Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
11. pro 2008
Přesně tak ty bodýčka jsou úžasnýkoupila jsem si po třech ks v balení (bílé) - 120kč a takový úžasný se slonama tak 3 ks - 170kč a kvalita je úžasná hned jsem to doma vybalila a ošahala, tak už vím kam budu jezdit pro hadříky 🙂 🙂 🙂 🙂
evulebobule
11. pro 2008
ninus: v Tescu už jsem nakupovala věcičky pro kamarádky, co už mají mimča. Hnes jsem se do těch věcí zamilovala, jsou prostě nádherný. Takže určitě taky vím, kam na nákupy 😉
sayastautor
12. pro 2008
dobre ranko holky,
jsem rada ze se video libilo 🙂. Ja z nej byla dojata a mrzelo by me kdybyste ho nevideli kdyz krome Zdenci je to aktualni pro vsechny 😉
Tak to mi do Tesca taky nekdy mrknem kdyz davate takovy rady 🙂. Ja mam par kousku novych, neco podedenych (ale to je jen spis pro doma nebo na spani), neco od te kamaradky a par vecicek i ze sekace. Zatim mam temer vse. Chybi mi to uz jen doladit 🙂
Jeziska uz mame taky skoro celyho z krku, uz nam chybi jen malinko a to dokoupime po vyplate.
Jinak vcera jsem se nudila a ze srandy se narvala do satu a z fotky jsem docela sokovana jak vypadam 😃. mam ji v albu, tak muzete kouknout 😉. To by me zajimalo jak ja budu vypadat pred porodem :-N
kvikvicek
12. pro 2008
Ahojky, holky u nas snezi, je bilo x-) Sandrus, ses proste tehule jak bic 😃
sayastautor
12. pro 2008
kato,
takhle mi to ale naskocilo az posledni dny :-N
Nas hafan se asi zamiloval do snehu 😃. Blbne mi kazdy venceni 😃. je to sranda 🙂
sayastautor
12. pro 2008
taky mi dneska dorazil ten fusak a je bozi x-) x-) x-) . uz v nem malou princeznu vidim 🙂
kvikvicek
12. pro 2008
Ja si ted zrovna mazala bricho a zjistila jsem ze mi ze spodu popraskalo, kolem jizvy po slepaku, takze prsa mam rozpraskany a bricho uz pomalu taky, ja se na to vyprdnu 😞 ale preziju to, za miminko to stoji x-)
kvikvicek
12. pro 2008
Me ted taky narostlo bricho, musim jist male porce, nekdy mam pocit ze prasknu :-N Sandrus nevis jak dopadla ta holka s tim chlapeckem ze Strakonic, jak ji rodila Gregorka?
sayastautor
12. pro 2008
to mas urcite od ty jizvy 😞
ja zatim nikde nic a to ani moc nemazu :-N . Tak obden 1x a indulonou. Ale mimco za to stoji, to mas pravdu x-)
ted Kato koukam, ze jak mi posunul termin tak jsme presne o mesic 🙂
kvikvicek
12. pro 2008
To je fajn, ze se hafikovi libi ve snehu, segra ma kocoura, ktereho ma venku, na noc si zaleze do baraku, a ten snih vubec nemusi, a kdyz po nem jde, tak si otrepava tlapky,vypada to srandovne 😃
kvikvicek
12. pro 2008
Ja mam termin 14, ja to tu nezmenila, ale vyjde to nastejno. 🙂
sayastautor
12. pro 2008
aha,tak to jo 🙂
No nas malej uplne hotovej, je sranda na nej koukat. A jeste jak je bilej, tak je to vtipny 😃
Kato,uz vis co budes nakonec kupovat? jestli vanicku nebo kyblik?
kvikvicek
12. pro 2008
Ty jo, ja jeste nebyla u zubare, hned po novem roce se chystam, ale kdybych nepotrebovala razitko, tak se na to vyprdnu, mam kaz , ale neboli me, a muj dr. je blazen, posledni navstevy mi vrtal zuby tak, ze pak cistil rovnou i kanalky, to je bolest, jako prase.Me se nezda, ze bych mela takove kazy, aby musel az tak radikalne zasahovat, to by me snad ty zuby bolely ne? :-S
kvikvicek
12. pro 2008
koupim vanicku, a kyblik zkusim treba pres mimibazar, nejaky levny, za par kacek, jinak na to prdim, me by se to miminko v tom spatne mylo, ale jestli bude ta nase kikinka rvat ve vanicce, tak koupime kyblik dodatecne 🙂
sayastautor
12. pro 2008
ja jdu k zubakovi 19.12. Jsem objednana uz od zacatku zari ]-( . Vubec se mi tam nechce. Taky se mi objevil malinkej kazik, ale neboli, tak by nemusela delat nic :-N . Moje je na to hodna a kdyz neboli, tak moc nezasahuje. Ale co ja nesnasim tak je zubni kamen 😞 . Mam obnazeny krcky a docela mi to boli. A jeho odstranovanim ona nesetri 8-(
sayastautor
12. pro 2008
ja na to dneska koukala, tak se prave rozmyslim.
Jo k zubari chodim poctive, takze by me zimni navsteva stejne neminula ]-(
kvikvicek
12. pro 2008
Taky mam kamen asi na ctyrech zubech zevnitr, taky se na to ten muj zubak chysta.
evulebobule
12. pro 2008
holky fuj zubař, to je téma. Zubaře nesnáším.
sayast: hezký bříško. Já mám lavor už teď a to jsem na začátku. Kdo ví, jak budu vypadat na konci 😃
sayastautor
12. pro 2008
ja asi na trech zevnitr,ale uplne to nenavidim :-S
No,jdu se natahnout, posledni dobou me dost boli zada. I kdyz to neni divu vzhledem k memu brichu 😃
Taky uz dobrovolne nosim stahovaci puncochy na krecovy zily, to je u me co rict 😃
sayastautor
12. pro 2008
Evco,u me porad nic nic, manza do 5. mesice pomalu neveril ze jsem tehu a ted? Ted na me jen kouka a rika ze vypadam hrozne tehotne, to chudak jeste nevi ze bude hur a hur 😃
Zubak by se spravne pry meli stihnout 2 kontroly za tehu. Ja stihnu jen jednu s jeji objednavaci dobou a vubec mi to nevadi 😃
kvikvicek
12. pro 2008
Sandrus a jak se ti s takovym briskem spi, ji, sedi atak, ja mam pocit ze prasknu 🙂
sayastautor
12. pro 2008
spi dobre 😃. Krome bricha teda,na tom uz lezet opravdu nemuzu 😃. Ale zajimave je ze se mi lepe lezi na zadech. Kdyz jsem na boku, tak mam pocit ze nemuzu dychat a ze mi hrozne tluce srdicko. Rychle a nahlas. nevim jestli to je normalni,ale nikde to nerikam :-N
Ji velice dobre 😃. sezeru na co prijdu a brisko mi u toho vubec nevadi 😃
a sedi, no to uz mam trosku pocit ze je napnuty a ze se mi snad vyvali ven 😃. Ale jelikoz porad cely den jen sedim na netu, tak to tak hrozny nebude.
Boli me jen zada a nohy kdyz dyl stojim. Jinak bez problemu.
Jo a otaceni na gauci a vstavani z gauce uz mi trosku dela problem, Edik je vzdycky vysmatej kdyz me pri tom vidi 🙂 😃
kvikvicek
12. pro 2008
me se hrozne blbe leze z vany 😃 sedim tam jak lachtan a pak nemuzu ven, asi uz me bude muset lovit Jirka 😃
sayastautor
12. pro 2008
😃
kvikvicek
12. pro 2008
Jsem ted koukala na Prosincovky, tak se rodi o stosest 🙂 Ty miminecka jsou tak krasne, holky tam maji fotky jak koupou a tak. Ty miminka maji v ty vanicce natazene rucicky a nozicky, no uplne male zabicky to jsou x-)
sayastautor
12. pro 2008
vsak uz se za chvili taky dockame 🙂
Tak to ja musim taky mrknout 🙂
sayastautor
12. pro 2008
je,to je hezky 🙂. A vzali to tam docela hopem, moc tehulek uz tam nezbyva 😃
Jsem zvedava na nas 😃
kvikvicek
12. pro 2008
Ja uz se tak tesim, nejak se porodu nebojim, proste to k tomu patri.
🙂
sayastautor
12. pro 2008
ja se na nej taky spis tesim 🙂
kvikvicek
12. pro 2008
Sandrus jak to upravim v nastaveni abych tam mohla mit termin porodu 14.4.?

Začni psát odpověď...

Odešli