• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
je, kato, to si vubec nemusela :wink:. mamka uz je zaukolovana, ze jich musi nosit co nejvic abych se mohla rozdelit :grinning:. ja jsem na ne uplne ujeta :grinning:. ale porad mi prijde ze jich je malo :sweat_smile:

no nevim jestli je to ono. 2 dny me pobolivalo bricho, dneska mi bylo mdlo a pak jdu na wc a zjistim ze spinim. zadna hruza jeste. ale asi se to teprve rozjede :rolling_eyes: . taky jsem cekala delsi pauzu. hlavne mi MS vubec nechybela :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me taky ms nechybi, me je dycky zle, boli me brich jako blazen, co mi pomaha je brufen, ale ten nesmim kdyz kojim tak asi umru az to dostanu :unamused:
22. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u me zatim zadna drastarna. jen jsem se posledni 2 dny necitila ve svy kuzi, trochu bricho,ale zadna hruza. no, uvidime
22. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: tak to nějak dohodneme ??????
Já bych byla pro srazík :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
22. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš: je to nezvyk MS :frowning2: :frowning2: :frowning2: mě to za pár dní taky čeká až doberu platíčko tak jí tu mám taky :confounded:
22. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,ale ja nedelam nic jinyho nez kojim a presto ji tu mam :angry:
22. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: mohla ještě počkat vid
22. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, ok, dohodneme :slight_smile:
Tak treba zase streda, toho 3.6.????? Od naseho prvniho sraziku za dva tydny. Zase cca 14h, pod pivovarem?
22. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Sandri, tak to ms dorazila opravdu brzy, moje segra i sestrenice, kojily cca 15mesicu, a po celou dobu nic, ty se mely. Nas to ceka tak brzy :angry:
22. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky byla pro srazík,ale nemůžu otravovat taťku každej tejden s výletama,a když už tak by se mi to víc hodilo,kdyby to bylo dopoledne,aby byl honzis ve školce,ale to je zase blbý,tak já budu muset ještě chvilku počkat :frowning2:

nini ve švadle madle bylo zavřeno,ale myslím že pod 40 kč nestojí

tak co kdyby ty clony objednala ninka,já bych si tam zajela v tejdnu dopoledne,až by je měla,penízky bych ti poslala hned :wink:

já zase byla dnesky v sekáči,koupila jsem mišce 2 trička,včera jsem zjistila,že nějak vyrostla a trička po bráchovi j,co jsem si myslela,že bude mít na celý léto,tak jsou jí některý krátký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dětičky teď koukaj na krtka a mám pocit,že Míša řekla "krtek" :slight_smile: ,ostatně to taky bylo jedno z prvních slov,který říkal i honzis

jo a musím přiznat,že mě ms taky nechyběla,ale te´d co mám to tělísko,tak to nemám skoro vůbec,tak vůbec nemám přehled,kdy to mám dostat a používám jen slipovky
22. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
muspuli, a vy se na srazik nedostanete treba busem, nebo vlakem?
22. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli, teda, me to ujelo :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo dostaneme,vlakem úplně v pohodě,budu vést datum v patrnosti,ale nějak se nám to tam teď kupí,tak nemůžu slibovat nic dopředu.A budu muset tentokrát asi vzít i honzíka a to asi nebudu stíhat běhat za oběma,ale pokusím se :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidis, je to zatim predbezne
tak vezmes oba, aspon se nebudes nudit :grinning: :grinning: :grinning: a Honzikovi to nebude lito, ze je zase doma
22. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste tu nekdo? varim na zitra obed a zatim co se dusi maso koukam na net :grinning: :sunglasses:
22. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mispul, nin: stínítko na kočár mám taky a je super :grinning:
Jinak my byly včera u zubaře, nedalo mi to, ty dásně má fakt tak nateklý, že jí překrývají zuby :cry: a malá má zánět v dásních, afty a opar :stuck_out_tongue_closed_eyes: , děs běs. zatím to máme léčit heřmánkem a když to nezabere, tak zkusíme vitamíny v injekcích pak atb. Hlavně, aby jedla a pila (to zatím jo i když jí míň - to je jasný, bolí jí to) jinak by musela i do nemocnice na kapačky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive:
dneska tu máme oslavu, na louce, pečeme prase, přijede hafo lidí, mamka slaví 50! To zas bude ráno bolehlav, manžel byl včera, tak dneska prý mám volno já a on se bude starat o malou. :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chudak emmicka :frowning2:. jeste ze si z toho nebude nic pamatovat.

ja jsem od rana u mamky, dop jsme byli s endym na kontrole na veterine,nadlidsky ukol ho udrzet :sweat_smile:. ted jsem u mamky a mam napajcovanou barvu. mamka musela s malou ven, protoze nemohla zabrat a byla nevrla. Manza je pracovne v brne.
23. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mam pro juli krasne saticky na vitani obcanku :dizzy_face: . bude kocka.

lucy,dneska mame ty saticky od tebe a na to ze je velikost psana 3-6 mes tak nam jsou akorat :sweat_smile:. ale jsou nadherne :dizzy_face: . mam nafocenou, tak az budu doma,tak dam do pc a na rajce.
23. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cholky,

už jsem měla strach,že jsete se někam ztratily nebo snad přehlásily čii přejmenovaly :sweat_smile:

Klári:zrovna jsem chtěla psát na telefon a vy tohle,chudák malinká,jak píše san,ještě,že si to nebude pamatovat,doufám,že jí ten heřmánek zabere,zuby jsou holt prevít,míše te´d najednou vylezly 3 najednou nahoře

san:julíš je kousek ženský :wink: ,ale já se většinou velikostma moc neřídím,spíš okem ,některý značky,např v kiku maj úplně jiný číslování ,ale jsem moc ráda,že se vám líbí a sluší vám

mě to tady všechno spí,tak dneska půjdeme spát asi o půlnoci,až se to probere,tak půjdeme k dědovi na zahradu,shrabat seno a grilovat nějaký ňamky,jo a prasátko bych si dala taky,tak to klári hezky oslav a nepřeháněj :grinning:
23. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky kdo teda budete chtít tu CLONU na kočárek???? Hlaste se v pondělí to objednám aby to tu bylo do dalšího srazíku
23. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus mě tu clonu prosím objednej, chceš peníze poslat na účet nebo složenkou? údaje mi kdyžtak pošli do IP dík zatim
23. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto jasnačka je mě to jedno nebo mě to dáš až na srazíku jak chceš ty aby jsi zbytečně nemusela do banky nebo na poštu
23. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamatuji si že jí chtěla Lucka a Anička na ten svůj maxi kočárek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ninus, ja chci clonu urcite :slight_smile: snad to tam nejak nandam :grinning: :grinning:
A penizky Te muzu poslat na ucet, nebo dam na sraziku, jak chces. Moje stoji tech 289Kc.

A srazik teda udelame toho 3.6.???? Jste pro?
23. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Penízky mě dáte na srazíku
Já bych byla pro toho 3.6 čas mě je jedno nakrmím zase na místě a místo srazu by bylo asi stejné
23. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, dam Ti je na sraziku.

Tak to tak domluvime, cas je mi uplne jedno, treba zase stejny, nebo muzem driv, a misto nejspis stejne, tam to bylo fajn, a bylo i obcerstveni :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY POZOR :grinning: POZOR :grinning: POZOR :grinning: POZOR :grinning: POZOR :grinning: POZOR :grinning: POZOR :grinning: POZOR :grinning: POZOR :grinning:

SRAZÍK dne: 3.6 2009
kde: parkovište pod pivovarem ve Strakonicích
čas: nechám na vás

HLASTE ÚČAST :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že nás tu moc není já jsem dneska sirota tatka si šel na pivko
23. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ulozili kluky, a ted si kazdy internetujem :grinning: proste parada. Odpo jsme grilovali, tak jsme pekne prezrani :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek