• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
zdeni, to je fakt baba na zabiti :rolling_eyes:
Fotky krasne :wink:

nin,mrzi me ze honza nemuze jit :frowning2:

juli dneska byla venku od 11 do 20 a chrupka jak dudek :grinning:. zlaticko
25. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda to se julča teda měla, my taky chrupkáme nádherně a zatím stále celou noc,tak jsem na dnešek zvědavá :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni asi mě nic jiného nezbyde než si zajít k dr ale injekci já nerada naposledy mě dávali nějakou při porodu a ta bolela jak čert

Sandři mě to taky mrzí nééé mě to přímo sere
25. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,včera večer jsem odpadla jak hruška a vyspala se u televize :wink: ,noc tentokrát v pohodě,dokonce nás nechali dětičky pomilovat se :wink:

honzík má tvář oteklou víc,franta mu to večer mazal tou znecitlivující mastičkou,co používám u míši,a prej tam má ohromnou bouli,takže na řezání dneska dojde,to jsem fakt zvědavá,jak to uděláme,bude mu to muset opíchnout,bude muset mít otevřenou pusu,nebude chtít sedět,bude u toho křičet... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,no lepší že nás to potkalo teď než těsně před tou dovolenou

nin a san:ať se povede vítání :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tady už je zase pařák už od rána

ninus tak co záda?

holky tak ať vás všechny krásně přivítají a už se moc těšíme na fotečky :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak to už se taky těším na fotky z vítání občánků :wink:
26. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi rychle oběhnu po městě,nebo tedy spíš po vsi,co potřebuju,v neděli je tady Michal,tak mě prosila kamarádka z Prahy,ať se dojdu poptat,jestli jsou ještě lístky,v lékárně musím koupit nějakou vodičku na takový ty malý vystouplý bradavičky,frantovi se udělaly na vnitřní straně stehna,až se vrátíme tak dám míše vodu do bazénku

holky,já vám musím říct naší fekal story,šla jsem si umejt hlavu,tak jsem nechala míšu v ložnici kouknat na krtka,měla na sobě jen tričko a holej zadek,tak jsem se šla podívat proč na mě hejká a ono na podlaze hromada a vedle druhá,ale naše princezna skoro čistej zadek a špinavý jen špičky prstů,když to prolezla :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: hezká fekal story. :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli, mas taky docela veselo :slight_smile:

Jinak dobre ranko.
26. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
mispul: jéééééééééééé :grinning:
nin: taky přeji krásné uvítání a pak šup se s fotečkama
to je krásně, co?? Ale má se to prý dneska kazit :cry:
26. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
lucy,dobra fekal story :grinning:

tak vitani mame za sebou,bylo to krasne,ale fofr :slight_smile:. jo a nase julca se tam nahlas rezala kdyz tam holcicky ze skolky zpivali :grinning:. fotky dodam az mi je manza posle do pc,ma to foceny na svuj fotak a nevim kde ma usb
26. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři,tak to je Julinka pohodářka a smíšek. Mám tu dneska mamku, tak jsem jí ukazovala fotky ze srazu a moc Julinku obdivovala a i ostatní miminka :wink:
26. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,tak to je od mamky hezke :wink:

my dneska meli krasnou noc, juli usnula ve 21:30 a vzbudila se az v 7 :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn,že se vítání povedlo,mě tam taky vždycky dostávaj ty dětičky

holky myslete na nás,jdeme k tý zubařce :frowning2:
26. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,tak snad to bude ok. moc drzim palce
26. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím že počasí u nás už se pokazilo a pršíííííííííííííííííííííííííí

venoušek usnul v kočárku,tak jsem ho zavedla ke krbu a chrupká dál :slight_smile:

teda to je julča šikovná,přeci nebude ticho ne :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,na to jak je na usmev skoupa,tak tam jsme s edou jen valili oci :sweat_smile:

tady se to taky nejak kazi :frowning2:
26. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je par fotecek z vitani obcanku,teda spis jen doma pripravy. z obradni sine dodam az bude doma manza a posle mi je. ale moc jsme nefotili :frowning2:
26. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://sandy86.rajce.idnes.cz/vitani_obcanku/#album

a uplne jsme zapomneli vzit kameru :frowning2:
26. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
say: fotky krásné , malá je celý tatínek :grinning:
jinak tady už taky prší, stihla jsem se vykoupat, dát 2 pivka a hurá domů a teď i blýsklo :rolling_eyes:
26. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady uz hrmi a to jsem chtela jit ven. snad to brzy prejde a my vyrazime za mamcou

klarko, to rika kazdej ze je cela po edovi. jen on tomu neveri :rolling_eyes:
jak je emmicce?
26. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni u nás ještě neprší,je sice zataženo ale vypadá to že se bouřka uhne

malej mi nemůže zabrat z toho dusna

san pěkný fotky, taky se těším na vítání, my ho budeme mít ale asi až v září

holky kdy teda uděláme ten sraz? platí ten čtvrtek 4.6.? to asi můžou všichni né?
26. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:julince to moc slušelo,hrozně se mi líbí s tou čelenkou,máš štěstí,že je ještě malinká a nerve si to dolů,my bysme to pořád hledali na zemi :wink:

my už jsme zpátky,honzík byl statečnej a držel,kupodivu,chtěl škrabat jen jednou,odvrtala mu to a nechala otevřenej zub,máme ledovat zavenku i zevnitř,copak on se nechá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ,kdyby se to nelepšilo,tak by mu musela dát antibiotika,tak jsem koupila meloun a dala ho vychladit,ten si určitě dá :slight_smile:

tady u nás ještě svítí sluníčko,ale začíná se zvedat vítr a od Šumavy se to začíná mračit bouřkovýma mrakama

my 4.6. zatím můžeme
26. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
say: Emmče je líp, díky. Jinak jak psala Mispul ohledně té čelenky tak je to fakt, malá si rve dolů všechno, čepice, klobouky, kšiltovky, brýle............
my 4. taky můžem :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispul: chudák Honzík, tak ať to zvládnete bez ATB :rolling_eyes: a je malému brzy líp
26. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky vítání občánku v pohodě malej ho celé prospal, jen když ty holčičky začali hrát na flétnu a zpívat tak se lekl ale spinkal dál

fotečky: http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Vitani_obcanku_26.5_2009/
26. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin, taky krásný, až mě mrzí, že my žádné vítání neměli :pensive: :cry:
26. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůlince i Honzíčkovi to moc slušelo,krásný fotky :slight_smile: :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláro vy jste nebyli na vítání v Česticích?
26. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni děkuji, byl tam jediný chlap jinak 5 slečen a všichni starší 3 - 4 měsíční a přišlo mě že některé ty holčičky byli hodně malinké proti našemu Honzíkovy.

Sandři malá tam musela být nejhezčí je to kočka :wink:

Úplně mě překvapilo do čeho jsou nekteré ty maminy schopné ty děti obléct ale každej má jiný vkus :grinning:

my toho 4.6 taky můžeme
26. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek