Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
21. kvě 2009
Náš poslouchá jako hodinky, a kdybych ho nechala doma, Honza je pořád v práci a neměl by sním kdo chodit pupokud si ho nevemou honzovo rodiče na chalupu
ninus81
21. kvě 2009
jééé mě to sem skočilo dvakrát 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mikesova25
21. kvě 2009
nin jen ho vem sebou,jste na sebe zvyklí tak bude rád že je s vámi 🙂
mikesova25
21. kvě 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
21. kvě 2009
za chvíli pošlu odkaz na fotky našeho hafánka, jdu si dát jednu zdravotní - vždyt vy víte co 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
21. kvě 2009
ahojky holky,
tak me nase princezna usnula az v 10, takze na nas ten vzduch zas tak nepusobil 😃. ale spala do 5, nakojili jsme a pak az do 8. takze parada 🙂. tedka zase spinka.
tak ja peru a chci jit uklizet, dnes budu i varit :-N. Manza jezdi po bazarech a kouka jestli mu nepadne do oka nejaky auticko. potrebujem ho jako sul. aspon budeme moct jezdit na vylety a chalupy. doted jsme byli vazany jestli nas tam nekdo odveze (me,juli a psa), eda jezdil za nama na kole.
fotky ze srazu mam taky na rajceti,ale nejdou mi tam ulozit vsechny, hazi mi to nejakou chybu 8-(
jak tu hazite odkazy na chaty, je to vsechno krasny, ale za sebe jeste nic slibit nemuzu, vite jak to mam doma :-N
evulebobule
21. kvě 2009
nin: no ten váš hafan je dokonalej, fakt že jo. Jakpak se jmenuje? Určitě ho vem 😉
mispuli
21. kvě 2009
Nin:Rexík je boží,akorát jsem zvědavá na naší mišuli,strašně miluje zvířata 😉 ,včera se tam nechala oblizovat od nějakýho jezevčíka 😉

San: :-S :-p =-) 8-( ]-( to je pro manžu

Klári:to jsem zapomněla napsat,že nejdřív jsem vyslíkla sebe a pak teprve postel 😉 ,boty do vody do itálie nepotřebujeme,ale dík,včera jsem koupila ve Strakonicích Míše sandálky,nechtěla jsem růžový,a jak jsme dopadly? www.bata.cz/artikl/77246 ještě se mi líbily www.bata.cz/artikl/77247 ,ale ty neměly ve 20
evulebobule
21. kvě 2009
sandři: a co máš doma? Asi jsem u toho nebyla, když si to povídala.
mikesova25
21. kvě 2009
holky tak mi se jdeme oblíkat a razíme směr horažďovice bazén x-) 🙂
evulebobule
21. kvě 2009
jo bazén v Horažďovicích, to bych si taky dneska nechala líbit 😃
ninus81
21. kvě 2009
Tak miláček konečně usnul v kočárku na balkoně, já jsem poklidila a čekám na segru aby mě pohlídala malého a já mohla dojet nakoupit ( tím naším draze opraveným autem ) škoda že srazík není ještě dneska 😃 😃 😃 😃 😃 😃 včera mě bylo moc fajn

Rexík je pěkněj bejk, já spím z malým v pokojíku a každý den ráno když neleží na pelechu tak ho najdu u toho mého v posteli jak si to naše tele hoví na mé půlce on je jak miška že o něm ani Honza neví že mu tam vlez 😃 😃
Neboj náš Rex je čistě domácí mazel, poctivě očkovanej kamarádky dcera (18měsícu) se sním vždycky dělí o vše o bonbony, suchý rohlik a náš rex dělá jako kdyby nikdy nejedl 😃 😃

Sandři tak at jede manža s námi a nebo sebou vem maminu at věří
ninus81
21. kvě 2009
tak jsem si stáhla filmík Sněženky a Machři po 25 letech tak jsem zvědavá jaký to bude
ninus81
21. kvě 2009
Zdeni já bych taky vyrazila ale kdyř bych vlezla pak z bazenu tak by přiběhli ochránci velryb a snažili by se mě zatlačit zpátky do vody 😃 😃 😃 😃 takže já pojedu dneska směr kaufland a pak směr sporák 😃 😃 😃 😃
evulebobule
21. kvě 2009
nin: 😃 😃 😃

Rexík je fakt krásnej, moc se mi líbí.

Jojo škoda, že není sraz ještě dneska, taky bych šla klidně znova. 😃
belatka
21. kvě 2009
ahojky strakoničandy 🙂 Taky jsem,i když už nějakou dobu bydlím v plzni..čekám dvojčátka jsem ve 13tt a chci se poptat...mám domluvenou schůzku s mudrem razakem na klasický,3D a 4D ultrazvuk..nevíte za kolik to vlastně dělá?na stránkách nemocnice je 200kč sle u 3d se mi to nezdá,přece jen v plzni chtějí 1000.... :-| díky moc a krásný den všem... x-)
klaraemma
21. kvě 2009
mispul: sandálky super, jsi mě navnadila, sice E botky má, ale jsou úžasný, fakt. Jinak já bych do Itálie botky taky nekupovala, ale na tu Vranovskou radši jo.
Nin: jsi mě pobavila s bazénem
My máme venku bazén, je připravený, včera měl 20 což bych i snesla, ale kurňa, to počasí..............
mispuli
21. kvě 2009
mě se te´d dětičky rochní na balkoně,už jsem to izdokumentovala,ale začíná se to zatahovat,tak jdou asi ven
ninus81
21. kvě 2009
belatka: pokud sním más domluvený ultrazvuk u něj v ordinaci tak tu má v Blatné a tam cenu neznám myslím si že asi těch 1000,-
Ve strakonické nemocnici je to 200 + 20 kč za DVD, když je jejich. Nahrávají to v klasické kvalite, ne v D. Já tu nahrávku mám z 20 TT z prosince 2008.
kvikvicek
21. kvě 2009
ahojky maminy 🙂 tak jsemnakonec ty hranolky ustala, asi jsem to spis mela z hladu, se mi ulevilo, trochu jsem neco snedlaa pak uz dobry, ale v noci me zaclo bolet pravy prso a je zase zle, mam flek, zatvrdlinu, 38teplotu, tak jsem uplne KO, odstrikavam a a tvaroh to jisti, jeste ze ho mam v mrazaku asi pul kila, ja se z tech Koz asi zblaznim, tohle uz mam potreti. Hnusny je , jak na to telo reaguje, jakobyste meli hnusnou chripku. S tou chatickou to necham na vas,mame cas porad, lepsi by byl cerven, a asi pres ten tyden by to bylo lepsi.
evulebobule
21. kvě 2009
Tak to tě chuděro lituju, ty na to taky pěkně trpíš co? Tak ať to brzy přejde.
kvikvicek
21. kvě 2009
Evi to rikam kojeni je ocistec 😞
aninam
21. kvě 2009
Nin, co ja vim, tak u nej v ordinaci jsem ja za ultrazvuk nic neplatila. Chce jen 100 Kc za kazdou fotku....
aninam
21. kvě 2009
kvikvicek: dojdi si do lekarny pro homeopatika

ZÁNĚT PRSU

Belladonna 5 nebo 9 CH (volný prodej)

* akutní zánětlivé zduření prsu
* zčervenání, otok, bolest, horkost
* pulzující bolesti zhoršené dotekem a otřesy

Dávkování: 5 granulí 4x denně

Apis mellifica 9 nebo 15 CH (volný prodej)

* zánět prsu s bodavými a pálivými bolestmi
* zlepšení studenými obklady

Bryonia 5 nebo 9 CH (volný prodej)

* horká, bolestivá a tuhá prsa
* bolest zvýrazní i minimální pohyb prsu
* zmírnění bolesti jeho stažením

Uvidis ulevi se ti....
mispuli
21. kvě 2009
alčo prosím tě můžeš mi poslat odkaz na to stínítko,co se nasazuje na tu stříšku,díky

teda Káťo,to je pech

tady te´d sprchlo a nějak nám to pokazilo plány,tak doufám,že se to přehnalo a je po
ninus81
21. kvě 2009
ani: já nevím jak to je ale předpokládám že není jeho pacientka nevím známá takhle k němu šla na UTZ a zaplatila 1000,- ted jsem se jí na to ptala - upřesnuji že nebyla jeho pacientkou ale nevím jak to je v nemocnici ted????
aninam
21. kvě 2009
Nin, tak to ja nevim.....

Hele, co jste pouzivali za tehu testy? Ja si koupila mamatest, mrska 2 dny meska a mam negativni???!!
mispuli
21. kvě 2009
ani já ani nevím,já měla nějakej úplně obyčejnej z lékárny,kolem 25 korun stál,já tedy u honzise použila jen jeden a u Míši 2,ale názvy už si nepamatuju
aninam
21. kvě 2009
No ja u Honzika to videla na prvnim, takze spis stale cekam, ze dorazi to, co dorazit ma a ted uz zadnej test nedelam, v utery jdu k Razakovi, tak at tam bud najde to, co bych si prala, nebo nejakou jinou pricinu....

Začni psát odpověď...

Odešli