• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak to spinkal krasne, je videt, jak uz si to krasne prodluzuje, my jsme nejdriv vstavali v 1h, pak v 6h, a ted vydrzi tak do 3h, a pak do 8h
23. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad už mu to nějaký čas zustane já si pamatuji jak prvních pár dní jsem vstávala co 2 - 3 hodinky
23. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já šampus vůbec :unamused:

já to nechci zakřiknout,ale venoušek už 2 noci spí bez buzení,nechci ho chválit,protože pravidelně když ho pochválím tak se kanec začne zase budit :grinning:
usne v 21 hod. sám v posteli a vstáváme v 6.30 hod. :sunglasses:
23. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Zdeni já doufám že nás to taky čeká spaní v kuse :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nin já na to čekám už dlouho,tak doufám že už mu to zůstane,taky už nám bude 20 měsíců tak snad máme nárok
23. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufej že ano, je to šikula, známá má chlapečka 12m a ten usne v 21hod a vzbudí se po 8hod :frowning2:
23. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se s Vámi loučím přeji krásnou dobrou noc a sny a já se jdu svalit do peřin :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin dobrou :slight_smile:

já jdu do sprchy a potom směr ložnice, táta se někde zdržel,takže budu usínat zase sama :pensive:
23. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://zarijovky08.rajce.idnes.cz/Celorepublikovy_sraz_Zarijovek_08_23.5.09/#album Holkykouknete, tymeli teda sraz, a maji krasne fotky, to muselo byt focenynejakym hodne dobrym fotakem
23. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak jak pak jste se vyspinali???? My celkem fajn až na to že sem si v 5 ráno musela skřípnout nerv nebo si nějakým způsobem zablokovat záda bolest jak čert, musela jsem vzbudit drahou polovičku ten musel na krmit Honzíka já ho nebyla schopná ani udržet, uplně jsem brečela jak me to bolelo vzala jsem si 2 brufeny nezabrali tak jediné co mě napadlo vana, tak jsem si napustila horkou vanu nahřála si záda a pak se zabalila do deky díky bohu to zabralo :slight_smile: ted mě to jen trochu pobolívá ale už je to snesitelné
24. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ninko já tu clonu určitě chci :wink: :wink:

u nás noc tragédie,míša se budila s pláčem,to už nedělala hodně dlouho,ale zřejmě to budou ty zubáci :unamused: ,Honzíka jsem našla spát v pokojíčku na vedlejší posteli,normálně tam vůbec nechodí,tak jsem ho přenesla na jeho,vzbudil se a nemoh zabrat,tak šel ke mě do ložnice,taťka koukal na hokej,a když H. konešně usnul,tak se spláčem probudila Míša,kolem 5 ráno brečela tak,že skoro nemohla popadnout dech,ale pak u mě zabrala a vstávali jsme v 7:45

teď sice neječí,ale očičkama mžourá a tváří se nic moc,šmudlí se,chce chovat a při tom nemá zadek

tak ať tě to nini přejde úplně,musíš miláčka požádat o masáž :grinning:
24. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky my dneska se spaním trhli rekord,spal od 20.30-3,30-6,15, v kuse celejch 7 hodin to se mu fakt ještě nepovedlo

to jste měli mispul krušnou noc a ninus ráno, no hlavně že ti to trochu povolilo
24. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mispul,tak snad dnesni noc bude lepsi.

Nin,s tema ubrouskama jsi me dostala :grinning:. aspon ze tam byli :grinning:

my spali od 22 h do 5:15,pak v 8,to jsem ji vzala k nam do velky a cela rodina chrapala az do 10 :sweat_smile: :grinning:

me dneska boli bricho, MS docela silna. jsem i protivna a nesva. ach jo, vubec mi nechybela :rolling_eyes:
24. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucy, specialne pro tebe,ale kouknout se samozrejme muzou vsichni :grinning:

http://sandy86.rajce.idnes.cz/kveten_2009/#Snimek_030.jpg
24. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
san.to je krásná princezna a ta maminka s ní :slight_smile: :slight_smile: ,moc vám to sluší

my půjdeme zase na zahradu a pak na fotbal,chtěla bych taky z míši udělat princezničku,ale copak můžu? to by to na zahradě dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj, normalne mame reakci na ockovani tbc, vubec nic jsme na raminku nemeli a vcera cerveny pupinek, si rikam dobry,ale dneska? tak pul centakovy pupenec plny hnisu, jsemna to trosku sahla a ono to ruplo :pensive: snad jsem neco nepotento, vsude pisou jak se to nesmi vymackavat, me trefi, ale pak pisou jak to dr mackaji atd. ani nevim cim to dezinfikovat, vsude je napsano lih, tak jsem to potrela, mala ani nekvikla, mate nekdo zkusenost?
24. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo Adámek to má taky už asi měsíc pupínek s hnisem ale pomaloučku se to ztrácí, dr říkal ať s tim nic nedělam ani to ničím nemažu, že to samo zmizí. Ale asi s ním pujdu na kožní,začali se mu dělat takový suchý stroupky po tělíčku, jestli to bude vysušený z vody či co, hlavně aby to nebyl atopickej ekzém to by mě trefilo
24. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě si tím lihem nic nezkazila
24. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem oslavu přežila :sunglasses: a dneska jsem se poprvé vykoupali, paráda.
Jinak sraz super, 3. mám narozeniny, poslední 2cet!! Ale jdu myslím na 4 ke kadeřnici, tak uvidím, podle toho v kolik byste se chtěli sejít.
24. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky záda se zase ozívají bolí mě jako čert měla jsem co dělat aby jsem malého vykoupala, Honza mě rychle jel pro fastum gel a namazal mě je tak sedím u pc zabalená do peřiny a cítím jak to hřeje snad to zabere. Cítím se né na 27 ale minimálně na 60 :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Snadruš já vubec nevím co obléknu na uterý na to vítání sobě a malému včem jdete vy??? Honza asi nedostane volno což mě sere ale nemají lidi, tak se mnou půjde mamina no snad to nevadí nebo jí tam nepustí nevím co se tam bude dít??????????????????????????????????
24. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemohl by se ten sraz udělat jiný den?? toho 3 by to byl fakt masakr, když se mi kolem 2 vzbudi, než tam dojedem, to bych tam pobyla tak 20 minut a musela bych zase letět. Pokud to není problém, když ne, nic se neděje, tak holt půjdu zase jindy.
24. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,me je to jedno,ja muzu kdykoliv :wink:

nin,juli bude mit takove slavnostnejsi saty a ja vubec netusim :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co udělat srazík 1.6 (v ponděli) aby mohla i Klárka s Emičkou???? Co vy na to holky??? Já běžím žehlit tu Frejkovo peřinku jelikož malej se mě pročural a nemůžu mu to dát mokré tak to přežehlím :grinning:
25. kvě 2009 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo 2.6 je mě to jedno tak házejte datumy který by vyhovovali at se domluvíme

Clony jsou objednané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 01:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám nini,že jsi si taky užívala noc,já jsem jak přejetá parním válcem,Míša spala skvěle,zato honzík,celou noc sebou mrskal,ráno v půl pátý se vzbudil a znova usnul ve třičtvrtě na šest,te´d to dospává,nemám to srdce ho budit,já z toho dostala sr....,protože mám strach,aby mu něco nebylo,občas to takhle vypadalo,a pak skončil ve špitále :frowning2: :frowning2: ,tak uvidím,až se vzbudí,ale strach mě neopouští :frowning2: :frowning2:

díky za clonu :slight_smile:
25. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak u nás noc zase suprová,usnul v 9 hod. a vzbudil se ráno v 6.30 hod. a teď už lítáme venku :grinning:

kdy bude srazík je mi jedno,my můžeme kdykoliv :sunglasses:
25. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pro srazik bych byla teda radeji toho 2. v utery, v pondeli ma tatka dovcu, tak nekam vyrazime na vylet.

Nin, diky za clonu, na tu se uz tesim :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koukám, že se domlouvá další srazík. V to úterý se mi to nehodí. Jedu do porodnice na předporodní kurz, ten je odpoledne, jindy můžu kdykoliv.
25. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co tedy 4.6 aby mohla i Evča????
25. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek