic, manza do 5. mesice pomalu neveril ze jsem tehu a ted? Ted na me jen kouka a rika ze vypadam hrozne tehotne, to chudak jeste nevi ze bude hur a hur :grinning:
Zubak by se spravne pry meli stihnout 2 kontroly za tehu. Ja stihnu jen jednu s jeji objednavaci dobou a vubec mi to nevadi :grinning:
12. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus a jak se ti s takovym briskem spi, ji, sedi atak, ja mam pocit ze prasknu :slight_smile:
12. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
spi dobre :grinning:. Krome bricha teda,na tom uz lezet opravdu nemuzu :grinning:. Ale zajimave je ze se mi lepe lezi na zadech. Kdyz jsem na boku, tak mam pocit ze nemuzu dychat a ze mi hrozne tluce srdicko. Rychle a nahlas. nevim jestli to je normalni,ale nikde to nerikam :sweat_smile:
Ji velice dobre :grinning:. sezeru na co prijdu a brisko mi u toho vubec nevadi :grinning:
a sedi, no to uz mam trosku pocit ze je napnuty a ze se mi snad vyvali ven :grinning:. Ale jelikoz porad cely den jen sedim na netu, tak to tak hrozny nebude.
Boli me jen zada a nohy kdyz dyl stojim. Jinak bez problemu.
Jo a otaceni na gauci a vstavani z gauce uz mi trosku dela problem, Edik je vzdycky vysmatej kdyz me pri tom vidi :slight_smile: :grinning:
12. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se hrozne blbe leze z vany :grinning: sedim tam jak lachtan a pak nemuzu ven, asi uz me bude muset lovit Jirka :grinning:
12. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
12. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ted koukala na Prosincovky, tak se rodi o stosest :slight_smile: Ty miminecka jsou tak krasne, holky tam maji fotky jak koupou a tak. Ty miminka maji v ty vanicce natazene rucicky a nozicky, no uplne male zabicky to jsou :dizzy_face:
12. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsak uz se za chvili taky dockame :slight_smile:
Tak to ja musim taky mrknout :slight_smile:
12. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,to je hezky :slight_smile:. A vzali to tam docela hopem, moc tehulek uz tam nezbyva :grinning:
Jsem zvedava na nas :grinning:
12. pro 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz se tak tesim, nejak se porodu nebojim, proste to k tomu patri.
:slight_smile:
12. pro 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se na nej taky spis tesim :slight_smile:
12. pro 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus jak to upravim v nastaveni abych tam mohla mit termin porodu 14.4.?
12. pro 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek