• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Náš poslouchá jako hodinky, a kdybych ho nechala doma, Honza je pořád v práci a neměl by sním kdo chodit pupokud si ho nevemou honzovo rodiče na chalupu
21. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé mě to sem skočilo dvakrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin jen ho vem sebou,jste na sebe zvyklí tak bude rád že je s vámi :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvíli pošlu odkaz na fotky našeho hafánka, jdu si dát jednu zdravotní - vždyt vy víte co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak me nase princezna usnula az v 10, takze na nas ten vzduch zas tak nepusobil :grinning:. ale spala do 5, nakojili jsme a pak az do 8. takze parada :slight_smile:. tedka zase spinka.
tak ja peru a chci jit uklizet, dnes budu i varit :sweat_smile:. Manza jezdi po bazarech a kouka jestli mu nepadne do oka nejaky auticko. potrebujem ho jako sul. aspon budeme moct jezdit na vylety a chalupy. doted jsme byli vazany jestli nas tam nekdo odveze (me,juli a psa), eda jezdil za nama na kole.
fotky ze srazu mam taky na rajceti,ale nejdou mi tam ulozit vsechny, hazi mi to nejakou chybu :rolling_eyes:
jak tu hazite odkazy na chaty, je to vsechno krasny, ale za sebe jeste nic slibit nemuzu, vite jak to mam doma :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: no ten váš hafan je dokonalej, fakt že jo. Jakpak se jmenuje? Určitě ho vem :wink:
21. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin:Rexík je boží,akorát jsem zvědavá na naší mišuli,strašně miluje zvířata :wink: ,včera se tam nechala oblizovat od nějakýho jezevčíka :wink:

San: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :rolling_eyes: :angry: to je pro manžu

Klári:to jsem zapomněla napsat,že nejdřív jsem vyslíkla sebe a pak teprve postel :wink: ,boty do vody do itálie nepotřebujeme,ale dík,včera jsem koupila ve Strakonicích Míše sandálky,nechtěla jsem růžový,a jak jsme dopadly? www.bata.cz/artikl/77246 ještě se mi líbily www.bata.cz/artikl/77247 ,ale ty neměly ve 20
21. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: a co máš doma? Asi jsem u toho nebyla, když si to povídala.
21. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mi se jdeme oblíkat a razíme směr horažďovice bazén :dizzy_face: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo bazén v Horažďovicích, to bych si taky dneska nechala líbit :grinning:
21. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak miláček konečně usnul v kočárku na balkoně, já jsem poklidila a čekám na segru aby mě pohlídala malého a já mohla dojet nakoupit ( tím naším draze opraveným autem ) škoda že srazík není ještě dneska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera mě bylo moc fajn

Rexík je pěkněj bejk, já spím z malým v pokojíku a každý den ráno když neleží na pelechu tak ho najdu u toho mého v posteli jak si to naše tele hoví na mé půlce on je jak miška že o něm ani Honza neví že mu tam vlez :grinning: :grinning:
Neboj náš Rex je čistě domácí mazel, poctivě očkovanej kamarádky dcera (18měsícu) se sním vždycky dělí o vše o bonbony, suchý rohlik a náš rex dělá jako kdyby nikdy nejedl :grinning: :grinning:

Sandři tak at jede manža s námi a nebo sebou vem maminu at věří
21. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si stáhla filmík Sněženky a Machři po 25 letech tak jsem zvědavá jaký to bude
21. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já bych taky vyrazila ale kdyř bych vlezla pak z bazenu tak by přiběhli ochránci velryb a snažili by se mě zatlačit zpátky do vody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže já pojedu dneska směr kaufland a pak směr sporák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: :grinning: :grinning: :grinning:

Rexík je fakt krásnej, moc se mi líbí.

Jojo škoda, že není sraz ještě dneska, taky bych šla klidně znova. :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky strakoničandy :slight_smile: Taky jsem,i když už nějakou dobu bydlím v plzni..čekám dvojčátka jsem ve 13tt a chci se poptat...mám domluvenou schůzku s mudrem razakem na klasický,3D a 4D ultrazvuk..nevíte za kolik to vlastně dělá?na stránkách nemocnice je 200kč sle u 3d se mi to nezdá,přece jen v plzni chtějí 1000.... :unamused: díky moc a krásný den všem... :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: sandálky super, jsi mě navnadila, sice E botky má, ale jsou úžasný, fakt. Jinak já bych do Itálie botky taky nekupovala, ale na tu Vranovskou radši jo.
Nin: jsi mě pobavila s bazénem
My máme venku bazén, je připravený, včera měl 20 což bych i snesla, ale kurňa, to počasí..............
21. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se te´d dětičky rochní na balkoně,už jsem to izdokumentovala,ale začíná se to zatahovat,tak jdou asi ven
21. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
belatka: pokud sním más domluvený ultrazvuk u něj v ordinaci tak tu má v Blatné a tam cenu neznám myslím si že asi těch 1000,-
Ve strakonické nemocnici je to 200 + 20 kč za DVD, když je jejich. Nahrávají to v klasické kvalite, ne v D. Já tu nahrávku mám z 20 TT z prosince 2008.
21. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy :slight_smile: tak jsemnakonec ty hranolky ustala, asi jsem to spis mela z hladu, se mi ulevilo, trochu jsem neco snedlaa pak uz dobry, ale v noci me zaclo bolet pravy prso a je zase zle, mam flek, zatvrdlinu, 38teplotu, tak jsem uplne KO, odstrikavam a a tvaroh to jisti, jeste ze ho mam v mrazaku asi pul kila, ja se z tech Koz asi zblaznim, tohle uz mam potreti. Hnusny je , jak na to telo reaguje, jakobyste meli hnusnou chripku. S tou chatickou to necham na vas,mame cas porad, lepsi by byl cerven, a asi pres ten tyden by to bylo lepsi.
21. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tě chuděro lituju, ty na to taky pěkně trpíš co? Tak ať to brzy přejde.
21. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to rikam kojeni je ocistec :frowning2:
21. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, co ja vim, tak u nej v ordinaci jsem ja za ultrazvuk nic neplatila. Chce jen 100 Kc za kazdou fotku....
21. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: dojdi si do lekarny pro homeopatika

ZÁNĚT PRSU

Belladonna 5 nebo 9 CH (volný prodej)

* akutní zánětlivé zduření prsu
* zčervenání, otok, bolest, horkost
* pulzující bolesti zhoršené dotekem a otřesy

Dávkování: 5 granulí 4x denně

Apis mellifica 9 nebo 15 CH (volný prodej)

* zánět prsu s bodavými a pálivými bolestmi
* zlepšení studenými obklady

Bryonia 5 nebo 9 CH (volný prodej)

* horká, bolestivá a tuhá prsa
* bolest zvýrazní i minimální pohyb prsu
* zmírnění bolesti jeho stažením

Uvidis ulevi se ti....
21. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
alčo prosím tě můžeš mi poslat odkaz na to stínítko,co se nasazuje na tu stříšku,díky

teda Káťo,to je pech

tady te´d sprchlo a nějak nám to pokazilo plány,tak doufám,že se to přehnalo a je po
21. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: já nevím jak to je ale předpokládám že není jeho pacientka nevím známá takhle k němu šla na UTZ a zaplatila 1000,- ted jsem se jí na to ptala - upřesnuji že nebyla jeho pacientkou ale nevím jak to je v nemocnici ted????
21. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak to ja nevim.....

Hele, co jste pouzivali za tehu testy? Ja si koupila mamatest, mrska 2 dny meska a mam negativni???!!
21. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani já ani nevím,já měla nějakej úplně obyčejnej z lékárny,kolem 25 korun stál,já tedy u honzise použila jen jeden a u Míši 2,ale názvy už si nepamatuju
21. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja u Honzika to videla na prvnim, takze spis stale cekam, ze dorazi to, co dorazit ma a ted uz zadnej test nedelam, v utery jdu k Razakovi, tak at tam bud najde to, co bych si prala, nebo nejakou jinou pricinu....
21. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek