• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Holky tak jsme byli v tescu a koupila jsem nejake hadriky, tak se tu ted s nima nuchnam :grinning:
12. pro 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak já na to že jsem v 9. týdnu, tak mám taky lavor. Já nevím, nohy mi hubou, obličej taky a jediný, kde jsem přibrala je to břicho. :grinning: Jak já budu vypadat v 9 měsíci to radši nechci vidět
14. pro 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato,ja jsem si zkratila den cyklu az jsem se dostala na spravny termin :wink:
Evco, tak uvidis, treba naopak nic moc velky nebude :wink:

A jakypak jste meli vikend holky?
15. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: to bych neřekla, ale neberu to tragicky, naopak jsem ráda, že se mám mimčo k světu a bříško k tomu patří.

O víkendu jsme s mamkou pekly cukroví. Dneska jsme byli koupit s manželem dárky a teď balíme. Už se nám to blíží :wink:
15. pro 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my ted s manzou peceme druhou varku pernicku, tak snad vydrzi dyl nez ty prvni :grinning:
Manza je sikulka,vykrajuje a bude zdobit :dizzy_face:
15. pro 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak to ho pochval, to je přímo kozlík šikulka :grinning:
15. pro 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, je to muj poklad :slight_smile:
15. pro 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: to je náhodou moc super, že ti takhle pomáhá. Můj manžel sice nepeče, ale pomáhá třeba v uklízení :wink:
15. pro 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten muj taky. O vikendu zametal a vytiral,i chodbu protoze jsme meli sluzbu a ja jen povlikala postele. V tomhle je vybornej a vzdy pomuze. Behem tydne nebo vikendu ho cekaji okna a zaclony :grinning:. Ani neprotestoval :grinning:.
Je fajn kdyz se chlap umi zapojit :slight_smile:
Zdobeni nam dalo zabrat obema a to jsme na to koupili zdobicku. Des a hruza, nakonec jsme to delali paratkama,ale je hotovo :slight_smile:
15. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:
tak jsme tu,uklízíme od rána do večera s malým,ale jaksi nám to nejde, protože když uklidím jedno místo a jdu na druhý tak miláček jde udělat bordýlek na to první místo :grinning:
já už mám dárečky zabalený, jen musím ještě nazdobit ty perníčky ale že by se mi nějak chtělo :frowning2:
16. pro 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To mi nastesti zdobili uz vcera,jsem rada ze uz to je hotovy. Ale mam zakaz se k nim do Vanoc jenom priblizit :grinning:
Tak venousek ti takhle hezky pomaha jo? :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je strašně šikovnej :grinning:
naštěstí spal do teď , dneska vydržel 3 hoďky,asi byl z úklidu unavenej, tak jsem stihla udělat co jsem chtěla
16. pro 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se nám přípravy blíží ke konci co? Už jen tři dny do práce a je to tu :slight_smile:
16. pro 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stejne to hrozne leti.
Evco, ty budes az do porodu pracovat nebo budes nastupovat na neschopenku?
Zdeni,tak to se prospal :wink:
16. pro 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: pokud to půjde, chci dělat až do konce roku. Doma bych se ukousala nudou. :grinning:
16. pro 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak tomu uplne rozumim :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mě tak chybí chození do práce já snad doma zakrním :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme, jak to vyjde. Třeba dokončím rok bez problémů. Byla bych za to ráda.
17. pro 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz si predstavim ze jsem doma uz 18. tydnu. to je des :rolling_eyes:
17. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
koukám že už se doma taky koušete nudou a počkejte jaký to bude pár dní před porodem to se unudíte úplně,budete počítat každou minutu kdy už to bude...
17. pro 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se zeptat, jak je to finančně, když jste celé těhotenství doma na nemocenské? Někde jsem četla, že některé firmy to nějakým způsobem dorovnávají, takže holky pak braly v podstatě skoro stejné peníze jako kdyby chodily do práce. I když představa být takovou dobu doma mě děsí, chvíli je to určité příjemný a člověk si to užívá, ale denně a navíc v zimě...Jenže já dojíždím denně do práce 20 km, tak si říkám, že až budu těhotná, tak to možná ani třeba od půlky nebude možný, nevim. Díky za info.
17. pro 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

já bych se doma na 100% zbláznila, ale je pravda, že zdraví miminka je to nejdůležitější, takže jakmile
by to jinak nešlo, tak bych samozřejmě šla.

ilona: to vůbec nemám představu, jak je to. :unamused:
17. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na nemocenský jsem brala stejný peníze jako když jsem chodila do práce,takže jsem si nemohla stěžovat
17. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, potrebuju poradit, co varite, nebo jite na Stedry den na obed?
18. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
tak my na štědrý den máme plátek masa na přírodno a k tomu hranolky a oblohu, jezdíme na oběd k našim a máme to místo večera,takže bohužel bez masa nejsme
huráááá už máme stromeček a letos prvně borovičku, já mám takovou radost :wink: akorát budeme mít malou místnost, je totiž dost vysoký takže půjde zkrátit ale do stropu ho necháme aby měl Vašíček za co tahat ... :grinning:
18. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
Ilco, tak ja beru klasickou nemocenskou a pohorsila jsem si o nekolik tisic. Takze me rozhodne nic nedorovnavaji :rolling_eyes:
Na stedry den k obedu, manza nic neji, ceka na prasatko a ja asi snim na co prijdu :grinning:
Jinak my dneska byli v Pisku a nakoupili zbytek darku a doted balili, tak mam docela dost. Zitra zubar, vubec se netesim :frowning2:
18. pro 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Tak máme za sebou další kontrolu u doktora. Máme se k světu, srdíčko tluče a miminko sebou mrskalo o sto šest. Pan doktor měl co dělat, aby nám udělal první fotku :grinning: Podle ultrazvuku jsme 2,5 cm velcí a nakonec nejsem v 10 týdnu ale teprve v 9. Termín porodu: 21.7.2009
18. pro 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak super evco :wink:
Ja mam dneska za sebou kontrolu u zubaka. Dostala jsem pochvalu :slight_smile:. Nic nedelala :slight_smile:
19. pro 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
koukám že všichni pečete nebo scháníte dárky že taky komunikace utichla...
já jsem dneska byla sama dopoledne doma,tak jsem udělala velký vánoční úklid, klucí
jeli do města a tak jsem toho využila, no a večer na mě čeká balení dárků :wink:
19. pro 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

sayast: to je taky super zpráva. Kdo ví, jak dopadnu já. :unamused:
mikesova:dárky jsem balila včera a dneska když jsem byla v práci, tak manžel uklidil celý dům. Je to zlatíčko, nemusím na nic hrábnout. :wink:
19. pro 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek