Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mispuli
26. kvě 2009
jééé nini,honzík měl ty krásný dino kalhotky a ty jsi měla moc hezký tričko,s tím,co některý maminy dětem oblečou souhlasím,holt už jsem postarší,čico 😉

tak zatím podmračeno vedro a nic
ninus81
26. kvě 2009
jo jo přesně ty měl mě se hrozně líbí 🙂
ninus81
26. kvě 2009
Luci tam byla jedna ženská a ta chudákovy holčičce navlíkla takovou tu pletenou čepici co jsem nosila já před 27lety 😃 😃 😃 😃 (v takovém vedru )
mikesova25
26. kvě 2009
nin a nemáš fotku všech dohromady,docela bych se podívala
ninus81
26. kvě 2009
Zdeni nemám už jsem toho litovala když jsme sli z města, byla tam sice fotografka ale nechápu proč nás nefotila dohromady
ninus81
26. kvě 2009
Holky tak jsem přihlásila Honzíka do souteže z bleskem nejzlatíčko, ted jsem četla diskuzi k téhle soutěži jak se lidi rozčilují a nadávají tem co mají větší počet hlasů - člověk by z toho zvracel (slušně řečeno ) zdá se jim to nefer a stěžují si že jim nejde hlasovat a jak dokážou urážet hnusná závist - bohužel častá česká vlastnost 😞
klaraemma
26. kvě 2009
zdeni: nene, nebyly jsme na vítání, malá je furt hlášená v kojeňáku, sice už je přiklepnutá nám, ale stále ještě nemáme nové rodné číslo ]-(
mikesova25
26. kvě 2009
aha,to malá dostane nové rodné číslo? jsem zvědavá co?
mispuli
26. kvě 2009
klári.:to je naprd,že ty úřední věci trvaj tak dlouho ]-( ]-( ]-(

tak míša už má na triku meloun a teď ještě čokoládu,ale obojí byla mňamka

ni.to je pěkně blbý,že vás nevyfotila všechny,tady u nás fotí fotografka jednotlivě i dohromady a společná fotka pak vychází v místním plátku,jo a kam můžeme hlasovat pro honzíka,ať maj lidi,co závidět a co drbat
mikesova25
26. kvě 2009
nin tak jsem ti ke každé fotce přidala hlas,honzulka je nádhernej x-)

tak mě klepne,venoušek si rozšrouboval flašku a vylil si jupíka celýho na sebe :-S no co ten kluk ještě dneska nevymyslí,nejlepší bylo když tátovi rozbil hrneček s kávou,to jste měli slyšet,ale víc řval táta 😃 :-N
mispuli
26. kvě 2009
tak jsem taky zahlasovala a až budu moc tak zase pošlu

míša je jako čuně,ale už to neřeší,po véče půjde do vany,teď mi zase háže kolíčky z balkonu,oblíbená to zábava 🙂

zdeni:je vidět,že je to chlap,zřejmě bude technicky zaměřenej 😃 😃
mikesova25
26. kvě 2009
no jo,musím si zvyknout že je to chlap, momentálně rozházel tátovi dřevo v truhlárně a pak šel do dílny úřadovat,to si zase vyslechneme 😃 😃

já jdu dělat večeři,táta včera chytnul lína,tak musím najít nějaký dobrý receptík aby nám to chutnalo 🙂
mispuli
26. kvě 2009
já bych taky rybišku,milášku 🙂 🙂 ,lín je dobrej,mňam

já budu překvapená,co uloví taťka v sámošce
ninus81
26. kvě 2009
Holky moc děkuji 😉
ninus81
26. kvě 2009
jééé ja bych si taky dala rybičku
klaraemma
26. kvě 2009
ninus: taky přidávám.
zdeni: jojo, rodné číslo se jí měnilo 2x a první soud byl v listopadu a od té doby se to vše táhne. Jsme si říkali, že nebudeme čekat na nové r.č. a necháme jí udělat pas na to stávající, že si jí jako nenecháme zatím napsat do pasu a občanky, protože nové stále nepřišlo a kdoví jak dlouho budeme ještě čekat a pak výměna občanek a pasů taky nějakou dobu trvá, abysme pak nepřišli o dovolenou.
mikesova25
26. kvě 2009
teda to máte pořád co vyřizovat a já jsem si myslela že tohle se vyřídí vše jakmile proběhne soud a pak už budete mít klid a ono prd
mikesova25
26. kvě 2009
mě už třeští z malýho dneska hlava,začal být protivný a táta místo aby hlídal,tak vzal krovky na ryby |-|
jdu koukat na ordinačku
klaraemma
26. kvě 2009
taky koukám 😎
jestlipak nin kouká, jak psala, že malý ordinačku nesnáší.
evulebobule
26. kvě 2009
nin: krásný fotky, Honzíček byl fešák 😉 A dala jsem mu taky hlas. 😉
sayastautor
26. kvě 2009
ninusko, fotky jsou nadherne x-) . hale,nevyrazime nekdy kocarkovat spolu?😉

sraz 4.6. se mi hodi 🙂. ostatne jako vzdy 😃

zdeni, vim ze je to hrozny kdyz se na chlapa nemuzes spolehnout tak jak potrebujes |-| . snad uz je ti lip
ninus81
26. kvě 2009
Sandři no jasně že vyrazíme kdykoliv když písneš tak vyvezeme ty naše prďolky

Kláři: jestli se můžu zeptat proč jí mění rodné číslo?????? já myslela vždycky že narozením ti je přidělené (to za lomítkem a to potom máš celý život)
Jo jo Honzík už mě třetí ordinaci nechává koukat 😉 šikula můj

A moc děkuji za hlasy 🙂

Zrovna jsem si vzpoměla na Jituš copak asi dělá a jak se má???

a Zuzka už tu taky dlouho nebyla??
ninus81
26. kvě 2009
Teda holky venku je snad konec světa internet a stále vypadává mě do ted nešel o TV ani nemluvím, signál na mobilu taky není to jsou bojové podmínky 😞 . Honzík naštestí spinká, všechno jsem povypínala a ted jdu radši vypnout i ten internet a pc kdyby náhodou běhala jsem po balkoně uklízela sušák a kočárek, plastový židle to naštestí ještě tak nepršelo FUJ je to hnus
tara78
26. kvě 2009
Ahoj 🙂 ,
předem píšu, že jsem ještě nedočítala, nějak opět nestíhám :-p . Jak je venku pěkně, tak jsem tam pořád a na net se moc nedostanu.

A teď tam teda není zrovna nejlíp, dlouho jsem takovou buřinu neviděla.

Odkaz na clonu - www.lilinka.xf.cz

Jdu se snažit něco dočíst.
tara78
26. kvě 2009
Anny myslím, že i na tvůj kočárek by ta clona měla jít, jak píš mispul. Mám kamarádku, ta má taky dvojčátka a objednávala si jí.

Káťo ty si teda užíváš 😞 . Zánět je pěknej prevít. A jak to bolí. Měla jsem ho 2x a stačilo. Mě nešlo ani odsát a malá to taky nezvládla, tak jsem masírovala pod horkou sprchou a pak jsem se mučila s odsávačkou.

Nin s toaleťákem jsi mě pobavila 😃 😃 😃 .

San a Nin pěkné fotečky z vítání občánků.
tara78
26. kvě 2009
Tak jsem to v rychlosti přelouskala.
Teď jdu do hajan.
Srazík 4.6. v pohodě, zatím nic jiného v plánu nemáme 🙂 .
mispuli
27. kvě 2009
holky dobré "hnusné"ráno,dětičky nejhorší bouřku prospali a celkem to šlo až do rána

honzíkovi tvář trochu splaskla,tak snad to pomohlo

teda ale že jim ty předpovědi vycházej,co 8-( 😕 😢 :-S ]-(
sayastautor
27. kvě 2009
lucy,to jsem rada ze je honzikovi lip 🙂

nin,normalne mi ctes myslenky. Zrovna rano jsem si na holky vzpomnela. snad je u nich vse ok

tak my bourku prospali vsichni,i pes a juli :-N 😃. tak nakonec vubec nevim jaka byla 😃
mispuli
27. kvě 2009
holky,od zuzky mám moc pozdravovat,mají se dobře,ale odešlo jim pc,takže se nemůže ozvat,já í napíšu,a pak napíšu novinky 😉