• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

venoušek je vodní kachna a navíc čím častěji jezdíme,tím víc se mu tam líbí a dneska už měl náznaky na plavání,samo že nebude plavat hned,ale aspoň se nebojí a ví co má dělat,plácá tam rukama a kope nohama ostošest :grinning: :grinning: :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,honzikovi preju vsechno nejlepsi a posilam pusinku a pohlazeni :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je šikulka a je fajn, že se mu to líbí. :wink:
27. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda to se julča má, já ani nevím co malinkýmu koupím,ale určitě to bude zase nějaký nářadí :slight_smile:

tak jdu koupat a asi si zřejmě usteleme dneska v obýváku,aby jsme taťku nerušili nebo spíš on nás,domů se totiž nechystá,prý si může vyhodit z kopýtka když je to jednou za čas a to podotýkám že tam sedí už od oběda a ani mi neřekl kde je v těch strakonicích :frowning2:
27. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,to je vasik sikulka. ja se taky tesim az zacnem chodit na nejake to baby plavani. snad se u toho neutopim :sweat_smile: :grinning:

my tedka v brzke dobe chcem predelavat koupelnu,mame sprchac a chceme vanu,aby se juli mohla cvachtat s kachnickama :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni,ty chlapi jsou fakt obcas na zabiti :pensive:
27. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři, no jo, ty s tou vejškou co? Tak to já mít problém nebudu :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi přesně když je doma tak kolikrát kouká jako morous že už zase koníkuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co on má víkendové pivča a já koníka :grinning: :grinning: :grinning:
Sandří kde jsi ho koupila - to leporelo polámal se mraveneček já ho nemohla sehnat
Já broučkovy dneska koupila 3 chrastítka když mu jsou ty 2m :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Já zase Honzíkovy každou sobotu kupuji DVD s pohádkama - ted v sobotu bude Jája a Pája a to MAMINKA tuze ráda - no spíš znich mám radost zatím jen já ahby mě snima pak neposlal do ......
27. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři naprosto s tebou souhlasím :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni je zajmavé jak nás kolikrát ty chlapy překvapí (ve špatném slova smyslu) a člověk si vždycky říká už mě nenaštve a ono prd vždycky se něco najde

Holky já nemůžu sehnat pěknou kabelku k těm šatum na svatbu mám na to zítřek a pak si snad vemu batoh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jsme to ale závislačky co? Já bez koníka už taky ani ránu :grinning:

Jinak Vašek taky schoval něco pro Davídka, svůj starej mobil, tak jsem mu taky říkala, aby ho potom s tím neposlal kamsi. To až z toho bude mít rozum, tak tohle bude totální pádlo a ještě z doby krále klacka. :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak já kabelky moc nemusím, to radši ten batoh :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky se hlásím do klubu samotných. :sweat_smile:
Nin: netuším, proč se mění po každém soudu r.č., určo nám to na školení říkali, ale jsou to skoro 3 roky, nepamatuju si to :astonished: , jsem ostuda, co?
jinak s jídelní stoličkou souhlasím s mispul - taky máme z ikei, včetně toho polstrování stála cca 500,- je lehká, takže jí snadno přenesu, malá teď když je hezky jí i venku a když jedem někam na jídlo do hospody, tak jí snadno hodím i do kufru.
A také chodíme k doktorce Fialový - chodila jsem tak jako dítě a jsem max.spokojená.
A srazík 4.6 taky vyhovuje.
27. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: tak to je fajn, že taky dorazíš, tak to vypadá, že bychom se mohly sejít i v hojnějším počtu.
A co Zuzanka? :wink:
27. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, taky se těším, snad se zas něco nestane :cry:
27. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky určo 4.6. dorazíme,nic v plánu nemáme a rádi vás zase uvidíme :sunglasses: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky těším, ještě by to asi chtělo domluvit nějakou tu hodinu. :wink:
27. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,ja hlavne neumim ani slapat vodu :grinning:

ninusko,koupila jsem to na namesti v knize a pak jsem to videla i jak byla videopujcovna pod zborovem,tam meli i vetsi vyber :wink:

jinak edovi taky vadi ze bych tu nejradsi sedela cely den,holt zavislacka :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že jako posledně by to bylo ideální nebo ne?
27. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,ta druha si myslim ze byla fajn :slight_smile:

holky,tak me uz se chysta eda domu, taky se mohl jeste zdrzet :sweat_smile:. juli mi nestihla jeste ani usnout,natoz abych si uzila sama :sweat_smile:. eda mel jen 2 piva. mela bych ho pochvalit :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my jsme stále doma sami a táta už nám radši mobil ani nebere :angry:
venouškovi se taky ještě nechce spinkat
27. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak šlapat vodu mi taky moc nejde a hlavně nebaví :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky plavu jenom tam kde vystačím a proto jezdíme do horažďovic,navíc se mi tam to plavání pro dětičky líbí víc
27. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Horažďovicích je to pro děti ideální to je pravda. Já jdu na kutě,na dnešek jsem blbě spala.
Tak dobrou. :wink:
27. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,dobrou :wink:

tak eda se jeste zdrzel. mala se mi podarila uspat asi na treti pokus, protoze nas inteligentni pes vi kdy ma zacit stekat :rolling_eyes: . nehlede k tomu ze se nam doma dnes 2x vycural. dela takove naschvaly ? a ja uz jsem z nej zoufala :frowning2:
27. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak drahá polovička už mě dorazila a šel spát, malej měl od devíti záchvaty pláče ale ted už spinká musela jsem počkat aby to bylo 3 hod mezi krmením to je nevýhoda UM :angry: a jakmile dostal flašku byl spokojenej a ted spinká :slight_smile: já stahuji filmík a pak se taky odeberu do hajan ale to bude jěště nějakou chvíli trvat.

Sandři tak tam si skočím je koupit at má Honzík nějaké leporela :slight_smile:

Já teda plavu i tam kde nestačím jsem taková kachna ale v plavkách si připadám hrozně nejlíp je když jsme byli někde u moře tamjsem to riskla i nahoře bez tam mě NIKDO neznal :wink: :wink: :grinning: :grinning: ale to jsem ještě nosila dvojdílné plvka ted si musím koupit jednodílné at se pak na tom baby plavání neleknou mého břicha

Sandři my máme taky inteligentního psa, malej spal na balkoně a pes ležel u kočárku já tam seděla s kámoškou a pila kafíčko kouřila a drbala a jela asi po mostě záchranka a ten náš vul jakmile slyší jakoukoliv houkačku (RZ,hasiči,policajti a nebo sirenu co pouštejí vždy první středu v měsící) tak zčne vejt jak kdyby vejl na měsíc blb jeden naštestí to Honzíkovy bylo uplně šumák.

Toho 4.6 taky mužu čas mě je jedno budu brát mlíko sebou ale ta druhá jako minule by byla asi ideální

Co Any a Petruš ty holky toho koníka nějak flákají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláří ostuda nejsi já si spoustu věcí taky nepamatuju ale tohle mě fakt překvapilo
27. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláří tohle jsem našla asi to bude stím souviset MOŽNÁ, to já jsem ostuda studovala jsem a maturovala z práva musím si to zase oživit :wink:

ZÁKON 133
ze dne 12. dubna 2000
o evidenci obyvatel a rodných číslech a o změně některých zákonů
§ 17
Změna rodného čísla

(1) Změnou rodného čísla se rozumí přidělení nového rodného čísla.

(2) Změna rodného čísla se provede v případě, kdy
a) totožné rodné číslo bylo přiděleno dvěma nebo více obyvatelům,
b) bylo přiděleno chybné rodné číslo,
c) se provádí nezrušitelné osvojení, nebo
d) došlo ke změně pohlaví.

(3) Změnu rodného čísla provádí výdejové místo, které přidělilo původní rodné číslo, a to na základě nového nebo opraveného rodného listu. Změny rodných čísel přidělených před účinností tohoto zákona zajišťuje obdobným způsobem ministerstvo.
27. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin :sunglasses: :grinning: šikula
mě se nějak nechce spát, nalila jsem si víno a asi budu ponocovat
27. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ty mě děláš chutě z vínkem jak já bych si dala taky
27. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že skleničku bys mohla, hned po kojení do dalšího by to vyprchalo
27. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek