• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

holky co vaříte dneska k obědu?
já už jsem bez nápadů jak vařím každý den,takže budeme mít mlíkovku a lečo
25. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, ja delam veprove v mrkvi Zdeni :wink:
25. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mam za sebou kontrolu u zubare po sestinedeli a nic mi nedelali :dizzy_face:

zdeni,my mame spizy :wink:

musim edu pochvalit,posledni dny se nejak snazi, dnes dokonce prekonal stracha sel poprve sam vozit juli. tak doufam ze julka nebude plakat aby ho na priste neodradila :sweat_smile:. ja jdu zehlit,at je videt ze jsem se tu neflakala :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nechci vám ten srazík komplikovat :confounded: , tak jestli se vám to víc hodí toho 3 tak klidně, se nic neděje.
Jinak Zdeni, my máme zapeč.těstoviny.
25. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, Kláří v žádném případě nám to nekomplikuješ domluvíme se na ta takovém datu který se hodí všem

Zdeni ježiši FUJ MLÍKOVKA :confounded: :confounded: :confounded: tu nesnáším od školky kdy nás jí nutili jíst a hodinu nás nechali sedět už pak u té studené mlíkovky a museli jsme to sníst jinak nás nepustili ty učitelky od stolu - nejvíc zapamatovatelný zážitek ze školky :rolling_eyes:
25. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,krásný slunečný den,

honzík je v pohodě,ale má oteklou celou levou tvář,asi něco se zubem :confounded: ,,

mlíkovku můžu jenom jednou za rok od mýho tatínka,jinak mám stejnej zážitek jako ninka,akorát ze školy :unamused:,ale lečo bych si dala,my budeme mít pečený kuřecí stehna s kuskusem :wink: ,jo a zapečený těstoviny miluju a špízama bych taky nepohrdla :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kluci právě odkráčeli k zubařce,tak jsem zvědavá,co se bude dít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
25. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a už jsou zpátky,zubařka šla akorát domů,prej zítra v poledne a podle toho jak to vypadá,tak to asi bude muset otevřít,vůbec si to nedokážu představit,jen se modlím,aby od toho nedostal teplotu,protože na ně netrpí a už jednou měl fibrilní křeče z horečky :frowning2:
25. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemate nekdo strakonicky denik ze soboty? konecne jsme slavny a jsme v novinach, jenze jsme to propasli a noviny nekoupili :frowning2: :pensive:
25. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to se mi hodí, ještě tedy počkám, co ostatní holky.

Já mlíkovku miluju a lečo taky. Mně zase zprotivili ve školce špenátovou polívku, tak u mě seděli, dokud jsem to nesnědla. :frowning2:
25. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikicek: dojdi si prochazkou do redakce, mely by tam nejaky cisla mit, jak se jim vraceji....Zkusto, za to nic nedas.
25. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo: ani má pravdu vydíš tohle mě vubec nenapadlo myslím že tam budou ochotný pokud nějaký vytisk mají tě ho dát

Holky to je dneska den- horko jak blázen malej celej den spal s bídou hodinku trápí ho hrozně prdíky ted se mu povedlo před 10min usnout tak lespon chvilinku bude spát a mě bolí ty záda čím dál tím víc

Zítra máme to vítání občánku a já nevím co si vzít
25. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to počasí je fakt paráda :angry: Jsem úplně hotovson a v noci se mi taky blbě spí.

Tak ať se Honzíček brzy vyprdí a hlavně hezky vyspinká. :wink:
25. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek sobotní noviny máme,tak ti stránku s miminkama vezmu na srazík :slight_smile:

mě dneska trefí,s manžou jsme se pohádali sotva přišel domů, mám větrat stodolu,protože jak tady v pátek lilo,tak je celá mokrá a máme tam dřevo na zimu,tak aby vyschlo,jenomže já jsem jela do města na nákup a když jsem přijela domů tak jsem si nevšimla že bába stodolu zavřela aby mohla pustit slepice z jejich výběhu ven, sem tak nas.... že bych na ní nejradši vlítla ale nechci si dělat zle,protože jinak bych tu s ní nevydržela :frowning2: :pensive:

malej je špinavej jak kominík,nahoře sekáme elektriku,tak taky pomáhá :slight_smile: jinak mě dneska docela trápí s nočníkem,je celý den bez plenky, na nočník si dojde,krásně se vyčůrá,ale jakmile mu řeknu že jdeme kakat, tak udělá hlavičkou že ne a hotovo, než se stačím otočit,tak tlačí do slípků, takže už 3x jsem převlíkala :angry:

ve městě teda dneska byl pařák a nám v autě nejde klimatizace, už zase a to jí máme týden opravenou :unamused:
25. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: tak to bych bábu přerazila :grinning:
25. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
to byl dneska pařák, co?? Ještě zítra a pak se má pěkně ochladit. Malá dneska spadla a rozsekla si ret - krve hrozně, no my prostě nemůžeme být jeden den bez úrazu.
Nin: malá je taky protivná, já myslím, že z toho horka, protože jak s ní zalezem k večeru domů tak hned ožije.
Mišpul: my byly u zubaře dneska - na kontrole, už je to lepší, ale heřmánek má pít do konce týdne.
25. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: a safra, chudák malá. Snad se to brzy zahojí, to musely být krokodýlí slzy co? :wink:
25. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda klárko vy si taky vybíráte jenom to horší,ale snad to bude brzy dobrý a zahojí se to :slight_smile:
Kláro půjdete se podívat v sobotu do vacovic na tu has. soutěž?

jinak jsem přidala nějaký fotky do alba tak koukněte kdo chcete

taťka jel na ryby a malej už konečně spí,takže mám klid :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule já už bábu neřeším,dělám si svoje a když se tady už nedá vydržet tak jedu k našim a tam je líp a přijedu těsně před tím než přijede domů manža
25. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: máš recht, ještě se s ní hádat. To je lepší vypadnout. :wink:
25. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ty jak zvládáš tyhle vedra? nic moc co,já jsem venouška nosila celý léto a to jsem byla zalezlá u nás v obýváku,nohy na stole a jenom jsem funěla, obývák máme nejstudenější pokoj,takže v létě tu je suprově :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mi povídej, funím jak sentinel, ale asi bude hůř. Snad to nějak zvládnu.
25. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak chválím fotky, moc hezké, Vašíček je ve vodě hodně spokojený co? :wink:
25. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, taky chválím fotky, malej je pohodář, fakt :sunglasses:
Jinak v sobotu uvidím, taky na to myslím, že bysme se viděli, ale uvidím podle počasí, jo.
Situaci doma Ti nezávidím, asi se nad to jenom povznést, dělat si svoje jak píšeš, to by ses hádala od rána do večera. :frowning2:
Já si včera spálila nárty (ostatně jako každý rok a nepoučím se a nepoučím...........) a dneska cítím záda :unamused: už aby se to zkazilo si prostě neporučím a furt na sluníčko lezu a pak se divím :astonished:
25. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj náš venoušek je vodní kachna :grinning:
jakmile jsem otevřela dveře a on viděl bazén,tos měla vidět ty jeho očička jak se mu rozzářily :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, že se mu voda líbí. :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni fotečky nádherný, bábu bych zabila

Tak Honzík konečne ted usnul mě záda bolí jako čert to budu zítra krásná na tom vítání občánku
25. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jde s vámi na to vítání i kamarád s manželkou a malou adélkou :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus a co kdyby sis ráno zaběhla k doktoru na injekci,třeba by ti to pomohlo
25. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě mrzí že Honza nedostal volno a tak se mnou musí mamina asi vypustím jeho šéfovy kola u toho mercedesu :angry:
25. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek