• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi DOBROU NOC :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin u nás ve švadle madle je mívaj taky,jestli nebude zítra dopo pršet,tak se ti zajdu podívat jaký maj a za kolik,já je tam kupuju vždycky před vánocema a nosíme je jako dárek na nedonošence

jinak mě bude úplně stačit to první nejlevnější stínítko,nebudete si ho některá objednávat taky,že bysme to objednaly najednou a ušetřily na poštovným

jo holky,dětičky vám prospali včerejší srazík,tak se jim dneska nechtělo,ne ba ne já vím,ty dětičky to poznaj a to horko jim vadí,taky si na to pamatuju

my byli k večeru na hřišti,nemohli jsme se nějak vykopat a,odpo jsme si schrupli všichni a pak vždycky když jsme chtěli vyrazit,tak přišla prška,no nakonec jsme tam dorazili skoro stejně s taťkou,míša se tam krmila kamínkama,no vždyť jste samy viděly co všechno je schopná do pusy strčit,a docela dobře chodila i sama,k večeři zajel taťka s honzíkem pro pizzu,takže to byla ňamka,i Míše a Honzíkovi se dělaly boule za ušima

jo jinak díky za ty fotečk,jak si míša koupe ruce v mým pivě,ty jsou fakt dobrý,jinak já všude vypadám,jak íkvoň

tak jsem se rozepsala a končím,zítra ahoj :wink:
21. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,
tak mrska dorazila. Historie se opakuje.....
22. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani. to mě mrzí :frowning2: že mrcha dorazila snad to vyjde příště
22. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši to tam kvuli mě běhat nemusíš, jo jo já ho chci taky objednávat, přijde mě lepší něž házet přes kočár plenu
22. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin,to je v pohodě,stejně půjdeme ven na prochajdu a koupit si řízečky k obědu a u nás je všechno blízko :wink: ,tak počkáme jestli se k nám někdo během dneška nepřidá a já bych to pak asi objednala
22. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super myslím si že za takovou cenu to je super, když to objednáš tak já ti v pondělí pošlu penízky na učet at nemusíš čekat do srazíku
22. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to stinitko bych brala taky, ale nevim jak na nas kocar :slight_smile: taky tam porad davam plenu
22. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny:já se v tom moc nevyznám,ale mám obavu,že na dvojčátkovej velkej kočár tahle obyč asi nepůjde,já na to tedy moc nekoukala
22. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
ani, to me mrzi :frowning2:
manza se dnes vazil s juli a navazil 6,6 kg :sweat_smile:. tak mlicko mam dobry :grinning:. ale jsem uplne vycucla. rano se probouzi dehydratovana, dneska jsem malem omdlela. tak uz mam v sobe litr tekutin a je lip.
ja tu clonu budu chtit asi az na sportak, na hlubokym chci slunecnik, i kdyz je trochu neprakticky, ale kryje cely telicko
vcera jsme s mamkou zkouseli davat julce cajik, tak jsem za cely den do ni narvala jeden maly hlt :grinning:. jinak ji flaska prijde jen srandovni :grinning:
22. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny:te´d jsem znovu koukala na ten první odkaz od niny a je tam i clona na dvojkočár za 289 kč,což mi přijde přijatelný :wink: ,hledám krabičku na salát a razíme ven,dřív než zmokneme.Míša dneska vstávala po prdelce,od rána je protivná a mazlivá zároveň,tak nevím,franta jí včera našel prořezávající se další zub a další bouli,tak snad to bude tím,v noci ale spinkala krásně,probudila se před jednou,a pak v 5,pak spinkala do 7:20,takže mimořádně vstával honzík dřív,tak jsme spolu leželi v posteli a četli si básničky,bylo to moc prima :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my vcera spali nadherne. usnula mi v 18 v kocaru,pak jsem ji jen prenesla na balkon, spinkala do 20:30,nakojila jsem,ve 21 uz spala zas a pak az v 5 na kojeni a v 8. uplna parada :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
san,když už to budu objednávat,nechceš ji tedy taky,tak si ji někde doma schováš :wink:
22. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul, ja jsem koukala na ty odkazy od Ninus, je tam i na dvojcatkovy kocar, ale my jak mame kazdou korbicku zvlast, tak si taky myslim, ze takoveho nic neni, nejspis zustanem u pleny :slight_smile:

Sandri, tak Juli je fakt poradny kus zensky :slight_smile: hlavne, ze ji chutna. To vis, jak neni na flasku zvykla, tak to je pro ni divny :grinning:
22. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
say: včera jsme byly s Anny posedět v cukrárně a malej mi pořád plakal tak mi pujčila lahvičku od Aventu s čajem co měla pro kluky, nejdřív nevědel co mu to cpu, ale pak se chytil a trošku cucal, tak jsem jí došla koupit abych ho nemusela kojit každou chvíli v tom vedru když má žížu

já bych tu clonu taky chtěla, ale zase jak bys mi jí mispul dopravila? doporučeně poštou? peníze bych ti samozřejmě poslala na účet

tak nám dneska přišlo vyúčtování za vodu 2450,- no popravdě jsem to čekala horší, kámoška doplácela 16 tis. to bymi kleplo, ale zase platili malý zálohy no
22. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,dekuju,zatim ne. mame 1+1, tak uz tak nemame k hnuti :sweat_smile:.

anny,ja si rikala ze se mi zas nejak pronese, ze je to divny :sweat_smile:. za chvili ji neunesu :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, tak je videt, ze Julince tvoje mlicko pekne prospiva :wink: Na techto prckach je citit kazdy deko
22. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny - Lucy přesně na těch stránkách je i stínítko na kočár pro dvojčátka vlevo nahoře v té liště
22. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co CLONY objednat a udělat zase SRAZÍK to by bylo nejlepší nemyslíte
22. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, super :slight_smile: tak jestli si budete clonitka objednavat z tohoto shopu, tak to beru, i cena super

A srazik, taky super napad :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak uz je mi dobre, odsala jsem vcera litry mleka, prso povolilo, jsem zase ready :grinning: ale zacinam nesnaset ten tvaroh :angry: ale co, hlavne ze to pomuze, normalne v noci na me prisli komari , jsem dopichana jako prase, jsem letela hned kouknout na malou, jestli ji nepichli taky :frowning2: nastesti to schytala jenom matka :grinning: rano jsem 4 zabila, male se to libilo, mama litala po loznici a honila komary a Kacka se tomu smala. Ted spinkame, jsme napapany, prebaleny a spokojeny. Jen ja vypadam jako blb, ted zrovna obedvam u PC a pak se tesim do sprchy, vcera jsem mela 39horecky, tak to konecne ze sebe splachnu, dokud mala spinka :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me vcera prisly tak krasny saticky na malouod nextu, jdeme pristi tyden na svatbu, mala bude jak z cukru a mama jak bubak :grinning: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22756158 akorat nevim jestli ji mam poridit pod ty satickybile puncosky :unamused:
22. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Káťo, to je dobře že už jsi ready :wink: :wink: s komárama taky bojuju nesnáším když mě občas v noci bzučí v pokojíčku okolo hlavy a tak v noci vstanu rosvítím dětskou lampičku a vraždím občas ho dostanu za pár minut a minule jsem toho hajzla naháněla hodinu on si šmejd vždy sednul na strop a tam i kdybych sebevíc chtěla ze svými 164cm nedošáhnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ALe prosím tě já když jsem se dneska podívala do zrcadla tak jsem se lekla :slight_smile: vypadám jako blb 24hod denně 7 dní v týdnu :grinning: :grinning:
Ty šatičky se mě nezobrazili????????????????????

Anny: cena je super, já oní přemýšlím už dlouho
22. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
?????????????????????HOLKY TAK CO KDY BUDETE MÍT CHUŤ NA DALŠÍ SRAZÍK????????????????????????????
22. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak ja ji budu chtit urcite, je to fakt prakticke, ja o tom ani nevedela, ze neco takoveho je. Tak jestli se dohodneme, tak to muzem jedna objednat, a pri sraziku si to predame, ne?

Srazik bych klido udelala pres pristi tyden??? Mezi 1.-5. 6.???

Kato, tak to se Te udelalo dobre rychle, to je ok, hlavne, ze to netrvalo dele. A saticky si asi nezkopirovala, nam dorazila cela stranka zbozi :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to vypada ze mi dorazila prvni ms. a to jsem myslela ze budu mit klid dyl kdyz jen kojim :rolling_eyes:

kato, je fajn ze uz je lip :wink:

jsem pro srazik kdykoliv :slight_smile:. treba hned pristi tyden :wink:
22. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakrys, nejak mi to nejde s tema satickama, prdim na to, oblecu ji je na sraz, na zivo jsou jeste lepci :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus na to jak kojis casto, tak ms si mohla dat na cas, kdyz uz se takhle trapis s tim ze Juli porad sosa :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus neco pro Tebe mam, za ty satecky pro malou, se nech prekvapit :slight_smile: :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek