• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jééé nini,honzík měl ty krásný dino kalhotky a ty jsi měla moc hezký tričko,s tím,co některý maminy dětem oblečou souhlasím,holt už jsem postarší,čico :wink:

tak zatím podmračeno vedro a nic
26. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo přesně ty měl mě se hrozně líbí :slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tam byla jedna ženská a ta chudákovy holčičce navlíkla takovou tu pletenou čepici co jsem nosila já před 27lety :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (v takovém vedru )
26. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin a nemáš fotku všech dohromady,docela bych se podívala
26. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nemám už jsem toho litovala když jsme sli z města, byla tam sice fotografka ale nechápu proč nás nefotila dohromady
26. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem přihlásila Honzíka do souteže z bleskem nejzlatíčko, ted jsem četla diskuzi k téhle soutěži jak se lidi rozčilují a nadávají tem co mají větší počet hlasů - člověk by z toho zvracel (slušně řečeno ) zdá se jim to nefer a stěžují si že jim nejde hlasovat a jak dokážou urážet hnusná závist - bohužel častá česká vlastnost :frowning2:
26. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: nene, nebyly jsme na vítání, malá je furt hlášená v kojeňáku, sice už je přiklepnutá nám, ale stále ještě nemáme nové rodné číslo :angry:
26. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,to malá dostane nové rodné číslo? jsem zvědavá co?
26. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári.:to je naprd,že ty úřední věci trvaj tak dlouho :angry: :angry: :angry:

tak míša už má na triku meloun a teď ještě čokoládu,ale obojí byla mňamka

ni.to je pěkně blbý,že vás nevyfotila všechny,tady u nás fotí fotografka jednotlivě i dohromady a společná fotka pak vychází v místním plátku,jo a kam můžeme hlasovat pro honzíka,ať maj lidi,co závidět a co drbat
26. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin tak jsem ti ke každé fotce přidala hlas,honzulka je nádhernej :dizzy_face:

tak mě klepne,venoušek si rozšrouboval flašku a vylil si jupíka celýho na sebe :confounded: no co ten kluk ještě dneska nevymyslí,nejlepší bylo když tátovi rozbil hrneček s kávou,to jste měli slyšet,ale víc řval táta :grinning: :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem taky zahlasovala a až budu moc tak zase pošlu

míša je jako čuně,ale už to neřeší,po véče půjde do vany,teď mi zase háže kolíčky z balkonu,oblíbená to zábava :slight_smile:

zdeni:je vidět,že je to chlap,zřejmě bude technicky zaměřenej :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,musím si zvyknout že je to chlap, momentálně rozházel tátovi dřevo v truhlárně a pak šel do dílny úřadovat,to si zase vyslechneme :grinning: :grinning:

já jdu dělat večeři,táta včera chytnul lína,tak musím najít nějaký dobrý receptík aby nám to chutnalo :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky rybišku,milášku :slight_smile: :slight_smile: ,lín je dobrej,mňam

já budu překvapená,co uloví taťka v sámošce
26. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji :wink:
26. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ja bych si taky dala rybičku
26. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: taky přidávám.
zdeni: jojo, rodné číslo se jí měnilo 2x a první soud byl v listopadu a od té doby se to vše táhne. Jsme si říkali, že nebudeme čekat na nové r.č. a necháme jí udělat pas na to stávající, že si jí jako nenecháme zatím napsat do pasu a občanky, protože nové stále nepřišlo a kdoví jak dlouho budeme ještě čekat a pak výměna občanek a pasů taky nějakou dobu trvá, abysme pak nepřišli o dovolenou.
26. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to máte pořád co vyřizovat a já jsem si myslela že tohle se vyřídí vše jakmile proběhne soud a pak už budete mít klid a ono prd
26. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě už třeští z malýho dneska hlava,začal být protivný a táta místo aby hlídal,tak vzal krovky na ryby :pensive:
jdu koukat na ordinačku
26. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky koukám :sunglasses:
jestlipak nin kouká, jak psala, že malý ordinačku nesnáší.
26. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: krásný fotky, Honzíček byl fešák :wink: A dala jsem mu taky hlas. :wink:
26. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko, fotky jsou nadherne :dizzy_face: . hale,nevyrazime nekdy kocarkovat spolu?:wink:

sraz 4.6. se mi hodi :slight_smile:. ostatne jako vzdy :grinning:

zdeni, vim ze je to hrozny kdyz se na chlapa nemuzes spolehnout tak jak potrebujes :pensive: . snad uz je ti lip
26. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři no jasně že vyrazíme kdykoliv když písneš tak vyvezeme ty naše prďolky

Kláři: jestli se můžu zeptat proč jí mění rodné číslo?????? já myslela vždycky že narozením ti je přidělené (to za lomítkem a to potom máš celý život)
Jo jo Honzík už mě třetí ordinaci nechává koukat :wink: šikula můj

A moc děkuji za hlasy :slight_smile:

Zrovna jsem si vzpoměla na Jituš copak asi dělá a jak se má???

a Zuzka už tu taky dlouho nebyla??
26. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky venku je snad konec světa internet a stále vypadává mě do ted nešel o TV ani nemluvím, signál na mobilu taky není to jsou bojové podmínky :frowning2: . Honzík naštestí spinká, všechno jsem povypínala a ted jdu radši vypnout i ten internet a pc kdyby náhodou běhala jsem po balkoně uklízela sušák a kočárek, plastový židle to naštestí ještě tak nepršelo FUJ je to hnus
26. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: ,
předem píšu, že jsem ještě nedočítala, nějak opět nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jak je venku pěkně, tak jsem tam pořád a na net se moc nedostanu.

A teď tam teda není zrovna nejlíp, dlouho jsem takovou buřinu neviděla.

Odkaz na clonu - www.lilinka.xf.cz

Jdu se snažit něco dočíst.
26. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny myslím, že i na tvůj kočárek by ta clona měla jít, jak píš mispul. Mám kamarádku, ta má taky dvojčátka a objednávala si jí.

Káťo ty si teda užíváš :frowning2: . Zánět je pěknej prevít. A jak to bolí. Měla jsem ho 2x a stačilo. Mě nešlo ani odsát a malá to taky nezvládla, tak jsem masírovala pod horkou sprchou a pak jsem se mučila s odsávačkou.

Nin s toaleťákem jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: .

San a Nin pěkné fotečky z vítání občánků.
26. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to v rychlosti přelouskala.
Teď jdu do hajan.
Srazík 4.6. v pohodě, zatím nic jiného v plánu nemáme :slight_smile: .
26. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobré "hnusné"ráno,dětičky nejhorší bouřku prospali a celkem to šlo až do rána

honzíkovi tvář trochu splaskla,tak snad to pomohlo

teda ale že jim ty předpovědi vycházej,co :rolling_eyes: :fearful: :cry: :confounded: :angry:
27. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,to jsem rada ze je honzikovi lip :slight_smile:

nin,normalne mi ctes myslenky. Zrovna rano jsem si na holky vzpomnela. snad je u nich vse ok

tak my bourku prospali vsichni,i pes a juli :sweat_smile: :grinning:. tak nakonec vubec nevim jaka byla :grinning:
27. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,od zuzky mám moc pozdravovat,mají se dobře,ale odešlo jim pc,takže se nemůže ozvat,já í napíšu,a pak napíšu novinky :wink:
27. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek