• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
lucy,tak ji moc pozdravuj !!!
27. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

bouřka tedy hnus co? Aspoň u nás a ten šílenej vítr. :frowning2: Nemohla jsem spát, čumákovala jsem do tmy
27. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak sraz 4.6. i nam vyhovuje :slight_smile: tak si myslim, ze uz to muzeme napevno domluvit :slight_smile:

Tara, clony uz Ninus objednavala hromadne, byla tam i na nas kocar, tak snad to tam nejak nainstaluju :grinning:

Nin a San, fotky jsou z vitani moc pekny :slight_smile:

Tak nas tatka ma od nedele nejakou strevni chripku, tak jsme nastehovany u nasich v byte, to je des, jsou ve 4. patre, takze tu bylo vcera a v noci snad 30 stupnu, a my z baraku, kde mame chladno jsme z toho cely splaveny :grinning: tak dneska uz asi udelame presun domu.
27. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojholky, toz vcera ta bourka to byl hnus, my jsme skoro vsechno vypli a cekali co bude a normalne nam skrz parapety crcela voda ve vsech mistnostech, samozrejme i s barvou ze :sweat_smile: no sila, jsme s manzou nechapali,okna zavreny a pod parapetem proudy vody, pristi rok kupujemplastovy okna tohle je hnus. Vcera jsem byla kupovat neco na sebe na svatbu, myslela jsem ze odejdu s brekem z obchodu a na zadnou svatbu nepujdu, jsem jako vestonicka venuse,nakonec jsem sehnala krasnou halenku a vezmu si cerne gatata, boty jsem taky sehnala, u bati. No a byla jsem u holice, uz tam nikdy nejdu, jsem uplne nakratko a udelalmi ofinu, jsem to chtela jinak :pensive: :cry: tak mamna hlave celenku a neni to tak strasny, ale pockamsinez mi to naroste :pensive:
27. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus poslala jsem hlasy :dizzy_face: sraz nam taky vyhovuje toho 4.6.
27. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jdu vás zase po delší době pozdravit. :slight_smile: Koukala jsem na fotky ze srazíku a na fotečky z vítání, obojí jste si vše krásně užili.
Včera jsem byla na UTZ vše je ok, máme méně vody, ale to je prý v pořádku, máme už 1349g, takže krásně prospíváme. Dnes jsem byla na vyšetření a nález je pořád stejný, takže super za 7týdnů co se tady poflakuji tak je vše při starém. Dnes jsem se paní doktorky zeptala jak to vypadá na propuštění, tak je tio také pořád stejné, když vše bude tak jako do teď tak ten 35-36tt, takže ještě celý červen si tady poležím.
Tak se mějte krásně, užívejte si teploučko a pište zážitky ať mám co číst. Moc na vás myslím.
Ještě jsem vás chtěla poprosit, jakou dětskou doktorku mi doporučíte, nejlépe by pro nás byla doktorka na poliklinice.Při nástupu mě už uháněli a bylo jim divné, že 23tt nemáme ještě doktorku. Moc děkuji. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jito, IP :wink:

tak my vcera celou bourku prospali,usnuli jsme kdyz zacalo prset a vic nevim :slight_smile:

Kato,neboj,postava zas bude ok, ja uz se vejdu do predtehu kalhot :slight_smile:. chce to jen svuj cas. jo a porad mam +5-7 kg nez pred julcou. ale neresim to
a vlasy dorostou :wink:
27. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak s tou vodou jste si užili co? No my časem budem taky muset dát plastový okna,
tyhle jsou už strašný.
27. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak až budete potřebovat ty plastový okna,tak se nezapomeňte se obrátit na nás,franta pracuje ve firmě,která vyrábí plastová okna,dveře a zahrady,manžel přijede,zaměří,udělá cenu,poradí...prostě full service :slight_smile: :wink: Pokud byste se chtěli rozhodnout pro nějakou jinou firmu,jen radím nebrat Otherm a Oknoterm:sice jsou levnější/tedy někdy/,ale nejsou tak kvalitní a je na ně dost reklamací

tak jsem si ohřála vlastní polívčičku :grinning: :grinning: :grinning:

tady vylezlo sluníčko,ale tlak jde asi dolů,mám hlavu jak střep,nic se mi nechce :unamused: ,zuzka vás moc pozdravuje,pc jim odešlo do věčných lovišť,tak se prý ozve,až bude mít nové,4.6. bohužel nemůže,nemá autí

Káťo,tedy kadel,už ti zbývá jen pár dní svobody,co :grinning: :grinning: :grinning: ,začínáš být nervozní??
27. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš my chodíme v poliklinice k Fialové je fajn :wink:
27. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky tak dneska jsou malému přesně 2 měsíce :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Luci, Káta nervozní zatím není :slight_smile:
To je škoda že Zuzka nemůže
27. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: a u koho dělá manža? :wink:
27. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to Honzíčkovi gratuluju :wink:
27. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přemýšlím že malému koupím tu jídelní židličku (ať jí máme dopředu ) máte s nějakou zkušenosti??? jaká je dobrá???
27. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:my máme úplně obyčejnou z ikey http:detsky-bazar.hyperinzerce.cz/detsky-nabytek/inzerat/2372076-jidelni-zidlicka-ikea-nabidka-praha/,myslím si,že ty různý polstrovaný a polohovací jsou zbytečný,ale to je čistě můj osobní názor

Evulko:Proton Protivín,jestli se chceš mrknout na stránky www.protonokno.cz ,za svýho manžela se zaručuju,spousta lidí chce jednat jen s ním,vždycky se snaží vyjít vstříc
27. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin zkouším ještě jednou http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/detsky-nabytek/inzerat/2372076-jidelni-zidlicka-ikea-nabidka-praha/,já si totiž myslím,že má sloužit jen k tomu,aby se to dítě najedlo,tak proč různý blbůstky okolo,ale samozřejmě se mnou nemusí někdo souhlasit :wink:
27. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě se k tomu nechá koupit nacvakávací stoleček,my to máme i s tím :wink:
27. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo: děkuju za odkaz, už mám dvě doma, ale koupila jsem je nakonec v normálním obchodě.
27. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini.ta je moc hezká,má spoustu funkcí,ale my bysme ji neužili a na to my přijde dost drahá,ale pokud nemáš polohovací lehátko,nebo takový to houpátko,tak je to dobrá varianta,když v tom to dítě naučíš sedět a hrát si tam,tak může bejt spokojený.Dokud míša neseděla sama,tak jsem ji u našich krmila v autosedačce a doma v tý houpajdě od fisherprice,když začala sedět sama,tak jsem ji posadila do týhle,teď už mi z ní chce vylejzat,tak občas krmíme ve stoje :wink:
27. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To houpátko máme od fisher prise toto - http://www.kocarky-lvicek.cz/Lehatka-a-houpadla/Lehatko-od-miminka-pro-batole ono to je asi zbytečný za to vyhazovat peníze nebo sehnat nějakou starší
27. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini:sdílím tvůj názor,buď koupit nějakou postarší nebo novou s tím,že ji pak někomu střelíš,ale opravdu mi to přijde jako zbytečný vyhazopvání peněz,pokud máš tohle krásný houpátko,tak ze začátku ho v pohodě nakrmíš v tom :wink:
27. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :sunglasses:

tak jsme tady po celodenním ježdění, byli jsme zase plavat,pak jsme něco zařizovali ve městě a taky jsme se byli podívat v porodce za kamarádkou,narodil se jí chlapeček lukášek, je naprosto kouzelnej :dizzy_face:

dneska jsme bez táty,šel s chlapama z práce na pivo,tak bůh ví kdy přijde
27. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste měli hezký den a co malej? To se zase rochnil ve vodě a byl ve svém živlu co? :grinning:
27. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ten muj zase jel nakládat takže jsem taky sirota :grinning:
27. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak máš aspoň čas se tu s náma vykecávat. :grinning:
27. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim se do klubu :grinning:. muj sel pred chvili na pivo :wink:

dneska jsem koupila julce ke dni deti denicek naseho ditete a pak leporela. polamal se mravenecek a krtecek a jaro :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sanři, tak to se Julinka bude mít. Samý hezký pohádky.... :wink:
27. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek