• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Nazdar devcata, taky jsem sirota, tata sel na stando
23. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: My taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nas uz druhy vecer hraje tady pod barakem mistni rockova skupina :confounded: to je kraval jako prase, mam zavreny okna, aby mala mohla spat, stejne kouka kukacka moje.
23. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste jsme si s tatkou dali sampus, a na tom slunicku to udelalo sve :grinning: :grinning: :grinning: jsem rada, ze jeste existuju
23. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Kato, tak to nezavidim, to bych nemusela. My tu mame zase zabi koncert z rybnicku :slight_smile:
ahoj holky :slight_smile:
konečně se můžu taky přihlásit, bohužel včera nešla u nás elektrika od 17 hod. do 02.00 hod. a zřejmě jak to vypadlo tak jsme měli zapnutý pc a dneska nám nešel naskočit, musel přijet švagr a opravovat :frowning2:

já jsem taky pro srazík, aspoň vypadnem z baráku :grinning:
jinak já jsem taky sama doma, manža šel na 2 pivka
23. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste tu vsechny siroty, to ja rikam tatkovi, at si taky vyrazi, ale on nechce :slight_smile: ja bych sla hned :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla taky hned,ale většinou jakmile někam vyrazím tak malej nespí a řve,ale příští týden máme tu hasičskou soutěž,takže venoušek jede v pátek k babičce a přijede až v neděli :sunglasses: takže si bude moct mamka vyhodit z kopýtka :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
ja jsem dneska uplne ko, juli za cely den spala jen cca 1 hodinu a usnula az ted. tak cely den jen chovam a kojim. nastesti byla mamca hodna a 2 hodky vozila. tak ja doma udelala big uklid. na zitra mi zbyva jen zehleni a sluzba dole a pred barakem. to uz jsem nestihla.

pro szaik jsem taky :slight_smile:

tatku na pivu sice nemame,ale doma taky ne. je jeste na ceste z brna. ja mu zatim chystam neco k jidlu.

a tajne jsem doufala ze na balkon uslysim neco z kulturaku (je tu ten bill), ale maj to moc dobre odzvuceny :rolling_eyes: .takze neni slyset nci :frowning2:
23. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny, my bychom slyseli taky zaby, mame tu rybnicek kousekod bytovky, ale pres ten jekot to neslysime :sweat_smile: Holky byste neverily co jsem dneska videla. ale nejdriv musim povypravet celou story :sunglasses: ve stekni jsou asi pres 50 let capi, maji hnizdo na jednom komine, jenze chlap, co vlastni cely objekt i skominem si usmyslel, ze capi necapi, hnizdo da pryc, ani povoleni nemel, mistni byli na nej pekne nasrany, tak se resilo, co s tim, tak moje tchyne s tchanem postavili capum nove hnizdo a dali na stary jezedacky komin, ale ochranari nam moc nadeje nedavali, prej je jen 20 procent sance ze se tam uhnizdi,holky, oni se tam vazne uhnizdili, no uplnej zazrak, mistni obyvatelstvo nadsene. Capice s capem pekne sedeli na vejcich, kterych bylo 4ks. jenze Cap nam umrel, zapletl se do dratu a nasliho mrtvyho kousek od komina s hnizdem, tak se znova volali ochranari a ti ty 4 vajicka vzali , ze se je pokusi zachranit, capice by uhynula, kdybyna to byla sama.tak tam ted je chudera opustena. A dneska jsem sla ven a koukam, capice majestatne stoji na komine a kolem ni litaji tri capi samci :grinning: sem to v zivote nevidela, krouzili kolem ni jak supi :sweat_smile: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
v hospode se hned resilo, ze je to ukaz, ze je urcite nekdo tehotnej :grinning: :sunglasses:
23. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus a spala ti mala venku me moc ne, asi bylo na malou moc horko a doma taky na zdechnuti, ale me to nevadilo, jsem vytuhla misto Kacenky, manza rikal, ze jsem spala s otevrenou hubou :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my určitě jedem na sraz taky :wink:

nin tak ti dam penízky taky na srazu jo nebo ti je klidně i pošlu když budeš chtít

Ani já bych taky vyrazila někam za zábavou, holt mam zatim smolíka když kojim
23. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky krmím pak se zapojím mezi vás jednou rukou mě to strašně trvá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus :dizzy_face: :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu :grinning:
Víte co se mi ted stalo uložila jsem malého do postýlky a musel ana tu velkou stranu :confounded: tak si tak sedím na wc a z hruzou zjistím že došel toaleták :grinning: (hlavně že mám zásoby v koupelne v přízemí) a na dosah byli akorát Pampers vlhčené ubrousky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem je použila :grinning: :grinning: :grinning: ted voním a tátu mám v hospodě to vysloveně NASERE :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to jsme na tom stejně ten muj šel taky na dvě :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny já si dát šampus tak jsem v pánu :grinning: :grinning: :grinning: já jsem vínková, jééé taková dvojka červeného sladkého nebo polosladkého vínka no uplně se mi zbíhají sliny
23. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš: jasnačka dáš mi je na srazíku
takže clonu já,ty,ani - tu DUO a Lucka
23. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak jste :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste mě všichni vzali kramle, já se tu sama bojím - tak si jdu dát jednu zdravotní na balkon
23. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu,byla jsem jenom odnést nahoru koš s prádlem :frowning2:
23. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, Nin, to je smula s tim toaletakem :grinning: :grinning: :grinning: hlavne, ze si to vyresila, to by jinak byla prekerka :grinning:
Ja jsem zase sampusova, toho muzu fakt hodne, ale ted, jak jsem si odvykla, to byl narez, ted uz se z toho dostavam :grinning:

Sandri, tak my jsme na tom dneska byli s klukama podobne, proste nemohli vubec zabrat, chvilema to byl des :frowning2: ale ve 21h po jidle vytuhli snad do minutky
23. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus hlavně že tam byly ty ubrousky :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přinejhorším bych skočila do vany :grinning: :grinning: :grinning: taky řešení
Honzík už taky spinká, a prdí jak starej chlap vypil jen 70ml a usnul
Ze včerejška na dnešek mě v noci spinkal krásně usnul v 20hod po krmení a probudil se ve 2 a pak v 7 :grinning: takže jsem se nádherně vyspala
23. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to se totiž muže stát jenom mě :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani já šampus tak maximálně symbolicky o silvestru :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek