• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ja mela mamatest a testovala jsem po tydnu meskani. okamzite byli 2 tluste cary.
21. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz testovat nebudu :slight_smile: Tyden po vynechani uz budu u Razaka (jestli teda mrska neprijde)....
21. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: no snad to brzy přejde, Kačenka musí víc bumbat... :wink:

ani: já jsem si taky dělala mamatest. :wink:
21. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj belatka, ja k dr. Razakovi chodim, za ultrazvuk jsem nikdy nic neplatila, akorat 100Kc za foto.
Jee, a taky cekas dvojcatka, tak to gratuluji :wink: Ja mam 8 tydenni kluciky
21. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, Rexik je krasnej, uplne stejne rozmazleny jako nasi psi. My mame rotvajleri holku, ty je rok, takze to je strasna pubertacka ted, vsechno znici :slight_smile: a jeste mame maltezacka, ten je doma, to je postelovy kral, a jak hlida kluky, kdyz jsou vsichni v posteli :grinning:
Takze ho klido muzes vzit, my jsme zvykli :wink:
21. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: škoda že nemáte ovčandu my scháníme Rexíkoy nevěstu :grinning:
21. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi mala krasne spi na balkone v autosedacce :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě malje usnul po koupání a po jídle v postýlce v pokojičku tak doufám že mě dnes dopřeje ordinaci :grinning: :grinning:
Sandři: Honzí taky krásně spinká když je na balkoně, už jste našli nějaké auto???? Napadlo mě mého šefa táta tahá z německa auta a za super cenu tak zkusit to u něj mužeme se domluvit

jinak já nemám miminko já mám dneska malého slimáka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANNY: kde jsi říkala že jsi objednávala ty krásný plenky stím potiskem??? mám pocit že jsi říkala na www.ebutik.cz přes něj jsem nakupovala věci v těhu (pro malého) a ty pleny tam prostě nevidím a nebo jsem slepá a blbá :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,my zatim jen koukame,protoze edovo babi nam slibila ze ma pro nas 50 tisic a to nam prispeje, jenze ted je v tej nemocnici, tak musime pockat az ji pusti :sweat_smile:
ale ted manza vyhlidl ford focus,99 rok, 1,8 diesel, kompletne opraveny,najeto asi 120 000 km za 99 tisic. tak snad na nas pocka az prijdou penizky i od babci
21. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,treba uz vam taky rasi zuby :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mozna tvoji nabidky vyuzijem :wink:. jeste se kdyztak domluvime :wink:
21. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco,mamka te videla na fotkach ze srazu, hned te poznala, pry jste moc sympaticka rodinka,i manzel :wink: a Lukasek je pry abnormalne chytrej :wink:
21. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, objednavala jsem je na ebutiku,nekdy v unoru, to je divny, ze je tam nevidis :slight_smile: A mam pocit, ze jsem je videla i u nas v Blatny v latkach, maji tam i par veci pro mimi. Kzdytak ti ji je koupim.
21. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,zkopčila jsem si od tebe z rajcete nejake Julci fotky,ju? snad nevadi :sweat_smile:. ja vim, jsem drza :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to je jasný že to nevadí :wink:
Nabídky klidně mužete využít, uvidíte jestli autíčko počká něž budou penízky komplet
a ze zoubkama nestraš
anny: já jsem fakt asi slepá koukni tam jestli je tam vydíš
21. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juli stale spi, tak snad mi bude spat v noci :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky malej mi dneska spal asi tak hodinku přes den v kočárku, vůbec nemohl zabrat chudák jak bylo dusno

ninus tyhle plenky jako má Anny mají u nás v Blatný ve švadlence na městě, já si je kupovala předevčírem, 1ks za 47,- vydřiduši :unamused:
21. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, tak Adi spinkal tak malo, jo? Me se kluci probudili az v pul 5h, pak uz teda nespinkali, tak jsme sli v pul 8h koupat a ted uz jsou v postylce, tak snad rychle zaberou, jsem dneska nejaka hotova z toho paraku
21. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ani zabral až od 5 do 6 u našich na zahradě pod pergolou, teď už spinká, já jsem taky k.o. z toho vedra, odpadnu zas brzy dneska
21. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, chudinka, musel byt vyrizeny, my uz taky zarezavame, tak mamka internetuje :grinning: :grinning:
Zitra vas cekam
21. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul:tak koukám že to máme dneska stěma našema raubířema podobné, Honzík celý den spal z bídou 2 hodky.
Po koupání a jídle naštestí usnul v 19hod a stále spinká no jsem zvědavá kdy se probudí na papání. Já jsem dneska taky totálně znavená nevím jestli z toho pařáku nebo z té probdělé noci.
Holky to by jste mě jich pár mohli kdyštak koupit že jo až bude další srazík?????

Jo a kdy NAPLÁNUJEME DALŠÍ SRAZÍK :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: tam jsem koukala a já nemužu najít ty co měla Ani ty se mě líbili :cry:

i když tyhle jsou taky pěkný
http://www.ebutik.cz/index.php?men0=66&list=2&prod=3086&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod60047.jpg&detailRozmerL=448x298&usrCmd=details
21. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já mám ty samý co Ani a ty jsou v tom druhém odkazu. Jmenují se Méďa anděl :wink:
21. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi super děkuji :wink:
21. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: není zač.Jsou fakt moc hezký, už se těším, až je budu taky používat. :grinning:
21. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na kutě, zítra mě čeká zubařka,tak jsem nadšená.
Dobrou noc. :wink:
21. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek